Chytřejší webhosting s hostingerem

Od nejranějších dnů internetu, vývojáři webu čelili problému nalezení webhostingu, který je komplexní, ale cenově dostupný. Majitelé webových stránek musí zvážit, kolik provozu budou jejich stránky realisticky vidět.


Na základě toho musí přemýšlet o tom, kolik zákaznické podpory a držení rukou budou potřebovat v životním cyklu svých webových stránek. Některé menší a jednoduché weby mohou být spravovány interně na konci vlastníka webu, zatímco jiné vyžadují intenzivnější zapojení, zejména pokud jde o bezpečnostní problémy, softwarové opravy, zálohy a další přetrvávající obavy..

Jinými slovy, pokud hledáte webhostingovou službu, bude hlavním problémem rychlost, zabezpečení, služba a měřítko (jakmile se váš web začne rozbíhat a získávat větší provoz).

Někteří poskytovatelé služeb mohou nabízet podporu a služby zákazníkům prostřednictvím e-mailu nebo lístků, ale doba odezvy a doba odezvy se mohou lišit. Jiní nabízejí 24hodinovou telefonickou podporu, ale obvykle se jedná o množství provozu, které může web očekávat.

Poskytovatelé hostingu upraví své měsíční sazby na základě využití úložiště a využití šířky pásma (šířku pásma lze považovat za počet bajtů, které web používá v daném časovém období). Pro web, který nevidí mnoho návštěvníků, bude šířka pásma poměrně nízká. Pokud však web náhle přejde na virovou, dosáhne špičkových výsledků ve vyhledávači Google nebo se produkt u spotřebitelů dostane dál, požadavky na šířku pásma projdou střechou.

Web Hosting: Základy

Zeměkoule

Podívejme se na několik základů, které budete potřebovat k pochopení světa webhostingu.

Doména

Každý web potřebuje dvě věci: doménové jméno a webového hostitele se serverem, na kterém může doménové jméno „žít“. Můžete si to představit jako doménové jméno jako adresu, pak webhosting je samotná budova. Když do prohlížeče vložíte název domény, prohlížeč se začne ptát názvu domény, kde je web hostován, a potom se obsah webu načte do prohlížeče..

Web Host

Webhosting je tedy jen proces přiřazování webu konkrétnímu serveru a existuje mnoho různých možností pro webhosting (do kterého se dostaneme). Jen si pamatujte, že čím více se web stává populárnějším a čím větší je jeho provoz, tím větší zdroje budou mít, aby fungovaly efektivně..

U menších webů existuje vždy možnost sdíleného hostování, přičemž na stejném serveru je umístěno několik různých webů. Omezuje to množství úložného prostoru a zdrojů, které jsou k dispozici, ale je to nízkonákladová a vynikající volba pro bloggery nebo fandy. Dalším krokem je hosting virtuálního soukromého serveru (VPS), který stále hostí více webů na stejném serveru, ale je navržen s virtualizačním softwarem, který umožňuje každé webové stránce autonomii pracovat, jako by byly každý na vyhrazených serverech.

Pro obchodní nebo elektronické weby je vyhrazený hosting a pro každý web samostatný server. To má zjevné výhody, pokud jde o zabezpečení, úložiště, šířku pásma a řadu dalších faktorů. Nejnovějším pokrokem v oblasti webhostingu je samozřejmě cloudový hosting s webmastery, kteří mají přístup k velké decentralizované bance serverů, které jsou propojeny, takže se mohou navzájem zálohovat a převzít od sebe, pokud existuje poptávka.

Jinými slovy, s cloudový hosting, na vyžádání je k dispozici více zdrojů. Cloud hosting má výraznou výhodu v tom, že nabízí 100% dostupnosti.

Pokud jde o šířku pásma, užitečnou analogií je myslet na to jako na kohoutek. Když uživatel přijde na váš web, žádost se dostane na server a server odpoví doručením obsahu vašeho webu. Čím více lidí přichází na web, tím více dat prochází serverem (nebo čím více vody protéká kohoutek), dokud systém nepracuje na plnou kapacitu.

Po tomto okamžiku je systém přetížen a web se začne zpomalovat nebo dokonce úplně přestat fungovat a zamrzne. Jednoduše řečeno, šířka pásma je množství dat, která mohou být dodána tímto systémem – nebo průměr potrubí, které dodává vodu přes tento kohoutek.

Systém pro správu databází

Většina systémů pro správu obsahu používá MySQL databáze nastavení správy. MySQL používá strukturovaný dotazovací jazyk (SQL) pro přístup, správu nebo přidání k obsahu databáze, ať už jde o obrázky, animace nebo text. MySQL je nástroj s otevřeným zdrojovým kódem, díky čemuž je volbou pro vývojáře softwaru a jádrem mnoha běžnějších operačních systémů. Pokud máte blog, všechny změny, které provedete ve svém obsahu, budou zaznamenány do databáze MySQL – poté, když návštěvník přijde na váš web, je přístup do databáze a tento obsah je mu představen.

SSL certifikát

Další důležitou věcí, kterou je třeba zvážit, jsou vaše stránky SSL certifikát. Certifikát SSL je malý datový soubor, který je digitálně propojen se soubory uloženými na serveru, na kterém váš web žije. Certifikát SSL digitálně identifikuje vaši společnost pomocí kryptografického klíče a je nezbytný pro zabezpečení webu tím, že snižuje pravděpodobnost, že návštěvník bude mít přístup k čemukoli citlivému na webu bez řádného povolení..

Pokud přejdete na web a v adresním řádku webového prohlížeče uvidíte ikonu visacího zámku, znamená to, že web byl zabezpečen správnými pověřeními SSL. To znamená, že spojení mezi webovým serverem a prohlížečem je zabezpečené a veškeré citlivé informace, které jsou přenášeny, budou chráněny.

Jinými slovy, SSL certifikáty jsou absolutní nutností pro jakýkoli web elektronického obchodu a jsou předpokladem pro dodržování bezpečnostních standardů stanovených společnostmi vydávajícími kreditní karty a všemi hlavními webovými stránkami elektronického obchodování. Kromě toho Asociace severní kreditní karty stanovila přísná pravidla pro zabezpečení kreditní karty pro online obchody i kamenná prodejna a certifikáty SSL jsou klíčovou součástí těchto pravidel.

Proč ne Hostinger?

Hostinger

Pochopitelně, s exponenciálním růstem internetu se web hosting stal extrémně konkurenční arénou. Poskytovatelé hostingu musí nabídnout nejlepší rovnováhu mezi službami a náklady, nebo se ocitnou v chodu. To je kde CvičeníHostinger byl založen v roce 2004 na šněrovacím rozpočtu a od té doby je v provozu. Přišli s jedinečnou myšlenkou umožnit uživatelům vytvořit web zdarma, s velkou šířkou pro uživatele, aby mohli realizovat své vize online bez reklam a bez omezení MySQL, cPanel a PHP.

Dnes je Hostinger špičkovou webovou službou s více než 29 miliony uživatelů v téměř 180 zemích a 15 000 novými uživateli každý den.

Hostinger se sídlem v Litvě začínal jako „Hosting Media“ a o tři roky později spustil bezplatnou hostingovou službu „000webhost.com“. V roce 2008 byla spuštěna jejich hostingová značka cPanel Hosting24.com a o dva roky později společnost překročila hranici 1 milionu uživatelů. Od té doby místní značka hostingu Niagahoster.co.id byl spuštěn v Indonésii a brazilská místní značka hostingu weblink.com.br přichází online. Dnes je společnost Hostinger zapsána na Kypru a může se pochlubit datovým centrem v Singapuru, což z nich činí skutečně nadnárodní společnost.

Co přináší Hostinger ke stolu?

Logo hostinger

Co hledáte, pokud jde o web hosting? Hostinger nabízí několik úrovní služeb a cenových bodů.


Instance 1

Jeden webhosting

(vhodné pro malé projekty a jednoduché webové stránky)

 • 1 web

 • 10 GB místa na disku
 • Šířka pásma 100 GB
 • 1 MySQL databáze

 • 1 e-mailový účet FTP1 uživatele FTP

 • Snadné nástroje pro vytváření webových stránek

 • Komplexní ovládací panel

 • Uživatelsky přívětivá architektura webu
 • Pouze 2,15 $ měsíčně
Prémiový webhosting

(komplexní plán pro pěstování stránek)

 • Neomezený počet webových stránek

 • Neomezené množství místa na disku

 • Neomezené množství šířky pásma

 • Neomezený přístup k MySQL databázím

 • Neomezený počet uživatelů FTP

 • Neomezené e-mailové účty

 • Snadné nástroje pro vytváření webových stránek
 • Výkonný, komplexní ovládací panel
 • Uživatelsky přívětivý přístup a architektura webu
 • 2X optimalizovaná rychlost WordPress
 • Bezplatné doménové jméno v ročním plánu
 • Pouze 3,49 $ měsíčně


Zarezervovat hned

Obchodní webhosting

(vhodné pro aplikace podnikové třídy)

 • Neomezený počet webových stránek

 • Neomezené množství místa na disku

 • Neomezené množství šířky pásma

 • Neomezený přístup k MySQL databázím

 • Neomezené e-mailové účty

 • Snadné nástroje pro vytváření webových stránek
 • Výkonný, komplexní ovládací panel
 • Uživatelsky přívětivý přístup a architektura webu
 • 4X optimalizovaná rychlost WordPress
 • Název domény zdarma (s ročním plánem)
 • Denní zálohy a vylepšená živá podpora
 • 2X výpočetní výkon a paměť
 • Vylepšené hodnocení SEO a zabezpečená data zákazníků pomocí certifikátu SSL zdarma
 • Neomezený počet uživatelů FTP
 • Pouze 7,95 $ měsíčně

Všechny tyto plány přicházejí s tunou bonusů, jako je 99% záruka dostupnosti, 30denní příslib vrácení peněz, neomezené parkování domén a mnoho dalšího.

S hostitelem se můžete spolehnout, jednoduše řečeno, nejlepší kvalita hostingu a nejnižší ceny. Není to vlastně nejspodnější řádek v téměř nějaké obchodní rovnici? Právě díky této rovnováze mezi cenou a kvalitou se společnost Hostinger stala jedním z vůdců v odvětví webhostingu. Díky cloudové technologii, neomezeným funkcím a zálohám se umístili jako jeden z lídrů v hostování.

Pokud máte web nebo blog WordPress, rychlost blogu bude vždy jedním z faktorů, které jsou klíčem k úspěchu vašeho webu, a to je také místo, kde hostinger opravdu svítí. Jejich servery jsou optimalizovány pro WordPress, což jim umožňuje nabízet některé z nejrychlejších rychlostí webových stránek WordPress na webu za překvapivě nízké náklady.

Pro webové designéry jsou k dispozici bezplatné nástroje pro tvorbu webových stránek, které přicházejí se všemi hostitelskými plány hostingu. Nepotřebujete vědět, jak kódovat, a nepotřebujete technické znalosti – stačí procházet stovky dostupných šablon, které všechny navrhly profesionální weboví umělci. Odtud stačí použít jednoduché rozhraní drag-and-drop a brzy budete sestavovat poutavý, SEO-přátelský web, který bude závidět každému.

Jedná se o kompletní a komplexní řešení na klíč, které vás dovede od hrubého nápadu k hotovému webu, který je připraven začít vidět provoz.

Pokud vaše firma roste, služby hostingu webhostingu mohou s vámi růst. Je to jedna z nejpozoruhodnějších výhod, pokud jde o hostingovou službu jako hostitelskou službu. Díky tomu je váš upgrade co nejjednodušší a umožňuje vám přejít na vyšší stupeň s malými problémy. Jinými slovy, můžete začít s jedním z rozpočtových plánů společnosti Hostinger a poté, když je správný čas, začněte kopat všechno o dva nebo dva. Lidé v hostingu se zavázali k myšlence, jak se připravit na typ webu a zdroje, které potřebujete, místo aby vás promluvili do plánů, které opravdu nechcete nebo nepotřebujete.

Hostinger

Snad nejlepší ze všeho je, že díky nástrojům v hostingu je velmi snadné a rychlé nastavení účtu a rozjezd – tak rychle, že je prakticky okamžitý. Je to jen otázka vytvoření účtu, následování řady výzev, které vás provedou procesem nastavení, a než to budete vědět, budete se okamžitě přihlašovat a přistupovat k novému účtu hostingu..

Kombinace nízkých cen, snadného použití, spolehlivé podpory, 99% záruky dostupnosti a všeho, co jsme zmínili, je to, co učinilo Hostinger takovým úspěchem pro miliony uživatelů. Porovnejte, co hostinger nabízí balíčkům od GoDaddy, Bluehost, Hostgator, Siteground nebo od jiných hlavních poskytovatelů webhostingu, a věříme, že přijdete ke stejnému závěru.

Hostinger ví, že se musíte každý den vypořádat více, než se starat o svůj web a webhosting – proto se zavázali web hosting co nejjednodušší a nejbolestivější pro své zákazníky.

Cokoli z rodinných webových stránek, firemních stránek, blogu nebo mnohostranného elektronického obchodu – Hostinger vás seznámil se vším, co byste mohli potřebovat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map