Arvuti nii aeglane? Need esmaklassilised Windowsi optimeerijad aitavad teid

Aeglasel arvutil töötamine on pettumust valmistav; teie programmid jooksevad pidevalt kokku, ekraan külmub ja mitte midagi. Pidevaks ootamiseks, kuni kursor ketramist peatab, muutub pidevaks afääriks.


Kas mäletate oma arvuti kiirust, kui selle esimest korda koju ostsite??

Varem täitis see kõiki ülesandeid välguga, säästes aega ja võimaldades teil oma tööst rõõmu tunda. Kuid aja jooksul hakkas selle jõudlus ja kiirus kui tigu aeglane.

Mis on tegelik põhjus, miks Windowsi laua- või sülearvuti mõne aja pärast aeglaseks muutub?

Teie arvuti tervise halvenemise põhjuseks on arvukalt põhjuseid, mis mõjutavad arvuti üldist jõudlust. Neist suurim on liigne kasutamine. Paljud inimesed kogu maailmas kasutavad oma arvuteid iga päev, mis muudab süsteemi täis programme, faile, registrivõtmeid, muusikat, videoid ja palju muud.

Teie arvuti opsüsteem haldab kõiki ressursse, sealhulgas mälu, töötlemisvõimsust ja draiviruumi. Selle jõudluse ja kiiruse aeglustamiseks aitavad kaasa mitmed asjad:

 • Kettaruumi täitmine (SSD või HDD)
 • Random Access Memory (RAM) otsa
 • Suur arv käivitus- ja taustprogramme
 • Killustatud või vana kõvaketas
 • Draiveri või Windowsi värskenduste puudumine
 • Viirus või pahavara
 • Visuaalsete funktsioonide ja eriefektide kasutamine
 • Kasutades brauseris nii palju lisandmooduleid
 • Krüptokaevandamise võimalus

Seega aeglustub teie arvuti piisavalt märkimisväärselt, et teid hulluks ajada. Nüüd võite olla sunnitud mõtlema uue arvuti ostmisele.

Kuid oodake, kas teete otsuse nii vara?

Enne kui kaalute oma arvutit kadunud põhjusena, kaaluge optimeerija tarkvara kasutamist.

Mis on PC optimeerija??

Nagu nimigi ütleb, on optimeerija rakendus, mida saate kasutada arvuti jõudluse parandamiseks, optimeerides selle erinevaid aspekte. Tarkvara sisaldab selliseid standardfunktsioone nagu kettapuhasti, automaatne optimeerija, kettadefragmentor, registripuhasti jms, mis töötavad teie arvutis ühiselt tarbetu kraami tuvastamiseks ja kõrvaldamiseks..

Tarkvara automaatne funktsioon hõlbustab protsessi ja säästab aega, hoides samal ajal ära kõik surmaga lõppevad vead, nagu surma sinine ekraan, nagu ka käsitsi optimeerimise korral.

Kuidas arvuti optimeerija töötab??

PC optimeerija suurendab teie arvuti jõudlust pügalaga, ilma et see ohtu satuks. See aitab hoida teie arvuti puhtana ja turvalisena, tehes mitmeid toiminguid:

 • Kustutab mittevajalikud failid ja programmid
 • Puhastab arvuti registri
 • Eemaldab pahavara, vead ja viirused
 • Parandab süsteemivead
 • Tuvastab riistvaraosad asendamiseks
 • Juhib käivitusprogramme

Uurime optimeerija tarkvara olulisust.

Taskukohane

Uue arvutisse tohutute dollarite investeerimine on tõesti mõistlik asi. Isegi kui mõelda selle osade uuendamisele, läheb see teile palju maksma, kuna protsessorid, kõvakettad ja graafikakaardid on kallid.

PC-optimeerijad on seevastu taskukohased. Seetõttu on parem kasutada tarkvara suhteliselt palju madalama hinnaga.

Lihtne üles seada

PC optimeerimise tarkvara seadistamiseks peate selle lihtsalt alla laadima, installima ja programmi käivitama. Kõik on võimalik vaid mõne minutiga.

Kiirem probleemide lahendamisel

Alates arvuti riist- või tarkvara probleemide tuvastamisest kuni nende lahendamiseni on protsess üldine kiire. See töötab edasi, et säilitada süsteemi jõudlus tipptasemel.

Sisseehitatud tugi

Paljudel personaalarvutite optimeerijatel on sisseehitatud tugi, mis aitab teid süsteemi optimeerimisel probleemide ilmnemisel. Võite ka nende abi saada, et mõista täpset põhjust, miks kiirus on aeglane. Helistage neile ja küsige oma küsimustele pühendunud abi saamiseks.

Vaatame nüüd mõnda parimat arvuti optimeerijat, mis aitab teil taaskord kasutada seda kiiret kasutuskogemust.

Avast puhastamine

Avast on süsteemi turvalisuse areenil kuulus nimi. Avast puhastamine on järjekordne selle kaubamärgi muljetavaldav toode, mille abil saate arvutit peenhäälestada, puhastada ja kiirendada. Samuti värskendab see teie rakendusi peale süsteemiprobleemide lahendamise.

Avast Cleanupi patenteeritud tehnoloogia abil saate lahendada kõik, mis teie süsteemi aeglustab, eemaldades unustatud programmid ja bloatware ning viies rakendused unerežiimi. See tuvastab jõudluse äravoolud, et neid peatada ilma, et peaksite süsteemi segama või rakendusi desinstallida.

Vajalikud programmi tuvastamise ja pilvepõhised mainesüsteemid võivad aru saada rakendustest või programmidest, mida te ei kasuta. Kui te ei soovi neid desinstallida, võib tööriist panna need programmid karantiini, et saaksite hiljem otsustada.

Skaneerides arvutit otsast varba, saab Avast Cleanup eemaldada gigabaidiseid Windowsi, 200+ rakenduste ja 25+ brauserite (sh Chrome, Firefox, Internet Explorer jne) kaudu kogutud rämpsfaile. Selle kettapuhasti skannib rakenduse jääke, näiteks vahemälu. , installifailid, vanad varukoopiad ja ajutised failid.

Automaatse hoolduse kaudu saab tööriist regulaarselt rämpsfaile eemaldada, vältides samal ajal katkiseid otseteid ja registrit. Tarkvarauuenduse abil saab see teie rakendusi ja programme regulaarselt värskendada, et päästa teid krahhide, vigade ja turvaaukude eest. Avast Cleanup häälestab ka kiiremini jõudmiseks teie tegevuskeskuse ja armatuurlaua.

Süsteemi kiirendus Pro

40 esmaklassilise tööriistaga optimeerimiseks, Süsteemi kiirendus Pro by Avira puhastab segadused ja rämpsu teie arvutilt automaatselt, et selle jõudlust maksimeerida. See pakub üsna selget paigutust ja liideseid, nii et saate seda hõlpsalt ja ilma segadusteta kasutada ning see näitab tulemusi selgelt.

Tarkvara tuvastab probleemid ja nõrgad kohad, näiteks süsteemi vahemälu, Interneti-rämpspost, ajutised failid, soovimatud andmed jne. Saate need kõik ühe klõpsuga eemaldada. See võimaldab teil ka automaatse puhastuse seada igal nädalal.

See defragmenteerib ja häälestab teie ketast jõudluse suurendamiseks, samas kui selle käivitamise optimeerija lühendab märkimisväärselt buutimisaega. Samuti saab selle reaalajas optimeerija abil parandada ka kasutajakogemust. Selle tarkvara abil on võimalik privaatsuse tagamiseks puhastada digitaalseid jälgi. Nii on tulemuseks kiirem lehe laadimine, video voogesitus ja palju muud, et veebipõhist kogemust paremaks muuta.

System Speedup Pro saab kõik registriprobleemid teie arvutist puhastada, neid põhjalikult analüüsides. Nii säästab see teie arvutit krahhide, ekraani külmumise ja paljude muude selliste probleemide eest. See tööriist pakub täielikku automaatset puhastamist, kus saate seada oma eelistatud sihtmärgi, näiteks 5 GB soovimatuid faile. Niisiis, kui see piir on saavutatud, puhastab tarkvara selle automaatselt. Samuti saate teateid oma mugavuse huvides kohandada.

Säästke energiat energiarežiimide kaudu, turvake isiklikke andmeid kettakorjajaga, kustutage tundlik teave jäädavalt ja krüpteerige andmed hõlpsalt, kasutades selleks süsteemi Speedup Pro. Kui olete mängusõber, saab tarkvara ressursside vabastamise ja üleliigsete protsesside keelamise kaudu pakkuda sujuvat mängukogemust.

Advanced SystemCare

Tahaks, et teie arvuti toimiks uue moodi?

Täiustatud SystemCare Pro IObiti poolt aitab teil tõelist potentsiaali ära kasutada. See toetab Windows 10/8/7 / Vista / XP ning on üsna taskukohane ja hõlpsasti kasutatav.

Brauseri seadete optimeerimise abil saate sirvimise kiirust suurendada 300%. See tööriist pakub ka teie arvuti registri sügavamat puhastamist ja vabastab ruumi. Pidades silmas tänapäeval suurenevat küberkuritegude arvu, kasutab tarkvara teie andmete kaitsmiseks täiustatud turva- ja privaatsustehnoloogiaid.

Tarkvara kustutab veebis jäljed, varjab digitaalseid sõrmejälgi, blokeerib salajase juurdepääsu ja muud, et kaitsta teie privaatsust ja mainet. Samuti pakub see arvuti käivitamist 200% kiiremini, blokeerib pahatahtlikke tegevusi, tuvastab ja blokeerib ennetavalt võimalikud turvaaugud.

Mõned selle pakutavad funktsioonid on järgmised:

 • Kõvaketta defragmentimine
 • Automaatne RAM-i puhastamine kasutamata protsesside ja programmide lõpetamiseks
 • Plaaniline autohooldus
 • Süsteemi seisundi jälgimine reaalajas
 • Programmi värskendus ühe klõpsuga
 • FaceID sissetungijate automaatseks hõivamiseks

Arvuti häälestamine

Diagnoosige arvuti jõudlust, kasutades Arvuti häälestamine Bitdefenderilt, et tagada selle hea tervis. See saab teie arvutit põhjalikult skannida, et kontrollida soovimatute ja aegunud rakenduste ning allesjäänud ja ajutiste failide eemaldamiseks vajalikke alasid..

Pärast probleemide hindamist parandab tööriist need intelligentselt, et toimivust säilitada. Isikupärastatud näpunäidete abil saab see teie arvutit optimeerida. Lisaks Windowsi käivitusprobleemide ja draiverivigade parandamisele saab ta neid ka värskendada. Samuti kontrollib see Windowsi terviklikkust, et vältida selle talitlushäireid.

Oma arvuti katkematu funktsionaalsuse nautimiseks võite kasutada operatsioonisüsteemi Windows 10 / 8.1 / 8/7 funktsiooni Computer Tune-Up. Kui teil on tarkvara kasutamisel raskusi, võite helistada nende pühendunud tugiteenuste inseneridele, kes aitavad teid ööpäevaringselt.

Süsteemimehaanik

Võtke professionaalset abi Süsteemi mehaanik Pro Iolo poolt patenteeritud tehnoloogiaga, mis on loodud maksimaalse jõudluse, kiiruse, stabiilsuse ja võimsuse saavutamiseks.

Tööriist pakub kahte tüüpi skaneerimisrežiime – sügav skaneerimine ja kiirskannimine. Tehke süsteemis kriitiliste probleemide analüüsimiseks ja nende parandamiseks sügav skannimine, samal ajal kui kiire skannimise ajal on registriprobleeme, rämpsfaile, turvaauke, käivitamisviivitusi jne..

Täiustatud süsteemikilp on VB100-ga sertifitseeritud viirusetõrje, et kõrvaldada potentsiaalsed ohud, tuvastades pahavara allkirja ja jälgides käitumist. Samuti kaitseb täiustatud DriveScrubber teie tundlike andmete privaatsust, kustutades need jäädavalt, ja täiustatud otsing & Taastamine on mõeldud kaotatud andmete taastamiseks, mille olete oma arvutist tahtmatult kustutanud.

System Mechanic Pro suudab tuvastada 30 000+ erinevat probleemi ja lahendab need Iolo Labsi nutikate reaalajas värskenduste abil, et hoida teie süsteem vigadeta ja stabiilsena. Lisaks suurendab see rakenduste käivitamisel automaatselt RAM-i, kõvaketta, Interneti ja protsessori kiirust. Selle tulemusel saate nautida kiiremat allalaadimist, vähem puhverdamist, lehe kiiremat laadimist, sujuvamat mängimist ja kvaliteetset video voogesitust..

CleanMyPC

Kas olete tüdinud videote voogesituse või arvuti käivitamise lõputust ootamisest?

Kergendage arvuti koormust, kasutades CleanMyPC autor MacPaw. See oluline arvuti töötab tõhusalt, skannides seda rämpsfailide ja muude probleemide jaoks, et parandada selle jõudlust ja hoida teie andmed turvalisena. Kiiruse optimeerimiseks puhastab see tööriist teie arvuti registrifailid.

CleanMyPC Multi Uninstaller võimaldab teil eemaldada soovimatud rakendused korraga ja isegi nende ülejäägid, millest suur osa tarkvara kahe silma vahele jätab. Samuti kuvatakse kõik autorun üksused ühes loendis; nii et nende keelamiseks on vaja vaid ühte klõpsu. Nii ei aeglustaks teie Windowsi käivitamine.

See näitab selgelt teie arvutis kasutatavaid lisandmooduleid ja laiendusi, mis aitavad teil leida neid, mida te enam ei vaja. Seega saate oma süsteemist tarbetut koormust vähendada, kustutades need teie aja kokkuhoiuks. Uinakurežiimi funktsiooni tõttu koguneb kettale gigabaiti ja see tarkvara saab neid profina puhastada!

Privaatsuse eest skannib see tarkvara teie brauserit kogu veebitegevuse koondamiseks ühte kohta. Seega ei pea te käsitsi seadete juurde minema ja kustutama küpsiseid ja muid andmeid; piisab vaid klõpsust. Sarnaselt kustutab CleanMyPC turvalisuse tagamiseks teie failid ja muud andmed jäädavalt, mis muutub kõigile võimatuks nende taastamiseks.

CCleaner

Nüüd tuleb kuulus, kellest oleksite ehk kuulnud!

Parandage ja hoidke oma arvuti tervist, optimeerides seda arvutiga CCleaner. See pakub uut funktsiooni – arvuti tervisekontroll, mis analüüsib teie arvutit ja soovitab seejärel kiireid lahendusi. Lisaks värskendab ja häälestab see teie arvutit automaatselt, et saavutada parem jõudlus ja turvalisus.

Ära lase oma vanadel ja vananenud rakendustel muutuda turvariskiks, kuna küberkurjategijad jälgivad võimalusi nagu kull. Kasutage rakendust CCleaner oma rakenduste automaatseks värskendamiseks ja võimalike turvaaukude sulgemiseks. Tööriista on ülilihtne kasutada ja see hõlbustab ühe klõpsuga puhastamist, et optimeerida oma sekundit sekundis.

Teie käitumise jälgimiseks jätavad veebisaidid ja reklaamijad teie arvutisse küpsised, mis aitavad teie süsteemi aeglustada. CCleaneri abil saate ruumi vabastamiseks ja oma privaatsuse tagamiseks eemaldada kõik küpsised koos otsinguajalooga. See hoiab ära ka krahhide, puhastades registrit ja segadusega vigu. Lisaprogrammid saate kiiresti välja lülitada ja nautida kiiret käivitamist.

Glary Utilities Pro

Võimendus Glary Utilities Pro automatiseeritud süsteemihoolduse, privaatsuse kaitse ja registri puhastamise lahenduse täieliku paketi saamiseks. See pakub enam kui 20 süsteemi utiliiti, mis võivad teie arvuti jõudlust parandada. Süsteemiprobleemide tuvastamiseks skannib see teie arvutit põhjalikult ja parandab probleemid 800% kiiremini.

Ükskõik, kas kasutate uut või vana süsteemi, saab Glary Utilities Pro seda puhastada ja optimeerida, kuna see ühildub erinevate Windowsi versioonidega. See säästab teie arvutit külmumisest, krahhidest ja tõrgetest ning parandab jõudlust täiustatud tehnoloogiate abil. Sellel on ühe klõpsuga funktsionaalsus koos mugavuse tagamiseks lihtsa ja automatiseeritud kasutajaliidesega.

Ärge muretsege oma andmete turvalisuse ja privaatsuse pärast, sest see tööriist on neid tundlikke aspekte katnud, kasutades tööstusstandardseid turvameetmeid, et hoida pahatahtlikke tegevusi lahedas kohas. See pakub nuhkvaramonitori, et hoida teie andmete privaatsus puutumatuna.

Clean Master for PC

Hankige professionaalset abi Clean Master for PC kasutada oma süsteemi võimsat puhastamist, tagades samas parima privaatsuskaitse. Ühilduv Windows 10/9/7 / XP-ga, kasutab see tööriist keerukaid tehnoloogiaid, et skannida üle 1000 programmi. Puhastage allesjäänud rämpsfailid ja vabastage ruumi ühe klõpsuga.

Selle jõulised privaatsusmeetmed võivad eemaldada kuus erinevat tüüpi süsteemi privaatsusriske. See võib ka takistada sissetungijaid tungimast teie tundlikesse andmetesse või pahavara juurutamast. Tööriist saab oma rünnakuvastase atribuudiga arukalt kustutada ohtlikke sirvimisrekordi.

Tehke hüvasti hüpoteesist kursori keerutamise ja süsteemi mahajäämuse osas ning saate optimeeritud süsteemi kasutada. Tarkvara peatab soovimatud programmid ja kiirendab alglaadimisaega, et pakkuda katkematut kogemust. Arvutidraiveriprobleemide lahendamiseks sündinud Driver Booster suudab skannida ja parandada enam kui 5 miljonit draiverit ja seadet.

Automaatne brauseri puhastamine pühib pärast brauseri sulgemist teie privaatsusjäljed, et teid jäljevõimalustena leevendada.

Systweak

Parandage Windowsi jõudlust ja puhastage kõvaketas kasutades Täpsem süsteemi optimeerija autor Systweak. See võimas tarkvara eemaldab vananenud failid ja rämps arvutist, et suurendada selle kiirust kiirema laadimisaja ja reageerimise jaoks. See ühildub Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vistaga nii 64- kui ka 32-bitiseks.

Parema lugemiskiiruse ja andmejaotuse jaoks defragmentib kõvakettad ja optimeerib ketta. See kontrollib käivitamise ajal regulaarselt teie salvestusketast, et vältida ootamatuid aeglustusi ja krahhe. Tarkvara kuvab ka kõik kettaruumi hõivatud andmed.

Advanced System Optimizer tuvastab sellised pahatahtlikud failid nagu nuhkvara, pahavara, troojalased jne ja eemaldab need enne, kui teie süsteem seda mõjutab. Samuti kaitseb see teie privaatsust, kustutades küpsised ja brauseri ajaloo. See pakub täiustatud tehnoloogiat failide lõplikuks turvaliseks kustutamiseks. Juurdepääsu kontrollimiseks võite oma olulised failid krüptida ka parooli abil.

Nautige katkematuid mänge koos oma mängude optimeerija, vaba RAM-iga, et suurendada jõudlust, laadida alla ja installida draiverite värskendusi. Varundage olulised andmed, sealhulgas heli- ja videofailid, dokumendid, fotod jne, ja taastage kaotatud andmed isegi siis, kui need oleks vormindatud või kustutatud.

Järeldus

Nagu teisedki masinad, on arvuti mõeldud teie elu kergendamiseks. Kui soovite sellest korralikku jõudlust saada, investeerige selle regulaarsesse hooldusse. Pühkige ülalnimetatud Windowsi optimeerija tööriistadega kõik need vead, vead ja soovimatud programmid, mis segavad arvuti salvestusruumi, et saada jälle kiiremat ja paremat jõudlust!

Sildid:

 • Windows

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map