12 parimat videote majutamise platvormi teie ettevõttele

Videote hostimine traditsioonilisel veebimajutusserveril pole parim idee. Uurige välja, miks!


Selle põhjuseks on asjaolu, et videote arvu suurenemisega seate ohtu oma serveriressursid ja aeglustate veebisaidi töötamist. Ja ma usun, et nüüd on see universaalne tõsiasi, et aeglane kiirus pole see, mida Google hindab.

Kõigi selle vältimiseks võite ja peaksite valima spetsiaalse videote majutamise platvormi, mis majutaks kõiki oma videoid ja seejärel manustaks selle oma veebisaidile / ajaveebisse.

Kui see huvitab teid, lugege seda artiklit kindlasti kuni lõpuni ja loodetavasti päästke ennast oma serveriressursside raiskamise hukatuslikest mõjudest.

Videote kasutamise eelised

Kuigi video kasutamiseks on palju põhjuseid, on siin vaid mõned neist.

Lihtne tarbida

Videote kaudu pakutavat teavet on võrreldes artiklitega hõlpsasti tarbitav, kuna selle saab üsna kiiresti kokku võtta. Ka pole tänapäeval paljudel inimestel aega istuda ja teksti tohutuid lõike lugeda.

Praegu on õige aeg hakata keskenduma videotele, sest aastaks 2020 moodustavad veebivideod enam kui 82% kogu tarbijate Interneti-liiklusest.

Tuba üksikasjade jaoks

Ülaltoodud punktile lisades ei saa artiklit venitada millegi jaoks, mis on liiga pikk just selleks, et katta palju detaile. See ajab lugejad eemale ja motiveerib neid, sest 15 000 sõnaga artikli lugemine pole nali.

Õnneks on olemas lahendus ja see on video. Saate oma videotes katta nii palju detaile, kui soovite, ja lõigata need osadeks, et seda oleks lihtne tarbida.

Ehitab usaldust

Video juures on midagi, mis kardab professionaalsust (muidugi, kui seda õigesti teha!). See häälestus ja / või näo näitamine võib suurendada klientide usaldust. Ükskõik, kas see on reklaam, tooteesitlus või veebikursus, pole paremat võimalust kui video.

Teisendab paremini

Videoturundus aitab teie toodet või teenust palju paremini müüa, kui ilma nendeta hakkama saada. Ja ma ei tee seda isegi välja. Hiljutine uuring Ära ütle üles tõestas, et kui teie sihtlehel on video, saate konversioonimäära tõsta kuni 80%. Kui kindel see on?

Hüppame otse nimekirja.

SproutVideo

Usaldatud selliste ettevõtete poolt nagu FedEx ja Fender, SproutVideo on võimas ja ülilihtsalt kasutatav videote majutamise platvorm ettevõtetele. Saate jälgida ja analüüsida kõiki mõõdikuid ja vastavalt sellele kavandada.

ma pean ütlema @suprovideo omab PARIMaid klienditeeninduse / tugidokumente mis tahes platvormil, mida ma kunagi kasutanud olen. Alati on hea meel nende toodet kasutada ja oma meeskonnaga vestelda!

– Kate Goldsmith (@KGoldsmithMKTG) 15. august 2019

See platvorm on turvaline ja pakub erinevaid privaatsuskontrolle videote paremaks jagamiseks. Lisaks saate UltraHD-s luua ka oma kohandatud videopleiereid, esitusloendeid ja voogesitust.

Selles on veel palju muud ja saate neid kõiki proovida 30-päevase tasuta prooviversiooniga.

Brightcove

Pakub hämmastavat videokogemust, Brightcove kasutab oma videopleieri jaoks HTML5 ja see muudab asjad palju ilusamaks. Võite olla kindel, et kõik selle platvormi kaudu edastatavad videod tulevad kõigis seadmetes head välja.

Lisaks oma veebisaidil olevate videote kasutamisele võimaldab Brightcove seda jagada erinevatele sotsiaalsetele platvormidele ja isegi videoid redigeerida otse nende süsteemist. Kui soovite vaadata iga video üksikasjalikku analüüsi, saate seda teha ka ise.

Nad on suurepärased turvalisuse tagamisel ja neil on hiilgav tugimeeskond, mis on saadaval ööpäevaringselt, seega võite olla kindel, et probleemide ilmnemisel on teie eest hästi hoolt kantud.

Vidyard

Vidyardi oma kõik-ühes teenus muudab videote loomise ja jagamise erinevatel platvormidel üsna kiireks. Saate lisada interaktiivseid CTA-sid, analüüsida tõhusust enne üleslaadimist ja kasutada isegi mitut sisseehitatud tööriista, et see võimalikult heaks muuta.

Peale selle saate jagada testi ja vaadata, kuidas teie videod toimivad kõigil platvormidel. See on täiesti mängude vahetaja, kuna see vähendab dramaatiliselt teie käsitsi tehtavaid jõupingutusi, võimaldades teil kulutada aega olulisele.

Vidello

Suurepärane haridusliku sisu jaoks, Videollo aitab teie klientidel paremini õppida ja saavutada oma tugeva videote hostimise platvormi abil rohkem. See ühendab turunduse ja e-õppe üsna hästi nende videopleieri, rakenduste ja müügivahendite abil.

Pole vahet, kas kasutate WordPressi, Wixi, OptimizePressi või ClickFunneli saiti, see lahendus töötab kõigi nende jaoks. Siin on veel mõned funktsioonid, mida tasub mainida:

 • Kiire voogesitus
 • Kohandatav videopleier vastavalt teie kaubamärgile
 • Erinevad rakendused, mida saab erinevatel eesmärkidel integreerida
 • Lisage sihtlehed ja lehtrid
 • Muutke vaatajad e-kaubanduse slaidide abil klientideks
 • JSON-metaandmete abil teie videoid automaatselt SEO jaoks optimeeritud

Vidello töötab veatult kõigis brauserites ja seadmetes ning see on täiesti turvaline.

Uscreen

Kõik-ühes videote levitamise ja monetiseerimise platvorm, Uscreen on komplekteeritud hulga huvitavate funktsioonidega. Saate oma videoid üles laadida, neid oma vajadustele kohandada ja levitada saadaolevate OTT-rakenduste kaudu. See on suurepärane, kui saate oma videoid seal nähtavale vaatajaskonnast laiemale vaatajaskonnale viia.

Lisaks võimaldab see platvorm teil abonente kasvatada ja selle abil täiendavat raha teenida. Sellel on integreeritud video CMS, veebi CMS, analüüs ja makseväravad.

Võite nende tasuta prooviversiooni kasutama hakata.

VdoCipher

Suurepärane e-õppe äri jaoks, VdoCipher on veel üks suurepärane video hostimise platvorm ja see piirab teie video allalaadimist vaatajate poolt. Internetis on olnud palju piraatlust ja selle platvormi Hollywoodi poolt sertifitseeritud DRM peatab selle teie videote jaoks täielikult.

Peale selle saate oma videosid vesimärgistada, paigutades erinevaid elemente, näiteks:

 • Teksti ülekate
 • Telefoninumber
 • E-posti aadress
 • Logo
 • IP-aadress

Videopleieri saab kohandada ja see võimaldab teil lisada subtiitreid, tagasikerimise / edasisuunamise võimalust, s ja hulga muid võimalusi. Neil on hämmastavaid iseloomustusi, nii et arvan, et peaksite seda kindlasti kontrollima.

Dacast

Sellest ajast Dacast omandatud Vzaari, on see muutunud palju paremaks ja on seal üks paremaid. Saate oma videoid hostida, tulemusi analüüsida ja isegi mitmest küljest raha teenida. See pakub kvaliteetset voogesituse kogemust ja on täiesti turvaline. Tõenäoliselt on üks põhjusi, miks sellised kaubamärgid nagu Nokia, Lenovo, eBay ja Canon neid usaldavad.

Dacasti on üldiselt lihtne üles seada ja käivitada, kuid kui teil tekib probleeme, saate hõlpsalt ühendust nende hämmastava tugimeeskonnaga, kes on ööpäevaringselt saadaval.

Vimeo

Olete ilmselt kuulnud Vimeo kuna see on üks populaarsemaid seal ja seda põhjusel. Need võimaldavad teil muuta oma igavad videod huvitavateks, pakkudes hulgaliselt selliseid kohandamisvalikuid nagu:

 • Kohandatud tekst suurepäraste fondidega
 • Erinevad stiilid
 • Muusikapalade kogumik
 • Pilkupüüdvad värvid
 • Üldine meenutab teie brändi

Pärast seda saate oma videoid tõhusalt turustada ja edenemist jälgida nagu profid. Kui olete reaalajas voogesituse proovija, saate seda ka hõlpsalt teha.

Wistia

Wistia pakub kuulsusrikast videopleieri ja hostimisplatvormi, et oma veebisaidil videoid võimalikult professionaalselt integreerida. Saate videoid mängida ülikiirel kiirusel ja vältida spämmi tekitavaid kolmanda osapoole reklaame ega tähelepanu kõrvale juhtimist.

Suured tõusud @wistia nende videote pealdiste teenuse eest – tegi kasutaja täna hommikul ülirõõmsaks!

– keeratav draper (@andrewdraper) 3. märts 2020

Kuna meiliturundus on iga ettevõtte jaoks hädavajalik, võimaldab Wistia teil vaatajate e-posti aadresse lüüa ja neid hiljem nende andmete ja huvide põhjal uuesti turundada. Võite alustada tasuta tööd ja olla nende klientide seas selliste brändide seas nagu Moz ja Zendesk.

Jetpacki video

Loodud WordPressi kasutajatele, Jetpacki video pärineb nende tuntud pistikprogrammist ja kui olete juba pikka aega olnud WordPressi kasutaja, teate, et see pistikprogramm on üks turul kõige kõnekamaid. Nende tasulisel versioonil on geniaalne video hostimise funktsioon, mida tasub vaadata.

Saate oma videoid manustada oma veebisaidile ja isegi oma salvestusruumi pärast mitte muretseda, kuna kõik on nende süsteemis. Mõned funktsioonid hõlmavad järgmist:

 • Reklaamivaba
 • Mitme videoformaadi tugi
 • Integreerub postitoimetaja ja meediumikoguga
 • Võimalus videoid automaatselt mängida ja veeriseid seada
 • Kohandatav videopleier

Kui kasutate juba nende tasuta versiooni, poleks teil tasulise versiooniga kohanemine keeruline.

Youtube

Me kõik teame Youtube ja selle terviklikkus. Selle platvormiga vaevalt võib midagi valesti minna, mistõttu on see veebis videosisu kõige populaarsem video sihtkoht. See saavutas tohutu populaarsuse, kui hakkas võimaldama inimestel oma videoid hõlpsalt ja väga lihtsate sammudega jagada.

Sama on teie videote hostimisega. Saate selle oma videod otse üles laadida ja seejärel oma veebisaidile / ajaveebisse manustada. Mis on parem? See võimaldab vaatajatel videot otse jagada ja sõna levitada.

Kui otsustate YouTube’is võõrustada, siis vaadake neid vingeid tööriistu vaatajaskonna, tulude ja muu suurendamiseks.

Dailymotion

Võimalus videoid hostida, säilitada, hallata ja rahaks teha, Dailymotion on väga sarnane YouTube’iga. See võimaldab teil luua oma kanali, ehitada abonentide baasi ja jagada videoid kirgliku publiku vahel.

Vaid mõne hiireklõpsuga saate oma veebisaidile sujuva vaatamiskogemusega videoid manustada ja oma liikluse kaasata. Sellel on nii tasuta kui ka tasuline plaan, et see vastaks kõigi vajadustele. Alustamisega peaks tasuta hakkama saama.

Järeldus

Võite tugineda ülaltoodud video hostimise platvormidele ja hakata oma videoid ülima kergusega õigele vaatajaskonnale levitama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map