Isemajandatud (tasuta) vs hostitud (tasuline) pooditarkvara

Kui otsite õiget tüüpi tarkvara oma poodide äri käitamiseks, avastate peagi, et valikute valik on tohutu.


>> PDF-faili allalaadimiseks klõpsake siin <<

poodide tarkvaraVõite küsida, kas valida üks paljudest tasuta tarkvarapakettidest või maksta müüjale konkreetse toote eest. Vastus sõltub mingil määral vajaliku rakenduse tüübist. Siin on mõned kaalutlused avatud lähtekoodiga kohta ise hostitud (tasuta) vs hostitud (tasuline) pooditarkvara

Erinevus isehakkajate vahel & Hostitud pooditarkvara

E-kaubanduse tarkvara, mille on välja töötanud nõrgalt organiseeritud kogukond, nimetatakse “avatud lähtekoodiga”. Seda tuntakse ka kui FOSS (tasuta ja avatud lähtekoodiga tarkvara). Lähtekood on kõigile kättesaadav. Seda saavad vaadata kõik, kes oskavad koodi lugeda. Kodeerimist saavad muuta ja alla laadida need, kellel on selleks teadmisi. Selle tarkvara põhielement on see, et see on tasuta. Tasuta käivitamine, koodi nägemine, kopeerimine ja levitamine ning muudatuste muutmine ja vabastamine. Tuleb märkida, et “tasuta” ei tähenda “odavaid” või madala kvaliteediga tooteid.

Tasuline tarkvara pole tingimata avatud lähtekoodiga vastand. Kommertspakette loob ja levitab müüjaorganisatsioon, kes müüb paketi kasutamise õigust. Müüja pakub väljaõpet, tuge, paigaldust ja muid ülesandeid, tavaliselt kliendi jaoks kulul.

Selle kasutamisel on mõned ilmsed eelised avatud lähtekoodiga või ise hostitud pooditarkvara. Proovida, osta ja värskendada on tasuta. Te ei pea kodeeringut ostma, kuid võib-olla peate kulutama ressursse, et see saaks teie organisatsiooni vajadustele vastavaks töötada. Abiks on oskus kohandada ja kontrollida põhipaketi täpset rakendamist oma vajaduste jaoks. Kogukonnapõhine organisatsioon tähendab, et lahendused sobivad tavaliselt tarkvara kasutavale rühmale. Samuti on filosoofia, et teatud asjad peaksid olema kasutajatele vabad, mitte aga kasumimotiiviga väheste kontrolli all.

Müüja pakutud või hostitud pooditarkvara hõlmab ka võimalust omada käivitusvalmis toodet, kus on saadaval ulatuslik professionaalne tugi. Müüja pakutav tarkvara kipub olema paremini dokumenteeritud, nii et rakenduse isikupärastamiseks tehtavad muudatused oleksid vähem rasked. Müüjatarkvaraga kaasneb tavaliselt eeldus, et kaupmees parandab vead või probleemid. Enamik neist on välja töötatud enne tarkvara vabastamist.

Enda vajaduste hindamise tähtsust enne otsuse tegemist ei saa eirata. Vaadake igat tüüpi pooditarkvara tugevusi. Vaadake igat tüüpi omadusi, kulusid ja atribuute. Enne tarkvara ostmist soovitatakse teil vaadata, mis on tasuta tarkvarapakettides samade või sarnaste funktsioonidega saadaval.

Uurides avatud lähtekoodiga (tasuta) või hostitud (tasulist) pooditarkvara, on oluline võtta aega oma rühma vajaduste ja organisatsioonilise struktuuri tutvustamiseks. Ühel omanikul ei pruugi olla aega teha mingeid tutvustusi, mida on vaja teha. Samuti on tõsi, et müüjatarkvara esialgsed kulud võivad olla märkimisväärselt kõrgemad.

Ise hostitud pooditarkvara

Need ostukorviplatvormid on iseseisvad programmid, mida saab vabalt kasutada, kuid need tuleb installida ja hostida teie veebimajutusteenuse pakkuja serveri abil, nt. kasutades Bluehost, HostGator või GoDaddy.

 • Magento.com (kogukonna väljaanne) peetakse paljudest parimaks. Magento on võimas poodlahendus ja pakub palju funktsioone. Negatiivne külg on see, et selle toimimise õppimiseks on üsna järsk õppimiskõver.

WordPressi ostukorvid

 • Seal tasub mainimist ainult WooCommerce kui otsustate minna WordPressi teele. Ümberringi on veel mõned lisandmoodulid, mida saate installida, kuid WooCommerce on vaieldamatult parim WordPressi poodide platvorm.

Hostitud pooditarkvara

Need ostukorvid on täielikult hostitud teenus, mis tähendab, et te ei pea muretsema tarkvara ega serverite hooldamise pärast. Kuid see tuleb hinnaga, kuna kõik need võimalused nõuavad igakuist tellimist. Allpool on majutatud tarkvararuumi populaarseimad pakkujad:

 • Kõige populaarsem valik on siin Shopify.com. Nende tarkvaraplatvormil on enam kui 70 000 veebipoodi, sealhulgas General Electric, Foo Fighters ja Amnesty International.
 • Magento.com
 • BigCommerce.com
 • Volusion.com

TL; DR

Sobiva platvormi valimine on kõige olulisem otsus, mida teete oma e-poe edaspidiseks õnnestumiseks. Pikk lugu on kolm tegurit, mida peate enne oma valiku tegemist kaaluma. Need on; eelarve – täielikult hostitud lahendusega saate meelerahu, programmeerimisoskus – kui teate, kuidas kodeerida, saate paljusid kohandamisi ise teha ja kasutada ise hostitud või WordPressi lahendust, ja mis on must-have funktsioonid teie poe jaoks (SKU / laohaldus, SEO, e-posti turundus, turvalisus, tugi jne), mida hostitud lahendus pakub.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map