12 parimat pilve CRM-lahendust kasvavatele ettevõtetele

Kliendiandmete haldamise viis on võim tehingu sõlmima või selle katkestama!


Klientidele isikupärastatud kogemuste pakkumiseks soovivad ettevõtted nüüd integreerida tehnoloogiaid ja platvorme oma klientide andmetega. Selle tulemusel jätkub CRM-i tarkvara tööstuse üllatava kiirusega laienemine.

Kohta aruanded, 91% üle 11 töötajaga ettevõtetest võimendab nüüd CRM-tarkvara. Prognoositakse, et 2025. aastaks saavutab tulu 80 miljardit dollarit või rohkem.

Sellise massilise kasutamise põhjuseks võib olla selline tarkvara pakutav mugavus, mis võimaldab juurdepääsu kliendi andmetele nii mobiilis kui ka pilvelahenduses reaalajas. Kui teil on õiged tööriistad, saate suurendada oma müügivihje loomist, müüki ja tulusid, hoides samal ajal oma kliente õnnelikena. See muudab kõigile kasuliku olukorra!

Mis on CRM??

Ettevõtted kasutavad CRM-i (kliendisuhete halduse) tarkvara, et korraldada, sünkroonida ja automatiseerida kõiki klientidega suhtlemise aspekte koos müügi, turunduse, analüütika, klienditoe ja teenustega. Tarkvara saab neid alasid ühendada lisaks e-kirjade ja märkmete kaudu suhtluse loomisele. See saab hakkama isegi mõne vähem keeruka projektihaldusega ja kiirendab kogu protsessi.

Teatud tarkvara koosneb helistamisvõimalustest ja vestlusprogrammidest, mis aitavad müügiesindajatel tarkvaraga klientidega paremini suhelda. Võimsad CRM-süsteemid võivad ilma probleemideta pakkuda usaldusväärset funktsionaalsust.

See tarkvara on varustatud kõigi nende funktsioonidega ühise eesmärgi saavutamiseks – kogu kliendisuhete haldamise protsessi optimeerimiseks, et tõsta teie ettevõtte üldist tootlikkust.

CRMid on näidanud tohutuid täiustusi, et olla täiustatud. Need süsteemid on täiesti võimelised integreeruma laia äriprotsesside spektriga. Tehisintellekti ja masinõppe tulekuga jätkub CRM horisondi laiendamine.

Miks on CRM teie ettevõttele hädavajalik??

Teie kaubamärgi kasvades on omane vajadus hoolitseda oma ettevõtte erinevate valdkondade eest. Alates klientidest kuni töötajateni, alates müügi- ja turundustegevusest kuni analüüsi koostamiseni, laieneb kõik sellega kaasnev. Selle stsenaariumi korral on ettevõtte käsitsi haldamine keeruline, kulukas ja ebaefektiivne. Kui seda ei käsitleta ettevaatlikult, võib see maksta teile müüki ja kliente!

Seetõttu ei tohi loota ainult käsitsi tabelarvutustele või märkmetele! Ja just seal tuleb pilti CRM-tarkvara. See võib edendada teie ettevõtte kasvu, muutes tööjõu ja äriprotsessid sujuvamaks, võimaldades samal ajal nautida automatiseerimist käeulatuses!

CRM-tarkvara eelised tuuakse lauale:

Andmete tõhus korraldamine

Ettevõtted peavad haldama tohutul hulgal andmeid, sealhulgas kontakte, kliendiprofiile ja palju muud. Nende käsitsi haldamine on tõeline väljakutse, kuid mitte CRM-i tarkvaraga. See tagab tõhusa halduse abil kõigi teie andmete selge ülevaate. See võib isegi aidata teie müügiprotsesside käivitamisel ilma probleemideta.

Parem ülevaade

Saate müügitulemusi mõõta ja auditeerida mitmete mõõdikute abil, sealhulgas broneeritud pakkumised, tehtud kõned, meilikontroll jne.

Kliendisuhete profiile vaadates saate oma väljavaateid müügilehtri kõigil etappidel eristada.

Lihtsustab müügiprotsesse

Saate kasutada erinevaid suhtluskanaleid, mis on võimelised suurendama nii eelmüügi kui ka ristmüügi tõhusust. Need süsteemid saavad ka teie turundustegevust optimeerida, tunnistades klientide käitumisharjumusi.

Kliendi segmenteerimine

Klientide segmenteerimine on müügimeeskondadele ja digitaalsetele turundajatele kasulik nende isikupärastamispüüdluste kujundamiseks. Tarkvara kasutades saavad nad jaotada väljavaated rühmadesse selliste parameetrite alusel nagu asukoht, tehing ja muu. Nii saavad müügimeeskonnad keskenduda rohkem konkreetsetele valdkondadele ja aidata kliente täpse lahenduse leidmisel.

Hõlbustab meeskondade koostööd

Mida rohkem teie töötajad teie sihtrühma kuuluvaid kliente mõistavad, seda paremini suudavad nad nende vajadusi tuvastada ja selles suunas tehtavaid jõupingutusi sujuvamaks muuta.

Nad saavad CRM-süsteemist saada kasulikku teavet, et saavutada minimaalse hõõrdumisega maksimaalne tulemus. Seega hõlbustab see teie meeskonnaliikmete paremat koostööd.

Lehtrihaldus

CRM-id aitavad teil oma müügitoru üles ehitada ja hallata. Saate hõlpsalt kõiki oma kontakte jälgida ja hallata, ilma et peaksite peksma! Tarkvara kaudu saate automaatselt saata e-kirju vastavalt kliendi käitumisele, kõnede kaudu järelmeetmetele ja nii edasi. Seega võib see aidata teil oma kliendibaasi kasvatada ja nendega tugevamaid võlakirju luua.

Integreerimine ja automatiseerimine

Automatiseerige oma ülesandeid ja integreerige ka teiste rakendustega, sealhulgas e-posti, SMS-ide, helistamise, e-kaubanduse, raamatupidamise, turundusplatvormidega jne..

Miks pilvepõhine CRM??

Möödas on need päevad, kus vajasite asjatundlikku IT-meeskonda, mis oleks pühendunud ainult mahuka ja kalli CRM-tarkvara eest hoolitsemisele. Kaasaegne pilvepõhine CRM on tehnoloogiliselt keerukas, kuid samas kasutajasõbralik, mis on loodud vastama teie ainulaadsetele ärinõuetele.

Aruande kohaselt kasutas 2008. aastal pilvepõhist CRM-i vaid 12% ettevõtetest, kuid nüüd on see tõusnud 87% -ni.

Need süsteemid võimaldavad teil kogu oma kogutud klienditeabe salvestada pilve, millele saate igal ajal juurde pääseda. Seega ei pea te enam muretsema andmete hoidmise, haldamise ja iga seadme litsentsi eest maksmise pärast. Alates juurutamisest kuni hoolduseni on kõik pilvepõhise lahenduse kasutamisega vaevatu.

Pilvepõhised süsteemid täidavad kõike eeldusel ja on paremini kohandatavad teie ettevõtte nõudmistega. Vaatame siis mõnda parimat pilvepõhist CRM-i lahendust ettevõtte laiendamine piiridest väljapoole!

Zendesk Sell

Muutke oma vestlused reaalajas konversioonideks, kasutades Zendesk Sell äriprotsesside sujuvamaks muutmiseks, tootlikkuse suurendamiseks ja torujuhtmete nähtavuse suurendamiseks. See kõikehõlmav ja hõlpsasti kasutatav tööriist on loodud müüjate sagedaste probleemidega tegelemiseks. See eemaldab hoolikalt tehingu värskendustest tulenevad võimalikud hõõrdumised ja aitab teie müügimeeskonnal teha koostööd, pääseda juurde ja analüüsida asjakohast tehinguteavet.

Zendesk Sell pakub teie müügiesindajatele juurdepääsu kõigile saadaval olevatele integreeritud tööriistadele, nii et saate täieliku ülevaate kliendi kontost. Nii jäävad nad ahelasse ja saavad saadaolevaid võimalusi ära kasutada. Kuna tööriist automatiseerib andmete kogumist, on hõlpsalt võimalik jälgida uut ja vana teavet, mida esindajad saavad kasutada, et olla värskendatud müügikanalites. See aitab neil ka teie väljavaateid ja kliente tähtsuse järjekorda seada.

Kõnedele helistamine, koosolekute ajastamine, meilide saatmine, tehinguajaloo vaatamine on kõik kättesaadav vaid mõne hiireklõpsu kaugusel armatuurlaualt. Zendesk Sell pakub nutikaid loendeid, et filtreerida ja segmentida teie pakkumisi ja müügivihjeid reaalajas.

Vaadake selle lauaarvutite müügitarkvaraga võimalusi, püsige korraldatuna ja sulgege tehinguid, isegi kui olete võrguühenduseta. See pakub ühtset integratsiooni Mailchimpiga, mis aitab teil oma kampaaniaid jälgida, ja Pandadocil, et vaadata teie lepingu olekut.

Rakendusi saate luua ka Zendeski rakendusraamistiku abil. Prognoosige ja analüüsige oma ettevõtet aruannete abil, nautige lohistades juhtpaneeli ja vähemalt 30-aastaseid aruandeid oma andmete suhtlemiseks, mõistmiseks ja visualiseerimiseks.

Värske müük

Kasutage AI võimet oma äriprotsesside käsitlemiseks ja oma klientidega hea suhtlemiseks Värske müük CRM. See pakub nutikaid sisseehitatud tööriistu, näiteks Freshcaller, kus saate kiiresti helistada ja saata isikupärastatud e-kirju potentsiaalsetele klientidele ja nende vajadustele kohandatud klientidele.

Alustamiseks ei pea te olema tehnikageik; kõik alates konto loomisest kuni jooksmiseni on ülilihtne.

Ettevõtte kohta üksikasjaliku ülevaate saamiseks saate seda kasutada müügivihjete määramiseks, tegevuste hõivamiseks ja paljudes muudes asjades. Samuti pakub see aruandeid, mis aitavad teil tuvastada ja eraldada potentsiaalseid kliente, kes ilmutavad ostukäitumist. Kui keegi klõpsab teie linkidel ja mujal, võite isegi saada reaalajas teatisi ja teatisi, kui uus e-kiri avaneb.

Hubpot CRM

Hubpot CRM teenib teie ettevõtet enamat kui lihtsalt kontaktihaldussüsteemi. See pakub tasuta tööriistu aruannete automaatseks värskendamiseks ja toimivuse jälgimiseks. Tervikliku armatuurlaua abil saate oma müügitorustiku täieliku nähtavuse saada hetkega.

Individuaalse jõudluse ja müügitegevuse aruannete hankimise tulemusel saate oma müügimeeskonda isegi oma eesmärgi saavutamiseks juhendada. Kui teil on väike, keskmine või suur ettevõte, on see CRM kõigile sobiv lahendus. Võite kasutada piiramatut arvu andmeid ja kasutajaid ning 1 miljonit kontakti ilma aegumiskuupäevata.

Hubspot pakub teile ka täiustatud ja aja säästmise tööriistu, et teie müügitiimid saaksid paremat tootlikkust pakkuda. Need tööriistad kõrvaldavad ka hõõrdumise nende vahel ja soodustavad koostööd. Lisaks saavad nad teie esindajatest teada anda kohe, kui klient avab meilisõnumi või külastab ettevõtte veebisaiti. Seega saavad nad tõhusalt jälgida õigeid juhtmeid ja sobival ajal.

Saate oma väljavaadetega paremini ühendust luua, kui plaanite oma koosolekuid, kasutage e-posti malle, reaalajas vestlusi, helistamisfunktsiooni ja palju muud.

Keap

Kas on olemas viis, kuidas vähem töötades saate suurema tootlikkuse??

Jah, nutika töö kaudu!

See on täpselt see, mida võite oodata Keapilt – lahenduselt, mis automatiseerib teie äriprotsessi ja jagab keerulised ülesanded väiksemateks, saavutatavateks. Nii saab teie müügitiim töötada suurema keskendumise ja tõhususega, et suurendada üldist tootlikkust.

Keapi abil saate kõiki oma järelmeetmeid automatiseerida, et reageerida neile laserkiirusel. See tervitab uusi müügivihjeid isikupärastatud e-kirjadega ja saadab teie olemasolevatele klientidele meeldetuletusi. Samuti värskendab see kõiki interaktsioone ja salvestab need ühte kohta, et saaksite neid hõlpsalt hallata.

Kasutage seda täiustatud tarkvara kohtumiste seadistamiseks, hinnapakkumiste saamiseks, arvete saatmiseks ja müügivihjete jälgimiseks; nautige kõike vaid mõne hiireklõpsu kaugusel. Huvitaval kombel pakub see Campaign Builderit teie turundus- ja müügipingutuste automatiseerimiseks. Selle konfiguratsiooni abil saate sildistada uusi müügivihjeid, saata e-kirju, määrata ülesandeid ja teha muud.

Müügijõud

Kas sa arvasid, et see tuleb, kas pole??

Müügijõud, on tõepoolest üks parimaid pilvepõhiseid CRM-lahendusi teie ettevõtte ümberkujundamiseks. Hoidke oma klientidega ainulaadsel viisil ühendatud ja ühendage ühtse tarkvara abil oma müük, turundus, IT-meeskonnad, teenindus, kaubandus jms.

Panustage oma müügimeeskonda tootlikkuse suurendamiseks ja kindlate müügivihjete hankimiseks ilma probleemideta ja kiirusepiiranguteta. Samuti aitab see teil esitada täpseid ettepanekuid, hinnapakkumisi ja lepinguid, automatiseerides samal ajal arveid, tulude kajastamist ja tellimist.

Müügipilv on varustatud tehisintellektiga, mis võimaldab teie müügimeeskondadel kasutada praktilisi teadmisi, ennustavaid punkte, täpset prognoosimist ja intelligentset automatiseerimist, et juhtida ettevõtte tulevikku tootlikul teel. Automaatse andmesisestuse jaoks saate ka oma e-kirju ja kalendrit sünkroonida.

Tööriist pakub hulgaliselt kohandamisvõimalusi, sealhulgas töövoogude koostaja, koostööpõhine prognoosimine, automaatse tegevuse hõivamine ja palju muud. Äriprotsessi automatiseerimiseks pakub Salesforce Flow Builderit, mis on lohistamise tööriist. See võimaldab teil luua ettevõtte töövooge vastavuse tagamiseks või korduvate toimingute automaatseks juhtimiseks.

Saate Salesforce CRM-i võimsust suurendada, integreerides selle Facebooki ja muude müügi- ja turunduskanalitega.

Teised omadused:

 • Põhjalik pardaleminek
 • Kohandatud armatuurlaud ja aruannete genereerimine
 • E-kirjade automaatne jälgimine ja koosolekute ajastamine
 • Ettevõtlustaseme turvalisus

See pakub tavapaketti, Salesforce Sales Essentials hinnaga 25 dollarit kuus ühe kasutaja jaoks ja Professional pakett, et nautida selle täiustatud võimalusi hinnaga 75 dollarit kuus kasutaja kohta.

Zoho CRM

Üle 150 000 ettevõtet hõlmava ülemaailmse võrgustikuga on levinud 180 riigis, Zoho CRM aitab ettevõtetel oma tulusid kasvatada, suurendades klientide seotust ja teisendades rohkem müügivihjeid. Tööriista abil saate sujuvalt planeerida koosolekuid, viia läbi esitlusi, korraldada veebiseminarid ja saada reaalajas aruandeid.

Müük on numbrimäng ja jõudluse ja müügimõõdikute jälgimisel saate selles edasi liikuda. Tarkvara võimaldab teie äriprotsesse nutikate AI-tööriistade, ühendatud juhtpaneelide ja spetsiaalsete mobiilirakendustega, mis tagavad, et mängite „ületamatu mängu“!

Tehke paremat koostööd kogu oma meeskonnaga ühiste kanalite kaudu, lahendage üksteise päringud, jagage teadmisi ja saatke tehinguandmeid kõigi värskendamiseks. Tarkvara kasutades saate oma klientideni jõuda kõnede, sotsiaalmeedia, e-kirjade ja reaalajas vestluse kaudu. Lisaks saate kohe, kui klient suhtleb, teatisi, et teda reaalajas aidata.

Samuti automatiseerib tööriist teie ülesandeid, lõikab korduvaid ülesandeid ja võimaldab teil oma klientidega paremini jälgida. Olgu see juurutamine, pardaleminek või koolitus ja kõik on lihtne, sealhulgas andmete migreerimine arvutustabelitest ja muudest CRM-süsteemidest.

Pipedrive

Otsides CRM-tarkvara, mis aitab teie klientidel keskenduda, et teie ettevõtet edasi viia?

Pipedrive pakub muljetavaldavaid funktsioone, mis aitavad teil tehinguid tähtsuse järjekorda seada, tulusid ennustada ja üldist müügitulemust jälgida.

See pakub kohandatud veebivorme ja vestlusbotte, mis suunavad kuumad pakkumised reaalajas müügikanalisse. Kogu suhtlust saate jälgida, kontrollides kõnesid, kontakte ja e-posti ajalugu. Seega kontrollige andmeid ja kasutage seda oma müügitegevuse kujundamiseks. Tarkvarale saate hõlpsalt juurde pääseda oma nutitelefonist või arvutist ja integreeruda ka müüki suurendavate rakendustega.

Pipedrive’i abil saate tehisintellekti abil korduvaid ülesandeid kõrvaldada. Tarkvara abil saate oma aruandeid uurida ja võrrelda neid seatud eesmärkidega. Pipedrive pakub täielikku läbipaistvust ja turvalisust teie andmete kasutamisel ettenägematute asjaolude eest kaitsmiseks.

Müügikaaslane

Hallake oma ettevõtte töövooge tõhusalt, kasutades Müügikaaslane CRM ja luua pikaajalisi kliente, kes sõltuvad sinust. Sellel on varrukatesse peidetud palju funktsioone, mis on teie ettevõttele kasulikud tulude suurendamiseks ja keerukate ülesannete vähendamiseks.

Võtke oma klientide ja potentsiaalsete klientidega ühendust ning aidake neil kohe asjakohast teavet. See annab teile täpsed teadmised, nii et teie müügimeeskond saab pakkuda igale saadud päringule isikupärastatud kogemusi. Seega võivad teie vestlused muutuda potentsiaalseteks müügivihjeteks ja seejärel õnnelikuks kliendiks.

See pakub lohistamisvõimalust pakkumiste jälgimiseks, edasiliikumiseks ja filtreerimiseks, võimaldab teil seada oma müügiesindajatele saavutatavaid eesmärke ja võimaldab teil nende toimivust mõõta.

See kasutab analüütikat ja aktsepteerib 700+ integratsiooni, sealhulgas Outlook, Google Apps, Zapier jne, et toetada teie ettevõtet teiste süsteemidega. Kohandage seda soovitud viisil ja müüge oma toodet või teenust kõikjal oma sülearvuti, Androidi või iOS-i seadme abil.

Inspireeriv

Laske oma ainulaadsel ärisõnumil jõuda klientideni täiesti uuel isikupärastamise tasemel Inspireeriv meeldejääva mulje jätmiseks. See aitab teil eristuda rahvahulgast, pakkudes funktsioonirikka, kohandatud ja intuitiivset liidest, mida on valutu kasutada.

Insighti abil saate jälgida olulisi müügivihjeid, turunduskampaaniaid, suhtlust ja ülesandeid, et analüüsida kogu ettevõtte töövoogu ja seda automatiseerida. CRM hõlbustab reaalajas automaatse plii marsruutimist õigele kliendile, nii et esindajad saaksid nende järelkontrolli teha, kui neil veel võimalus on. Oracle, SAP jt väliste üksuste sünkroonimiseks saate ka käivitada kohandatud äriloogikat.

Hulgimõõtmeliste e-kirjade saatmine oma kontaktide loendisse on veatu ning see jälgib ka kogu e-posti edastamist ja teavitab teid. Nii saate statistikat selle kohta, kui palju e-kirju avati ja neile klõpsati. Tarkvara kaardistab kliendisuhted kirje linkimise funktsiooni kaudu, kus e-kirju, kliendi andmeid ja muud teavet saab teie andmebaasiga siduda.

Insights võimaldab teil luua kohandatud rakendusi ja juurutada neid mobiilseadmetes ja veebis mõne minutiga. Saate isegi kujundada armatuurlaudu, luua peeneid andmete visuaale ja jälgida inspireerivaid mõõdikuid hõlpsalt ja tööstustaseme turvalisusega.

EngageBay

Kas otsite taskukohast CRM-lahendust?

EngageBay on korralik alternatiiv. Kasutage seda tarkvara klientide hankimiseks, nendega tugeva sideme loomiseks ja püsiklientideks muutmiseks. See suudab nutikalt lahendada kõik teie müügi-, turundus- ja klienditeeninduse vajadused.

Automatiseerige EngageBay abil oma turunduskampaaniaid, ülesandeid ja rutiini, et näha oma ettevõtte kõrget tootlikkust ja tõhusust, ilma et see kvaliteeti mõjutaks. Hallake tehinguid, hankige 360-kraadiseid kliendiülevaateid, planeerige koosolekuid ja palju muud.

Astuge üks samm edasi oma klientide teenindamiseks otsevestluse ja klienditoe piletite haldamise kaudu.

Pähklid

Loodud tipptasemel, et rahuldada erinevate ettevõtete erinevaid vajadusi, Pähklid pakub CRM-i, mis aitab teil luua viljakaid ärisuhteid ja kutsuda esile rohkem konversioone. Teie meeskonnad saavad hõlpsasti kasutatavat tarkvara hõlpsalt käsitseda, ilma et nad peaksid olema IT-profid, kuid pakub siiski keerukaid lahendusi.

Müügiautomaatika kaudu paneb CRM kõik aeganõudvad tegevused autopiloodile, võimaldades seeläbi teie meeskonnal keskenduda klientide kasvatamisele. See pakub toimivuse jälgimist ja aruandlust, nii et saate olla kursis reaalajas toimuvaga ja töötada valdkondades, mida tuleb parandada.

Nutshelli abil saate teha tõhusat koostööd oma meeskondadega ja olla kursis kõigi oluliste aspektidega, mis nõuavad teie tähelepanu. See aitab ka teie torustikku ja kontakte paremini hallata ning pakub spetsiaalset klienditugi.

Vähem tüütu CRM

Nagu nimigi ütleb, Vähem tüütu CRM pakub lihtsustatud lahendust, mis aitab väikeettevõtetel hallata oma kontakte, jälgida nende juhtnööre ja neid tõhusalt jälgida, ilma et teid „tüütaks”. Kasutajasõbraliku süsteemi seadistamine võtab vaid natuke aega ja seda on lihtne kasutada.

Selle funktsionaalsuse paremaks muutmiseks võite kasutada isegi selle videotutvustust. Kuid kui olete ummikus, pakuvad nad tasuta e-posti ja kõnetuge, isegi kui te pole veel nende klient.

CRM-i valides on paljud ettevõtted segaduses lõputute funktsioonide ja funktsioonidega. Eriti väikestel ettevõtetel on keeruline ja nad maksavad oma vaevaga teenitud raha funktsioonide eest, mida nad isegi ei vajaks.

Asjade „vähem tüütu” tegemiseks on see lahendus teie käsutuses. See aitab teil parandada oma klienditeenindust, tõsta tootlikkust ja aidata teil sulgeda rohkem tehinguid. Saate salvestada kogu teabe ühe katuse alla, sealhulgas oma failid, märkmed, ülesanded, torujuhtme andmed, sündmused ja palju muud. See pakub otsingufunktsiooni, mis aitab teil hõlpsalt andmeid leida.

Integreerige selle tarkvaraga erinevaid süsteeme, näiteks Google’i kalender, et oma aega säästes ülesannete ja sündmuste haldamiseks. Pliiaruannete kaudu saate olla müügivihjete värskendustega, sealhulgas seotud prioriteedi ja olekuga.

Järeldus

Ümberringi valitseva tohutu konkurentsi tõttu peab kasvav ettevõte leidma ainulaadseid võimalusi võistlussõidul edasiliikumiseks. CRM SaaS-i abil saavad ettevõtted luua pikaajalisi kliendisuhteid, hallata töövooge ja kujundada oma müügi- ja turundustegevust kasvu käivitamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map