MDDHostingu ülevaade ja võrdlus


MDDHosting on väiksem Indiaanis Mooresville’is asuv veebimajutusettevõte, mille hostimiskeskus asub Colorados Denveris..

Kõigile, kes on huvitatud veebisaitide käitlemisest Internetis, pakuvad veebimajutusettevõtted nagu MDDHosting tehnoloogiat ja tehnilist oskusteavet, mis on vajalik teie teabe ja ettevõtte ühendamiseks Internetti. Kasutajad ostavad veebimajutusettevõttelt teenust, kettaruumi ja tehnoloogiat, et hoida oma veebisaiti serveris ja pakkuda seda Interneti kaudu.

Kuna seal on nii palju veebimajutusettevõtteid, võib teie vajadustele sobiva ettevõtte leidmine olla keeruline. Isegi hindade ja funktsioonide vahemik võib varieeruda, mistõttu on keeruline teada, kas teete koostööd teie jaoks sobiva ettevõttega.

Väiksema hostimisettevõttena, kes on uhke läbipaistvuse ja klientidega suhtlemise üle, tunduvad need heaks võimaluseks blogijatele ja ettevõtetele, kes vajavad väiksemat veebisaiti, kuid kas funktsioonid vastavad lubadustele?

MDDHosting

Vaatame, mida MDDHosting pakub.

Mis teeb MDDHostingu ainulaadseks?

Keskendudes klienditeenindusele ja klientidele isikupära pakkumisel, on paljud MDDHostingu pakutavad funktsioonid ja tööriistad suunatud klientidele, kes soovivad oma veebimajutusteenuste pakkujalt natuke rohkem.

Vaatame mõnda funktsiooni ja valikut, mis muudavad MDDHostingu ainulaadseks.

1. Kohandatavad hostimiskavad

MDDHostingu veebisait

Paljud veebimajutusteenuste pakkujad pakuvad oma hostimiskavade jaoks rangeid võimalusi. Valida on pakutud astmeid, millel on lai valik hindu, võimalusi ja funktsioone. Klientide jaoks, kes vajavad midagi, mis jääb astmete vahele, pole palju valikut.

MDDHosting võimaldab teil kohandada oma hostimispaketti vastavalt teie vajadustele, sealhulgas jagatud hostimise lahendusi. Valikud algavad alates ½ CPU-tuumast, ühest domeenist ja kõigest 10-st ribalaiusest kuus. Kuna jagate ruumi teiste ettevõtetega, ei võimalda enamik jagatud hostimisteenuseid sellisel tasemel kohandamist. See tagab, et saate selle, mida vajate, ilma et maksaksite funktsioonide eest, mida teil pole.

Isegi VPS (virtuaalne privaatserver) sisaldab kohandamisvalikuid. MDDHosting sisaldab nii standardset VPS-i hostimist kui ka esmaklassilisi pilvemajutuse võimalusi. Paketi kohandamine on sama lihtne kui slaidiriba kasutamine. Saate kiiresti serveri kujundada vastavalt teie nõudmistele.

2. SeRveri tehnilised andmed

CloudLinuxi sait

Paljud ettevõtted hoiavad oma riistvara spetsifikatsioone potentsiaalsetest klientidest võimalikult kaugel. MDDHosting viib läbipaistvuse äärmusesse ja sisaldab nende veebisaidil isegi pilte Denveri-põhistest serveritest. Kõik serverid kasutavad 48 südamikuga või kõrgemat protsessorit ja vähemalt 256 GB muutmälu.

MDDHosting kasutab oma LiteSpeedi ja ClouldLinuxi toitega teenindaja jaoks SSD-sid (Solid State Drives). Nad pakuvad topelt koondatud 10 GBPS-i Interneti-ühendust. Serverid on täiustatud hästitoimivaks, hajutatud ja isetervendavaks SSD salvestuspiirkonna võrguks, kasutades pilvepõhistele süsteemidele spetsialiseerunud plokkmäluseadust StorPool. MDDHostingu andmetel suurendab see süsteem sekundis I / O toimingute arvu 900% ja kogu ribalaiuse suurenemist 1200%. Nende väitel pakub süsteem märkimisväärselt suuremat jõudlust ja töökindlust.

MDDHosting pakub madala hinnaga, kuid äärmiselt kiiret ja usaldusväärset veebimajutust edasijõudnutele serveritele. Nad on pannud aega, raha ja mõtteid tehnoloogilistesse ressurssidesse, mida nad kasutavad, ja see näitab.

3. Veebisaidi varukoopiad

Varundage

MDDHosting pakub manuaalset täielikku varundamist teie cPaneli (Linuxi-põhise graafilise liidesega veebisaidi haldamiseks) varunduste sektsioonist. Täielik varukoopia sisaldab teie FTP ja e-posti sätteid, andmebaasi ja veebisaiti. Samamoodi saate oma veebisaidi taastada cPaneli abil.

4. Veebisaidi seadistamine ja kujundamine

SitePadi veebisait

MDDHosting kasutab rohkem kui 300 erineva teemaga veebisaidi loomise tööriista SitePad. SitePad sisaldab enam kui 40 populaarset pukseerimisvidinat, mida saate oma saidil kasutada, sealhulgas liugurid, rikkalik tekst, pildid, video, heli, sotsiaalmeedia, Google Maps ja kontaktvormid. Lehti saate ka SitePadis üles ehitada ja seejärel automaatselt oma saidile avaldada. Kõik saidiPadPad teemad reageerivad mobiilile.

SitePad on suurepärane võimalus ettevõtetele ja kasutajatele, kellel juba on sait ja kes soovivad lehti lisada või värskendada. Kasutajatele, kes soovivad uut saiti nullist üles ehitada, võivad probleemiks olla mallid ning vidinate ja rakenduste puudumine.

5. E-posti tugi MDDHostingu kaudu

Käsitsi töötavad sülearvuti

MDDHosting toetab e-posti. MDDHostingu kaudu saate oma e-posti konto luua oma cPaneli abil. Lisatasu eest saate pahavara, rämpsposti ja viiruste blokeerimiseks osta e-posti filtri SpamExperts. Saate meilisõnumi SpamPaneli abil üle vaadata, tagades, et teil on juurdepääs e-kirjadele, mille filter oli varem karantiini pannud.

6. Saidi turvalisus

Lukusta

Saiditurvalisust MDDHostinguga hallatakse väikese tasu eest SiteLockiga. SiteLock pakub iga päev pahavara skannimist saidi haavatavuste ja ohtliku koodi tuvastamiseks. Teenus eemaldab teie saidilt leitud ohud automaatselt. SiteLock seadistatakse automaatselt, pakkudes viivitamatut kaitset ilma vajaduseta installida.

SiteLock pakub täiendava kaitsena ka veebirakenduste tulemüüri TrueShield. MDDHosting pakub ka (lisatasu eest) SiteLocki hädaolukorra lahendamist, mis pakub hädaabi häkkinud saidi taastamiseks.

7. Muud omadused

Muud funktsioonid arvutites

Lisaks veebimajutusele pakub MDDHosting ka äriklientidele esmaklassilist pilvemajutust.

Lisatasu pilve hostimise abil saavad ettevõtted MDDHostingu abil kohapealsed serverid asendada pilveserveritega. Pilveserverid on väga kättesaadavad, tõrketaluvused ja eriti skaleeritavad, muutes need suurepäraseks lahenduseks kasvavatele ettevõtetele.

MDDHostinguga on teil juurdepääs piiramatule SSD kettaruumile ja andmeedastusele. Pilveserveri võimsuse suurendamine on lihtne. Valikud algavad 2 CPU tuumast ja 2 GB RAM-ist ning ulatuvad kuni 16 CPU tuumasüsteemini 16 GB RAM-iga.

MDDHostingu hinnakujundus

MDDHosting Plan

MDDHostingu plaanid on äärmiselt konfigureeritavad ning ettevõte pakub kuponge, mida saab kasutada ostukulude vähendamiseks. Hinnad on skaleeritavad sõltuvalt soovitud funktsioonidest ja teie nõudmistest. Vaatame tüüpiliste plaanide ja lisavõimaluste baashinda.

Virtuaalserverikavade hinnakujundus hõlmab järgmist:

 • Kohandatav: 3,00 dollarit kuus ½ CPU südamiku ja 1 GB mälu kohta. Teil on ka 1 domeen, 1 GB SSD salvestusruumi, 10 GB ribalaiust ja 5 MySQL andmebaasi.

 • Lisatasu: 24,25 dollarit kuus 2 protsessori südamiku ja 2 GB mälu jaoks. Teil on ka piiramatu domeenid, piiramatu SSD-salvestusruum, piiramatu ribalaius ja piiramatu MySQL-i andmebaasid.

 • Kõiki neid plaane saab suurema võimsusega suurendada. MDDHostingu tugevuseks on jällegi võime kohandada veebimajutusteenust vastavalt teie vajadustele.

 • Lisaks veebisaidi jagatud hostimisele sisaldab MDDHosting ka premium-pilvemajutust. Pilvemajutuseks on mitmesuguseid astmeid. Näitame siin neid nelja.
 • PR2: 25,00 dollarit kuus 2 protsessorituuma ja 2 GB muutmälu eest. Sisaldab ka piiramatut SSD kettaruumi ja ribalaiust.
 • PR8: 100,00 dollarit kuus 8 protsessorituuma ja 8 GB muutmälu jaoks. Sisaldab ka piiramatut SSD kettaruumi ja ribalaiust.
 • PR12: 150 CPU tuuma ja 12 GB muutmälu jaoks 150,00 USD kuus. Sisaldab ka piiramatut SSD kettaruumi ja ribalaiust.
 • PR16: 200 CPU tuuma ja 16 GB RAM-i jaoks 200 USD kuus. Sisaldab ka piiramatut SSD kettaruumi ja ribalaiust.
 • MDDHosting pakub edasimüüjate saitide majutamiseks mitmeid hinnakujundusastmeid. Edasimüüjad kasutavad MDDHostingut edasimüüja müüdava veebisaidi hostimiseks. Kõigis edasimüüjakontodes on vidinad allalaadimiseks ja haldamiseks mõeldud tarkvara Softaculous, samuti saidi ehitaja SitePad ja piiramatu ribalaius:
 • Edasimüüja Basic: 24,50 dollarit kuus kuni 50 cPaneli konto ja 50 GB kettaruumi jaoks.
 • Vahendaja: 49,50 dollarit kuus kuni 100 cPaneli konto ja 100 GB kettaruumi jaoks.
 • Edasimüüja edasijõudnutele: 74,50 dollarit kuus kuni 150 cPaneli konto ja 500 GB kettaruumi jaoks.
 • MDDHosting pakub virtuaalseid privaatservereid (VPS). Kõigil astmetel on cPaneli haldus, täielik juurjuurdepääs ja tasuta seadistamine.
 • VZ 2G: 99,95 dollarit kuus 100 GB salvestusruumi, 1 TB andmeedastuse, 2 protsessori tuuma ja 2 GB muutmälu eest.
 • VZ 4G: 179,95 dollarit kuus 200 GB salvestusruumi, 3 TB andmeedastuse, 4 protsessori tuuma ja 4 GB muutmälu eest.
 • VZ 6G: 249,95 dollarit kuus 300 GB mäluruumi, 5 TB andmeedastuse, 6 protsessori tuuma ja 6 GB muutmälu eest.
 • MDDHosting pakub mitmel tasemel SiteLocki turvalisust, võimaldades klientidel valida neile sobiv pakett.
 • Visiem, kas noklusina, tacuLeia: Teie saidi pahavara skannimise eest 24,99 dollarit aastas. Sisaldab kuni 25 lehte.
 • Visiem, kas noklusina, tacuParandus: Pahatahtliku koodi automaatse leidmise ja eemaldamise eest 99,99 dollarit aastas (või 14,99 dollarit kuus). Sisaldab kuni 500 lehte.
 • Kaitske: 299,99 dollarit aastas (või 49,99 dollarit kuus) veebisaidi kiirendusega ohtude leidmiseks, parandamiseks ja ennetamiseks. Sisaldab kuni 500 lehte.
 • MDDHosting müüb teie saidil kaitsmiseks mitmesuguseid SSL-sertifikaate. Need sisaldavad:
 • RapidSSL: 356 dollarit aastas 256-bitise krüptimistugevusega
 • GeoTrust QuickSSL: 125,00 dollarit aastas täielikult kvalifitseeritud domeeninime eest, mis pakub dünaamilist saidi pitserit ja piiramatut serverilitsentsi.
 • GeoTrust True BusinessID koos EV-ga 179,00 dollarit aastas. Sertifikaat tagab kõrgeima turvalisuse, dünaamilise saidi pitseri ja piiramatu serverilitsentsimise.
 • MDDHosting pakub ka e-posti rämpsposti filtreerimist.
 • E-posti filtreerimine: 2,99 dollarit kuus domeeni kohta SpamExpertsi rämpsposti filtreerimisteenuse jaoks.

Avalik ettekujutus MDDHostingust

Inimesed kõnnivad

Seal on palju neid, kes armastavad MDDHostingut ja kõike, mille eest nad seisavad.

Paljudele meeldib MDDHostingist saadav odav kiirus ja töökindlus. See põhineb stabiilsel süsteemil koos tippklassi andmekeskusega ja kliendid tunnevad, et see näitab töövalmidust ja usaldusväärsust. Nad saavad tipptasemel süsteemi ilma kalli hinnaga.

Teistele meeldib kohandatav teenus ja hinnakujundus MDDHostingu kaudu. Äärmiselt madala hinnaga pakkumiste puhul, mida saab hõlpsalt üles seada, tunnevad ülevaatajad, et nad ei maksa kunagi veebimajutuse eest rohkem kui vaja. Nende teenuste ja varustuse läbipaistvus on MDDHostingu teine ​​sageli viidatud eelis.

Nendest eelistest hoolimata tunnevad teised, et MDDHosting on väikeettevõte, mis võitleb paljude väikeste ettevõtete probleemidega. See hõlmab ka klienditoe puudumist. Mõned kliendid kurdavad, et probleemi ilmnemisel võib vastuse saamine võtta päevi. Selliste tihedate akendega iga kohandatava astme jaoks on piiride ületamine lihtne, eriti kasvavatele ettevõtetele, mis võib põhjustada kaebusi hinnakujunduse kohta. Teisi häirib probleemide ilmnemisel mõne tugimeeskonna professionaalsus.

Kuidas MDDHosting turuga on võrreldav

Naine, kellel on dollar

Võrreldes teiste veebimajutusteenustega on MDDHosting väiksem ettevõte ja see näitab mõnes mõttes.

MDDHostingul pole suuremate konkurentide ressursse. Nad ei paku spetsiaalseid servereid ega tõelist ööpäevaringset reaalajas tuge, isegi kui nad lubavad oma piletimüügisüsteemi kaudu reageerida võimalikult kiiresti. Kliente jääb ootama, kui neile on vaja vastata küsimusele või kui mõni probleem ilmneb.

Puuduvad sellised koolitused, nagu teil on teiste veebimajutusteenuste pakkujate juures, ja kolmandate osapoolte rakenduste toetamine on väiksem. Paljudel teenustel ja funktsioonidel, nagu näiteks veebisaitide migratsioon, puuduvad üksikasjad.

Kuid MDDHosting teab, kuidas oma pakutavates teenustes oma tugevusi ära kasutada. Nad on väiksem ettevõte ja paljud kliendid tunnevad ettevõtte omaniku vahel koostööd ning teevad regulaarselt koostööd. Mõned kliendid räägivad telefoni valimisest, et temaga otse rääkida.

MDDHostingul pole midagi varjata. Nad räägivad inimestele täpselt, milliseid seadmeid ja tehnoloogiat nad pakuvad, ja lisavad oma veebisaidile isegi pilte oma serverirajatistest. Nad on uhked selle üle, kui läbipaistvad nad ettevõttena on, ja see näitab.

Vähesed teised ettevõtted pakuvad teile MDDHostinguga kohandatavaid valikuid. Kui teate täpselt, mida soovite ja vajate, võite olla kindel, et saate selle MDDHostinguga.

Mida me arvame MDDHostingust

Keegi töötab sülearvuti

MDDHosting on väiksem ettevõte ja väiksema eraviisilises omanduses oleva veebimajutusteenuse pakkuja kasutamisel on mõned probleemid. Mõne inimese jaoks on isiklik kontakt iga suhtlemisega tore, kuid kui süsteem satub raskustesse ja vajate palju suurema ettevõtte ressursse ja tuge, siis MDDHostinguga te seda ei tee..

Kuid kui te ei muretse väiksema ettevõttega töötamise pärast, pakub MDDHosting enamikule klientidele stabiilset süsteemi ja positiivseid kogemusi. Need võivad olla väikesed, kuid neil on ressursid suurema töö jaoks olemas ja ettevõtted on valmis mastaabiks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map