Kuidas parandada oma WordPressi veebisaidi turvalisust ilma täiendavaid pistikprogramme installimata

Ükskõik, kas haldate oma veebisaiti lõbusa kõrvalprojektina, äriettevõttena või kuskil vahepeal, peaks selle turvaline hoidmine olema üks teie peamisi prioriteete.


Kui teie WordPressi veebisaidi turvalisuse parandamiseks on seal palju pistikprogramme, kui olete midagi sellist nagu mina, siis teie veebisait juba krigiseb kasvava lisandmoodulite ja laienduste kogu all.

Kuidas parandada oma veebisaidi turvalisust ilma WP pistikprogrammideta

Nii et kui soovite oma WordPressi veebisaidi turvalisust tugevdada ilma täiendavate WordPressi pistikprogrammide installimata, siis annab see artikkel teile mõned näpunäited, mis aitavad teil seda just teha.

Tagage pistikprogrammid & Teemad on ajakohased

WordPressi värskendused

Alustame kõige põhilisemate, kuid võib-olla kõige olulisemate nõuannetega: WordPressi tarkvara, samuti kõigi installitud teemade ja pistikprogrammide ajakohasena hoidmine.

Iga teie WordPressi veebisaidile installitud pistikprogramm ja teema on potentsiaalne marsruut teie ajaveebi tagaossa ja selle aluseks oleva koodi ning andmebaasi nende jaoks, kellel on pahatahtlik kavatsus. See ei tähenda, et kõik pistikprogrammid ja teemad kujutavad endast turvariski, lihtsalt tekivad mõnikord vead. Kui nad seda teevad, püüavad arendajad need probleemid lahendada, vabastades oma koodi värskendused.

Seetõttu saate oma veebisaidi kõigi komponentide ajakohasusega tagades suuresti kaasa aidata minimeerige oma saidi häkkimise oht kasutatava pistikprogrammi või teema haavatavuse kaudu või isegi tarkvara WordPress enda kaudu.

Kui logite regulaarselt oma WordPressi veebisaidi administraatorialasse, saate püsida olemasolevate värskenduste kursis. Tänu armatuurlaual kuvatavale käepärasele ikoonile saate kiiresti näha, kas teile on värskendusi saadaval. WordPress sisaldab nüüd isegi võime ennast automaatselt värskendada, ja selle esiletõstetud sisselülitamise jätmine on enamiku kasutajate jaoks hea mõte.

Tugevdage oma kasutajanime ja parooli kombinatsiooni

Teine võimalus, kuidas häkkerid teie veebisaidile pääsevad, on arvata ära teie kasutajanimi ja parool. Ükskõik, kas nad teevad seda käsitsi või kasutades tarkvara võimalikult paljude kombinatsioonide sisestamiseks, saate oma WordPressi veebisaidi turvalisust parandada, tagades, et teie valitud kasutajanime ja parooli pole lihtne ära arvata.

Administraatori kasutajakonto

Esimene koht alustamiseks on administraatori konto kasutajanime muutmine oma veebisaidi jaoks. Paljud WordPressi veebisaidid kasutavad selle võimsa konto, mis kontrollib teie veebisaidi kõiki aspekte, kasutajanimi lihtsalt administraatorina. Kui teie veebisait kasutab seda kasutajanime, annate häkkeritele juhiseid selle kombinatsiooni lõhenemiseks.

Kustutage administraatori kasutajakonto

Seetõttu on selle konto kasutajanime muutmine suurepärane mõte. Kahjuks te ei saa lihtsalt kontot ümber nimetada kasutajaprofiili ekraanil. Selle asemel, et seda muudatust WordPressi andmebaasi kaudu teha, on lihtsaim lähenemisviis lihtsalt luua uus varjatud kasutajanimega administraatori konto ja seejärel enne algse administraatori kasutajakonto kustutamist selle kontoga oma WordPressi juhtpaneelile sisse logida.

Kustuta kasutaja sisu

Kasutajakonto kustutamisel ei pea muretsema sisu pärast. Pärast kustutusnupu vajutamist määrake see lihtsalt uuele kasutajale.

Kasutades turvaline parool on järgmine samm selles protsessis. Siin on võti kasutada võimalikult palju erinevaid märgitüüpe, näiteks numbreid, tähti ja erimärke. Kasutades a tugev parooligeneraatori tööriist, võite välja pakkuda mõned üsna keerukad kombinatsioonid, mida on kellelgi keeruline lõhestada. Ainus negatiivne külg on see, et selliseid turvalisi paroole on raske meeles pidada; sellest üle saamiseks võiksite kaaluda paroolide halduri, näiteks LastPass või 1Parool.

Veel üks hea tava osa on vaadake regulaarselt üle ja eemaldage kõik passiivsed kasutajakontod teie veebisaidil.

Hoidke oma kasutajanimi privaatsena

Veel üks samm, mille saate teha, on peida oma kasutajanimi kasutajate eest. Parim viis selleks on oma kasutaja profiili välja „Kuva nimi avalikult kui” muutmine millekski muuks kui sisselogimise kasutajanimi.

Avalik kasutajanimi

Nüüd näevad teie lugejad tegeliku kasutajanime asemel seda nime iga oma blogis kirjutatud postituse kõrval.

Muutke WordPressi sisselogimislehe URL-i

Üks peamisi põhjuseid, miks häkkeritele meeldib pärast WordPressi veebisaite minna, on selle tarkvara populaarsus. Kuna julm jõu häkkimine võib olla numbrimäng, mida rohkem saite rünnata, seda suuremad on teie eduvõimalused.

Vaikimisi võib kõigi WordPressi veebisaitide sisselogimislehed leida samal URL-il või aadressil (http://yourdomain.com/wp-login.php). Siiski poolt sisselogimislehe URL-i muutmine võite oma veebisaidi turvalisust ähvardavate võimalike ohtude ees ühe täiendava tõkke ette panna. Kuigi see lähenemine tavaliselt ei saa püsivast rünnakust üle teie veebisaidil võib-olla piisab, kui üksikud külastajad nuusavad teie veebisaidil ringi.

Kuigi kasutades pistikprogrammi võib muuta teie WordPressi sisselogimislehe URL-i muutmise protsessi suhteliselt lollikindlaks ja arusaadavaks, käsitsi tehes ei tohiks see enamikust kasutajatest kaugemale jõuda. See postitus WordPressi tugifoorumites on mõned nõuanded WordPressi sisselogimislehtede varjamine ilma pistikprogrammita.

Turvalisusele keskendunud veebi valimine

Veebimajutaja valimine oma WordPressi veebisaidile, mis on kindlalt pühendunud saidi turvalisusele, võib suurema osa vastutusest võtta teie käest, kui peate oma veebisaiti kaitsma..

Hea veebimajutaja hoolitseb mitte ainult WordPressi tarkvara ajakohastamise, häkkerite ja muude turvaohtude eemale hoidmise eest, vaid saavad ka teid aidata oma veebisaidi taastamisel, kui midagi peaks valesti minema..

Kuigi küsimusele ei ole ühest vastust kes on parim WordPressi veebimajutaja, vaadates meie arvustuste arhiivi, leiate oma vajadustele parima WordPressi veebisaidi.

Järeldus

Loodetavasti on teil nüüd mõni praktiline nõuanne, mida saate täna oma praktikas kasutada, et oma WordPressi veebisaidi turvalisust veelgi tugevdada.

WordPressi tarkvara ei ole olemuselt ebakindel, kuid selle populaarsus on aidanud muuta selle häkkerite jaoks atraktiivseks sihtmärgiks. Kuid järgides neid samme ja muutuvad ennetavamaks oma veebisaidi turvalisuse osas võite jääda häkkeritest sammu võrra kaugemale ja proovida oma saidile juurdepääsu saamiseks rohkem vaeva kui see on väärt.

Kui teil on näpunäiteid, nõuandeid või küsimusi WordPressi veebisaidi turvalisuse parandamiseks pistikprogrammidele lootmata, jagage neid allpool kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map