Nii et registreerisite domeeninime. Mis nüüd?

Olete vaeva näinud ja ostnud oma esimese domeeninime. Võib-olla olete sel hetkel pisut närvis või tunnete põnevust, kui olete rääkinud kõigile, kes teid kuulavad, teie isikliku ajaveebi plaanidest või eelseisvast ettevõtmisest oma hoogsa ettevõtte loomiseks.


>> PDF-faili allalaadimiseks klõpsake siin <<

Olenemata teie motivatsioonist, pole haruldane, et paljud inimesed, kes on just oma domeeni ostnud, peatavad kiirelt oma edusammud. Järsku saab rahulolu sellega, et olete just üle saanud ühe suurema takistuse veebipõhiseks kohaloluks, järgmise suure üle jõu käivast takistusest; mida edasi teha pärast domeeninime registreerimist?
mis nüüd
Kui see on stsenaarium, milles leiate end, siis on see artikkel teie jaoks. Ehkki me ei saa sinust ühe istungi ajal Interneti-ikooni teha, saame kolme lihtsa sammu abil näidata teile, kuidas viia end ühekordsest domeeniomanikust enesekindla veebisaidi loojani.

1. samm – hankige hostimine

Internetis on palju ettevõtteid, kes võõrustavad teie Interneti-kohalolu. See tähendab lihtsalt, et nad pakuvad ladustamis- või elamisvõimalust, mis võimaldab teie veebisaiti võrgus näha. Tehke selles valdkonnas oma hoolsus ja lugege teiste arvustusi, et saada ülevaade, millised neist on teie jaoks potentsiaalselt parimad.

Mõne suurema, tuntud ettevõtte hulka kuuluvad HostGator.com ja BlueHost.com, kuid neid on veel palju ning arutelu nende väärtuse üle on juba teine ​​teema. Kui ettevõte, kellelt oma domeeni ostisite, pakub ka hostimist nt. godaddy.com ja ostsite selle kombinatsioonipaketi, siis ei pea te selle sammuga isegi enam muretsema.

Juhtudel, kui teie domeenikonto on mis tahes hostimisvõimaluse jaoks eraldi üksus, peate enne edasiarendamist registreerima konto veebisaidi hostis. Enamik inimesi, kes alustavad domeeniga, teevad seda isiklikku ajaveebi silmas pidades või soovides luua vähemalt lühiajaliselt väikese ja keskmise suurusega veebipõhise kohaloleku. Sel juhul piisab jagatud hostimispaketist kõigi teie hostimisnõuete täitmiseks.

See ühine võimalus tähendab seda, mida see mõiste tähendab; et kõik teie veebisaidi failid on jagatud korpusega teistele inimestele kuuluvate veebisaidifailidega. See ei mõjuta mingil viisil teie saidi toimimist ja on väga tasuv, võimaldades teil majutada kõiki oma veebisaite ilma vajaduseta osta täiendavat hostimist.

2. samm – muutke nimeservereid

Kui olete oma valitud hostiettevõttes registreerimise sammud lõpetanud, saate meilisõnumi kinnituse oma konto andmetega. Need üksikasjad hõlmavad teatud kriteeriume, mida peate oma domeeni registreerimiseks neis.

Hostiv ettevõte saab teie veebisaidi majutada ainult siis, kui nad on teie domeeninimega ühendatud. Oma domeeni hostiga ühendamiseks saate suunata oma domeeni nimeserverid hostile. Nimeserverid on nagu telefoniraamatud.

Need on olemas numbrite kujul, kuid kataloog, milles need on olemas, võimaldab inimestel teie veebisaidi leida ja kuhu teie e-kirju saata. Ilma tehniliste teadmisteta, kui osutate oma nimeserverid oma hostiettevõttele, tagab see, et domeen ja veebisaidi host saavad omavahel “rääkida”, nii et teie veebisait saab veebis reaalajas elada.

Oma nimeserveri üksikasjad leiate oma hostilt saadud registreerimismeilis. Olete saanud vähemalt kaks nimeserverit, mis näevad välja sellised nagu nsxxxx.hostname.com. Nende numbrite suunamiseks oma domeeniregistrilt hostiettevõttele leidke oma domeeninimi oma domeeni registreerimiskontolt ja liikuge „Transfer DNS“ (Domain Name Server) vms sarnasele lingile.

Sisestage oma nimeserveri numbrid ja salvestage muudatused. See on tõesti nii lihtne. Laske muudatusel jõustuda kuni 48 tundi, kuigi see on tavaliselt üsna kiire. Seda viivitust nimetatakse levitamiseks ja see on periood, mis on vajalik teie hostiettevõttel teie nüüd osundatud domeeninime tuvastamiseks.

3. samm – installige oma veebisait

Saate oma ajaveebi või veebisaidi installida ka siis, kui ootate oma nimeserverite levikut. Kõige funktsionaalsem viis selleks on logida sisse oma hostikontole ja liikuda juhtpaneeli tarkvara ja teenuste (või sarnase) kategooria juurde.

Vaieldamatult on kõige tõhusam installitavat tüüpi sait tuntud kui WordPress.org ja seda saab teha funktsiooni, mida tuntakse Fantastico De Luxe kaudu. Seda tarkvararajatist esindab kutsuv emotikonide ikoon, mis nõuab lihtsalt selle klõpsamist. Sealt valite WordPressi, seejärel New Install, valite rippmenüüst oma domeeni ja enne nupu “installige WordPress” valimist oma registreerumise üksikasjad.

Mõni juhtpaneel on asendanud Fantastico võimaluse uute kontode jaoks funktsiooniga QuickInstall, teised pakuvad seda mõlemat. QuickInstall asub ka tarkvara ja teenuste kategoorias ning seda kuvatakse ikooni kujul kella ja noolena või mõne väga sarnase kujundina. Kui see on funktsioon, mida vajate, klõpsake uuesti lihtsalt ikooni, valige WordPress ja järgige oma nina.

Mõlemad veebisaidi installimise funktsioonid on kasutajasõbralikud ja kui olete installinud oma esimese veebisaidi neid kasutades, võib nende hõlpsa rakendamise tõttu sõltuvust tekitada.

Nii et teil see on. Ehkki oma domeeninime esmakordne registreerimine oli juba omaette triumf, on ka ülejäänud Interneti-ühenduse loomiseks vajalik protseduur sirgjooneline ja paneb teid mõtlema, miks te polnud seda varem käivitanud.

Arvestades meelerahu, et saate seda protsessi igal ajal korrata, ilma et oleks vaja tehnilist oskusteavet, algab tõeline lõbu nüüd saidi kujundamisest, selle funktsioonide lisamisest ja hobi või ettevõtte arendamisest järgmisele lõbus ja edu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map