9 parimat tõelist kasutajate jälgimise tööriista kasutajakogemuse parandamiseks

RUM-ist (Real User Monitoring) pildi saamiseks kujutlege, et teie veebisait on sipelgate farm ja teie kasutajad on sipelgad. RUM puhastab teie talu seinad, lastes teil täpselt näha, kust kasutajad pärinevad, mida nad teevad, mis probleeme neil on ja kui kaua võtab neil aega teie saidiga suhtlemine.


Lühidalt, RUM annab teile idee, millist kasutajakogemust teie sait pakub.

See on testimismeetod, mis põhineb tegelikul kasutaja interaktsioonil. RUM jälgib tegelikke kasutajaid ja hõivab toimivusandmeid, et kujundada peamisi mõõdikuid, nagu tehinguteed, reageerimisvõimelisus ja lehe laadimisajad. Testimisriistad analüüsivad kasutajate kogemusi reaalajas, jälgides nende suhtlemist veebisaidi või rakendusega.

Miks on RUM oluline??

Mõelgem uuesti sipelgate farmile: teile meeldib oma sipelgaid vaadata, nii et annate endast parima, et neil oleks mugav. Ka teie saidi külastajatel peaks seal viibimise ajal olema mugav. Kuid erinevalt talus olevatest sipelgatest võivad nad hõlpsasti ära minna, kui neil pole mõnusalt aega veeta. Seega on oluline, et te teaksite, kuidas nad end tunnevad, et nad võimalikult kaua teie lehtedel navigeeriksid.

RUM saab andmeid teie saidiga tegelike kasutajate kohta, erinevalt sünteetilistest jälgimistehnikatest, mis kasutavad automatiseeritud tööriistu või roboteid, mis jäljendavad kasutaja toiminguid plaanipäraselt ja saavad nende toimingute põhjal tulemusi. Mõlemad lähenemisviisid annavad teie veebisaidi käitumisest erinevaid vaateid, nii et kasutajakogemust mõjutavate probleemide paremaks mõistmiseks peaksid ideaalsed tööriistad ja tehnikad ühendama täieliku pildi tegeliku kasutaja ja sünteetilise jälgimise abil.

Uptrendid

Programmi rakendamiseks Uptrends RUM, peate lihtsalt koodilõigu oma veebilehtedele kopeerima ja kleepima. Kui olete selle teinud, hakkab skript Uptrends koguma andmeid teie kasutajate kogemuste kohta. Need andmed toidavad rea RUM-armatuurlaudu, millele pääsete kohe juurde, et kontrollida peamisi mõõdikuid nagu lehekasutus, toimivus riigi kohta, brauseri kasutamine ja palju muud.

Uptrendide jälgimislahendus ühendab kasutajate tegelikud andmed nende tarkvara tehtud sünteetiliste jälgimistestide tulemustega. Uptrendsi sünteetiline jälgimine ühendab teie saitiga kindla ajavahemiku järel ühe oma 209 asukohast maailmas, teostades interaktsioone ja kogudes tulemuste andmeid. Kombineeritud tulemused pakuvad täielikku pilti teie veebisaidi üldisest tervisest ja toimivusest.

Saate vaadata, kuidas teie sait toimib kasutajate vaatenurgast, ja saada teavet nende kasutajate profileerimise kohta veebianalüüsi tööriistade (nt Google Analytics) abil. Andmed muutuvad teie armatuurlaudadel mõne minutiga nähtavaks, võimaldades teil kogu pilti näha, kogudes andmeid kõigi lehevaatamiste kohta.

Bumerang

Rakendatud JavaScripti teegina, Bumerang RUM mõõdab lehe laadimisaegu, toimivusmõõdikuid ja teie kasutajate sirvimiskogemuse üldisi omadusi. Tööriista seadistamiseks peate lisama teegi oma lehtedele ja kutsuma algmeetodi. Kui teek on installitud, hakkavad RUM-i andmed teie serverisse edasiseks analüüsiks voolama.

Vaatleja efekti vältimiseks (mõjutage katse tulemusi lihtsalt seda jälgides) on Boomerangi eesmärk käivitada ilma lehti laadimisaega lisamata. Selle skripte saab laadida asünkroonsel viisil, nii et isegi juhul, kui boomerang.js pole saadaval, ei viivita skriptid lehe laadimisega.

Bumerang on avatud lähtekoodiga, nii et tasusid pole. Laadite selle lihtsalt alla oma GitHubi hoidlast, installite selle üksikasjalikke juhiseid järgides ja alustate oma kasutajate jälgimist. Teid julgustatakse panustama Boomerangi arengusse, lisades pistikprogramme ja kohandades seda erinevate vajadustega. Sellel on ulatuslik pistikprogrammide arhitektuur ja see on võimeline töötama traditsiooniliste, klassikaliste ja kaasaegsete veebisaitidega, sealhulgas üheleheliste rakendustega.

Catchpoint

Ideaalne jälgimislahendus ei tohiks ühtegi pimeala märkamata jätta.

Täpselt nii Catchpoint Lõppkasutaja seirelahendus lubab seda teha. Kui segate heterogeenseid keskkondi, näiteks pilve-, mobiilside- ja Interneti-rakendusi, hakkavad tõrkepunktid mitmekordistuma. Samal ajal eeldavad lõppkasutajad, et kõikidel saadaolevatel seadmetel oleks kiire lehe laadimisaeg ning nende kogemuste parandamiseks ja probleemide kiireks lahendamiseks vajate kasutajate täielikku nähtavust..

See pole midagi muud kui lihtsalt andmete kogumine ja armatuurlaudadel kuvamine. See loob üles hoiatussüsteemi, mis saadab kontekstihoiatusi, kui jõudlus langeb eeldatud tasemest. Selle armatuurlauad töötavad algoritmidega, mis tähendab, et need näitavad, kust probleemid pärinevad. Need näitavad ka ajaloolisi ja liigendamata andmeid, nii et te ei jätaks tähelepanuta olulisi üksikasju.

Rakenduses muudatusi tehes ei anna need muudatused alati paremat reageerimise aega ega suuremat töökindlust. Catchpoint’i seire aitab teil modelleerida ja valideerida toimivust uute väljaannete a / b testide tegemisel, päringutasandi üksikasjade vaatamisel lehtedel, mida külastavad tõelised kasutajad.

Laserrelv

Kasutajad hindavad oma aega rohkem kui kunagi varem: 40% neist loobub veebisaidist pärast 3 sekundi möödumist lehe laadimisest. Nii et peate neile kiiret kogemust pakkuma, avastades ja lahendades tulemuslikkuse kitsaskohad, millega nad kokku puutuvad. Et seda teha, Laserrelv pakub tegelike kasutajaseansside toimitatavaid andmeid, mis võimaldab teil diagnoosida, miks neil võib olla halb kogemus.

See võib aidata teil parandada kasutajate kogemusi, teisendada rohkem müüke ja parandada oma esiotsa jõudlust.

Raygun võimaldab teil selgelt näha, kes teie rakendust kasutab ja milliste konkreetsete probleemidega nad kokku puutuvad. See võimaldab teil näha iga kasutaja sessiooni, tuvastada probleemsed piirkonnad ja nende võimalikud lahendused. Samuti tuvastab tööriist automaatselt esiotsa jõudluse probleemid, mis võivad põhjustada pettumust tekitavaid laadimisaegu. Jälgides teid saidil navigeerimiseks kulunud teid, saate analüüsida, kus neil ilmnes vigu, kus lehtede laadimiseks kulus liiga palju või kus nad lihtsalt loobusid seansist.

Pingdom

Pingdom ühtne ja terviklik RUM-platvorm hoolitseb teie kasutajate tegevuse jälgimise eest, et välistada arvamine ja hakata tegelike külastaja andmete põhjal otsuseid vastu võtma. Pingdomiga jälgimise alustamiseks peate lihtsalt lisama oma lehtedele väikese JavaScripti lõigu, mis lisab vaevalt väikese jõudluse.

Vaadake kohe, kuidas teie külastaja andmed korreleeruvad platvormide, riikide ja brauseritega, sõltumata sellest, kas neid on vaid kümmekond või enam kui miljon.

Saate sisestada URL-i, kust soovite, et Pingdom andmeid koguks, ja oodatavad rahuloluparameetrid. Põhjalikud visualiseerimisvalikud annavad teile mõista, kuidas toimivuse muutused võivad mõjutada teie külastajate kogemusi. Nii saate õigeaegselt tegutseda, enne kui teie äri mõjutab.

Olenemata sellest, kas teie saidil on üks või tuhat lehte, saate Pingdom RUM-iga analüüsida, kuidas külastajad igaüks neist kogeb. RUM-i lehekülgede rühmitamise funktsioon pakub koondandmeid, mis näitavad sarnaste lehtede toimivusnäitajaid.

Hinnakujundusplaanid algavad standardfunktsioonide osas umbes 42 dollarist kuus ja professionaalse funktsioonide kogumi puhul kuni 228 dollarini kuus. See teenustasu ei hõlma mitte ainult RUM-i, vaid ka serveri jälgimist, hoiatust ja tehingute jälgimist.

Rapidspike

Kerge, kohandatud RUM-skript on kõik, mida peate seadistama Rapidspike RUM-i jälgimine. Seda skripti pakutakse turvalise ühenduse kaudu, nii et te ei pea muretsema haavatavuste tekitamise pärast. Pärast installimist hakkab RUM-monitor teie külastajatelt liiklussagedust ja lehe laadimise kiirust koguma, tuvastades kasutatud geograafilise asukoha, brauseri ja seadme.

Reaalsete kasutajate reaalajas andmeid salvestades saate tuvastada toimivusega seotud probleemid reaalajas ja optimeerida oma saidi potentsiaali olenemata kasutaja asukohast või tehnoloogiast.

Graafikute ja tabelite komplekt võimaldab teil analüüsida olulisi liikluse mõõdikuid, mis näitavad täpseid toimivusnäitajaid. Need arvud näitavad kasutajate allalaadimisaegu, mis on jaotatud võrgu, serveri ja brauseri allalaadimisaegadeks, andes teile teada, kus peate lahendama latentsusajaga seotud probleemid ja kõrvaldama kitsaskohad. Tulemused on konkreetsed ühe lehe kohta, mis aitavad teie saidi iga lehekülje põhjalikku analüüsi teha.

Elastne

Kui olete juba Elasticsearchis süsteemimõõdikuid majutanud, saate seda laiendada rakenduste mõõdikutele rakendusega Elastne avatud lähtekoodiga APM (rakenduse jõudluse jälgimise) tööriist.

APM on laiem kui RUM, kuna selle eesmärk on kitsaskohtade tuvastamise kaudu suurendada rakenduste saadavust ja vähendada seisakuid. Elastiku spetsiaalne kasutajaliides võimaldab teil seda tööd hõlpsalt teha ja keskenduda probleemsete muudatuste lahendamisele kooditasemel. Selle tulemusel saate lisaks rakenduste toimivuse ja kasutajate kogemuste parandamisele ka täiustatud ja tõhusama lähtekoodi ning vähendatud arengu-testimise ja juurutamise tsükli.

Hajutatud jälgimise abil võimaldab Elastic teil koos tehingutega aru saada, kuidas teie teenused täielikult suhelda saavad. See võimaldab teil visualiseerida teenusekõnesid nende kaudu, tuvastada latentsusprobleeme ja tuvastada komponendid, mida tuleb optimeerida. Elastse APM-i tööriistadega kogutud jõudlusmõõdikud saadetakse Elasticsearchi, et neid Kibana eelkonfigureeritud armatuurlaudade kaudu visualiseerida..

Elastic kasutab masinõppe funktsioone anomaalsete reageerimisaegade ennetavaks tuvastamiseks. E-posti või lõtva sisuga hoiatused hoiavad teid kursis, kuidas teie kood toimib, ilma et peaksite pidevalt armatuurlaudu vahtima. Elastse APM-i kasutamise alustamiseks peate registreeruma elastses pilves ja seadma APM-serveri, järgides mõnda lihtsat sammu. Hinnakujundusplaanid võimaldavad teil lihtsalt vajalike ressursside eest maksta ja kasutada neid soovitud viisil.

SpeedCurve

SpeedCurve lisab teie kasutajate kohta kogutavatele andmetele palju võrdlusmõõtmeid. Näiteks võimaldab see teil sisu edastamisel näha, milline teie konkurent on kiirem kui teie, ja võrdleb sünteetilisi andmeid RUM-iga, et näidata teile täielikku pilti. Veebi jõudluse korreleerimisel kasutajakogemusega annavad kaasamisdiagrammid teile ülevaate lehe aeglustumise mõjust teie saidi põrkemäärale.

Tööriista on lihtne üles seada ja see loob suurepäraseid visualiseeringuid, näiteks kõrvutiasetsevad videod ja filmilõigud, mida saate kasutada oma meeskonnakaaslastele oma mõtte tõestamiseks. Saate jälgida kõiki soovitud mõõdikuid, sealhulgas konversioonimäärasid ja ostukorvi suurust ning A / B-testi tulemusi. Lehe laadimisaegadest üksikasjaliku ülevaate saamiseks võimaldab SpeedCurve mõõta üksikute leheelementide renderdamiskiirust, andes teile täpselt teada, millal kõige olulisem sisu renderdatakse.

Koostöös Google’i tuletorni ja PageSpeed ​​Insightsiga pakub SpeedCurve loetelu toimimisreeglitest, mille saate oma kasutajate kogemuse parandamiseks märkima. Võite kasutada SpeedCurve Deploy API-d oma pideva integratsiooniprotsessi osana ja jälgida koodimuutuste mõju järjestikuste juurutamiste vahel automaatselt.

Sematext

Sematext RUM-i andmed annavad teile täielikud ressursi jugavaated, täpsustades varad, mis teie lehti aeglustavad. Iga lehe laadimise sündmuse jaoks saate vaadata kulutatud aega, eristades seda, kui palju see tagaosas kulutas ja kui palju esiosas.

Kõik ressursid on profiilitud, sealhulgas pildid, fondid, JavaScripti failid ja stiililehed. Puurida saate URL-i, brauseri tüübi, geograafilise asukoha, opsüsteemi ja muu järgi.

Sematext RUM toetab ühelehelisi rakendusi, olenemata kasutatavast raamistikust: React, Ember.js, Angular, Vue.js jne. Saate jälgida kõigi käivitatud HTTP-taotluste ja ressursside veebirakendusi, tuvastades jõudluse kitsaskohad, et tagada kõrgeim kasutaja rahulolu.

Sematext jälgib teie Apdexi tulemust – standardindeksit, mis mõõdab rakenduse toimivust ja kasutajate rahulolu. Defineerides lehe laadimise vastuste, HTTP päringute ja üksikute lehel tehtavate tehingute läveajad, saate analüüsida oma rakenduse või veebisaidi Apdexi tulemust, et tuvastada, mis seda mõjutada võiks. Saate sortida läbi madalaima või kõrgeima rahulolu skooriga lehti, et näha, miks neil on nii hea või halb jõudlus.

Sellega saate alustada tasuta. Kui soovite jälgida suuremat mahtu ja juurdepääsu premium-funktsioonidele, näiteks e-posti märguanded, anomaalia tuvastamine, piiramatu salvestatud päringute arv jms, peate valima Standard- või Pro-plaanid, mis maksavad vastavalt 19 dollarit ja 89 dollarit kuus.

Järeldus

Sipelgapesa ja sipelgafarmi erinevus on selles, et te ei näe sipelgapesas toimuvat; näete ainult sipelgaid sisse- ja välja tulemas. Ärge laske oma veebisaidil olla sipelgapesa. Muutke sipelgafarmiks, lisades RUM seire; kristallselgete seintega, mis annavad teile täieliku ülevaate sees toimuvast. Ja kasutage seda teavet, et anda sipelgatele – vabandust, kasutajad – meeldiv ja rikkalik kogemus.

Sildid:

  • Jälgimine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map