HostPapa veebimajutuse ülevaade, võrdlus ja palju muud

Ettevõte lubab nutikat veebimajutus lahendused väikeettevõtetele, kuid kas see on tõesti väikeettevõtete või teie ettevõtte jaoks õige valik? Vaatame HostPapat lähemalt ja loodetavasti vastame neile küsimustele.


Veebimajutus pakub veebisaidi vaatamiseks vajalikke teenuseid ja tehnoloogiaid. Kasutajad ostavad teenuse veebimajutusteenuse pakkujalt, näiteks HostPapa. Veebisaite hoitakse serverites, mida pakub ja hooldab veebimajutusettevõte.

Kõlab lihtsalt, kuid teie vajadustele sobiva ettevõtte leidmine võib osutuda väljakutseks. Pakkujate hinnad, funktsioonid ja teenused on erinevad. Paljud ettevõtted kavandavad oma teenuseid teatud klientidele ja hõlpsalt võib jääda vahele lepinguga veebimajutusettevõttega, kes ei paku teile ega teie ettevõttele sobivat teenust.

Vaatame, mida HostPapa pakub.

Mis teeb HostPapa ainulaadseks?

HostPapa logo

HostPapa eesmärk on pakkuda hostiteenus koos kõigi funktsioonide ja tööriistadega, mida kasvav väikeettevõte vajab. Nad varundavad oma veebimajutuspakette mõne parimate klienditeenindusega tööstuses.

Vaatame mõnda muud HostPapa funktsiooni.

1. HostPapaga piiramatu ribalaius

Piiramatu ribalaiusega on enamikul plaanidel ka piiramatu kettaruum – teie saidil suure ribalaiuse kasutamise või andmete salvestamise eest ei võeta teilt lisatasu. See võib olla rahustav ettevõtetele, kes on hakanud laienema ja kellel võib olla raskusi saidi igakuise kasutamise jälgimisega või prognoosimisega või kellel on vaja seda saiti kiiresti kasvatada. See välistab ka tüütud lisatasud, mis paljudel ettevõtetel kuude kaupa tekivad, kui nad ootamatult hiilivad üle suvalise piiri.

HostPapa jälgib saitide ülemäärast ribalaiust ja andmekasutus. Nad reguleerivad vajaduse korral saidi optimaalse toimimise tagamiseks.

2. HostPapa tasuta veebisaidi migreerimine ja seadistamine

HostPapa pakub veebisaitide tasuta migreerimist ja seadistamist. HostPapaga registreerudes kolivad nad olemasoleva saidi 30 päeva jooksul pärast registreerumist. See sisaldab ühte tasuta domeeni registreerimise ülekandmist.

Edastusprotsess hõlmab andmebaaside, veebisaidifailide, e-posti kontode, meediumifailide, piltide, HTMP, MySQL andmebaaside ja kõigi veebisaitide rakenduste teisaldamist. HostPapa testib rakendusi töökindluse tagamiseks. rändemeeskond seadistab teie e-posti konfiguratsioonid.

Kogu protsessi juhib HostPapa määratud rändeekspert ja see hõlmab ka lõplikku testimist, kui protsess on lõpule viidud.

3. Veebisaidi varukoopiad

HostPapa pakub lisatasu eest veebisaidi automatiseeritud varundamist. See hõlmab ka varundamist domeenile e-kirju, andmebaasid ja veebisait. HostPapa sisaldab hõlpsasti kasutatavaid funktsioone saidi taastamiseks ja võimalust valida taastatav versioon. Kui vajate, saate varundamiste jaoks täiendada kettaruumi.

4. Domeeni ja alamdomeeni funktsionaalsus

Ettevõtte Business ja Business Pro hostimisplaanide abil saate ühelt kontolt majutada mitut domeeni. Domeenid saab ühendada ühega veebisait. Samuti saate cPanelist alamdomeene seadistada ja eemaldada (cPanel on UI-liidesega tööriist veebimajutuse automatiseerimiseks).

5. Rakenduse installimine HostPapa abil

HostPapa veebimajutusega on kaasas rakenduste ja skriptide automaatne installija Softaculous. Softaculous’i abil saate ühe klõpsuga automaatselt installida mõned populaarsemad rakendused ja objektid või PHP-klassid. Domeenidesse ja alamdomeenidesse saate installida ka erinevaid rakendusi. Rakenduste eemaldamine on sama lihtne.

6. Veebisaidi koostaja HostPapa abil

HostPapa kasutajaks registreerumiseks pole teil vaja oma veebisaiti. Teenus sisaldab rikkaliku veebisaidi koostajat. HostPapa sisaldab alustamiseks mallide kogu. Kõik mallid reageerivad mobiilile. Funktsioon Klõpsake ja lohistage hõlpsalt vajaliku veebisaidi kujundamist.

Veebisaidi koostajal on mitu tasandit, kuid starter sisaldab 3 lehte ja 120 malli. Teil on võimalus HTML-i redigeerida igal astmel ja kõrgeimal astmel saate juurde pääseda e-poe funktsioonidele. Ülemisel astmel on teil võimalus ka leht Facebooki avaldada.

Lisatasu eest saab HostPapa kujundada teile veebisaidi. See teenus, mida nimetatakse hallatavaks Do-It-For-Me (DIFM) veebidisaini teenuseks, sisaldab veebikujundust, copywritingut, paigutust ja pilte. Samuti optimeerivad nad saidi mobiiltelefonidele ja otsingumootoritele. Pakett pakutakse terviklahendusena. Hallatud teenusena on veebikujunduse eest kuutasu, kuid see on kaasas kontohalduri ja saidi värskendustega, kui seda vajate.

7. Treening

Kõik veebisaidi hostimise kavad hõlmavad 30-minutist üks-ühele koolitust koos veebimajutuse eksperdiga (või PapaSquad Expertiga, nagu neid kutsutakse). HostPapa pakub ka õpetusi, eneseabijuhendeid, videokoolitusi ning ööpäevaringset e-posti ja telefoni tuge.

8. Saidi turvalisus

HostPapa pakub küll saiditurvalisust, ehkki SiteLock, veebisaidi turvatööriist, mis kontrollib teie saiti iga päev võimalike ohtude ja pahavara osas. Seda pakutakse Business Pro astme osana, kuid seda saab lisada madalama astme pakettidega. Business Pro’ga on teil ka Premium Wildcard SSL-i sertifikaat ja domeeni privaatsuse kaitse. Kõrgema taseme turvapaketid hõlmavad rämpsposti ja musta nimekirja kaitset ning veebirakenduse tulemüüri (WAF)

HostPapa kaudu ostetava paketi SiteLock 911 abil saate oma saidil olemasoleva pahavara automaatselt skannida ja eemaldada ning puhtad failid oma saidile tagasi laadida. See on suurepärane võimalus, kui teie veebisaiti on kunagi häkkinud.

9. Muud omadused

HostPapa väidab, et see on üks esimesi saite, mille toiteallikaks on 100% taastuv roheline energia. Nad täidavad selle kohustuse, ostes rohelise energia sertifikaadid kogu kontorites ja andmekeskustes kasutatava energia jaoks. See vähendab nende süsinikujalajälge ja toetab taastuvenergia ja puhta energia algatusi.

See ei pruugi teile veebisaidi suuremat tööaega ega kiirust pakkuda, kuid näitab siiski HostPapa pühendumust ja ettevõtte vastutust. Sa saad ka lae alla ja kasutage oma veebisaidi ribareklaame, et näidata, kas kasutate HostPapa kaudu 100% rohelist veebimajutust.

Hostpapa pakub ka põhjalikku ja rikkalikku e-posti tuge. HostPapa armatuurlaua abil saate oma e-posti oma saidil seadistada, ilma et oleks vaja täiendavat riist- või tarkvara. Kui see on seadistatud, saate kasutada oma eelistatud e-posti platvormi, sealhulgas Outlooki ja Gmaili. Veel lihtsamaks saate sünkroonida oma uue e-posti aadressi olemasolevate tasuta e-posti kontodega, näiteks Yahoo! ja Outlook.

Iga postkasti eest makstakse lisatasu ja HostPapaga edasijõudnutele mõeldud e-posti eest lisatasu.

HostPapa hinnakujundus

HostPapaga on kolm põhitaset. Põhitasemed on koos kõigega, mida oma veebisaidi jaoks vajate.


1. näide

Starter

kahe veebisaidi jaoks

$

5.95

/ kuu

100 GB kettaruumi 12-kuulise ostuga. Saate 24-kuulise hinnaga osta 4,95 dollarit kuus ja 36 kuud – 3,95 dollarit kuus. Pakub 99,9% tööaja garantii.

Äri

piiramatu veebisaitide ja piiramatu kettaruumi jaoks

$

7,95 / kuu

lisaks täiendavaid lisafunktsioone, nagu piiramatu e-posti konto. Saate osta 12 kuud hinnaga 6,95 dollarit kuus või 36 kuud hinnaga 5,95 dollarit kuus. Pakub 99,9% tööaja garantii.

Äri Pro

piiramatu veebisaitide jaoks, piiramatu kettaruum

$

17,95

/ kuu

pluss 300% jõudluse suurendamine, saidi turvalisus ja automaatne varundamine ilma lisatasuta. Saate osta 12 kuud hinnaga 15,95 dollarit kuus või 36 kuud, hinnaga 12,95 dollarit kuus. Pakub 99,9% tööaja garantii.

Visiem, kas noklusina, tacuLisaks määramistasanditele on ka valikuid, mida saate lisada, et oma kontot ja teenust HostPapa abil täiustada.

TURVALISUS

VARUSTUS

EMAIL

19,95 dollarit aastas

19,95 dollarit aastas

1,00 dollarit kuus

SiteLocki turvalisuse tagamiseks. Lisatasu konkreetsete toimingute (nt SiteLock 911) eest pahavara eemaldamiseks häkkinud veebisaidilt.

veebisaidi automatiseeritud igapäevaseks varundamiseks.

tavalise postkasti kohta ja edasijõudnutele 2,00 dollarit kuus postkasti kohta.

Visiem, kas noklusina, tacuHostPapa pakub edasimüüjate hinnakujundust mitmel tasandil. Edasimüüjad kasutavad HostPapa edasimüüja kaudu teisele kliendile müüdud saidi hostimiseks. Kõik edasimüüjakontod sisaldavad cPaneli, piiramatu hulga veebisaite ja piiramatuid e-posti aadresse. Kõrgema astme programmid sisaldavad ka lisafunktsioone:

BRONZE

HÕBE

KULD

PLAATIUM

TITANUM

 • 19,95 dollarit kuus 50 GB kettaruumi ja 500 GB ribalaiust kuus.
 • 27,95 dollarit kuus 80 GB kettaruumi ja 700 GB ribalaiust kuus.
 • 39,95 dollarit kuus 120 GB kettaruumi ja 1 TB ribalaiuse kohta kuus.
 • 59,95 dollarit kuus 160 GB kettaruumi ja 1,2 TB ribalaiust kuus.
 • 79,95 dollarit kuus 200 GB kettaruumi ja 1,4 TB ribalaiust kuus.

HostPapa edasimüüjaprogramm pakub 30-päevast raha tagasi garantii. HostPapa pakub lisatasu eest ka virtuaalseid privaatservereid (VPS). Kõik astmed sisaldavad HostPapa haldust ja selliseid olulisi funktsioone nagu cPanel, piiramatu domeenid ja tasuta VPS-i migratsioon.

PLUSS

PRO

PREMIUM

ULTRA

EXTREME

 • 49,99 dollarit kuus 50 GB salvestusruumi, 1,5 GB mälu, 4 tuuma CPU ja 1 TB andmeedastuse eest.
 • 79,99 dollarit kuus 100 GB salvestusruumi, 3 GB mälu, 4 tuuma CPU ja 2 TB andmeedastuse eest.
 • 149,99 dollarit kuus 200 GB mälumahu, 6 GB mälu, 8 tuuma CPU ja 2 TB andmeedastuse eest.
 • 199,99 dollarit kuus 500 GB mäluseadme, 12 GB mälu, 8 tuuma CPU ja 4 TB andmeedastuse eest.
 • 299,99 dollarit kuus 1 TB salvestusruumi, 24 GB mälu, 12 tuuma CPU ja 8 TB andmeedastuse eest.

Visiem, kas noklusina, tacuKõik astmed VPS HostPapa kaudu sisaldab allahindlusi iga-aastastel ja poolaastastel ostudel.

Lkublic HostPapa tajumine

HostPapa veebisait

Enamik arvustajaid näeb HostPapat odava ja väärtusliku veebimajutusteenusena, mis keskendub väikeste ettevõtete turu teenindamisele taskukohaste ja hõlpsasti kasutatavate veebivõimalustega..

Paljud arvustajad märgivad HostPapa pakutavat erakordset klienditugi. Kui kontohaldur haldab teie saidi suuremaid projekte ja teadlikud tugiteenistujad, kes on ööpäevaringselt kättesaadavad probleemide lahendamiseks, pole abi arvustuste autorite sõnul kunagi kaugel.

Algus on väliste ülevaadete kohaselt ka väga kiire. Oma saidi kujundamise võimalustega või tasuta migreerumisega teisest veebimajutusettevõttest on HostPapaga alustamine sama lihtne kui krediitkaardi pakkumine ja soovitud suvandite valimine. Veebisaidiga saate olla valmis vaid 5 minutiga.

HostPapa pole täiuslik (ükski ettevõte pole). Mõned märgivad HostPapa probleemina segadust arveldusega. See kehtib eriti edasimüüjaprogrammi kohta, kus iga kliendi eriteenuste eest võidakse tasuda. Samuti on olnud probleeme integratsioonidega, eriti e-posti osas. Mõni ülekandmine ja integreerimine võib sõltuvalt välismüüjast ja teie vajadustest võtta mitu päeva.

Kuidas on HostPapa turuga võrreldav

WordPressi logo

Enam kui 500 000 veebisaidiga, mida hostib praegu HostPapa, on ettevõte veebimajutusteenuste pakkujate seas liider. HostPapa pakub odavaid ja tugevate funktsioonidega võimalusi, eriti väikeettevõtetele. Täiendavate funktsioonide ja teenuste lisamine, näiteks automaatne varundamine ja saidi turvalisus, mida teised veebimajutusteenuse pakkujad koos teenusega pakuvad, suurendavad kulusid. Isegi lisakuludega on HostPapa endiselt madala hinnaga pakkuja, millel on rikkalik väärtus.

HostPapa on ka usaldusväärne ja üsna kiire veebimajutus ettevõte. Laadimiskiirus ja tööaeg ei ole turu tipptasemel, kuid need on kõrgeimad ja hinna osas äärmiselt auväärsed.

Tugi on üks valdkond, kus HostPapa on teiste turul pakutavate veebimajutusteenuste pakkujatega silma paistnud. HostPapa määrab igale kliendile eraldi kontohalduri. Tugi on kiire ja mugav telefoni, e-posti või vestlussõnumite kaudu ööpäevaringselt.

Mida me arvame HostPapa’st

majutame

Kui olete väikeettevõte ja vajate veebisaiti, on HostPapa seal üks parimaid võimalusi. Hinnakujundus on hinnas ja sisaldab paljusid funktsioone ja tööriistu, mida kasvav ettevõte vajab. Alates veebisaidi kujundamisest ja lõpetades poodide, sisuhalduse (CMS), kuni kliendi tööriistad (CRM), HostPapa pakub tööriistu, mida ettevõte soovib brändi loomiseks, veebis kasvamiseks ja mastaabiks kliendi tulevaste nõudmiste rahuldamiseks vajada.

Funktsioonide juurutamine ja kasutamine on HostPapa abil lihtne. Teenusega cPanel ja armatuurlauad on hõlpsasti kasutatavad. Paljusid funktsioone saab rakendada ja kasutamiseks valmis ühe klõpsuga. Uute teenuste ja funktsioonide lisamine on kiire ja hõlbus. Kui vajate kunagi abi, on teil saadaval spetsiaalne kontohaldur, kes vastab küsimustele ja pakub nõu. Lisaks on lihtne öelda, et HostPapa on tugiteenuse keskendunud. Klienditeenindus reageerib kiiresti ja pakub (tavaliselt) toimivaid vastuseid.

Laserfookusega väikeettevõtete turul ei pruugi HostPapa pakkuda kõike suurt, mida ettevõtted võivad soovida või vajada. Lihtsalt kasutatav ja tõrgeteta kogemus on aga hinnas paindlik ja Funktsioonid.

Probleemiks võib olla ka hinnakujundus, kuna paljud kriitilised funktsioonid, näiteks varundamine ja turvalisus, pole madalama astme pakkides saadaval. Isegi odavate ja väärtuslike veebimajutusteenuste pakkujate hulgas on HostPapa parim võimalus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map