JustHost recenze, kupóny, nabídky, cena a další

JustHost
je další masivní webhostingová společnost, která vás chce odlákat od vašeho současného hostitelského prostředí. Stojí to za to? Jsou jejich nabídky a speciály velkou hodnotou?


Bohužel, JustHost slibuje hodně, ale nakonec to neplní úplně.

Konečným výsledkem je, že od roku 2013 do roku 2017 poskytovatelé přibližně poloviny svých hostovaných doménových jmen.

Na začátku roku 2013 měl server JustHost téměř půl milionu doménových jmen, do konce roku 2017 se toto číslo pohybovalo kolem 240 000.

Většina jejich podnikání byla ztracena pro GoDaddy a Dyn-Oracle.

Co je to jen hostitel a jak to funguje?

justhost logo

JustHost byl zpožděním v oblasti webhostingového obchodu, protože byl zahájen v roce 2008 britským technikem Chrisem Phillipsem. JustHost je nyní součástí Endurance International Group (EIG), což je v podstatě společnost Microsoft nebo Google webhostingu. Jedí menší web hosting společností a poté je nadále uvádět na trh jako samostatné značky.

EIG také vlastní BigRock, HostGator, SiteBuilder.com, Domain.com, a Bluehost, mezi ostatními.

Stejně jako většina moderních webhostingových společností, JustHost nabízí celou řadu plánů a balíčků, počínaje jejich horním dnem Základním sdíleným hostingovým plánem, VPS a plány prodejců.

VPS je virtuální soukromý server, který vám dává iluzi, že máte vlastní server, ale je hostován v počítači s jinými účty VPS. Váš účet je oddělený od ostatních a můžete získat ekvivalent „kořenového“ přístupu pro vaši část serveru.

JustHost se zaměřuje hlavně na velký sdílený hostingový trh se zdánlivě vysokými cenami a mnoha přidanými zvonky a píšťalky. Slibují hodně prostoru a šířku pásma za velmi málo peněz.

Stejně jako mnoho společností poskytujících webhosting i dnes nabízejí instalace populárních systémů pro správu obsahu, jako je například 1 kliknutí WordPress.

Co dělá jedinečného hostitele

Upřímně řečeno? Nic opravdu dělá JustHost jedinečným. JustHost je další běh mlýnské webhostingové společnosti slibující slunce, měsíc a hvězdy za nejnižší ceny, které mohou spravovat.

Stejně jako mnoho jiných webhostingových společností v jejich obecném konkurenčním prostoru, Just Host láká lidi na levné ceny a končí u mnoha nespokojených zákazníků. Pravděpodobně pro některé uživatele, kteří mají web, který provozují jako koníček, stačí hostit a hostuje. Avšak na základě recenzí uživatelů má JustHost hroznou podporu a může být velmi, velmi, velmi pomalá.

Jen neočekávejte mnoho od Just Host a možná zjistíte, že je to levná volba pro vaše osobní potřeby webhostingu. Pravděpodobně to však není nejlepší webhostingová služba pro firmu.

Ceny

Ceny

JustHost se propaguje jako velká věc, ale je to skutečně pravda?

Realita: Cenová struktura JustHost není tak velká, jak ji původně inzerují. Celá jejich podpora nízkých měsíčních cen není vůbec o „měsíční“ ceně, ale o slevu, kterou získáte za nákup mnoho měsíců (ve skutečnosti: roky) předem.

Dokud se nedostanete na stránku pokladny, nedají vám vědět, jaká je celková platba za jejich „podmínky“. Uvádějí vše podle „měsíční“ ceny, i když za měsíční podmínky nemůžete platit.

Různé úrovně cen nebo „podmínky“ JustHostu se dělí takto:

1. Měsíční cena

Toto je skutečná cena, pokud jste platili měsíc po měsíci. JustHost však udělá vše, co bude v jejich silách, aby pomocí softwaru nákupního košíku donutil vás ke koupi na delší dobu.

2. 12měsíční období

To není místo, kde souhlasíte s platbou za 12 měsíců, ale kde platíte předem za 12 měsíců. Například balíček „Základní“ je uveden jako 10,99 $ / měsíc po dobu 12 měsíců, ale to znamená, že vaše skutečná platba předem bude 131,88 $.

3. 24měsíční období

Všimněte si, že říkají 24 měsíců a ne dva roky? U balíčku Basic je to uvedeno jako 9,99 $ / měsíc, což znamená platbu předem 239,76 $.

4. 36 měsíční období

Toto je neuvěřitelných tři roky hostování, které byste kupovali předem. Sazba je sotva lepší než 24měsíční termín na 9,49 $ / měsíc. Celková částka, kterou byste zaplatili předem za základní plán (pouze s jedním webem), je 341,64 $.

Upozorňujeme, že pokud si při prvním přihlášení zakoupíte slevový balíček (36,95 $ za „měsíc“ po 36 měsících), jakmile tyto měsíce vyprší, bude vám automaticky naúčtována částka 341,64 $.

Jen hostitelské čtyři úrovně služeb

Just Host má čtyři úrovně služeb, Basic, Plus, Prime a Pro.

1. Základní

Basic nabízí „standardní“ výkon, jeden web, pět e-mailových účtů. Tato úroveň nabízí 50 GB úložiště, ne „neomezené“, jak je inzerováno, s počtem souborů je 50 000, ačkoli mají poznámku pod čarou, že obvykle nevynucují limit, dokud nedosáhnou 200 000.

S touto úrovní nezískáte žádné reklamní kredity zdarma, ani nedostanete žádnou ochranu proti spamu.

2. Plus

Plus nabízí neomezené úložiště, pokud jde o gigabajty, s limitem počtu souborů 50 000 (stejná poznámka jako výše). S tímto plánem získáte 10 webových stránek. Rovněž získáte „SpamExperts“ na jedné doméně a 100 e-mailových účtů. Úroveň výkonu služeb je stále „standardní“.

3. Prime

Úroveň Prime je jako Plus, pouze s neomezeným počtem webových stránek a e-mailových adres.

4. Pro

Pro přidává „vysokou výkonnost“ a zvyšuje limit souboru na 300 000. Spamová služba je k dispozici pro dvě domény místo jedné.

Jen hostitelské drahé doplňky

Logo doplňků pokladny

I když se na první pohled mohou zdát levné, začnou se doplňovat další služby (z nichž mnohé budete potřebovat). Obsahují:

 • Další doménová jména: 15,99 $ za rok registrace
 • Vyhrazená IP: 5,99 $ měsíčně
 • SSL certifikáty: 49,99 $ ročně
 • Filtrování spamu: 2,99 $ měsíčně za název domény
 • Soukromí: 14,88 $ Ochrana soukromí domény na doménu za rok
 • SiteLock: Od 23,88 $ za doménu ročně
 • Zálohování a obnovení stránek Pro: 35,88 $ ročně
 • Platnost reaktivace účtu vypršela: 30,00 $

Jak vidíte, 15,99 $ za rok pro každý doménový název není levný a jejich náklady na „soukromí“ pro vaše doménová jména jsou velmi drahé na 14,88 $ za doménu každý rok. SSL certifikáty nejsou zahrnuty.

Není jasné, zda jejich služba Zálohování a obnovení webu je pro web nebo pro celý váš účet, takže byste měli předpokládat, že se jedná o web. To znamená, že pokud jste použili funkci zálohování a obnovení svých stránek pro 10 webů, máte na zjišťování dalších nákladů více než 350 $ ročně.

Veřejné vnímání (další recenze pouze hostitele)

lidí, kteří jdou

Bohužel, z velké části, Just Host dostane hrozné recenze od uživatelů.

Nejčastějšími stížnostmi jsou špatná technická podpora, neschopnost získat podporu telefonicky, pomalá rychlost webových stránek a zvýšení cen po počátečním období.

Někteří uživatelé si také stěžovali, že verze cPanel je hrozná a má méně funkcí, než byste obvykle našli při instalaci cPanel..

Zdá se, že kvalita služeb Just Host začala klesat na konci roku 2016 nebo začátkem roku 2017 na základě komentářů některých nespokojených zákazníků. Jen držitelé účtu Host, kteří byli ve společnosti roky, uvedli, že v posledních dvou letech služba začala klesat. Mnoho z těchto uživatelů vyjádřilo záměr přejít na jinou webhostingovou službu.

Můžete najít nějaké pozitivní online recenze JustHost, ale musíte být opatrní. Některé online články, které dávají JustHost pozitivní recenzi, jsou pravděpodobně napsány přidruženými společnostmi nebo prodejci, kteří získají provizi z nákupu Just Host..

Jak to porovnává

jablko a pomeranč v ruce

Společnost JustHost se svým marketingem zjevně hledá nejnižší společný jmenovatel. Jinými slovy, jejich hlavní prodejní místo je, že jsou údajně „levné“ nebo „hodně“.

Pokud máte web, který je pro vás jen koníčkem, a opravdu ho neplánujete intenzivně propagovat, pak Just Host je jen další levný webhostingová společnost, která bude pravděpodobně postačovat vašim potřebám.

Pokud jste vývojář a chcete přizpůsobený server s řízením root a možností použít něco jako Webmin místo cPanel, měli byste být lepší u společnosti jako Digitální oceán.

Společnosti, které potřebují o něco více podpory a zaručenou dobu provozuschopnosti se spravovaným serverem, by pravděpodobně měly lepší využití s ​​Rackspace nebo LiquidWeb. I když obě tyto společnosti mají své problémy, možná mají lepší infrastrukturu pro více populární webové stránky a internetové obchody, které musí být funkční 24/7.

Co si myslíme

myslím, že logo

Naše hodnocení pro JustHost je 2 z 5 hvězdiček. Otáčí se na okraji hodnocení s jednou hvězdičkou, protože téměř všechny uživatelské recenze jsou rovnoměrně negativní. Pokud však víte, že se jejich cena zvýší po počátečním období, může se stát, že vám za první tři roky bude stát extrémně nízká cena..

Just Host je v nejlepším případě váš průměrný webový mlýn, který opravdu nemá co nabídnout. Pokud máte malý web, který nemá velký provoz, a nespoléháte se na něj ve své firmě, pak stačí hostit.

Pokud však plánujete provozování podnikových webových stránek nebo pokud máte dobře obchodovaný blog nebo internetový obchod, Just Host je rozhodně nesprávná volba. Díky tolika stížnostem na jejich technickou podporu a bez záruky provozuschopnosti je JustHost pravděpodobně posledním místem, na kterém chcete hostovat vysoce obchodovaný web, který musí být až 24/7.

Také se nám nelíbí, jak JustHost záměrně zatajuje jejich ceny. Jak jsme zmínili výše, musíte kopat, abyste přesně zjistili, jaké jsou skutečné měsíční poplatky za každou cenovou hladinu. Výchozí možnost nákupu je nejdelší, tedy 36 měsíců. To znamená, že budete zavřeni tři celé roky. Tři roky!

Tento typ úmyslného zmatku, aby se vám koupit dlouhodobý balíček je par pro kurz v těchto dnech s mnoha levnými webhostingové společnosti. Přesto to není správné.

Kupóny a nabídky

JustHost nabízí řadu pobídek, aby povzbudil potenciální zákazníky, aby se zaregistrovali ke svým webhostingovým službám. Většina z těchto obchodů je uvedena na hlavní stránce jejich webových stránek.

1. Záruka vrácení peněz

logo zpět peníze

Just Host nabízí 30denní záruku vrácení peněz na jejich hostingové plány, ale to nezahrnuje žádné instalační poplatky, které jste možná zaplatili. Pokud jste zaregistrovali doménu u JustHost, nemůžete za to získat vrácení peněz, ale název domény si můžete ponechat.

2. Speciální úvodní nabídka

logo speciální nabídky

Od tohoto psaní nabízí Just Host za svůj základní hostingový balíček dohodu 3,95 $ / měsíc. Jemný tisk říká, že se jedná pouze o první „termín“, definice „termínu“ však není jasná. Je to měsíční období? 12měsíční období?

Zjistíte pouze, že $ 3,95 / měsíc je pro předplacenou 36měsíční období, když se dostanete do poloviny procesu registrace. To vyjde na 142,20 $, které je třeba zaplatit předem.

Pro srovnání je jejich základní hostingový plán 11,99 $ / měsíc a 10,99 $ / měsíc, když si kupujete rok předem.

3. Zdarma reklamní kredity

reklamní kredity

JustHost, stejně jako většina ostatních hostingových společností v těchto dnech, nabízí bezplatné reklamní kredity pomocí Google AdWords a Bing Search. Problém je v tom, že tyto nabídky jsou obvykle dobré pouze pro nové účty u společností Google a Bing. Je pravděpodobné, že pokud jste již za inzerci své firmy zaplatili Google AdWords, nebudete mít prospěch z reklamního kreditu JustHost.

4. Bezplatné doménové jméno

logo domény

Při nastavení účtu získáte zdarma doménové jméno. Ale po přečtení drobného tisku to vypadá, že pokud se rozhodnete opustit službu do 30 dnů nebo méně, nebudete mít možnost vrátit část této původní platby..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map