Tutvustame Geekflare Nexust – teile meeldib see

Mul on põnev uudis, mida teiega kõigiga jagada.


Mõni kuu oli hõivatud sadade toodete ja tööriistade ülevaatamisega, et leida parimaid ressursse teie veebiettevõtte ja veebisaidi ülelaadimiseks. See polnud kindel, aga ma tegin selle siiski (häbematu).

Mida ma siis räägin?

Geekflare Nexus

Geekflare Nexuse eesmärk on aidata blogijatel, alustavatel ettevõtetel, disaineritel, arendajatel, vabakutselistel ja keskmise suurusega ettevõtetel leida parim toode, tööriistad, teenused, Saas kuni suurendada müügitulu, turvaline sait, teha veebi lehe laadimine kiirem, genereerima juhtmeid ja rohkem.

Olen üle 1500 toote, mida olen üle vaadanud, ja mitte kõik ei koostanud loendit. Selle kirjutamise ajal on ressursse ~ 1000 ja ma kavatsen neid regulaarselt värskendada.

Navigeerimise hõlbustamiseks olen rühmitanud ressursid jaotisesse „Kollektsioonid”. Praegu on ~ 100 kollektsiooni ja jah, ma jätkan selle lisamist.

Kuidas ma sellesse sattusin?

Geekflare’is on peamiselt kolme tüüpi artikleid.

 1. Õpetus
 2. Veaotsing
 3. Loend

Õppetükid ja tõrkeotsing ajaveebipostitused on igihaljad ja ma kirjutan seda vastavalt vajadusele. Nimekirjapõhine ajaveebi postitus on aga erinev.

Kirjeldate loendis paljusid tooteid, mis räägivad enam-vähem samast asjast.

Võtame näite, kui pean kirjutama teemast “10 WordPressi turvalisuse pistikprogrammi”. Lisan kõik populaarsed ja paljutõotavad, kuid saidi turvamiseks on iga pistikprogrammi olemus tavaline. Ja enamik neist pakuks samu funktsioone.

Niisiis, kui ma pean sellest kirjutama, siis seletan neid ja teen artikli pikkuseks ~ 1000-1500 sõna. Kuid kui ma vaatan soojakaart, pole kasutajad huvitatud kõigi üksikasjade lugemisest, nad kõik tahavad teada toote nime, linki ja selle kohta lühitutvustust.

Ma tean, mida teie soovitate – ärge tehke seda pikaks ja hoidke vajadusel lühikeseks. ma soovin!

Kuid arvake ära, Internetis on veel üks samateemaline artikkel, mis sisaldab rohkem kui 1000 või 2000 sõna ja see on tõenäoliselt otsingumootoris kõrgemal. Pikkade artiklite kirjutamine on tendents, kuna SEO ekspert soovitab. Ma ei tea, kui täpne see on.

Pärast mõne loendipõhise analüüsi ülevaatamist mõistsin, et ma ei anna seda väärtust. Lisan palju asju, mida kasutajad ei huvita lugemisest, vaid kuna ma pean seda tegema, et seda pikemaks muuta. See ei rahuldanud mind.

Kas see on ainult minu arvates?

Ma hakkasin mõtlema lahendusele ja sattusin paljude loendipõhiste saitide juurde. Need on head ja ma sain neist inspiratsiooni ning mõtlesin midagi uut luua koos lisandväärtusega. Otsustasin hoidke seda kasutajate jaoks lihtsana.

 • Leht, kus teil on parimad tooted ja tööriistad probleemi lahendamiseks või konkreetse asja saavutamiseks ja saate seda teha külastage vastavat saiti ühe klõpsuga.
 • Kasutaja ei pea pikalt artiklit läbima, vaid peab teadma tootenime ja väikest tutvustust ning kui tunnete end sellega mugavalt, klõpsake nuppu Külasta saiti.

Nagu näete ülal kollektsiooni „Cryptocurrency aktsepteerimine” alt. Saate neid kõiki näha ja soovi korral otse saidile minna. Vaikimisi kuvatakse ainult ~ 30 sõna ja saate laiendada, kui soovite lugeda üksikasju.

Laiendamine ei vii teid uuele lehele.

Nüüd teate Geekflare Nexuse kohta vähe ajalugu. Vaatame selle rakendamist.

Nimi valimine

Lahendusega tulles pidasin nime “Geekflare kogud” – lihtne, kuid liiga tuttav. Mul oli oma sõpradega paar ajurünnakut ja tulid välja mõned nimed.

 • Käivita
 • Stack
 • Rada
 • Loend
 • Kokteil

Mulle meeldis käivitamine, kuid see polnud seotud sellega, mida ma teen. Ma polnud 100% veendunud.

Kas mõned uuringud ja mõtlesin, et saada mõni spetsialist seda soovitada. Ma palkasin teda Fiverris, ja ta soovitas paar nime.

Mulle meeldis Nexus �� ja siin sa lähed!

Tehnoloogiate valimine

Turul on palju võimalusi. Esialgu saaksin selle JS-is korda, kuid sain aru, et see maksab mulle rohkem. Kuna ma ei tea, kuidas turg omavahel suhestub, mõtlesin selle väikese investeeringu korral lihtsana hoida ja võite ära arvata tasuva lahenduse – selle WordPress!

WordPress on võimas CMS, mis pole kasulik ainult ajaveetmiseks, vaid ka keerukaks rakenduseks. Mul on oma tavaline arendaja ja tal kulus selle valmimiseks ~ 3-4 nädalat.

 • Google’i pilveplatvorm – VM-i hostimine
 • Õitsele viib – osalemisvormide puhul
 • Cloudflare – CDN jaoks & Turvalisus
 • ESSB – lubada inimestel kollektsioone jagada
 • Algolia – otsinguks

Käivitamine tootejahil

Geekflare Nexus on kõik valmis turule tulema 9. augustil. Loodan sind seal näha!

Järeldus

Mul oli idee ja tegin selle võimalikuks sõprade ja andekate inimeste abiga. Nüüd on teie kord jagada oma arvamust. Lõppkokkuvõttes otsustavad, kas sellest on abi just teie.

Täname, et lugesite ja see poleks ilma minu naise ja poja toetuseta võimalik. Olen võtnud palju nende peret & mängutunnid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map