Sissejuhatus kiirema WordPressi veebisaidi sisu edastamise võrkudesse

Kui otsite võimalusi oma WordPressi veebisaidi kiiremaks laadimiseks, et pakkuda oma kasutajatele meeldivamat kogemust ja kasutada kõiki sellega seotud eeliseid, võisite kokku puutuda akronüümiga CDN või sisu edastamise võrguga.


Sisu edastamise võrgud võõrustavad sisuliselt suurt osa teie veebisaidi sisust serverites, mis on levitatakse kogu maailmas. Selle eeliseks on see, et kui külastaja jõuab teie veebisaidile, saab selle sisu laadida neile kõige lähemal asuvast andmekeskusest, mis parandab lehe laadimiseks kuluvat aega.

>> Laadige selle postituse prinditav PDF-versioon alla siit << [/ suhtluslokeerija]

Ehkki võite olla skeptiline selle erinevuse suhtes, võib serveri asukoht teie veebisaidi külastaja kogemuste osas olla erinev, uuringud on näidanud seda millisekundid teevad tõesti vahet. Aeglased laadimisajad võivad mõjutada teie veebisaidi kasutajate rahulolu taset, tajutavat usaldusväärsust ja eesmärkide konversioonimäärasid.

Nii et kui müüte oma veebisaidilt esemeid või soovite pakkuda vaid parimat võimalikku kasutuskogemust, võib CDN-i teenuste kasutamine aidata teil oma eesmärke saavutada.

CloudFlare'i võrgukaart

CloudFlare CDN-i võrgukaart

Kuidas CDN-teenus töötab??

Ehkki sisu edastamise võrgud asuvad veebimajutuse valdkonnas, pakuvad nad erinevat tüüpi teenuseid. Tavaliselt kasutatakse CDN-i teie WordPressi veebisaidi staatiliste aspektide, näiteks meediumisisu, sealhulgas pildi-, heli- ja videofailide, samuti JavaScripti ja CSS-failide hostimiseks.

CDN-teenus kopeerib veebisaidi staatilise sisu nende hajutatud serverite võrku mis asuvad kogu maailma andmekeskustes. Seejärel laaditakse iga kord, kui külastaja teie veebisaidi lehele pääseb, laaditakse see sisu serverist, mis asub kõige paremas asukohas, et pakkuda sisu kõigi võimalike võimaluste hulgast võimalikult kiiresti..

Pärast CDN-teenuse pakkuja valimist peate oma veebisaidi konfigureerima nende serveritega ühenduse loomiseks. Pärast seda esialgset seadistamist pole teie jaoks enam midagi teha, kuna CDN-teenus haldab staatiliste failide levitamist nende serveritesse. Samuti hoolitsevad nad külastaja arvutamise ja vastava andmekeskusega ühendamise eest, mis tagab optimaalse lehe laadimisaja.

Kelle jaoks CDN pole?

Kui teie veebisaidil pole palju sisu ega ülemaailmset ulatust, ei pruugi sisuliste edastusvõrkude teenuseid kasutada olla tegelikult vaja..

Kohalikud veebisaidid, mis vastavad kindlale geograafilisele asukohale, võivad paremini leida veebiaadressi, mille sihtpunktis on andmekeskus. Ehkki kõikjal asuvad kasutajad saavad endiselt veebisaidile juurde pääseda, kogevad peamises geograafilises piirkonnas olevad kasutajad veebisaiti kiiremini.

Kui teie veebisait ei sisalda palju sisu, eriti suuri meediumifaile, ei pruugi CDN-i teenused teie investeeringult parimat tulu pakkuda, kui te veel oma veebimajutust uuendate.

CDN-teenuse valimisel otsitavad asjad

Siin on kontrollnimekiri punktidest, mida tuleks CDN-teenuse ostmisel arvesse võtta, mis võib teie veebisaidi sisu edastamist kiirendada:

Kui jaotatud on nende serverid

Mida rohkem teate oma külastajate ja kus nad asuvad geograafiliselt, mida paremini varustatud olete CDN-i valimisel.

Kui enamik teie külastajaid asub USA-s ja Suurbritannias, siis tuleb tagada, et võimalike CDN-teenuste jaoks, millele te loendit lisate, on nendes kohtades andmekeskused. Teine võimalus on, kui puudub muster selle kohta, kus teie külastajad asuvad ja teil on tõeliselt globaalne publik, seejärel peaks olema prioriteet seda kajastava CDN-i otsimine.

Kuidas nende hinnakujundusplaanid toimivad??

Tavaliselt võtavad CDN-teenused tasu teie veebisaidi kasutatava andmemahu või ribalaiuse järgi, kuigi see pole alati nii. Ehkki teie veebisaidi kettaruumi on suhteliselt lihtne välja selgitada, on selle tarbitava ribalaiuse määramine vähem lihtne, eriti kui proovida võtta arvesse kõikuvat liiklustaset.

See võib muuta CDN-i kulude prognoosimise tõenäolisemaks, kui see võiks olla. Kuid nagu parimatel CDN-del pakkuda paindlikke plaane mis võimaldavad teil vajaduste kasvades või vähenedes ühelt tasemelt või tasemelt teisele üle minna, võite vältida suurema ribalaiuse maksmist kui vajate või kasutate.

Kas nad pakuvad WordPressile tuge??

Kui teie veebisait on üles ehitatud WordPressi või mõne muu CMS-i või avaldamisplatvormi abil, siis võimaliku CDN-i kontrollimine toetab tarkvara olemasolu. Ehkki paljud tahavad, võivad mõned pakkuda rohkem integratsiooni kui teised. See võib hõlmata kohandatud teenuseid ja ühilduvust populaarsete vahemälupistikprogrammidega, nagu populaarsed ja tasuta W3 kogu vahemälu või WP super vahemälu pistikprogrammid.

Need pistikprogrammid muudavad selle CDN-i on WordPressi veebisaidiga väga lihtne integreerida, samuti palju muid eeliseid. See teeb nende toetamise või muu sarnase võimaluse teenusepakkuja valimisel tasuliseks.

Parimad CDN-i valikud WordPressi kasutajatele

Nüüd, kui teate, mis on CDN ja kuidas see teie veebisaidile kasulik võib olla, ning lisaks veel mõned asjad, mida teenuse valimisel tasub tähele panna, on siin mõned võimalused, mida võiksite kasutada vaata lähemalt.

MaxCDN

MaxCDN sisaldab suurt tuge WordPressile, sealhulgas integreerimist pistikprogrammiga W3 Total Cache. Tegelikult saate parema ettekujutuse saamiseks selle kohta, kuidas see teenus teie veebisaidiga töötaks vaadake nende WordPressi häälestusõpetust ja W3 vahemälu kasutajad.

MaxCDN pakkuda tasuta prooviversiooni ja kuna hinnad algavad kõigest 9 dollarist kuus, on see taskukohane viis saidi kiiruse suurendamiseks.

CloudFlare

CloudFlare on WordPressi kasutajate seas veel üks populaarne valik. Seda teadvustades on see CDN teinud oma teenuse WordPressi veebisaitide jaoks võimalikult hõlpsasti seadistatavaks ja on seda teinud lõid oma pistikprogrammi selle eest.

CloudFlare pakub enamat kui lihtsalt sisu edastamise võrguteenust, kuid nende tasulised CDN-plaanid algavad 20 dollarist kuus ja nad ei võta tasu vastavalt sellele, kui palju ribalaiust teie sait tarbib. Neil on ka saadaval tasuta plaanid kergkasutajatele.

WPPronto

WPPronto varem tegutsenud WPCDN nime all, mis peaks andma teile ülevaate nende spetsialiseerunud teenustest.

Nüüd pakub ettevõte nende hostimiskavade keskmes WordPressi hostimist koos integreerimisega CloudFlare CDN-iga. Hinnad algavad 20 dollarist kuus, mis sisaldab ühe WordPressi veebisaidi hostimist tahkismälul ja piiramatut CloudFlare CDN ribalaiust. Samuti saate oma saidi turvalisuse tagamiseks juurdepääsu WordPressi pühendunud ekspertide meeskonnale ja mitmekihilisele kaitsele.

Järeldus

Loodetavasti näete nüüd, kui väärtuslik on CDN-i kasutamine oma veebisaidi sisu hostimiseks.

Kui see kõlab teenusena, millest teie veebisait kasu saaks, pakuvad ülaltoodud soovitused häid plaane, mis sobivad paljude veebisaitide jaoks, alates blogidest ja lõpetades tulusid teenivate veebisaitide ja veebipoodidega.

Kui teil on küsimusi sisu edastamise võrkude või muude veebimajutusvormide kohta, jätke kommentaar allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map