7 parimat hallatavat VPS-i majutust väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele

Igas edukas ettevõttes tuleb aeg, kui peate oma ressursse täiendama ja hostimine näib olevat üks esimesi.


Kuna teie ettevõte muutub inimeste seas üha populaarsemaks, on tõsine vajadus uuendada oma hostimisserverid jagatud versioonilt VPS-ile, et tulla toime tulevate kasutajate arvuga.

Olen kindel, et teate, mida serveriressursside ülekasutamine teie ettevõttele teeb. Kui ei, siis on parem, kui te ei tea, sest see asi on pettumust valmistav.

Üleminek ühiskasutuselt VPS-ile on sageli parim valik, kuna see asub otse jagatud ja pilve vahel. Ehkki „Jagatud” ei piisa, ei pruugi „pilv” olla praeguseks enam vajalik, kuna olete kogu selle aja kasutanud „Jagatud”..

Nagu öeldud, on VPS-i hostimine kindlasti parim valik, kui olete just ühiskasutusest eemaldumas. Parema jõudluse jaoks saate kasutada spetsiaalse serveriressursi eeliseid ja mis kõige tähtsam – andke kasutajatele kiire ja viivituseta kogemus.

Enne kui hakkan loetlema kõige paremini hallatud VPS-i hostimist, on siin mõned selle kasutamise peamised eelised. ��

Annab teile täieliku kontrolli serveri üle

Kui valite VPS-i hostimise, saate serverile täieliku juurjuurdepääsu. See aitab teil olla oma serveri esiistmel ja teil on võimalus seda endale meelepäraseks muuta. Näiteks võite installida mis tahes kohandatud tarkvara, ilma et peaksite ootama, kuni hostiteenuse pakkuja seda toetab.

Suurendab teie veebisaidi usaldusväärsust

Jagatud hostimine sarnaneb sõna otseses mõttes fraasiga “Kui sa sured, siis ma suren koos sinuga.” See tähendab, et on olemas võimalused, et seate oma veebisaidi andmed ohtu, kui juhtub, et kellegi teise veebisaidiga samas serveris midagi valesti läheb, sest noh, seda jagatakse.

Teisest küljest on VPS-i server server mõeldud ainult teie veebisaidile. Te ei pea muretsema selle pärast, mis teie serveri teistel veebisaitidel küpsetisi teeb, kuna teie olete ainus kohalviibija.

Teeb selle hõlpsa skaleerimise

VPS-hostimine annab teile vabaduse kasvades oma ressursse sujuvalt muuta. See on hädavajalik, kui ületate serveri limiite, nii et saate seda hõlpsalt laiendada ilma seisakuid ja tehnilisi probleeme tekitamata.

Nüüd sukeldugem loendisse.

A2 majutamine

Lihtsalt kasutatava juhtpaneeli ja võimsa isoleeritud serveriga, A2 majutamine hallatav VPS-i hostimine on viimistletud raskete tööde tegemiseks. Seda toetab 99,9% töövõime tulemus ja nutikas tugimeeskond, kes alustab tegevust alati, kui neile helistate.

Hinnakujundusplaanid algavad kõigest 25 dollarist kuus ja algtasemel endal on hämmastavad funktsioonid, näiteks:

 • 4 GB ram
 • 75 GB salvestusruumi
 • Tasuta SSL ja SSD
 • Valige hostimine ühes nende neljast andmekeskusest – Arizonas, Michiganis, Amsterdamis ja Singapuris

Kõigis plaanides saate valiku Turbo Server, mis annab teile 20X kiirema kiiruse, mis on üsna tähelepanuväärne. Rääkimata sellest, A2 Hosting paneb palju rõhku ka nende turvalisusele.

Vedel veeb

Saate kasutada spetsiaalse serveri võimsust ja pilvemahu paindlikkust Vedel veeb. Nende VPS-hostimine on varustatud mõne kindla turvafunktsiooniga ja ka üsna kiire. Iga kavaga saate kasu Cloudflare CDN, ServerSecure ja DDoS Attack Protectionist.

Suurepärane asi Liquid Web VPS-i hostimise kasutamisel on see, et nad pakuvad spetsiaalselt loodud serveriklastrit, mis on mõeldud populaarsetele rakendustele, nagu WordPress, WooCommerce jne. Nende tugitiim aitab teil ka kõike hallata, nii et te ei pea tõmbama oma juuksed pettunult välja.

Vedelveebi hinnaplaanid algavad 59 dollarist kuus.

HostGator

HostGator pakub täielikku kohandamist ja hulga turvafunktsioone, nagu RAID 10 ketta konfiguratsioon ja HVAC-üksuste andmekeskus. Saate hõlpsalt ühe nupuvajutusega väikese ja ulatusliku ettevõtte käivitada.

Peale selle saate teha järgmist.

 • Host piiramatu domeene ja alamdomeene
 • Lisage piiramatu e-posti aadresse.
 • Lisage privaatsed nimeserverid
 • Looge andmebaase
 • FTP-kontode loomine

HostGator teeb koostööd selliste tööstusharu liidritega nagu Intel ja AMD, et pidevalt hinnata ja säilitada oma serverites ühtlast jõudlust. Samuti on nende tugimeeskond ööpäevaringselt saadaval vestluse, telefoni ja e-posti teel.

HostGatori VPS-i hostimise algtaseme plaan on kõigest 19,95 dollarit kuus.

DreamHost

Alustades kõigest 10 dollarist kuus, DreamHost on hõlpsasti seadistatav ja hallatav. See on pakitud oluliste jõudluse ja turvafunktsioonidega. Võite nautida piiramatut ribalaiust ja liiklust ning saada tasuta SSD-de, SSL-i, TLS-i, e-posti ja piiramatu domeenide võimalust.

Peale selle tagab see hostimisteenuse pakkuja 100% tagatud tööaja ja piiramatu ööpäevaringse tugiteenuse, mis lahendab teie küsimused hetkega. Igas plaanis on ka piiramatu MySQL-andmebaasid, kuna see on veebiandmekogude töökoda.

Viimaseks on oluline mainida, et saate ka automaatseid tarkvarauuendusi ning võimaluse muuta mälu ja salvestusruum kõigest 10 sekundi jooksul.

OVHcloud

Üsna lihtne, kuid tagab suurepärase jõudluse, OVHcloud muudab teie VPS-i hostiserveri mõõtmete muutmise ja kohandamise tõeliselt lihtsaks. Teil on lubatud kasutada kõiki oma riistvara ressursse oma veebisaidi (te) le ja saate täieliku administraatori juurdepääsu ka oma virtuaalserverile.

Selle VPS-i serveri server saab hakkama piiramatu liiklusega maksimaalse ribalaiusega 2GB / s. See on palju mis tahes veebisaidi jaoks.

Peale selle saate mitu varundusvõimalust ja muljetavaldava tööaja skoori. OVHcloudi hinnakujundusplaanid algavad aastas vaid 5,52 dollarist kuus. Hind on võrreldes pakutavatega üsna madal, nii et kui hind on teie peamine piirang, võib see hostimisteenuse pakkuja olla just see, mida otsite.

Sinine vaim

Kõigist SSD-salvestusruumidest ehitatud Bluehost on hostimisruumis silmapaistev nimi. Registreerumisel saate nautida järgmisi eeliseid:

 • Lihtne üles seada ja kohe tööle panna
 • 1. aasta tasuta domeeninimi
 • Äärmiselt hea jõudlus tänu avatud lähtekoodiga tehnoloogiale
 • Garanteeritud ressursid KVM hüpervisori abiga
 • Täiustatud juhtpaneel täiustatud funktsioonidega

Lisaks saate ekspertide abi ööpäevaringselt erinevate vahenditega. Kui arvate, et see sobib hästi, siis peaksite alustama nende algtaseme plaaniga, mille hind on 15 dollarit kuus.

Kiired vaimud

Nagu nimest järeldada võib, Kiired vaimud on väga kiire, kuid ka üsna taskukohane. Alustamiseks võite valida VPS-i paketi ja seejärel kohandada seda, lisades mäluseadmeid, muutmälu ja protsessoreid vastavalt teie vajadustele.

Siin on selle hostiteenuse pakkuja peamised omadused:

 • Piiramatu liiklus
 • 999% tööaeg tagatud
 • Ohutud ja turvalised Ühendkuningriigi sertifitseeritud andmekeskused
 • Juurile täielik juurdepääs
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Pühendatud ressursid, mis tagavad stabiilsuse ja usaldusväärsuse
 • 24/7 tugi

Nende VPS-i majutamisega saate tööle hakata vaid 55 sekundiga. See on hull, aga just see tähistabki nime – on kiire.

Järeldus

Ülaltoodud VPS-i hostimisteenused aitavad teil lahendada kasvavat kasutajate arvu ja annavad teile ressursside üle palju suurema kontrolli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map