Nutikam veebimajutus Hostingeriga

Interneti varasematest päevadest peale, veebiarendajad on seisnud silmitsi väljakutsega leida kõikehõlmav, kuid taskukohane veebimajutus. Veebisaitide omanikud peavad kaaluma, kui palju liiklust nende saidid reaalselt näevad.


Selle põhjal peavad nad mõtlema, kui palju klienditoet ja käepidet nad oma veebisaidi elutsüklis vajavad. Mõnda väiksemat ja lihtsat saiti saab veebisaidi omaniku kaudu ettevõttesiseselt hallata, samas kui teised nõuavad intensiivsemat kaasamist, eriti turbeprobleemide, tarkvarapaikade, varukoopiate ja muude pidevate probleemide korral.

Teisisõnu on veebimajutusteenust otsides peamised probleemid kiirus, turvalisus, teenindus ja ulatus (kui teie sait hakkab liikuma ja liiklust juurde saab).

Mõni teenusepakkuja võib pakkuda tuge ja klienditeenindust e-posti või piletite kaudu, kuid reageerimise ja tööajad võivad erineda. Teised pakuvad ööpäevaringset telefonitugi, kuid tavaliselt taandub see liikluse hulgale, mida sait võib oodata.

Majutusteenuse pakkujad kohandavad oma kuutasusid vastavalt salvestusruumile ja ribalaiuse kasutamisele (ribalaius võib mõelda sellele, kui palju baiti sait teatud aja jooksul kasutab). Saidi jaoks, mis ei näe palju külastajaid, on ribalaius üsna madal. Kuid kui sait läheb äkki viiruslikuks, tõuseb Google’i otsingumootori tulemuste juurde või mõni toode jõuab tarbijateni, lähevad ribalaiuse nõuded katusele.

Veebimajutus: põhitõed

Maakera

Vaatame läbi mõned põhitõed, mis on vajalikud veebimajutuse maailma mõistmiseks.

Domeen

Igal veebisaidil on vaja kahte asja: a domeeninimi ja veebi serveriga, kus domeeninimi saab elada. Võite mõelda kui domeeninimi on aadress, siis on veebimajutus hoone ise. Kui sisestate oma brauserisse domeeninime, hakkab brauser küsima domeeni nime, kus veebisaiti majutatakse, ja seejärel laaditakse saidi sisu brauserisse.

Veebimajutaja

Veebimajutus on siis vaid veebisaidi määramine konkreetsele serverile ja veebimajutuse jaoks on palju erinevaid võimalusi (millesse me sisse asume). Pidage ainult meeles, et mida populaarsemaks veebisait muutub ja mida rohkem liiklust see meelitab, seda ulatuslikumad ressursid selle tõhusaks toimimiseks on.

Väiksemate veebisaitide puhul on alati jagatud hostimise võimalus, samas serveris asuvad mitmed erinevad veebisaidid. See piirab saadaolevat salvestusruumi ja ressursse, kuid on odav ja suurepärane võimalus ajaveebide või harrastajate jaoks. Järgmine samm üles on virtuaalse privaatserveri (VPS) hostimine, mis majutab endiselt mitu veebisaiti sama serveri kaudu, kuid on kavandatud virtualiseerimistarkvaraga, mis võimaldab igal veebisaidil autonoomselt tegutseda nii, nagu oleksid nad igaüks spetsiaalses serveris..

Äri- või poodisaitide jaoks on spetsiaalne hostimine, iga saidi jaoks eraldi server. Sellel on ilmsed eelised turvalisuse, salvestuse, ribalaiuse ja paljude muude tegurite osas. Viimane edusamm veebimajutusteenuste osas on muidugi pilvemajutus, mille veebimeistritel on juurdepääs suurele, detsentraliseeritud serveripangale, mis on ühendatud, et nad saaksid üksteist varundada ja üksteiselt üle võtta, kui on nõudluse teravust..

Teisisõnu, koos pilvepõhine hostimine, rohkem ressursse on nõudmisel saadaval. Pilvemajutuse eeliseks on 100-protsendiline tööaeg.

Ribalaiuse osas on kasulik analoogia mõelda sellele kui kraanikraanile. Kui kasutaja teie veebisaidile tuleb, saadetakse päring serverile ja server reageerib teie saidi sisu edastamisega. Mida rohkem inimesi veebisaidile tuleb, seda rohkem andmeid saab serveri kaudu (või rohkem vett voolab kraanist läbi), kuni süsteem töötab täisvõimsusel.

Pärast seda on süsteem ülekoormatud ja sait hakkab aeglustuma või võib isegi täielikult töötamise lõpetada ja külmuda. Ribalaius, öeldes lihtsalt, on selle süsteemi kaudu edastatav andmemaht – või kraanivee kaudu vett tarnitava toru läbimõõt.

Andmebaaside haldussüsteem

Enamik sisuhaldussüsteeme kasutab MySQL andmebaas juhtimise seadistamine. MySQL kasutab struktureeritud päringute keelt (SQL), et pääseda juurde andmebaasi sisule, hallata seda või sellele lisada pilte, animatsioone või teksti. MySQL on avatud lähtekoodiga tööriist, mis teeb sellest tarkvaraarendajatele valikuvõimaluse ja paljude levinumate opsüsteemide tuuma. Kui teil on ajaveeb, registreeritakse kõik oma sisus tehtud muudatused MySQL-i andmebaasi – kui teie saidile külastaja saabub, pääseb andmebaasi juurde ja see sisu kuvatakse neile.

SSL-sertifikaat

Teine oluline asi, mida tuleks arvestada, on teie saidi sait SSL-sertifikaat. SSL-sertifikaat on väike andmefail, mis on digitaalselt seotud failidega, mida hoitakse serveris, kus teie sait elab. SSL-sertifikaat tuvastab teie ettevõtte krüptograafilise võtme kaudu digitaalselt ja on veebiturvalisuse jaoks hädavajalik, kuna on vähem tõenäoline, et külastaja pääseb ilma asjakohaste lubadeta saidi mis tahes tundlikule kohale.

Kui külastate mõnda saiti ja näete veebibrauseri aadressiribal tabaluku ikooni, tähendab see seda, et sait on kaitstud õigete SSL-mandaatidega. See tähendab, et ühendus veebiserveri ja brauseri vahel on turvaline ning kogu edastatud tundlik teave tuleb kaitsta.

Teisisõnu, SSL-sertifikaadid on absoluutselt kohustuslikud mis tahes poodide jaoks ja on vajalikud krediitkaardiettevõtete ja kõigi peamiste poodide kehtestatud turvanõuete järgimiseks. Lisaks Põhjala Krediitkaardiliit on kehtestanud ranged krediitkaarditurbe reeglid nii veebipoodides kui ka müürimüügipoodides ning SSL-sertifikaadid on nende reeglite põhiosa.

Miks mitte Hostinger?

Hostinger

Arusaadavalt on interneti hüppelise kasvuga veebimajutusest saanud väga konkurentsitihe areen. Majutusteenuse pakkujad peavad pakkuma parimat tasakaalu teenuse ja kulude vahel, vastasel juhul leiavad nad end taga olevat. See on koht, kus Visiem, kas noklusina, tacuHostinger asutati 2004. aastal kingapaelte eelarvel ja on sellest ajast alates olnud kursis. Nad tulid välja ainulaadse ideega lasta kasutajatel luua veebisait tasuta ja laia valikuvõimalusega kasutajatel realiseerida oma nägemusi veebis ilma reklaamideta ja piiranguteta MySQL, cPanel ja PHP jaoks..

Täna on Hostinger maailmatasemel hostimisteenus, millel on üle 29 miljoni kasutaja peaaegu 180 riigis ja 15 000 uut kasutajat iga päev.

Leedus asuv Hostinger alustas tegevust kui “Hostimeediat”, käivitades kolm aastat hiljem tasuta hostimisteenuse “000webhost.com”. 2008. aastal ilmus nende cPaneli veebimajutusbränd Hosting24.com ja kaks aastat hiljem murdis ettevõte oma miljoni kasutaja verstaposti. Pärast seda on kohalik hostimise bränd Niagahoster.co.id käivitati Indoneesias ja Brasiilia kohalik veebibränd weblink.com.br tuli võrku. Täna on Hostinger asutatud Küprosel ja uhke andmekeskusega Singapuris, muutes nad tõeliselt rahvusvahelisteks ettevõteteks.

Mida Hostinger lauale toob?

Hostingeri logo

Mida te otsite veebimajutuse kohta? Hostinger pakub mitmeid teenuste ja hinnapunkte.


1. näide

Ühtne veebimajutus

(soovitatav väikeste projektide ja lihtsate veebisaitide jaoks)

 • 1 veebisait

 • 10 GB kettaruumi
 • 100 GB ribalaiust
 • 1 MySQL andmebaas

 • 1 FTP kasutaja1 e-posti konto

 • Lihtsad veebisaidi loomise tööriistad

 • Põhjalik juhtpaneel

 • Kasutajasõbralik saidi arhitektuur
 • Ainult 2,15 dollarit kuus
Premium veebimajutus

(kasvupindade üldplaan)

 • Piiramatu arv veebisaite

 • Piiramatu kogus kettaruumi

 • Piiramatu hulk ribalaiust

 • Piiramatu juurdepääs MySQL andmebaasidele

 • Piiramatu FTP kasutaja

 • Piiramatu e-posti konto

 • Lihtsad veebisaidi loomise tööriistad
 • Võimas ja põhjalik juhtpaneel
 • Kasutajasõbralik juurdepääs ja saidi arhitektuur
 • 2X WordPressi optimeeritud kiirus
 • Aasta plaanis tasuta domeeninimi
 • Ainult 3,49 dollarit kuus


Broneeri kohe

Ettevõtte veebimajutus

(sobib ettevõtteklassi rakenduste jaoks)

 • Piiramatu arv veebisaite

 • Piiramatu kogus kettaruumi

 • Piiramatu hulk ribalaiust

 • Piiramatu juurdepääs MySQL andmebaasidele

 • Piiramatu e-posti konto

 • Lihtsad veebisaidi loomise tööriistad
 • Võimas ja põhjalik juhtpaneel
 • Kasutajasõbralik juurdepääs ja saidi arhitektuur
 • 4X WordPressi optimeeritud kiirus
 • Tasuta domeeninimi (aastaplaaniga)
 • Igapäevased varukoopiad ja täiustatud reaalajas tugi
 • 2X töötlemisjõud ja mälu
 • Tõhustatud SEO paremusjärjestus ja turvalised kliendi andmed tasuta SSL-i sertifikaadiga
 • Piiramatu FTP kasutaja
 • Ainult 7,95 dollarit kuus

Kõik need plaanid on varustatud paljude lisadega, näiteks 99-protsendiline tööaeg, 30-päevane raha tagasi lubamine, piiramatu domeeniparkimine ja palju muud.

Hostingerile võite loota lihtsalt parima kvaliteediga majutuse ja madalaimate hindadega. Kas see pole tegelikult mitte mis tahes ärivõrrandi lõpptulemus? Just see kulude ja kvaliteedi vaheline tasakaal on teinud Hostingerist ühe veebimajutusteenuse liidri. Pilvepõhise tehnoloogia, piiramatute funktsioonide ja varukoopiate abil on nad positsioneerinud end hostimisettevõtte ühe juhina.

Kui teil on WordPressi sait või ajaveeb, on ajaveebi kiirus alati üks teguritest, mis on teie saidi edu võtmeks, ja seal paistab ka Hostinger. Nende serverid on WordPressi jaoks optimeeritud, võimaldades neil pakkuda üllatavalt madalate kuludega mõnda kiireimat WordPressi veebisaidi kiirust.

Veebidisaineritele on saadaval veebisaidi koostaja tasuta tööriistad, mis on kaasas kõigi Hostingeri veebimajutuskavadega. Te ei pea teadma, kuidas kodeerida, ega vaja tehnilisi teadmisi – sirvige lihtsalt sadu saadaolevaid malle, mis on kõik välja töötatud professionaalsete veebikunstnike poolt. Sealt edasi kasutage lihtsalt lihtsat pukseerimisliidest ja juba ammu saate kokku panna pilkupüüdev, SEO-sõbraliku veebisaidi, mis on kõigile kadedaks tehtud.

See on täielik ja terviklik käivitusvalmis lahendus, mis viib teid mõttelise idee juurest lõpetatud veebisaidile, mis on valmis liiklust nägema.

Kui teie ettevõte kasvab, võivad Hostingeri veebimajutusteenused koos teiega kasvada. Hostingeriga hostimisteenusena suhtlemise üks tähelepanuväärsemaid eeliseid – need muudavad teie versiooniuuenduse võimalikult lihtsaks ja võimaldavad teil kerge vaevaga üles astuda. Teisisõnu, võite alustada ühe Hostingeri eelarveplaani koostamisega ja seejärel kõik üles panna, kui on õige aeg, vähemalt üks või mitu sälku. Hostingeri inimesed on pühendunud ideele, mille abil saate luua just teile vajaliku saidi ja ressursid, selle asemel, et rääkida plaanidest, mida te tegelikult ei soovi või vajate..

Hostinger

Mis kõige parem – Hostingeri tööriistad muudavad teie konto seadistamise ja töö alustamise väga lihtsaks ja kiireks – nii kiiresti, et see on praktiliselt kohene. Teil on vaja vaid oma konto luua, järgides mitmeid viipasid, mis juhendavad teid seadistamise protsessist, ja enne, kui sellest teada saate, peate kohe sisse logima ja oma uuele hostikontole juurde pääsema..

Madalate hindade, kasutusmugavuse, usaldusväärse toe, 99-protsendise tööaja garantii ja kõige muu, mida me mainime, kombinatsioon on teinud Hostingeri miljonite kasutajate jaoks selliseks õnnestumiseks. Võrrelge Hostingeri pakutavaid pakette GoDaddy, Bluehost, Hostgator, Siteground või mis tahes teistelt suurematelt veebimajutusteenuste pakkujatelt ja oleme kindlad, et jõuate samale järeldusele.

Hostinger teab, et peate igapäevaselt tegelema rohkem kui muretsema oma saidi ja veebimajutuse pärast – sellepärast on nad pühendunud veebimajutus oma klientidele võimalikult lihtne ja valutu.

Midagi perekonna veebisaidilt, ettevõtte saidilt, ajaveebilt või mitmetahuliselt poodide saidilt – Hostinger on teid katnud kõigega, mida võiksite vaja minna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map