Mida luua veebisaidi kohta?

Veebisaidi loomisel võib teema või idee leidmine olla äärmiselt keeruline – ja isegi kui olete mõne idee välja pakkunud, kuidas te teate, kas teie idee veebisaidi kohta on tegelikult hea?


millest veebisait luua

>> PDF-faili allalaadimiseks klõpsake siin <<

Lõppude lõpuks olen kindel, et olete nõus, et pole mõtet veebisaiti avada, et vanasõna mees ja tema koer huvitavad!

Kui leiate end näete vaeva, et leida teema või idee oma järgmise veebisaidi jaoks siis on aeg hakata mõtlema.

Alustage veebisaiti selle kohta, millest olete kirglik

Paljud inimesed otsustavad veebisaidi loomise enda kohta huvitatud – ja oma kirgede nimekirja üleskirjutamine võib kindlasti olla hea lähtepunkt.

Kas teie kirg on aiandus või mägironimine, oma veebisaidi loomine teile südamelähedase teema ümber võib olla hea mõte niivõrd, kuivõrd see ka tulevikus saab teil on lihtne motivatsiooniks jääda seda pikaajaliselt arendada.

Lisaks on tõenäoline, et olete juba hakkame häid teadmisi saama teema ümber, nii et uue sisu ideede pakkumine peaks olema suhteliselt sirgjooneline. Te peaksite juba olema kursis selle turu kuumade ja alateemadega, mis teie publikule huvitavad on.

Veebisaidi loomisel on siiski probleem just seetõttu, et suhtute sellesse kirglikult – ja see tähendab, et te ei tea alati, kas sellele on olemas korralik turg.

Kui teie kirg on golf, siis see võiks olla hea mõte, aga kuidas oleks siis, kui teie kirg on nabavärvide kogumine? Jep, mulle öeldi, et selline hobi on tegelikult olemas, kuid kui paljud teised inimesed teie huvi jagavad?

Alustage veebisaiti millegi kohta, mis teenib teile raha

Kui soovite oma veebisaidiga raha teenida, on kahekordselt oluline uurida potentsiaalseid nišše ja seejärel valida üks, millel on suur turg ja hea kasumipotentsiaal.

Kui otsite ideid, alustage edasi sidusettevõtte võrku Clickbank ja tutvuge kategooriatega nende turul. Seal on palju teemasid, kuid üldjuhul on kõik raha, tervise või heaoluga seotud asjad igihaljad.

Järgmisena – ja te poleks võib-olla sellele mõelnud – uurige ajakirjade stend oma kohalikku poodi ja jälgige pakutavaid objekte. Kui on olemas seda teemat käsitlev ajakiri, on see potentsiaalselt kasumlik teema.

Vaadake ka ajakirja tagakülge ja uurige ettevõtteid, kes numbri sees reklaamivad. Tervisliku reklaami kasutuselevõtt annab tavaliselt märku kasumi potentsiaalist.

Kui teil on endiselt probleeme ideede nimel, siis uurige Google Trends et teada saada, millistest teemadest inimesed praegu räägivad. Praegused suundumused võivad olla potentsiaalne kuldmiin, kuid ärge unustage mõelda ka selle üle, kui pikaajalised mõned neist ideedest võiksid olla.

Oma ideede kokku tõmbamine ja otsuse langetamine

Nüüdseks olete loodetavasti loonud mõned potentsiaalsed ideed – kuid kas neist on midagi head? Et seda teada saada, minge üle Google’i märksõnade plaanija. See kasulik tööriist on mõeldud eeskätt inimestele, kes käitavad AdWordsi kampaaniaid, kuid see pakub väga kasulikku teavet igakuiste otsingumahtude kohta (inimeste arv, kes otsivad konkreetset märksõna).

Sisestage oma loendisse mõned teemadega / nišidega seotud märksõnad ja saate teada, mitu otsimist ühe kohta tehakse. Te peaksite suutma ligikaudselt hinnata, kui populaarne ja potentsiaalselt kasumlik on konkreetne õppeaine.

Kasulikud ressursid

http://fatmumslim.com.au/sweet-ideas-50-things-to-blog-about/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics-i-hope-you-write/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics/

http://www.molly-greene.com/101-blog-topic-ideas/

http://fizzle.co/sparkline/81-blog-topic-ideas

http://www.copyblogger.com/brainstorm-blog-topics/

Blogi teema & Sisugeneraatorid

http://www.hubspot.com/blog-topic-generator

http://www.portent.com/tools/title-maker/

http://ideas.contentforest.com/

Veebisait & Blogiideegeneraatorid

http://www.businessnewsdaily.com/3253-business-idea-generator.html

http://www.kickmeta.com/

http://www.mytopbusinessideas.com/online/

Nüüd, kui olete välja mõelnud hea idee, peate vaid hankima domeeninime ja hostimise ning alustama saidi ehitamist. Kui vajate ajaveebi loomisel abi, siis tutvuge meie algajate juhendiga siin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map