Hosting24 recenze, funkce, ceny, nabídky a další

hosting24


Všichni jsme to již viděli: Poskytovatelé webhostingu s hyperbolickým jazykem a sliby:

 • Zaručená 99,9% dostupnost!
 • Nejrychlejší načítání stránky v okolí!
 • Už se nemusíte obávat zálohování dat!

To nás přivádí k Hosting24, byla založena v Litvě v roce 2008 a má další kanceláře v Asii, Africe a Jižní Americe. Je těžké pracovat na vymýšlení vlastního kusu vysoce segmentovaného hostingového průmyslu.

K lednu 2017 tvrdila, že má každý den vytvořeno 29 milionů uživatelů s 20 000 novými přihlášeními uživatelů a 15 000 novými webovými stránkami. Navíc, 2018 přinesl vysoce nabízený upgrade s novým designem webu, aktualizovanou oblastí členů, vylepšení výkonu a vylepšeným zákaznickým servisem.

Hosting24 je součástí skupiny Hostinger, která zahrnuje software Zyro pro vytváření webových stránek, software pro elektronický obchod s otevřeným zdrojovým kódem BoxBilling a nejméně dva další poskytovatele webhostingů, 000webhost a VPS.me. Vaše peníze a data jsou příliš důležitá na to, abyste jim věřili kdokoliv. Jak tedy hodnotí Hosting24, pokud jde o sliby versus doručení? Které funkce by vám mohly stát jen za to? Náš podrobný přehled níže uvádí všechna klíčová fakta a související informace.

Jak funguje Hosting24?

Hosting24

Hosting24 nabízí celou řadu služeb založených na Linuxu: sdílený webový hosting, hosting virtuálních soukromých serverů (VPS), hosting pro distributory a registrace domén. Hosting24 je akreditovaný registrátor domény ICANN.

K dispozici je také WordPress, cPanel a e-mail hosting. Existuje dostatečná znalostní báze rozdělena do tří širokých oblastí: webové stránky, domény a obecná témata, jako je fakturace, správa profilu a certifikáty SSL (Secure Sockets Layer (SSL)).

Jeho domovská stránka popisuje nepřetržitou živou zákaznickou podporu, ale bez přihlášení k účtu jsou jediným prostředkem kontaktu na webu – kromě běžných poštovních adres úřadům společnosti – dvě obecné formy: jedna pro hlášení zneužití a druhá pro obecné dotazy. Na stránce kontaktu je odkaz na live chat, ale přesměruje vás na formulář obecného dotazu.

Existují tři společné plány hostingu: single, premium a business.

Jednotný plán webových stránek podporuje jeden web, jeden e-mailový účet a omezené množství úložiště a šířky pásma.

Prémiové a obchodní plány přicházejí s bezplatnou doménou a neomezeným počtem podporovaných webů, e-mailových účtů, úložného prostoru a šířky pásma.

Mezi další funkce v obchodním plánu patří denní zálohy, „luxusní“ živá podpora a certifikát SSL zdarma.

Existují čtyři hostingové plány VPS s různým množstvím paměti RAM (1-4 koncerty), úložiště (20-80 koncertů) a šířky pásma (1000-4000 koncertů). CPU mají rychlosti od 2,4 GHz do 9,6 GHz. Všechny plány přicházejí s vyhrazenou adresou internetového protokolu (IP), úplným přístupem root, podporou IPv6 a jednotkami SSD..

Existují dva plány hostování prodejců: startér a obchod. Oba plány zahrnují bezplatnou licenci k použití cPanel a WHM, CloudFlare vyhrazenou ochranu proti odmítnutí služby (DDOS) a dodávku Cloud SMTP spolu s volným názvem domény a SSL certifikáty.

Největší rozdíly mezi těmito dvěma plány jsou limity úložiště (50 koncertů vs. neomezený), limity šířky pásma (500 koncertů vs. neomezený) a počet účtů cPanel (50 vs. 150).

Hosting24 je jedinečný rysy

Nejunikátnější je hosting24 Zyro, proprietární software pro vytváření webových stránek mateřské společnosti Hostinger Group, který je poskytován zákazníkům k použití. K dispozici je široký výběr profesionálně vypadajících šablon zdarma, které lze také snadno upravit pomocí nástrojů drag-and-drop.

Zahrnuty jsou také nástroje pro optimalizaci vyhledávacích strojů (SEO). Další užitečnou funkcí je schopnost vytvářet vícejazyčné webové stránky, které vám umožní oslovit globální publikum. Chcete svou webovou stránku optimalizovat pro tablety a chytré telefony? Zyro to dělá automaticky. Pro integraci nákupních vozíků elektronického obchodu není vyžadováno žádné kódování.

Další produkt skupiny Hostinger, který byste mohli zvážit kvůli snadné integraci, je open-source Software BoxBillingce. Bezplatná verze podporuje jednoho zaměstnance, dvě měny, tři promo kódy a pět produktů.

Placená verze – která je pouze 5 $ měsíčně – podporuje neomezený počet zaměstnanců, měny, propagační kódy a produkty. Navíc je kompatibilní s PayPal, AlertPay a WebMoney spolu s mnoha dalšími online platebními systémy.

A konečně, pokud se vám líbí to, co Hosting24 nabízí, můžete zvážit partnerství s jeho přidruženým programem. Připojte se zdarma a za každý sdílený hostingový prodej získáte 100% provizi a 50% za každý hostingový prodej VPS v důsledku doporučení.

Neexistují také žádné limity na provize, které můžete provést. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se, sdílet partnerský odkaz, možná dokonce přidat nějaké bannery na svůj vlastní web s vysokou návštěvností a počkat, až se provize započítají.

Ceny

Rozdíly mezi plány sdíleného hostingu a prodejců jsou podrobně uvedeny výše. Níže uvedené ceny odrážejí aktuální měsíční sazby na produktových stránkách Hosting24. Ty by se mohly změnit, takže pokud na své stránky přejdete, zkontrolujte cenu dvakrát. Na konci této recenze jsou navíc příležitosti k dalším slevám.

Sdílený hosting

 • Jeden webhosting: 2,15 $ (46% sleva na standardní 3,99 $)
 • Prémiový webový hosting: 3,49 $ (61% sleva na standardní 8,84 $)
 • Obchodní webhosting: 7,95 $ (34% sleva na standardní 11,99 $)

VPS Hosting

 • Plán 1: 8,52 $ (21% sleva na standardní 10,78 $) 1 GB RAM, 2,4 GHz CPU, 20 koncertů, 1 000 koncertů
 • Plán 2: 17,03 $ (21% sleva na standardní 21,56 $) 2 GB RAM, 4,8 GHz CPU, 40 GB úložiště, 2 000 koncertů
 • Plán 3: 25,55 $ (21% sleva na standardní 32,34 $) 3 GB RAM, 7,2 GHz CPU, 60 koncertů, 3 000 koncertů
 • Plán 4: 34,06 $ (21% sleva na standardní 43,12 $) 4 GB RAM RAM, CPU 9,6 GHz, 80 GB úložiště, 4 000 koncertů šířka pásma

Reseller Hosting

 • cPanel Starter: 25,99 $ (28% sleva na standardní 35,99 $)
 • cPanel Business: 41,99 $ (25% sleva na standardní 55,99 $)

Co si lidé myslí o hostování24?

Jak je obvyklé, když readingreviews, výsledky bývají smíšeným sáčkem.

Pro uživatele, kteří měli s Hosting24 pozitivní zkušenosti, se ty vztahují k nízkým cenám, relativně rychlé podpoře zákazníků a stálým provozuschopnostem. Podpora lístky někdy mají pomalé odpovědi, ale většina lidí shledala možnost živého chatu trvale užitečnou. Navíc je oblast členů vnímána jako pozitivní a užitečná funkce.

Na druhé straně měli někteří zákazníci problémy s procenty uptime, nedostatkem adekvátního řešení problémů prostřednictvím zákaznických služeb a reakcí Hosting24 na útoky DDOS. Kromě toho, navzdory častému zálohování dat, někteří zákazníci uvádějí, že po zálohování jsou vymazána starší data, což znemožňuje návrat k dřívějším verzím.

Musíme přiznat: online recenze mohou být problematické.

Koneckonců, obvykle budete muset buď milovat, nebo nenávidět něco, abyste byli ochotní věnovat čas psaní recenze. U jakéhokoli produktu nebo služby je ve středu velká, tichá většina, kteří jsou spokojeni s tím, co dostávají.

Klíčovou věcí je zaznamenat tyto extrémní reakce na obou koncích ratingové stupnice, aby vaše oči zůstaly otevřené pro potenciálně dobré nebo problematické problémy, které mohou nastat..

Chcete si přečíst více o Hosting24? Tady je do hloubky od dubna 2018 kdo hodnotí Hosting24 8.4 na stupnici 1-10.

Co si myslíme

Výsledky se liší při porovnání srovnatelných plánů Hosting24 s nesporným lídrem v oblasti webhostingu GoDaddy:

 • Sdílený hosting: Hosting24 $ 2,15 až 7,95 $ vs. GoDaddy je 2,99 až 19,99 $.
 • Hosting VPS: Hosting24 $ 8,52 až 34,06 $ vs. vs. GoDaddy je 17,99 až 39,99 $.
 • Hostující prodejce: Hosting 24 $ 24,99 až 41,99 $ vs. GoDaddy 8,99 až 14,99 $.

CvičeníDůkazy jsou jasné: Pokud hledáte dobrou cenu na hostování VPS na bázi Linuxu, Hosting24 je vaše nejlepší sázka.

A opět, i když je stanovení cen důležité, nakonec to, co platíte, je výkon, že? A v tom spočívá větší problém se slibovanými statistikami Hosting24 oproti skutečným statistikám dostupnosti a načítání stránky. Stejně jako většina poskytovatelů webhostingů, Hosting24 požaduje 99,9% dostupnosti a „rychlé“ rychlosti načítání stránky. Ve skutečnosti tomu tak není.

Underdom, během dvanácti měsíců od května 2017 do dubna 2018 se měsíční procentuální zastoupení hostitele24 pohybovalo od 100% do nepřijatelných 95,58%. Rychlosti načítání stránky byly v tomto časovém rámci také trvale pomalé – 1 043 až 2 223 milisekund.

Pro srovnání, v témže roce se procento dostupnosti zařízení GoDaddy pohybovalo pouze od 100% do 99,91% a rychlost načítání stránky byla mezi 363 a 420 milisekundami.

Neříkáme, že byste neměli používat hosting24. V některých oblastech jsou oproti konkurentům značné úspory. A jistě, možná existuje kompromis mezi nižšími cenami a výkonem. Ale pokud s tím můžete žít pro svou konkrétní situaci, proč ne? Navíc software pro vytváření webů a elektronický obchod související s Hosting24 může být přesně to, co hledáte. Než se však věnujete času, penězům a zdrojům, ujistěte se, že jste se poučili o tom, kde jsou nabídky (a nejsou),.

web hosting

Kupóny & Nabídky

Máte-li zájem o používání hostingu24, můžete použít i další speciály a kupóny.

Společnost pravidelně nabízí výraznou slevu na Facebook. (Kromě toho účet Hosting24 někdy – ale ne vždy – odkazy na tyto nabídky.) Jeden bleskový prodej od roku 2017 poskytl 50% celoživotní slevu na prémiové hostingové služby. Další slevové kupóny jsou k dispozici od RetailMeNot a Groupon. více o webhostingových službách a poskytovatelích? Podívejte se na tyto doporučené webové hostování která vám poskytne informace, které potřebujete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map