Kuidas oma saiti kiirendada ilma pühendatud veebimajutustes varandust kulutamata

Kui kaua teie veebisaidi laadimine võtab? Võib-olla ei tea te seda, kuid teie veebisaidi kiirus võib tohutult mõjutada selle edukust. Kas teadsite, et 40 protsenti inimesi loobub teie saidist, kui laadimine võtab rohkem kui kolm sekundit? Või seda lehe laadimisaeg mõjutab otsimootori paremusjärjestust?


WordPressi kiirus
Pilt via Flickr autor Sean MacEntee

Laadimisaja lühendamiseks saate teha palju asju, näiteks piltide optimeerimist ja HTTP-taotluste minimeerimist. Samuti on võimalik oma hostimist täiendada spetsiaalsesse serverisse. Kahjuks võib see teile kulutada mitusada dollarit kuus. Mida teete siis, kui olete oma saiti optimeerinud ega suuda ikkagi õigustada spetsiaalse hostimise kopsakaid kulusid?

Tegin hiljuti väikese katse. Allpool näitan teile, kuidas oma saiti kiirendasin ja millised on teie võimalused.

Miks jagatud hostimine aeglustab teie veebisaiti

Esiteks proovime mõista, miks teie veebisait on aeglane. Kui valisite odavaima paketi, mida teie host pakub, siis hostitakse teie veebisaiti jagatud serveris. Jagatud server sarnaneb mõneti korterikompleksiga. Saate sellest oma väikese nurga (oma “korteri”), kuid kõik selle serveri veebisaidid kasutavad samu ressursse, näiteks kuidas jagada oma korterikompleksi ujulat või parklat.

Kõik teie naabrid kasutavad sama protsessori aega, mälu ja kettaruumi ning see võib põhjustada seda, mida mõned inimesed nimetavad kitsaskohaks. Nagu liiga paljud inimesed proovivad teie kogukonna basseini kasutada, pole selles ujumiseks piisavalt ruumi. Sõltuvalt teie hostist võite jagada neid ressursse mitusada (või mõnel juhul tuhandeid) teiste veebisaitidega.

Spetsiaalse majutuse abil saate kogu kompleksi endale siiski anda. Kujutage ette, kuidas peaks teie sait kiirem ja turvalisem olema, kui te ei peaks neid ressursse jagama. Seetõttu nõuab seda tüüpi hostimine nii kõrget tasu.

Kuid kas on vahe? Jep! Liikudes tavalisest virtuaalserveripaketist, ei saa pühendatud hostimise poole liikuda.

Kuidas ma oma saiti kiirendasin??

Ma tunnistan seda. Olen sõltuvuses QuickSprout. Neil Patel pakub seda suurepärast tööriista, kus saate sisestada oma saidi domeeni ja seejärel saada üksikasjalikke kiiruse ja SEO aruandeid. Aruandeid kontrollides märkasin, et minu veebisaidid olid ülikerged. Teades, et saidi kiirus mõjutab otsimootorite paremusjärjestust, võisin vaid eeldada, et see tegi mulle haiget.

Ma tahtsin midagi kiiremat.

Mul pole tonni raha oma veebimajutusse viskamiseks, seega tegin natuke uurimistööd. Leidsin, et Bluehost.com Plus paketilt (kõige populaarsem jagatud hostimise pakett) nende Business Pro paketile üleminek võib anda mulle osa kiirusest, mida ma otsisin. Uurimistöös puutusin kokku inimestega, kes ütlesid, et see võimalus on mõnikord nii parem kui VPS-i hostimine. Ma arvasin, et võtan selle mõne lisadollari eest kuus kinni, eriti kui ma teadsin, et võin soovi korral tagasi minna. Pakett sisaldas ka tasuta SSL-sertifikaati ja spetsiaalset IP-d, kõik hinnaga 20 dollarit kuus.

(Siin on lõbus asi, mida tuleb tähele panna: Kui täiendasin, võtsid nad arvesse hostimist, mille eest olin juba maksnud, ja rakendasid seda oma ostule allahindlusena.)

Ehkki Business Pro pakett on endiselt ühiskasutuses olevas serveris, on see koos oma eelistega. Bluehosti andmetel majutab Pro pakett serveri kohta 80 protsenti vähem kasutajaid. See tähendab, et ühe kasutaja kohta on saadaval palju rohkem ressursse.

Teades, et kavatsen selle väljakutse vastu võtta, tegin kahel oma veebisaidil QuickSprouti testi ja tegin ekraanipildi, et saaksin enne ja pärast võrrelda. Siin on eelnev:

Veebisait nr 1:

kiirsproovi test

Veebisait nr 2:

kiirsproovi test

Ilma oma saitide kohta üht ja teist asja muutmata, nägi test välja selline, nagu mu veebisait uuele serverile siirdus.

Veebisait nr 1:

kiirsproovi test

Veebisait nr 2:

kiirsproovi test

Olgem ausad; Ma pole veebidisainer. Mul on oma saidil veel mõnda piirkonda, mida saaksin koristada, kuid on ilmne, et minu hostimise täiendamine tegi midagi selle saidi kiiruse huvides. Alustasin 20-sekundilise reageerimisajaga veebisaidil nr 1 ja läksin kuni 3-sekundilise reageerimisajani!

Millised on teie võimalused?

Nii et soovite oma veebimajutust täiendada? Kui teil on jagatud serveriga kõik korras ja soovite lihtsalt midagi lihtsamat kui põhipakett, siis võtke julgelt kasutusele äripakett. Mul pole kahju, et ma selle tegin. (Ma ei saa kindlalt öelda, kas see on tingitud paremast hostimisest, kuid olen näinud, et mu otsingumootori paremusjärjestus on pärast versiooniuuenduse ümbertegemist ülespoole tõusnud, nii et see on veel üks kolimine.)

Võib-olla ei jookse sinuga Bluehost. Tõenäoliselt leiate ikkagi põhiplaani kohal olevast äriplaanist õnne, olenemata sellest, kes teie veebisaiti majutab. Kuid ma olen lihtsalt üks tüdruk, kellel on vähe ettevõtte veebisaite ja oma ajaveeb. Võite tunda, et olete virtuaalserverist täielikult välja kasvanud.

Sel juhul on teie teine ​​võimalus kasutada VPS-i hostimist. Virtuaalne privaatiserver on pigem korter kui korter. Hoone jagamise ajal on elanikke vähem ja te ei pea ressursse jagama. Üldiselt jagunevad teie protsessori aeg ja ressursid kõigi vahel, kuid need jaotatakse viisil, kus osa neist on pühendatud igale kasutajale. See tähendab, et teie naabrid ei saa kõiki teie ressursse koondada.

VPS-i hostimine võimaldab ka teie veebisaidi üle suuremat paindlikkust ja kontrolli, näiteks võimaluse korral installida mis tahes tarkvara. See maksimeerib ka teie ressursse, nii et saate oma saidile suurema hulga failide ja liiklusega hakkama. Lisaks on palju plaane valida, et saaksite otsustada, kui palju kiirust, salvestusruumi, ribalaiust ja RAM-i oma kontole pühendada. VPS-i hostimine võib korraliku plaani korral kulutada teile umbes 60 dollarit kuus.

Olenemata sellest, millise plaani valite versiooniuuenduse, kaaluge, kus te praegu olete ja kus soovite olla. VPS-i hostimine võib teie jaoks praegu veidi järsk olla (see on minu jaoks ja see on põhjus, miks ma käisin koos Business Pro plaaniga saidilt Bluehost.com), kuid võite tunda, et olete juba jagatud hostimisest välja kasvanud. Otsige midagi, mis suudaks teie faile ja liiklust tõhusalt hallata.

Kas arvate, et teie veebisait vajab uut hostimiskava? Millise valiku valite oma konto täiendamiseks?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map