5 parimat virtuaalse töölaua lahendust üksikisikutele või ettevõtetele

Tööruumide arenguga pääseme nüüd oma digimaailma juurde igast seadmest, ükskõik kus ja igal ajal.


Töölaua virtualiseerimist on vaadatud kui lahendust, mis võimaldab teie kasutaja töölaudadel keskhalduse turvalisust võimaldada ja vähem IT-haldust.

Kasutades virtuaalseid töölaudu, millel on Windowsi opsüsteem, pääsete sellele juurde iPadi ja Androidi seadme töölaualt või sülearvutist. Teil on juurdepääs oma isikupärastatud töölauakeskkonnale või tööalale. See tähendab, et saan töötada kodus, kontoris, hotellist või mujalt. Ja igast seadmest on mul juurdepääs oma andmetele ja rakendustele.

Nüüd eraldab see lähenemisviis teie opsüsteemi andmed ja rakendused kohalikust riistvarast, käitades neid kaugserveris eraldi.

Töölaua virtualiseerimiskeskkonna loomine sisemiselt on olnud kallis ja keeruline. Kasutajatel on sageli puudus kohapeal varustatud töölaua produktiivsuse kogemusest ning eduka juurutamise ja käitamise jaoks võib kuluda nädalaid ja vahel kuid..

Niisiis, miks mitte kasutada hostimisplatvorme?

V2 pilv

Pilvepõhise töölaua infrastruktuuri seadistamine võib väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele olla kulukas ja seda on raske turvaliselt hallata. V2 pilv võib aidata.

V2 pilv on teenusepakkumisena töölaud. See võimaldab teil turvaliselt juurde pääseda andmetele, ärirakendustele, dokumentidele ja muudele ressurssidele ükskõik millisest seadmest.

Sellel on mitme kasutaja akna opsüsteem koos Microsoft Office’iga. Teie töötajad ja konsultandid saavad kõikidele teie ettevõtte rakendustele juurde pääseda ükskõik millisest arvutist, telefonist või tahvelarvutist.

V2 Cloudiga ei pea te tarkvara pilveversiooni saamiseks koodi kirjutama. Püsilitsentside asemel saate hõlpsalt kasutada tellimuspõhist mudelit.

V2 Cloud pakub turvalist kulutõhusat kvaliteetset töölauakogemust koos reaalajas jälgimise ja ööpäevaringse tehnilise toega. V2 pilve virtuaalses töölaual saate lisada kuni 250 liiget ja nad saavad seansi ajal üksteisega faile ja rakendusi jagada.

See hostib teie pilvearvuteid turvaliselt, seega on need alati optimaalsed ja juurdepääsetavad. Kõik varundatakse automaatselt iga päev ja teil on kogu administraatori kontroll. Administraatorina saate installida mis tahes vajaliku tarkvara ja lisada nii palju kasutajaid kui soovite. Kui kasutajad on tööalale lisatud, pääsevad nad isiklike seadmete kaudu juurde oma töölauale ja kõigile teie ärirakendustele, kasutades lihtsalt veebibrauserit, ja pistikprogrammi pole vaja. Seega ei lahku andmed kunagi tööruumist ja kõik jääb turvaliselt pilve.

Microsoft Active Directory ühildub V2 pilvega. See saab toetada mitme teguri autentimist, kasutades AD-pistikut. Olemasoleva kataloogi ja ettevõtte mandaadi kasutamiseks ei pea te neid V2-pilves paljunduma.

Saate valida, millises turvalises andmekeskuse asukohas soovite oma tööala asuda, andmed ei lahku kunagi sellest asukohast. Te ei soovi kiirustada oma andmeid V2-pilvega, osta V2-pilve litsentsi ja omada andmeid teiste pilveteenuse pakkujate kohta, näiteks Microsoft Azure Amazon AWS või Google Cloud platvorm tarkvaratootjate jaoks.

Amazoni tööruumid

Amazoni tööruumid on DaaS (töölaua kui teenus) lahendus. See on turvaliselt hallatav pilvearvuti, mis teeb kasutajatel hõlpsaks juurdepääsu rakenduste dokumentidele ja ressurssidele ükskõik millisest toetatud seadmest.

Saate mõne minuti jooksul Windowsi või Linuxi lauaarvutid varustada, et täita lubadus “oma seade tuua”. See võimaldab kaug-, mobiil- ja lepingulisi töötajaid ning sujuvamaks testimis- ja arendusprotsesse. Kuna andmeid voogesitatakse teie seadmesse krüptitud vormingus ja neid ei salvestata kohapeal, aitavad Amazoni tööruumid teie turvalisust parandada. See võimaldab teil kulusid ja keerukust vähendada, kõrvaldades vajaduse välja ehitada VDI pärandkasutuseks kohapealne infrastruktuur.

Amazon WAM (Workplace application Manager) muudab teie rakenduste juurutamise ja haldamise amazoni töökohal paindlikuks, kiiremaks ja turvalisemaks. See hoolitseb kõigi värskenduste, plaastrite ja rakenduste eemaldamise eest virtuaalsüsteemis. See suudab kiiresti virtualiseeritud süsteemi töölauarakendusi konteineritena varustada. Nii näeb välja Amazon Workplace Application Manager liides:

amazoni tööruumid - virtuaalne töölaud

Amazoni tööruumide abiga ei pea te laua- ja sülearvuteid üle ostma. Oma kasutaja vajaduste rahuldamiseks saate soovi korral juurde pääseda pilvearvutitele. Niisiis, kulusid vähendatakse hea varu võrra.

Kõigi haldusülesannete, näiteks lauaarvutite muretsemise, hooldamise ja ringlussevõtu eest hoolitseb Amazon Workspace. Amazon Workspace’ile pääsete juurde mis tahes Windowsi või Mac-arvuti, iPadi, Android-tahvelarvuti ning Chrome’i ja Firefoxi veebibrauserite kaudu.

Kamatera

Kamatera pakub Windows 10 ja 8 töölauda

Võite valida kohandatud režiimi, mis annab teile võimaluse serveri majutamiseks mõnes 13 andmekeskuses. Kamatera toetab Linuxi, Windowsi ja kohandatud opsüsteeme.

Nad on tõenäoliselt kiireim pilv planeedil, kuna pakutakse vähem:

 • Kiireim Intel Platinum 8270 protsessor
 • 40 Gbit avalik & Privaatvõrgustiku kiirus
 • Solid State Drive (SSD) salvestusruum, kus puuduvad I / O kitsaskohad
 • Garanteeritud pühendatud ressursid iga serveri jaoks
 • Kasutajasõbralik pilvehalduskonsool mõne sekundiga juurutamiseks

Microsoft Azure

Windowsi virtuaalne töölaud Microsoft Azure on täiuslik pilvelahendus töölaua virtualiseerimiseks. Sellele pääsete juurde oma seadmetest. See pakub Windowsi, Androidi, Maci ja HTML5-le kohalike kliendi tugiteenuseid, nii et pääsete ligi kaugtöölaudadele ja rakendustele peaaegu iga moodsa brauseri jaoks.

azure Windowsi virtuaalne töölaud

See annab teile kaugtöölaua infrastruktuuri, mis sisaldab rolle, mida oleksite pidanud haldama. Kõik Windowsi virtuaalse töölaua teenuses olevad teie VM-id suhtlevad turvalise väljamineva ühenduse kaudu ja saate kasu piiramatust mahust. Töökoormuse põhjal annab see teile ka rohkem valikuvõimalusi ja kuidas jaotada kasutajaid nende VMS-ide vahel.

Sellel on tugi sellistele kaasaegsetele rakendustele nagu OneNote ja Office 365. Saate juurutada terve töölaua, kaugrakendused või mõlemad ning vajadusel ka suurendada või vähendada ning maksate ainult kasutamise eest.

Saate ühele VM-le määrata mitu kasutajat kliendi, mitte serveri OS abil. Windowsi virtuaalne töölaud eemaldub unikaalselt ühelt kasutajalt VM-ilt ja pakub ainsa Windows 10 mitmeseansilise kogemuse.

See pakub ka võimalust laadida virtuaalse masina hostkogumitesse bilansi kasutajaid. Parima jõudluse saavutamiseks saate hingamisrežiimi konfigureerida. See jaotab teie kasutajad ühtlaselt kogu hostvara jaoks teie töökoormuse jaoks. Sellel on saadaval ka eelhäälestatud Azure ressursihalduri mallid, et luua ja värskendada järjepidevalt teie hostiküsitlusi.

Nüüd võõrustas virtuaalse masina infrastruktuuri kombinatsioon Microsofti pilvi ning ühendus piiramatu OneDrive’i salvestusruumiga on nii kiire kui ka põhjatu.

Windows 7 lauaarvutid pakuvad ainulaadset eelist, võimaldades teil neid kuni kolme aasta jooksul pilves juhtida, ilma et peaksite tasuma kõigi 14. jaanuari 2020. aasta ja kõigi tugiteenuste kuupäeva eest läbinud laiendatud turvavärskenduste eest. Samuti saate oma olemasoleva RDS-i üle viia.

OVHcloud

OVH on Prantsuse ettevõte, mis pakub virtuaalseid pilvelaudu ja muid veebiteenuseid. Töölaua abil saate masina, millele pääsete juurde mis tahes veebibrauserist või tööjaamast. Töölauale, rakendustele ja sisule pääsete juurde igast seadmest.

Allpool on toodud peamised omadused:

 • Isegi kui teie sülearvuti kaob, on teie andmed ja rakendused OVH Cloudis turvatud
 • Juurdepääs oma töölauale kodus, kontoris või suvalises hotellis; kogemus jääb samaks
 • Säästke kulusid, määrates uutele töötajatele virtuaalsed töölauad ja kustutage nad vajadusel

Siin on OVH virtuaalse pilve töölaua konfiguratsiooni ja kulude üksikasjad, tellige vastavalt teie nõudele:

ovhcloud hinnakujundus

Järeldus

Loodan, et ülaltoodud teave aitab teil virtuaalse töölaua hostimise pakkujat valida vastavalt teie vajadustele. Ülaltoodud platvormide kasutuselevõtmine on nutikas otsus, kui olete teie või teie töötaja liikvel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map