10 sünteetilist jälgimisriista teie veebiettevõtte jaoks

Olgem ausad. Paigaldatud on igasuguseid seirevahendeid ja siiski on seisakuid ja vigu olulised ärimured.


Kas sünteetiline monitooring võib olla vastus??

Jälgimine on äärmiselt kriitiline ja vajalik osa igast tänapäevasest digitaalsest ärist.

Te ei saa usaldada vigade tahtmatust avastamisest ega oodata, kuni pettunud klient helistab, lihtsalt seetõttu, et ettevõttele tehtavad kulud on liiga suured.

Ma soovin, et saaksin üksikasjad avalikustada (kuid lepingulised kohustused seovad mind), kuid olen tähelepanelikult näinud, kuidas ettevõte kaotab turuseisundi vahemikus nr 2 kuni nr 20 lihtsalt seetõttu, et klientide kaebused kuhjusid pidevalt. Ja see oli B2B ettevõte, pange tähele. Kui arvate, et hea klienditeeninduse meeskond (või kliendi edukuse meeskond, mida iganes te selle jaoks nimetada võiksite) oleks võinud neid päästa, oleksite eksinud – süsteemis oli lihtsalt liiga palju ootamatuid vigu, mis juhuslikult avanesid. isegi pärast paranduste paika panemist.

Miks jälgimisest ei piisa??

Vastus sellistele äriprobleemidele on – jälgimine! Jah, kõik teavad seda ja teil kui ettevõttel on tõenäoliselt mõned järelevalvesüsteemid paigas.

Kuid reaalmaailma rakenduste väljakutse on see, et pingid ja API uptimes ei harjuta isegi rakenduse pinda. Kaasaegsed rakendused on üles ehitatud tehingutele, lehtritele, sisselogimistele ja mitmetele kolmandate osapoolte teenustele ning kõik see peab toimima koos, mitte töötama ideaalselt eraldatuna.

Traditsiooniliste jälgimissüsteemide korral võite küll olla kindel, et teie e-posti server töötab ja teie makseserver töötab, kuid kuidas sa tead, kas makseserver saab e-posti serveri kaudu saata tehingutega seotud e-kirju?

Öelge sünteetilisele jälgimisele.

Kui olete püüdnud jõuda raskesti tõotatud maale, kus olete enne oma klientide probleemidega kokku puutunud, on sünteetiline monitooring just see, mida vajate. Hoolimata esoteeriliselt kõlavast nimest (ja tõsiasjast, et enda kodeerimine võib olla väga keeruline), on sünteetiline jälgimine üsna lihtne mõte, mida selgitada.

See hõlmab rakenduse kasutajate simuleerimist skriptide kujul, mis lähevad siis üle mõnele eelnevalt määratletud lehevoole, et kontrollida, kas kõik töötab nii nagu peaks. Pange tähele, et teie rakenduse jaoks pole tegelikku erinevust – päringud toimivad justkui päriselt kasutajalt ning need hõlmavad nuppude vajutamist ja lehtede vormide täitmist täpselt nii, nagu kasutaja teeks.

Selliste testide komplekti seadistamine ja korrapärane käitamine võimaldab teil alati vastata järgmistele kriitilistele küsimustele:

 • Kas süsteem on üleval??
 • Kas kõik olulised alamsüsteemid on üleval??
 • Kas kliendid saavad sisse logida??
 • Kas kliendid suudavad õiges kohas leida seda, mida nad ootasid??
 • Kas mõni hiljutine koodimuutus on mõne osa kliendikogemusest rikkunud??
 • Kas kliendid saavad tulemusi filtreerida, aruandeid alla laadida jne.?
 • Kas kliendid saavad makseid teha??
 • Kas kliendid saavad rakenduse kaudu tugitiimini jõuda?

Teie loend võib varieeruda, kuid kui olete sünteetilise seire seadistanud, võite alati oma süsteemis 100% kindel olla. Sünteetilist jälgimist on raske üle müüa, kuid kui olete selle juba seadistanud ja käivitanud, hakkate mõtlema, kuidas te ilma selleta kunagi hakkama saite!

Millised on parimad saadaval olevad sünteetilise seire tööriistad?

Niisiis, nüüd, kui olete valmis oma rakendust reaalselt (reaalselt (või “sünteetiliselt”) võtma), on siin mõned parimad tööriistad, mida saate kasutusele võtta ja millest saate kohe kasu saada..

Uptrendid

Uptrendid on ilus ja funktsioonirikas sünteetilise seire teenus, mida tasub kontrollida. Mõned funktsioonid, mis muljet avaldavad, on ebaõnnestunud hetktõmmised (vaadake, kus brauseris asjad täpselt purunesid), ribalaiuse vähendamine (vaadake, kuidas teie veebisait / rakendus käitub halbades võrguoludes) ja palju muud.

Meeldivad Microsofti ja Vimeo jaoks on kasutatud trendid, nii et olete heas seltskonnas!

Kontrollige

Checkly väidab end olevat nüüdisaegne jälgimis- ja testimislahendus, mis on pälvinud palju tähelepanu, eriti JavaScripti kogukonnas koos selliste klientidega nagu Vercel ja Humio. Saate jälgida saidi tehinguvooge päris brauseris, samuti kontrollida oma API lõpp-punkte. Üks juhtpaneel näitab teile kõike, mida peate igal ajal teadma oma rakenduse õigsuse ja toimivuse kohta.

Mulle väga meeldib see, kuidas Checkly ühendab väga hõlpsa seadistamise ja kasutusmugavuse võimsate tööriistadega, mida arendajad armastavad. Checkly kasutab Chrome’i brauseriga toimimise täpselt simuleerimiseks Chrome Puppeteer raamistikku. Kontrollide loomiseks võite sukelduda koodi või kasutada nuppu Nukumeister, Checkly avatud lähtekoodiga Chrome’i laiendus, mis sisaldab Githubis peaaegu 7000 tähte.

Checkly pakub võimsat REST API-t, mis võimaldab teil kontrollimisi korraldada ja automatiseerida, näiteks Terraformi abil. See võimaldab teil seadistada ka peeneteralise märguande Opsgenie, Pagerduty või Slack jaoks. Kokkuvõttes suurepärane lahendus, mida pean tänapäevaste DevOps-meeskondade jaoks kõige huvitavamaks.

Hinnakujundus algab 7 dollarist kuus, mis sisaldab 1-minutist kontrollimisintervalli ülemaailmsete andmekeskuste asukohtadest.

Dynatrace

Rakenduste jälgimise osas ei vaja Dyntrace tutvustamist.

Mis on põhjus, miks nende Sünteetiline monitooring teenus on väga soovitatav. See on suurepärane vahend automaatse juurutamise ja automaatse tuvastamisega, mis on sisseehitatud suuremahuliste hajutatud süsteemide jaoks. Selle armatuurlauad ja analüüs on varustatud tipptasemel AI-ga, aidates teil müra vähendada.

Pingdom

Keskmise ettevõtte puhul on selle vajadused üsna lihtsad ja arusaadavad. Tavaliselt on jälgimiseks ainult üks rakendus ja paar lõpp-punkti ning kriitilise tähtsusega kliendikogemusi on vaid käputäis.

Nendel kasutusjuhtudel on enamus populaarseimaid pakkumisi ülepakkumine, mis teeb Pingdomist minu selge lemmiku nii üldise jälgimise kui ka Sünteetiline monitooring samamoodi.

Nagu näete, on sünteetilise jälgimistesti loomine Pingdomis surnud ja nautige kindlasti kärsitut, keskendunud kogemust. Kui te pole ikka veel ühegi jälgimisega alustanud, soovitaksin teil proovida kogu Pingdomi pakutav pinu – teil on kindlasti hea meel!

Uptime.com

Uptime on ettevõtte veebiseire tarkvara, mis hõlmab ka sünteetilist jälgimist.

Nende eksklusiivne sisseehitatud redaktor, mis on varustatud väljade soovitustega, loob koodideta lähenemise tehingute kontrollimiseks. Redaktor sisaldab funktsiooni Automaatne täitmine, mis tuvastab konkreetsed elemendid ilma neid jahtima.

Uptime’i tehingukontrollid on kiire ja lihtne viis kriitilise teabe saamiseks selle kohta, mis teie saidil ei tööta ja miks. Soovitan seda väga proovida.

Apica

Apica on usaldusväärne ettevõtte usaldusväärne sünteetiline pakkumine. Nende sünteetilise seire teenus sisaldab tööaja jälgimist, konkurentide jälgimist, globaalset monitori (simuleerige kasutajaid mis tahes geograafilisest asukohast) ja palju muud.

Üks Apica pakutavaid peamisi eeliseid on kohapealne juurutamine privaatsuse suhtes tundlike ettevõtete või regulatiivsete nõuete alusel tegutsevate ettevõtete jaoks.

Saidi24x7

Nii nagu Pingdom, on Site24x7 paremini tuntud kui lihtne pingiteenus rakenduste tööaja jälgimiseks, kuid mul oli hea meel näha selle rakendust Sünteetiline monitooring pakkumisi.

Teenus ühildub Seleeni testijuhtumitega, nii et see on boonus, kui olete juba Seleeni brauseri testimiseks kasutanud.

Mulle avaldas muljet nende teavitussüsteem, mis on varustatud programmeeritavate veebišokkidega ning plug-and-play-ühilduvusega Microsofti meeskondade, Slacki, Stride’i, HipChati, Zapieri jne abil..

AppDynamics

Nüüd, kui Cisco omab, on AppDynamics veebisaitide ja API-de jälgimisteenustes populaarne nimi ning sellel on brauseripõhise sünteetilise jälgimise oluline alamhulk teenused.

Ehkki pakkumised on standardsed, on paar funktsiooni, mis minu jaoks silma paistsid.

Esiteks on vea uuesti testimine – niipea, kui viga on lahendatud, testib AppDyanmics seda uuesti, veendumaks, et see pole valenegatiivne; alles siis saadetakse teile teatis.

Teiseks on privaatsed sünteetilised agendid, mis võimaldavad teil oma infrastruktuuril juurutada kohandatud sünteetilisi agente, et katta servajuhtumeid või lihtsalt vältida latentsusaega. Kindlasti tasub vaadata!

Catchpoint

Catchpoint on äärmiselt ulatuslik sünteetilise seire teenus, millel on enam kui 700 globaalset testimiskohta (rohkem kui ükski, mida ma selle artikli uurimisel kokku puutusin).

See püüab katta kogu seire spektrit, kontrollides üle 20 seire tüüpi ja kaevates välja tõrke tegeliku põhjuse.

Näiteks kas nurjus failide üleslaadimine FTP-serveri vastuseta või kliendi ISP või teie ettevõtte ISP tõttu? Olgu need populaarsed protokollid, brauseritüübid, viimase miili ühenduvus jne., Catchpoint läheb endast välja, et pakkuda tõelist ja terviklikku pilti.

Uus reliikvia

Viimane selles nimekirjas on Uus reliikvia, mis on veel üks korralik sünteetilise seire teenus, mida kontrollida.

Sellel on kõik funktsioonid, mida võime võimeliselt sünteetilise monitooringu teenuses oodata, ehkki kirjutamise hetkest alates on sellel ainult 18 asukohta. Nii et kui globaalne saadavus on teie probleem nr 1, ei pruugi see olla teie jaoks parim valik.

See tähendab, et see on hea kombinatsioon, kui kasutate juba teisi New Relici tooteid Sissevaated.

Järeldus

Sünteetilise seire vaste on reaalne jälgimine, mis hõlmab vigade reaalajas registreerimist ja nende jälgimist nagu haak. Nagu varasematelgi, on ka tegelikul jälgimisel oluline koht – simulatsioonid ei saa kunagi täielikult saavutada elava, laaditud süsteemi kaost.

Realiseerimise jälgimine on teie ainus panus, eriti kui optimaalseid kohti välja mõelda. Nagu juba märgitud, mängib Real Monitor kliendiga järelejõudmist ja on reageeriv viis vigade lahendamiseks (mis on minu arvates ikka veel miili ees ettevõtjate tavapärasest vaikimisi – vigade ignoreerimine ��).

Sildid:

 • Jälgimine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map