Kas “piiramatu” veebimajutus on tõesti piiramatu?

Sõna „piiramatu” on suurepärane. Toorel kujul soovitab see, et kui keegi pakub piiramatus koguses mis iganes ma seda tahan, siis hakkan ma alustama päris armsat sõitu.


>> PDF-faili allalaadimiseks klõpsake siin <<

on piiramatu hosting tõesti piiramatuVõi nii mõtlesin korraga. Pakitud piiramatutest söögikohtadest, mis tõmbas ülemust piiramatu haiguslehe eeskirjade kuritarvitamise ette ja keelati piiramatu arv kordi jalgpalliväljakul end pingile vahetada. See tundus üha enam, nagu siis, kui tegeleksin millegagi, mis poseerib piiramatu pakkumine, õnnestus mul alati üle saada. Hiljem, kui ma astusin veebisaitide loomise veebimaailma, märkasin, et paljud hostimisettevõtted pakuvad seda, seda ja veel midagi “piiramatut”. Minu varasemad kogemused tõstsid sellega kohe mõned punased lipud … noh, võib-olla mitte kohe, ma ikkagi vaimustusin! Täna on õnneks aga selle sõna kasutamises palju säästlikum ja eriti selles osas, mida mõned hostimisettevõtted saavad “pakkuda” pärast seda, kui meelitavad teid oma piiramatute lahendustega.

Kui olete veebisaidi hostimise kontseptsioonis üsna uus, kuid teate siiski, et saidi veebis elamiseks peab teil hostimine olema, siis võite ikkagi proovida otsustada, milline hosting ettevõte on kõige paremini planeerinud. sinu jaoks. Teie hostitud reiside ajal on väga hea võimalus, et olete kohanud saite, mis pakuvad piiramatut ribalaiust ja piiramatut kettaruumi. Nii et oleme siin samal lehel, vaatame kiiresti kokku, mis need kaks teenust on, mis aitab meil saada lõpptarbijana parema väljavaate sellesse, mida hostiettevõtted üritavad meile müüa. Ribalaius on andmete hulk, mida saab teie saidilt teie saiti külastavate otsijate brauserisse üle kanda. Mida rohkem on teie saidil graafikat ja videoid, seda rohkem ribalaiust teie sait peab korrektseks toimimiseks. Kettaruum on seevastu ruum, mille olete eraldanud oma saidi salvestamiseks hostiettevõtte serveris.

Praegu võiksite mõelda ribalaiuse ja kettaruumi küsimusele „mida teha”, sest „kõige rohkem host” reklaamib niikuinii nende vahendite piiramatut mahtu. Hea tähelepanek! Mõelge siiski sellele. Kui teie saiti majutatakse tuhandete muude saitidega jagatud serveris, peab mingil ajahetkel mõjutama selle serveri suutlikkust lisada sellele üha enam ribalaiust ja kettaruumi. Server on füüsiline üksus, selle suurus ei saa olla piiratud. Kuskil ressursil peab olema kõva piir. See kehtib mitte ainult salvestusserveri piirangute kohta. Kui näete ka piiramatuid pakkumisi domeenide, alamdomeenide, e-posti kontode ja kõige muu kohta, mida hostiettevõte ahvatluskomplekti viskab, tekivad teenusepakkujal kulud, mis peavad oma klientidele kuskilt otsast peale minema..

Kuidas saavad siis hostiettevõtted seaduslikult reklaamida, et nad annavad teile midagi „piiramatut”? Noh, nad saavad, sest kui logite nendega sisse, ütlesite neile, et nad võivad (võib-olla pimesi) nõustuda oma teenusetingimustega, kontrollimata, et näha, mis tähendus on teie hostimise tingimuste taga. Peentrükk näitab, et viide „piiramatu” pakkumisele on tõepoolest pakkumine, mis ei pane teie saidi aktiivsuse piirmäära. See tähendab, et kui teie sait ei muutu teie lisandmoodulitest nii suureks või nii populaarseks, et see koormab serveri ressursse. Kui see juhtub, saab teie saidi viia võrguühenduseta. Kas olete kunagi otsinud saiti ainult selle asemel, et leida selle asemel valge mustvalge trükitud leht, mis karjub „Ribalaiuse piir ületatud”?

Nüüd võite mõelda, et see kõlab täiesti ebaõiglaselt veebisaitide omanike suhtes, kes näevad välja justkui nende suurte kiusaja türannide majutamise konglomeraadid. Seda juhtub harva. Kui teil on hea arusaam sellest, mida oma saidil kavatsete teha, ja kui suureks te selle ennustamist ette näete, on tõenäoline, et te ei pea kunagi isegi oma hostingu pakkujaga võimalike probleemide peale mõtlema. Tegelikult ei lähe teie konto tõenäoliselt isegi eraldatud ribalaiuse ärakasutamisele. Samuti ei kasutata teiste kasutajate kontot, kellega serverit jagate. See tähendab, et ribalaiust ja muid serveri kontodele rakendatavaid kvoote saab hoida mõistliku summa eest väga õiglase ja ahvatleva hinnaga. Enamikul juhtudel osutub see mõlemale poolele kasuks.

Piiramatu hostimisplaanid pakuvad hinna ja teenuse osas väga head võimalust, kui teil on hea meel, et te ei lisa oma saidile ülemääraseid kasutuspiiranguid. Kui te pole kindel, otsige veebist veebimajutuse võrdlustööriistu, mis võimaldavad sisestada eeldatava kasutamise üksikasjad ja leida host, mis vastab teie vajadustele kõige paremini. Enne sisselogimist lugege läbi ka hostinimese teenusetingimused ja kui teil on kahtlusi, rääkige oma võimalike teenusepakkujatega, et saada kinnitust muredest seoses teie pakutavate piiramatute eelistega..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map