12 parimat PDF-tarkvara ja võrguteenust redigeerimiseks, teisendamiseks ja muuks

Alates selle loomisest 25 aastat tagasi on PDF-id endiselt üks peamisi dokumendiliike, mida me kasutame.


Ükskõik, kas vaatate maksuvormi, lepingut või isegi väikest töölehte, on need tõenäoliselt PDF-vormingus. Seda öeldes on ka kordi, kui peame dokumenti redigeerima või isegi allkirjastama.

Kui vaatate ülaltoodud lepingu või maksuvormi, peate tõenäoliselt oma andmed täitma ja jätma digitaalallkirja põhjale. Ja oletame, et mingil põhjusel soovite ka teisendada PDF-faili tagasi DOC-failiks. Kuidas sa seda teed??

See võib kõlada väga lihtsalt ja tegelikult ka, kuid paljud inimesed ei tea, kuidas seda teha.

Noh, seal on tarkvara ja võrguteenused, mis saavad seda teha. Siiski soovitan kasutada viimast. Siin on miks.

Kaitseb privaatsust

Kõik teie arvutis PDF-tarkvara abil tehtud tööd jäävad teie ja arvuti vahele. Pole tähtis, kas see on kooli tegevusraamat või 10-miljonine leping, privaatsus jääb puutumatuks. Teisalt ei pruugi veebipõhised PDF-teenused olla tundlike dokumentide üleslaadimiseks kõige usaldusväärsemad allikad.

Kunagi ei või teada, mis toimub süsteemi taga, ja teil pole selle üle kontrolli.

Andmete lekkimise võimalused puuduvad

Teie PDF-tarkvara sisestatud andmed jäävad süsteemi ja ei levi sellest väljaspool. Ehkki eeldan, et võrguteenused on samad, ei ole see alati nii ja iga veebisaidi puhul.

Te ei ole täielikult teadlik, kuidas teie andmeid hoitakse või töödeldakse. Häkkerid on üks oht, kuid on ka muid probleeme, näiteks identiteedivargus ja pettused.

Samuti tahaksin mainida, et kui olete ettevõttega allkirjastanud ja leppinud kokku mitteavaldamise lepingu, siis pole teil absoluutselt lubatud ühtegi neist dokumentidest nendesse veebipõhistesse PDF-teenustesse üles laadida.

24/7 saadavus

See ei pruugi tunduda suur asi, kuid oluline on märkida, et mugavus on vajalik. Kui teie arvutisse / sülearvutisse on installitud tarkvara, ei vaja te selle käivitamiseks aktiivset Interneti-ühendust. Seda saab teha võrguühenduseta.

Samuti pole sõna otseses mõttes tõenäosust, et see on maas või hoolduses, välja arvatud juhul, kui soovite seda tahtlikult värskendada. Sellele pääsete juurde nõudmise korral ööpäevaringselt.

Niisiis, millal on veebipõhise PDF-redaktori kasutamine lubatud? Usun, et tõenäoliselt pole teie dokument konfidentsiaalne. Kui redigeerite Internetis hõlpsasti kättesaadavat PDF-faili, saate kasutada veebipõhiseid PDF-redigeerijaid. Või soovitatakse privaatsete dokumentide puhul tarkvara kasutada.

Siin on mõlema valiku jaoks parimad ressursid, alustades tarkvarast.

Movavi

Ülimalt paindlik ja hõlpsasti kasutatav, Movavi PDF Editor võimaldab teil hoolitseda kõigi PDF-iga seotud ülesannete eest, ilma et see kahjustaks privaatsust ja turvalisust. Saate luua infotabeleid ja diagramme, dokumentide loomiseks kasutada eelmonteeritud malliteeki ja kombineerida muu tarkvara faile, et tuua kõike tervikuna.

Saate vaadata, luua ja redigeerida PDF-faile. Mitte ainult seda, vaid saate ka teisendada need mõnda teise vormingusse või teisendada muud vormingud PDF-iks. See tarkvara on saadaval nii Windowsi kui ka Maci jaoks.

PDF-element

Saadaval opsüsteemidele Windows, Mac, Android ja IOS, Wondershare’i PDF-element on väga lihtne, kuid tõhus tarkvara, mis pakub suurepäraseid funktsioone. See võimaldab teil nullist vaadata ja isegi PDF-e luua. Kui teil on juba PDF-fail, saate seda redigeerida, teisendada ja kommentaare lisada.

Muljetavaldav on see, et saate luua vorme, koguda selle andmeid ja eksportida arvutustabelisse. Teise võimalusena saate ühendada ka mitu vormi ja andmeid analüüsida.

Acrobat Pro

Vaieldamatult üks populaarsemaid võimalusi selles loendis, Adobe Acrobat Pro, on olnud juba pikka aega ja on endiselt laialt eelistatud. Sellel lahendusel on uurimiseks liiga palju funktsioone. Lisaks juba olemasolevatele traditsioonilistele funktsioonidele saate teha järgmist.

 • Seadke paroolid ja õigused
 • Lisage rikasmeedia
 • Võrrelge kahte erinevat PDF-faili
 • Muutke skannitud tabelites andmeid
 • Pöörake lehti PDF-is
 • Tehke koostööd ja jälgige edusamme
 • Sünkrooni oma allkiri
 • Tähistage olulised PDF-id
 • Koguge mitu allkirja

Saate Adobe Acrobat Pro kasutada koos Windowsi, Maci, Androidi ja IOS-iga.

Sooda PDF

Hunniku funktsioonidega “karbist väljas”, Sooda PDF sobib suurepäraselt professionaalidele, kes eelistavad klanitud ja kaasaegset liidest. Kõik ühe lahenduse piires saate dokumendid ühendada üheks, teisendada muud vormingud PDF-ideks ja vastupidi. Siin on veel mõned mainimisvõimalused:

 • PDF-i sisu redigeerimine
 • Looge kohandatud vorme
 • Kommenteerige faile
 • Manustage elektrooniline allkiri
 • 3D-mõõtmega PDF-failide lugemiseks kasutage ainulaadset lehtede sirvimise tehnoloogiat
 • Tehke skannitud dokumendid ja pildid redigeeritavateks PDF-failideks

Saate integreerida Soda PDF-i muude tootjate rakendustega nagu Google Drive, OneDrive ja Dropbox. Praegu on tarkvaraversioon saadaval ainult Windowsi jaoks.

PDFExpert

Saate täita PDF-vorme, sõlmida lepinguid, redigeerida sisu ja lisada linke PDFExpert by PDFPro. See on tuntud oma välkkiire kiiruse, puhta liidese ja energiatarbega funktsioonide poolest. Tegelikult saate neid isegi lugedes PDF-ideks ja märgistusteks teisendada.

Seal on veel palju funktsioone, näiteks võimalus lehti pöörata, PDF-e kombineerida ja PDF-e ekstraheerida. See ühildub Windowsi ja Maciga ning saate tasuta alustada.

Nitro Pro

Nitro Pro on võimeline tõstma teie tootlikkust, aidates teid kõigi PDF-iga seotud ülesannete täitmisel. Sellel on Microsoft Office’iga identne liides, nii et funktsioonide mõistmine on tõenäoliselt hõlbus.

Saate kaitsta oma dokumente 256-bitise krüptimisega ja integreerida paljude muude tootjate rakendustega. Kui soovite, võite ka ilma teie nõusolekuta piirata mõnda koostöötoimingut, näiteks redigeerimist ja kopeerimist.

Lisaks saate luua PDF-faile partiide kaupa ja korraldada üksikuid lehti vastavalt oma soovidele. Praeguse seisuga on Nitro Pro saadaval ainult Windowsi kasutajatele.

PDFExpert

Väga visuaalselt meeldiv PDF-redaktor, PDFExpert, on veel üks geniaalne võimalus, mida kaaluda. Nimi on üsna sarnane artikliga ülalmainitud nimega, kuid funktsionaalsuse osas on nad mõlemad erinevad.

Võite alustada, valides oma mugavuse jaoks sobiva vaatamispaigutuse ja jätkates siis PDF-ide lugemist, märkuste tegemist ja redigeerimist. See võimaldab teil ka teksti ja pilte muuta. Vormide täitmine ja allkirjastamine on vaid selle lahenduse võimalused.

Mugava elamuse saamiseks võite valida erinevad lugemisseaded, nagu päev, öö või seepia. See kõik on tasuta saadaval ja saate selle alla laadida nii Maci, iPhone’i kui ka iPadi jaoks.

Vaatame nüüd veebipõhiseid PDF-teenuseid.

PDFEscape

Esiteks võrguteenuste hulgas, PDFEscape võimaldab teil teha erinevaid ülesandeid tasuta ja otse oma brauserist. Sa saad:

 • Vaadake PDF-e
 • Redigeeri
 • Märkused
 • Täitke vormid
 • Loo põhivormid
 • Kaitske dokumente parooliga
 • Jagage veebis

Võrgulahendus on nende Windowsi jaoks allalaaditava tarkvaraga võrreldes pisut piiratud. Saate seda ka kontrollida, et pääseda juurde muudele funktsioonidele.

SmallPDF

Kõik-ühes veebipõhine PDF-teenus, SmallPDF on nende nimele täiesti vastupidine. Sellel on suur hulk funktsioone, mida kindlasti ei saa pidada väikesteks. Usun, et see on tasuline tööriist. Mõne funktsiooni nimetamiseks võite teha järgmist.

 • Tihendage PDF
 • Teisenda PDF
 • Sisestage lehenumbrid
 • Kustutage teatud lehed
 • Jaota osadeks
 • Allkirjastage digitaalselt
 • Kaitske parooliga ja ka krüpteerige

Nende 14-päevase prooviversiooni abil saate kõigile funktsioonidele tasuta juurde pääseda ja neid proovida.

PDFBuddy

Üllatavate arvustustega kogu sotsiaalmeedias, PDFBuddy võimaldab dokumente hõlpsalt redigeerida ja allkirjastada. See on kaitstud AES-256-bitise krüptimisega ja sellel on aktiivne SSL, nii et teie failid on üsna kaitstud. Tasuta kava jaoks saate redigeerida kuni 3 PDF-i kuus. Kui teie nõue on midagi muud, saate lihtsalt üle minna nende lisatasu plaanile.

Neil on hunnik õpetusi konkreetsetel teemadel, näiteks PDF-faili redigeerimine ja allkirjastamine, ja see on üsna kena. Neilt saate abi laenata, kui tunnete end mingil etapil kadununa.

Sejda PDF Editor

Saate faile üles laadida Sejda PDF Redaktor, kasutades pukseerimist, kolmanda osapoole pilvesalvestust või isegi otselinke. Kõik teie failid jäävad privaatseks ja kustutatakse 2 tunni pärast automaatselt. Saate teha kõike, mida tavaline PDF-redaktor võimaldab, sealhulgas allkirjastada, meediume lisada ja vorme täita. Samuti saate valgestada PDF-i teatud konfidentsiaalseid osi, mida saaja ei näe.

Võite alustada nende igavesti tasuta plaanist, millel on väikesed piirangud, näiteks maksimaalne faili suurus 50 MB ja ainult kolm ülesannet tunnis. Ilmselt teate piirangute kaotamiseks ja muudele funktsioonidele juurdepääsu saamiseks treenerit. ��

DeftPDF

Viimane, kuid mitte vähem oluline, DeftPDF aitab teil tasuta redigeerida, täita ja allkirjastada PDF-e. Selle kodulehel on 156 häälte põhjal kena 4,3 / 5 tärni reiting, mis on kindlasti hea arv. Võite alustada oma failide üleslaadimisega, seejärel pääseda juurde hulgale redigeerimisriistadele, valgete piirkondade piirkondadele ja otsida isegi teatud sõnu / fraase, kasutades nende leidu & asenda ”.

Kui olete PDF-vormingus töötamise lõpetanud, saate selle oma arvutisse salvestada, oma eelistatud pilvesalve eksportida või e-postiga saata..

Järeldus

Pole tähtis, kas kasutate oma PDF-faili redigeerimiseks tarkvara või mõnda võrguteenust, võite olla kindel, et saate selle töö hõlpsalt teha. See kõik vastab teie nõudmistele ja dokumendi tundlikkusele.

Tarkvara sobib privaatsete failide jaoks, samas kui veebipõhine lahendus sobib kõigile avalike failide jaoks ja iga päev failide jaoks, millel puudub konfidentsiaalsus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map