Avaldamine ja palvetamine ei tööta: 6 nutikat viisi blogipostituste reklaamimiseks

Kirjutasite just silmapaistva ajaveebi postituse. Olete piisavalt ekstaatiline, et ronida mäele ja öelda Jumalale ise, kui fantastiline teie sisu on.


Kuid teil pole nullist õnnestunudavalda ja palveta ” lähenemine.

Te ei soovi ainult vaadet siia või sinna. Tahad tõelist liiklust. Sa ei taha lihtsalt aktsiat või kahte. Tahad minna viiruslikuks.

Õige turunduskäsitluse ja väikese õnne korral saate seda teha!

Kas olete valmis lõpetama parimate palvetamise ja selle asemel tegutsema? Alustage nende kuue nutika taktika kasutamist oma järgmise blogipostituse reklaamimiseks.

avaldada ja palvetada

1. Syndicate oma sisu

Sisu sündikaat tähendab, et avaldate selle samaaegselt mitmes kohas. Nii et kui lükkate oma ajaveebipostitustele avaldamise, avaldab see ka mujal veebis.

Sotsiaalmeedia täna, näiteks on üks selline sait, mis koondab valdkonna ekspertidelt sotsiaalmeediaga seotud teemasid.

Hosting Kingdom korraldab selle sisu saidil Alltop.com.

Kui saadate oma sisu vastavatele võrkudele, saate kasutada nende vaatajaskonda ja meelitada rohkem inimesi oma sisu juurde.

Kuid peate seda nutikalt tegema. Ilmselt ei soovi te Googleit häirida, kui hunnik oma ajaveebi koopiaid kogu veebis levib. Nii et soovite oma sisu turustada usaldusväärsete võrkudega, mis kas ei tõmba kogu postitust või mida Google ei jälgi.

Kathleen Celmins jagab mõningast arusaama sellest see teema Hubspotis, nii et kontrollige seda võimaluse korral.

2. Uurige oma võrku

Sotsiaalsete aktsiate otsimine pole tõhusam kui nende eest palvetamine, kuid on olemas viise, kuidas oma võrku kasutada liikluse suurendamiseks kedagi häirimata.

Esimene asi, mida peaksite teadma, on see, et ärge kunagi saatke välja taotlust, mis näeb välja umbes selline: “Palun jagage seda postitust. See tähendaks minu jaoks maailma! ” Kui inimesed ei tunne teid kahetsusega, ei viitsi keegi teile osa laenama.

Samuti olge nutikas selle suhtes, kellega ühendust saate. Kui palute kellelgi oma postitust jagada, peaks see olema keegi, keda tunnete hästi. Vastasel juhul on taotlus rämpspost ja see on kõike muud kui tõhus.

Võrgu võimendamiseks on paremaid viise ilma jultunult aktsiaid küsimata. Võti? Peate panema selle nende jaoks oluliseks.

Siin on paar taktikat, mis võivad osutuda tõhusaks:

 • Märgistage sotsiaalmeedias inimesed, keda olete oma ajaveebi postituses maininud või tsiteerinud.
 • Küsige sõbra või kolleegi arvamust teie blogipostituse positsiooni kohta.
 • Katkestage ühendus uue postituse kohta, mis võib olla neile asjakohane ja kasulik.

Siin on näide blogijast, keda tean, kes kasutas Twitterit oma viimase postituse kohta oma võrguga tõhusalt tutvumiseks:

Kuidas (mitte) kritiseerida teise kirjaniku (ilukirjanduse) tööd kirjanikuna http://t.co/gRYgl2FwtS @LittleZotzWrite @aliciarades mida sa arvad? ��

– Pinar Tarhan (@zoeyclark) 22. august 2015

3. Koputage nuppu Influencer Marketing

Taktika, mida kasutate sõna levitamiseks oma võrgu kaudu, on sarnane meetoditele, mida saate kasutada mõjutajate oma sisu jagamiseks.

Kuid kuna mõjutajad saavad iga päev mitu taotlust aktsiate saamiseks, saab protsessi pisut rohkem kaasata.

Esimene asi, mida peaksite tegema? Alustage ühendust selle mõjutajaga. Leidke oma nišist paar inimest, kellel on metsikult populaarsed ajaveebid ja tohutu sotsiaalne jälgimine.

Seejärel jälgige nende blogisid ja sotsiaalseid profiile. Kommentaare jätke ja jagage nende sisu. Võite isegi tulistada neile kasuliku e-kirja või lihtsalt sõnumi „aitäh” ütlemiseks.

Muutke see harjumuseks, et aja jooksul tunneksid nad ära teie nime, näo või mõlemad.

Kui olete valmis neilt teene küsima, pidage meeles, et see muudab teie päringu neile oluliseks.

Sellepärast võiksite meisterdada ajaveebipostituse, mis aitab teil enne aktsiate küsimist maksimaalselt ära kasutada mõjutajate turundamist. Tehke seda, lisades oma sisusse mainijad nendest mõjutajatest.

Lisage näiteks nende pakkumine. Kui saate nendega eelnevalt ühendust võtta ja kiire intervjuu teha, on see veel parem!

Teine meetod on kirjutada postitus, mis komplimenteerib ühte nende omaga, näiteks laiendades seda või pakkudes vastandlikku seisukohta.

Seejärel juhtige oma postitust nende tähelepanu meili, ajaveebi kommentaari või Twitteri mainimise kaudu.

4. Jagage rohkem kohtades, sagedamini

Jagate juba oma sisu sotsiaalmeedias, kuid lubage mul küsida teilt järgmist: kui palju sotsiaalvõrgustikke te jagate ja kui sageli jagate?

Kui jagate oma linki ainult ühes või kahes võrgus ja ainult oma postituse avaldamisel, siis ei jää te paljuski nähtavale!

Alustuseks uurige kohti, kus saate oma sisu jagada.

On olemas ilmselged platvormid nagu Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ ja Pinterest, kuid miks mitte proovida oma linke jagada ka rühmades, näiteks LinkedIn, Google+ või Triberr?

Saate lisada ka oma linke järjehoidjasaitidele nagu Reddit ja StumbleUpon, samuti liituda tööstusega seotud foorumitega.

Nüüd, kui olete rohkemates kohtades, võtke aktiivsemalt osa. Alustuseks võib sama linki sagedamini piiksata, kuid pisut teistsuguse sõnumiga. Leidke gruppides ja foorumites küsimusi, mis on seotud teie hiljuti avaldatud postitustega, ja kasutage ressursina linki oma sisule.

5. Kirjutage külalise postitus või sari

Nii et olete võimendanud sotsiaalmeediat ja mõjutajaid, kuid kas olete kunagi mõelnud, kuidas saaksite enda sisu reklaamida oma muu sisu reklaamimiseks?

See on lihtne.

Näiteks kirjutate populaarse ajaveebi külalise postituse teemal, mis sarnaneb juba kirjutatuga. Seejärel kasutate artiklis oma ressursina oma blogi postitust.

Hoiatussõna: Mõni ajaveeb ei võimalda teil oma külaliste sisule linke lisada külaliste postitustesse, seega lugege kindlasti hoolikalt üle esitamise juhised.

Samuti saate oma postitusi reklaamida, kirjutades sarja oma ajaveebis. Nii saab 1. osa suunata liikluse 2. ossa ja vastupidi.

6. Jäta kommentaar

Viimane nutikas viis oma sisu reklaamimiseks on kommentaaride lisamine teiste inimeste sisu kohta.

See pole mitte ainult suurepärane viis suhete loomiseks ja muude turundusvormide hõlbustamiseks, vaid ka paljud ajaveebid lingivad kommentaaride jaotises teie saidile tagasi..

Otsige ajaveebi, kus on pistikprogramm CommentLuv, mis võimaldab teil lisada lingi ühele teie viimastest postitustest.

Ehkki see ei aita tingimata otsimootori optimeerimist, võib see aidata liiklust, kui postitate läbimõeldud kommentaari üsna populaarsele ja asjakohasele ajaveebile.

Blogi reklaamimine nende tehnikate abil võib võtta palju tööd, kuid kui olete usin ja keskendute teistele inimestele väärtuste pakkumisele, võib see taktika teha imet.

Millist neist meetoditest kasutate kõigepealt blogipostituste reklaamimiseks?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map