11 parimat globaalset virtuaalserverit algajatele

Kas olete õige jagatud hostingu valimisel segaduses??


Siin on lahendus!

Selles digiteeritud maailmas omab veebisaiti iga teine ​​ettevõte. Ükskõik, kas müüte toodet või teenust, on veebisait teie kliendi haaramise ja usaldusväärsuse suurendamiseks kohustuslik. Seega, kui te pole oma äristrateegiasse veel veebisaiti lisanud, on see aeg seda teha.

Pärast soovitud veebisaidi loomist peate selle hostima. Teil on palju võimalusi, et otsustada, kus oma veebisaiti majutada. Võite valida jagatud hostimise, mis on üks populaarsemaid tüüpe nende jaoks, kes lõid oma esimese veebisaidi.

Enne edasiliikumist mõelgem kõigepealt, mida jagatakse hostimisel:

Teie hostipakett määratleb, et mitu veebisaiti kasutavad ühte serverit. Enamasti ei teata teid nendest jagatud veebisaitidest. Kuid teid teavitatakse serveriressursside koguhulgast, mida saate kasutada.

See on lihtne ja kulutõhus võimalus veebisaidi esmakordsel majutamisel. Enamik ettevõtteid pakub sama palju salvestusruumi ja ruumi, nii et ole mõistlik vali usaldusväärne ettevõte.

Vaatame mõnda populaarset jagatud hostimist.

A2 majutamine

Alustati 2001. aastal, A2 on saavutanud serveri kiireima kiiruse. See kasutab parimat riistvara, tarkvara ja optimeerimisi, et pakkuda kuni 20x kiiremaid servereid eksklusiivsete turbiserveri võimalustega. See viib teie kliendi püsima sellel lehel kauem ja konversioonimäär tõuseb.

Kui otsite usaldusväärset majutust, varustab A2-hostimine teie kontot 99,9% -lise tööajaga. Lisaks pakub see täielikult skaleeritavaid plaane, nii et saate oma veebisaidi kasvades muutuda. Seega, kui ületate oma olemasoleva plaani, aitab A2 teil liikuda kõrgema ressursiga jagatud hostimisplaani.

A2 Hosting võimaldab teil nautida unikaalseid funktsioone, nagu piiramatu ribalaius ja salvestusruum, tasuta SSL ja igal ajal raha tagasi saada. Samuti pakub see oma eksklusiivset tööriista A2 SiteBuilder, et luua kohandatud saite lohistamisega & redigeerimine, atraktiivsed teemad ja kiire avaldamine. Kui teil juba on kuskil mujal hostitud veebisait, pakub A2 Hosting saidi ekspertide rändaja poolt tasuta saidi migreerimisteenust, et teisaldada see oma serverisse..

A2-hostimine võimaldab teil kogu maailmas asuvate andmekeskuste loendist valida oma saidi jaoks kõige mugavama asukoha, et teie andmed saaksid olla külastajatele lähemal ja reisida kiiresti. Lisaks A2 pakutavatele kiirusfunktsioonidele lisab geograafilise asukoha valimise võimalus vähendatud latentsusaja olulist eelist.

24-tunnise klienditoe teenusega on teil alati abikäsi. See on kulukasõbralik võimalus algajale.

SiteGround

Virtuaalserver on kõige odavam plaan SiteGround pakkumised. Kui olete valmis pühenduma ühele pakkujale, saate nautida ka nende erihindu. Lisaks kasutab SiteGround jagatud hostimine Linuxi konteinerite tehnoloogiat, mis aitab luua pühendatud servereid, et saada jagatud ressursside võrdset ja paremat jaotust ning tõhusust.

See on tuntud ka tipptasemel turvalisuse pakkumise eest. Rakenduste ja serverite puhul haldab see teie saidi täielikku turvalisust. Kogu vajaliku teabe olemasolu tagamiseks saate oma andmeid turvalise tasuta krüptitud SSL-iga ja igapäevaste varukoopiatega kaitsta.

Plaanid hõlmavad WordPressi haldamist installimisest, WP algussaitide ehitamist tarkvarani ja pistikprogrammide värskendamist. Lisaks saate hallata samas kohas nii oma saiti kui ka domeeni.

Kõik SiteGroundi plaanid pakuvad ilma lisatasuta palju põnevaid maiuspalasid, näiteks CDN, piiramatu kontoga e-kirjad, mõõtmata liiklus ja piiramatu andmebaasid. Tulemuslikkuse rõhutamiseks arendas ettevõte välja vahemälulahenduse nimega SuperCacher. See tehnoloogia kiireneb veebisaidi kiirus mitu korda ja see on saadaval kõigile SiteGroundi klientidele, pakkudes kolme vahemällu salvestamise võimalust, mille hulgast saate valida.

Oma saidi nullist saidil SiteGround üles ehitamiseks on teil võimalus kasutada WordPressi või Weebly. Kõrgemad plaanid lisavad mõned erialad, näiteks lavastusriist, Git-integratsioon, piiramatu arv saite ja palju muud.

Kogu SiteGroundi hostimisplatvorm on üles ehitatud Google Cloudile, kasutades selle ülikiiret võrku ja SSD-draive. Kui lisada võrrandile muud erifunktsioonid, näiteks NGINX Direct Delivery, CDN ja serveri tasemel mitmed tarkvaralahendused, on sirgjoonelised tulemused ülikiired saidid.

DreamHost

DreamHost on siin, et alustada oma veebireisi paremal jalal. Jagatud hostimislahendustega saate hõlpsalt suurepärase veebisaidi. Nautige tasuta selliseid funktsioone nagu domeeni loomine, SSL-sertifikaat, privaatsuse kaitse ja professionaalne e-posti aadress ning saate veebiplatvormidel edu.

Kasutage oma saidil piiramatut kettaruumi, nii et isegi suure liiklusega ajal ei pea te salvestuse pärast muretsema. DreamHost pakub täiustatud, kuid hõlpsasti kasutatavaid paneele. Saate kiiresti luua Let’s Encrypt SSL, uusi e-posti kontosid, lisada kasutajaid, edastada domeene ja installida WordPressi. Kui olete WordPressi fänn, peaksite DreamHostiga tõsiselt mõtlema, kuna see pakub tööriistu teie WordPressi saidi kiireks, tõhusaks ja ilma kodeerimiseta loomiseks ja kohandamiseks. Sellel on enam kui 200 alustaja saidi malli, mis hõlmavad kõiki tööstusharusid.

DreamHosti serverid on kavandatud WordPressi optimaalset jõudlust silmas pidades, alates serveri konfiguratsioonist kuni andmebaasini, nii et jällegi on see võimalus kaaluda WordPressil põhinevate veebisaitide jaoks. Muud täiustatud ja hinnatud teenused hõlmavad muu hulgas alamversiooni hoidlat, täielikku Unixi kesta, juurdepääsu töötlemata logifailidele, juurdepääsu Crontabile, täielikku CGI-juurdepääsu.

DreamHost tagab teie kasutajate isikliku teabe täieliku turvalisuse ilma lisatasusid varjamata. Suurepärase kliendirahulolu rekordiga saate oma ühises hostimises loota DreamHostile.

Sinine vaim

Alates oma veebisaidi loomisest ja hostimisest kuni turundusteenuste, tööriistade ja tasuliste reklaamikrediitideni leiate kõik ühe katuse alt, et suurendada oma veebisaidi globaalset haaret. Saate luua oma ettevõtte vajadustele vastava reaalajas saidi mõne minutiga taskukohaste hindadega.

Isegi kui teil pole veebisaidi kujundamise või arendamise kogemust, on jagatud hostimist lihtne kasutada. Lisaks on teil funktsioone, näiteks ühe klõpsuga veebisaidi installimised nagu WordPress koos kohandamise ja juhtpaneeliga.

BlueHost kasutab veebisaitide tuvastamiseks vajalikku ressurssi kasutavat tehnoloogiat ja eraldab need ajutiselt eraldatud süsteemidele. Nii suureneb veebisaidi jõudlus ja jagatud serveri turvarisk. See võimaldab teil ka liikuda võimsa valiku juurde, kui teie ettevõte hakkab kasvama.

Bluehost täiendab oma majutusteenuste tooteportfelli ainulaadsete ja lisandväärtust pakkuvate teenuste komplektiga, näiteks turundusabi, veebidisain, SEO teenused ja klõpsamise eest tasulised teenused, mida võiksite palgata, et keskenduda oma ettevõtte juhtimisele. Samal ajal hoolitsevad nad kõigi vastikute detailide eest.

Nimehekk

Asutatud 2000. aastal, Nimehekk on suutnud välja töötada tugeva rahuloleva kliendibaasi. Seetõttu garanteerib see raha tagasi pakkumise 30 päeva jooksul. Kui otsite head ja tugevat domeeninime, on see koht teie jaoks. Kuid see ei paku veebisaitidele kiireimat laadimiskiirust. Selle keskmine lehe kiirus on viimase 24 kuu jooksul 687 ms, mis on tööstusstandardi kohaselt korralik tulemus.

Saate kõik vajalikud funktsioonid, nagu mõõtmata ribalaius, 100% tööaeg, kettaruum vastavalt teie nõudele, tasuta automaatne SSL-i installimine, piiramatu arvu pargitud domeenid, veebisaidi koostaja ja palju muud. Samuti on teie veebisait alati planeeritud või planeerimata hoolduse ajal alati võrgus.

Tõelise stabiilsuse tagamiseks hoiab Namecheap oma serverikoormusi ühtlaselt jaotamas, nii et veebisaidi külastajate arvu kasv ei mõjuta selle virtuaalseid naabreid. Samuti pakub tänu tugevale andmete replikatsiooniskeemile jagatud hostimise teenus täiendava kaitse ettenägematute sündmuste eest.

Hostinger

Kui olete just oma veebisaidi üles ehitanud ega soovi palju kulutada, peaksite sirvima Hostingeri omad plaanid: need on kavandatud vastavalt saidi nõuetele erinevatel tasanditel. See on teie viis saada oma veebisaidile lihtne, hõlpsasti kasutatav ja eelarvesõbralik hostimine.

Hostingeri odavaim pakett maksab ainult 0,99 dollarit kuus (väikeses kirjas on see alghind; uuendamisel tõuseb see 2,15 dollarini), kuid on mõnevõrra piiratud: ainult üks veebisait, üks e-posti konto, maksimaalne ribalaius 100 GB ja 1x töötlemisvõimsus ja mälu. Kui saate endale lubada ühe lisatasukava laiendamist, saate tasuta domeeni registreerimise, piiramatu veebisaidi, piiramatu e-posti konto, piiramatu ribalaiuse ning 2x või 4x töötlemisvõimsuse ja mälu (vastavalt plaanile). Ülemine suvand lisab igapäevaseid varukoopiaid ja SSL-sertifikaati.

Hostingeri hostitud veebisaidid töötavad pilvepõhisel tehnoloogial 3x optimeeritud WordPressi kiirusega. Nende saitide turvalisuse tagamiseks kasutab Hostinger BitNinjat kõigi oma kasutajate kaitsmiseks ning tagab, et serverid oleksid võimalikult turvalised, käivitades selleks kohandatud turvatarkvara ja hoides pidevalt oma infrastruktuuri.

HostGator

HostGator majutab kõiki parimaid sisuhaldusrakendusi veebis, nagu WordPress, Wiki, Joomla, Magento ja palju muud. Siit saate funktsioone, nagu paindlik, hõlpsasti kasutatav juhtpaneel, piiramatu alamdomeenid, FTP-kontod ja e-posti kontod, tugev ja stabiilne 99,9% tööaja garantii, mõõtetu ribalaius, tasuta SSL-sertifikaat ja 45-päevane raha tagasi garantii.

Kui proovite oma olemasolevat saiti teisaldada, olete HostGatori tagasi saanud. Saate hõlpsalt teisaldada kõik saidifailid, andmebaasid, skriptid ja isegi domeeninime teie jaoks. Isegi kui teil on installitud mitu saiti, on need teid katteta.

HostGator pakub palju õpetusi, et navigeerida isegi algajatele DNS-i ja andmekeskustesse. Lisaks on teil olemas 24-tunnine lisatasu tugilahendus, nii et ükski teie päring ei jää lahendamata.

Rohkem kui 8 miljonit hostitud domeeni – isiklikest saitidest kuni Fortune 500 ettevõteteni – elab HostGatoris, saades selle 99,9% -lise tööaja garantii.

FastComet

11 andmekeskuse võrguga, mis asuvad kogu maailmas – 4 USA-s, 3 Euroopas, 3 Aasias ja 1 Austraalias – FastComet pakub keskmiselt 99,97% garantiiaega. Ehkki selle hinnad võivad olla pisut kõrgemad kui teised jagatud hostimise võimalused, tasub vastutasu eest maksmine: ainult SSD-serverid, Let’s Encrypt SSL-sertifikaat, tasuta igapäevased varukoopiad ja pahavara skannimine & aruanded, muu hulgas.

Ettevõte pakub teie raha tagasi saamiseks 45 päeva, et saaksite enne nende arveldamist proovida nende teenust ja testida saiti. Uuendatud versioonid saate tasuta ja saate varukoopiaid 30 päeva jooksul veebisaitidel hoida.

Pealegi võite isegi nende põhiplaani korral saada tasuta Cloudflare’i sisuedastusvõrgu (CDN). See aitab saidi kohe kõigile ja kõikjal laadida, majutades teie andmeid üle kogu maailma asuvatesse serveritesse. Samuti sisaldavad kõik plaanid RocketBoosteri tehnoloogiat: 3x rohkem ressursse konto kohta ja 3x vähem kasutajaid suure jõudlusega php7 hostimiskeskkonnaga serveris, mis koosneb LiteSpeed ​​LSAPI, APC & OP-vahemälu, staatiline ja dünaamiline laki vahemälu.

BigRock

BigRock pakub odavat veebimajutuse lahendust, mis sobib suurepäraselt väikeettevõtetele ja isiklikele saitidele. See on üks väheseid nimesid, mis pakuvad jagatud hostimist nii Linuxi kui ka Windowsi jaoks. Esmakordselt Indias asutatud ja nüüd rahvusvahelisse gruppi kuuluv BigRock on suutnud luua tugeva klientuuri.

Nad usuvad, et pakuvad teie ettevõtte vajadustele kohandatud hostimislahendusi. Need on täielikult varustatud cPaneli juhtpaneeliga, et vaid mõne hiireklõpsuga installida avatud lähtekoodiga rakendused nagu WordPress, Joomla jne..

Alates tavalisest kuni edasijõudnutele pakuvad kõik plaanid funktsioone, nagu piiramatu ruum kõigis, välja arvatud stardiplaan (10 GB), piiramatu e-kiri kõigis, välja arvatud stardiplaan (200 aadressi), piiramatu ribalaius ja cPaneli (Linux) juhtpaneel või Plesk (Windows) kontrollpaneel.

Majutustaristu kasutab kahekordseid neljatuumalisi Xeoni protsessoreid, 24 GB muutmälu ja väga koondatud arhitektuuri. Suvand Linux pakub piiramatuid MySQL-i andmebaase, Windows-suvand pakub aga piiramatuid MySQL-, MS SQL- või Access-andmebaase koos ASP ja ASP.NET v3.5.

InMotioni hostimine

Liikumises on tööstuses suur nimi, seega maksavad nad oma kaubamärgi identiteedi eest. Seega, kui olete keegi, kes soovib teie projekti kallal töötada välja premium brändi, minge InMotioni. Keskmise tööajaga 99,95% on nad kõige parema jõudlusega loendis. Andmepõhise sisuhalduse, staatiliste veebisaitide ja kohandatud rakenduste jaoks pakuvad need suurepäraseid jagatud hostimise lahendusi.

Nad usuvad 100-protsendilisse klientide rahulolusse, pakkudes seeläbi premium-võimalusi, nagu tasuta SSD-draivid, tasuta domeen, andmete lihtne taastamine ja varundamine, erinevates populaarsetes keeltes olevad koodid, lihtsad rakenduste installijad, turvaline IMAP-e-post, SSH-juurdepääs, maksimaalne laadimiskiirus ja Google rakenduste integreerimine.

InMotion kasutab mitut andmekeskuse asukohta, nii et teil on võimalus leida oma sait lääne- või idaranniku asukohalt. Ettevõte kasutab ka esmaklassilisi ribalaiuse pakkujaid ja arenenud marsruutimistehnoloogiat, tagamaks, et tema võrk on võistlustest kiirem.

Lisaks ülaltoodud teenustele pakuvad nad kõigi plaanide jaoks piiramatut ribalaiust, kettaruumi ja e-posti kontosid. Samuti, kui olete pärast ostmist aru saanud, et teenus või plaan teie veebisaidile ei sobi, on neil 90-päevane raha tagasi garantii.

Krystal

Krystal jagatud hostimine on täielikult pakitud suurepäraste funktsioonidega, nagu 99,99% tööaja garantii, piiramatute lisandomeenide, domeeni registreerimisteenuse, piiramatu kettaruumi ja ribalaiusega, tasuta varukoopiate ja tasuta 256-bitiste SSL-sertifikaatidega. Krystal pakub spetsiaalseid servereid turvalisest rajatisest, mis tagab teie andmete täieliku turvalisuse.

Krystal pakub spetsiaalseid servereid turvalisest rajatisest, mis tagab teie andmete täieliku turvalisuse. Selle Londonis asuv andmekeskus töötab 100 Gbps suure läbilaskevõimega, mitme kandjaga võrku koos parimate marsruutimistehnoloogiatega, et pakkuda sisu edastamisel suurimat kiirust.

Oma usaldusväärsete ja kvaliteetsete hostimislahendustega on neist saanud Ühendkuningriigi suurim sõltumatu veebisaidi hostimise teenusepakkuja. Lisaks pakub see WordPressi jaoks optimeeritud LiteSpeed ​​Cache’i, mis muudab teie saidi tavapärasest kuus korda kiiremaks ja suurendab jõudlust SSD-salvestusega.

Nad usuvad täielikku läbipaistvust ja pakuvad seetõttu oma serveri toimivuse kohta reaalajas statistika veebilehte. Siin saate cPaneli juhtpaneeli abil hõlpsalt hallata oma andmete majutamist, taastamist ja varundamist ning juurdepääsu veebisaidi statistikale.

Järeldus

Enne mis tahes plaani tellimist lugege kindlasti hostimislepingut hoolikalt läbi, kuna jagatud serveri hostimisega kaasnevad ranged piirangud. Need võivad keelata teil oma veebisaidil teatud rakenduste või pistikprogrammide kasutamise.

Kui teie veebisait meelitab vähe liiklust ja ei vaja suurt mälu, on soovitatav minna jagatud hostimise juurde. Kuid kui teie sait meelitab palju liiklust, pole jagatud hostimise keskkond sobiv. Kuid saate alati plaani vahetada, kui teie sait ressursside laiendamisel edukaks saab. Kui kasutate WordPressi, võite proovida premium-hostimist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map