Kas otsite võimsat tasuta WordPressi veebisaidi koostajat? Proovige kihte

Kui tegemist on tööriistadega, mis võimaldavad mitte-arendajatel oma veebisaidi välimust kohandada, siis WordPressi kasutajad on valikuvõimalustest rikutud. Saadaval on lugematu arv pistikprogramme ja teemasid, mis võimaldavad teil muuta peaaegu kõiki oma veebisaidi aspekte. Kihid on uusim WordPressi saidi ehitaja ja see on 100% tasuta!


WordPressi kihid - tasuta saidi koostaja tööriist

Alates värvide, fontide, logode ja ääriste muutmisest kuni postituste ja lehtede jaoks kohandatud mallide loomiseni ning isegi kogu veebisaidi kujunduse ja põhjaliku muutmiseni on seal tööriist, mis aitab teil.

Kuna WordPressi jaoks on saadaval nii palju erinevaid veebisaitide ja lehtede koostaja tööriistu, võib olla keeruline teada, millist neist valida. Üks populaarne variant, mis teeb suurepärase töö, võimaldades mittekodeerijatel oma WordPressi veebisait tõesti enda omaks teha, on Kihid, tasuta ehitaja teema Oboxi teemadest.

Nii et kui otsite või saaksite oma WordPressi veebisaidil muudatusi teha – olgu need väikesed või suured – ilma koodirida puudutamata, näitab see kihtide veebisaidi koostaja juhend teile just seda, mis on võimalik.

Kuidas kihid aitavad teil alati luua veebisaiti, mida olete alati soovinud

Kihid on saadaval avatud lähtekoodiga WordPressi teemana, mille saab tasuta alla laadida. Kui teil on kahtlusi, kui kasulik võiks olla tasuta veebisaidiehitaja tööriist, tutvuge mõnega järgmistest kihtidega loodud demosaidid et broneeringud puhata.

Kihtide demo sait

Intuitiivne veebisaidi kohandaja liides

Kihtide üks peamisi atraktsioone on see, et see on ehitatud WordPressi viisil. Selle tulemuseks on selle omadused ja juhtimisvõimalused sujuvalt integreeruda ülejäänud veebisaidiga. See paneb tundma end pigem WordPressi kui kolmanda osapoole lisandmoodulina.

Kohandamise ja loomingulise töö teostamisel toimub kogu toiming sisseehitatud WordPressi teema kohandaja liidese kaudu. Välja arvatud tavaline WordPressi teema, kus võib-olla saaksite oma fonti, taustavärve ja mõnda muud elementi muuta, võimaldavad kihid teil kogu oma veebisaidi kujunduse korral linna minna.

Kihtide kohandaja

Kuni töötate, saate reaalajas eelvaate oma veebisaidil. See on suurepärane, kuna muudab kogu kujunduse ja paigutuse kohandamise protsessi palju kiiremaks ja intuitiivsemaks.

Kohandatud vidinad ja sisuplokid

Kihid püsivad küljenduse korral üsna tavapärase struktuurina: read, mis võivad olla täidetud vidinate ja sisuplokkidega.

Kihtide vidinad

Lisaks sellele, et kõik oma veebisaidil aktiivsed vidinad saab oma kohandatud paigutustesse lisada, sisaldavad kihid ka head valikut oma vidinad ja sisuplokid.

See hõlmab järgmist: kontaktandmed ja kaardid, liugur ja postituste loendid. Samuti on kohandatud sisuvidin, mis võimaldab sisestada teksti, pilte, veerge, nuppe ja palju muud otse paigutusele.

Kihtide kontaktmoodul

Igal moodulil või vidinal on siis oma valikute ja kohandamise sätete komplekt. Need juhtelemendid võimaldavad hõlpsalt pääseda iga sisuploki juurde vaata täpselt välja nagu tahad. Kogenumad kasutajad saavad klõpsata ka vastavat nuppu, et kuvada aluseks olev CSS. Seda CSS-i saab siis veelgi parema juhtimise huvides otse redigeerida.

Kihid Kohandatud CSS

Kohandage kõike

Teemade kohandaja liidese kaudu saate hõlpsalt kohandada oma veebisaidi peaaegu kõiki aspekte. See sisaldab kogu saidi seaded, nagu logo ja saidi pealkiri, navigeerimismenüüd, kus külgribasid kuvada ja milliseid fonte kasutada. Kihid hõlmavad ka Google Fonti integratsiooni, võimaldades juurdepääsu sadadele fontidele.

Kihid külgribad

Päise paigutuse muutmine ja otsustamine, kas muuta see kleepuvaks või mitte, on sama lihtne kui nupul klõpsamine. Jaluse ala saab hõlpsasti kohandada nii, et see hõlmaks nii palju vidina alasid, kui vaja.

Suurepärane uute WordPressi kasutajate jaoks

Kui olete oma veebisaidil kihid teema aktiveerinud, kuvatakse teile a põhijoonte kiire tutvustus , mis näitab, kuidas saate võimalikult kiiresti alustada. See aitab muuta kihid suurepäraseks valikuks neile, kellele on veebisaidi kohandamine või WordPress üldiselt avatud.

Kihid alustuseks

Lühikesed ja täpsed videod ning juhised aitavad teil kiiresti tundma õppida kihtide põhiaspekte.

Kvaliteetsed eelmonteeritud mallid

Kuigi võite vabalt alustada nullist ja luua oma veebisaidi ja lehe kujunduse juba algusest peale, sisaldab kiht valikut kvaliteetseid eelmonteeritud malle. Neid malle on hea kasutada, kuid on ka sobib ideaalselt kohandamiseks ja kasutades seda oma veebisaidi kujundamise alusena.

Kihtide mallid

Praegu on valida seitsme malli vahel. See hõlmab kontaktlehte, maandumislehte, portfoolio lehte ja mõnda erinevat kodulehe kujundust. Igaüks neist on teile kohandatav ja sinna oma sisu lisamiseks valmis.

Stiilikomplektid, laiendused ja lapseteemad

Kihtide mallid

Lisaks kõigile funktsioonidele, mis kihtidega karbist väljas on, on ka mitmeid saadaval lisatasu lisandmoodulid. Need on enamasti kujul stiilis skits, lapseteemad, ja pikendused.

Lasteteemad on eelvalmis mallid või teemad, mis võimaldavad uue kujunduse kiiret rakendamist oma kihtidel töötavale veebisaidile. Seejärel saate vabalt lapseteemat kihtide funktsionaalsuse abil kohandada.

Kihtide lapse teema

Stiilikomplektid seevastu on a stiili- ja paigutusseadete kollektsioon, koos demo sisuga. Neid stiilikomplekte saab alla laadida ja seejärel oma saidile rakendada.

Kihtide kasutajad saavad luua oma stiilipildid või nahad ja seejärel levitada neid teistel kihti käitavatel veebisaitidel. See ei tähenda mitte ainult seda, et saate kasutada teiste disainerite loodud stiilikomplekte, vaid saate seda funktsiooni kasutada ka oma loomingu hõlpsaks taaskasutamiseks teistel veebisaitidel, kus töötate.

Kihtide laiendid võimaldavad paigutustele rohkem sisu lisada. Mõni laiendite tüübi näited mis on saadaval: hinnastabelid, diagrammid ja graafikud, poodide sisu, liugurid ja palju muud.

Kuigi need lisandmoodulid on esmaklassilised versiooniuuendused, on kihid endiselt ilma nendeta täiesti töökorras. Kui soovite aga aega kokku hoida või oma veebisaidile uut funktsiooni lisada, saate seda teha oma tingimustel.

Mobiil-esimene reageeriv disain

Kihtidega loodud veebisait on täielikult mobiilisõbralik. Pole tähtis, mis seadmes külastajad teie saidile pääsevad, ei tohiks neil teie sisu vaatamisega probleeme olla. Kihid olid lõi kõigepealt mobiili, enne laiendamist, et katta suuremad tahvelarvutite, sülearvutite ja töölauaekraanid.

Kihid reageerivad mobiilile

Kuna Google hindab saite nüüd selle järgi, kui mobiilsed nad on, otsustades, kus neid otsingumootori tulemuste lehtedel järjestada, pole kunagi olnud tähtsam tagada, et teie veebisait reageerib täielikult.

WordPressi kihid: lõplikud mõtted

On tõsi, et kihtidel ei pruugi olla nii palju funktsioone ega sätteid kui WordPressi kõige arenenumate premium-lehe koostaja tööriistade jaoks. Kuid, see on parem kui palju võistlusi – isegi tasulised valikud – ja teeb igaühe jaoks hõlpsaks kaasasolevate mallide kohandamise või nullist oma veebikujunduse loomise.

Kasutajasõbralik liides koos muljetavaldava hulga juhtimisega, mille saate oma veebisaidi paljude visuaalsete aspektide üle, töötavad koos Kihistab ülimalt soovitatav WordPressi veebisaidi ehitaja tööriista, mis lihtsalt juhtub ka tasuta olema.

Proovige kihte kohe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map