10 kiiret hägustamise eelist saidi paremaks toimimiseks ja turvalisuseks

Pole kahtlust, et Cloudflare’i rakendamine on üks kiiremaid viise oma veebisaidi kiirendamiseks ja turvalisuse lisamiseks.


Cloudflare on armastatud miljonid veebisaidid lühendada veebilehe laadimisaega ja kaitsta veebiohtude eest, sealhulgas DDoS.

Kui kuulsite Cloudflare’i esimest korda, siis siin on üks vooderdis.

Pilv on CDN (sisu edastamise võrk) ja turvaettevõte aitab väikeettevõtetel veebis olevaid varasid üle laadida ja turvata.

Järgnevalt on toodud mõned neist kasu saate kasutada Cloudflare’i rakendamist.

1. Minimeerimine

Eemaldage soovimatud märgid, näiteks tühikud, kommentaarid, uued rea märgid, blokeerige piiritlejad, mida pole vaja veebilehe teenindamiseks.

Need tarbetud märgid kõrvaldades väheneb faili suurus. Seega aitab see lehte kiiremini laadida.

Cloudflare toetab kolme failitüübi minimeerimist.

 • JavaScript
 • CSS
 • HTML

Saate need lubada jaotises „Kiirus”.

2. HTTP / 2 protokoll

Hiljuti kasutusele võetud HTTP / 2 protokoll on kaks korda kiirem kui HTTP / 1.1

See aitab laadida mitu lehe elementi paralleelselt ühe TCP-ühenduse kaudu ja neil on veel üks eelis nagu päise tihendamine, tõuketehnoloogia.

HTTP / 2 kiirendus on vaikimisi lubatud, nii et te ei pea konfigureerimist tegema.

3. Tasuta SSL

SSL pole ainult e-kaubandus veebisaidil või kui teie saidil on delikaatse teabe tehing, siis see on mõeldud igaüks. Kui teie sait on HTTPS-i kaudu juurdepääsetav, veenduge, et andmed oleksid kasutaja arvutist teie serverisse krüptitud.

SSL on ka uus Google’i otsingumootori paremusjärjestuse signaal. Cloudflare pakub TASUTA universaalne SSL sertifikaat, kuid kui vajate kohandatud sertifikaati Thawte, Symantec, Rapid, GeoTrust, Comodo alt, saate alati osta ja laadige oma sertifikaat üles.

4. DNS-i turvalisus

Lisage oma domeenile DNS-i turvalisus, lubades DNSSEC-i (domeeninimede süsteemi turvalaiendus). DNSSEC aitab seda leevendada võltsimise haavatavus.

DNSSEC-i saab lubada jaotises „DNS”.

5. Pilv WAF

WAF (veebirakenduste tulemüür) aitab teie saiti kaitsta OWASP top 10, CMS (WordPress, Joomla jne) haavatavuste eest. Cloudflare WAF sai enam kui 145 reeglit, mis kaitsevad peaaegu igat tüüpi toodete eest veebirakenduste rünnak.

Üldine müüt lisab, et turvalisuse lisamine aeglustab veebisaidi kasutamist, kuid see pole tõsi. Cloudflare WAF on loodud jõudlust silmas pidades. See lisab vähem kui 1 ms latentsusaeg.

Cloud WAF-i kasutamise eelised on see, et te ei pea muretsema uute turvaaukude eeskirjade värskendamise pärast, kuna pilvepõhine turbeteenuse pakkuja hoolitseb selle eest.

Cloudflare WAF on saadaval ainult PRO kavast.

6. Kujutise optimeerimine

Kujutised annavad rohkem kui 60% veebilehe suurusest.

Kui teie veebisaidil on palju pilte, siis Cloudflare Poola keeles aitab neid kiireks laadimiseks väiksemaks optimeerida. Võite valida kas kadude või kadude tihendamise.

Poola keeles toetatakse ka WebP tihendamist ja see on saadaval alates PRO kavast. Teise võimalusena võite seda kasutada WordPressi, Joomla või mõne muu platvormi veebisaidi piltide tihendamise õppimiseks.

7. Brauseri vahemälu

Pange külastaja brauserile staatilised ressursid pikemaks ajaks vahemällu salvestama, nii et veebilehe laadimise kiirendamiseks laaditakse kohalikud vahemälust korduvad taotlused.

Ärge muretsege ühegi kolmanda osapoole pistikprogrammi kasutamise ega brauseri vahemällu salvestamise .htaccess-i kirjutamise pärast, selle asemel saate seda teha Cloudflare’i abil jaotises „Puhverdamine”.

8. Veebitaskud

Kas kasutate rakendust WebSocket? Cloudflare edastab WebSocketsi liikluse teie lähteiserverisse ilma vajaduseta käsitsi konfigureerimist. See toetab ka SSL-i.

9. Koormuse tasakaalustamine

Cloudflare teatas hiljuti pilvekoormuse tasakaalustajast, et jagada teie veebiliiklust mitmesse serverisse. Koormuse tasakaalustamine tagab, et veebisait on alati saadaval, kui üks tagapõhiserveritest läheb alla.

Koormuse tasakaalustaja ei aita mitte ainult paremat saadavust, vaid ka vähendage lehe koormust aega, edastades sisu lähimast pärit serverist vastavalt kasutaja asukohale.

Pilvepõletuse koormuse tasakaalustaja toetada automaatset tõrkesiirnet, geograafilist marsruutimist, tervisekontrolli

10. Optimeeritud võrgumarsruutimine

Argo, uus Cloudflare’i teenus, mis suunab saidi vastuseid Pilvandusega optimeeritud võrk sisu kiiremaks ja turvalisemaks edastamiseks. Argo eesmärk on vähendada latentsusaega, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust.

Argo on lisateenus, mille kasutamise eest võetakse arve. Seda saab aktiveerida mis tahes plaani alusel.

Veebiturve & Optimeerimine on keeruline, kuid õige lahenduse kasutamine muudab selle lihtsaks. Kui soovite oma saiti kiiruse ja ohutuse tagamiseks optimeerida, proovige Cloudflare’i ja vaadake, kuidas see läheb.

Pilvetuled said a TASUTA plaan nii et võite alustada sealt.

Sildid:

 • Pilv

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map