Automatiseeritud varundamine – kas see on kõige alahinnatud veebimajutusfunktsioon?

Iga veebisait koosneb failidest ja lehtedest, millest igaüks on salvestatud veebimajutusserverisse. Kui keegi seda saiti otsib, koondatakse kõik need osad kokku, et näidata tegelikku veebisaiti, mida me näeme, kui seda meie kodubrauserist kuvatakse.


>> PDF-faili allalaadimiseks klõpsake siin <<

varukoopia Seejärel on oluline, et hostiserver oleks kogu aeg töökorras, et tagada sellel olevate veebisaitide aktiivsus, elada ja võrgus näha. Võite ette kujutada veebisaitide omanike stressi, kui server peaks mingil hetkel tõrkuma.

Arvestades, et arvutiserver on masin, on alati võimalus, et see võib tõepoolest “krahhi” saada, hoolimata hostiettevõtete väidetest, et veebimeistrid võivad oodata peaaegu sajaprotsendilist tööaega.

Isegi need väited esitavad hostingu pakkujad teavad, et nad ei saa täielikku ja täielikku kasutusiga ilma serveri tõrgeteta tagada. Seda silmas pidades on hädavajalik, et oleks olemas varuplaan ja mida automatiseeritud on see võimalus, seda parem kõigile asjaosalistele.

Mis on veebisaidi varundus?

Veebisaidi varundamisel kaitsete oma andmeid, tehes originaalsisu koopia. Varundamist saab teha erinevate intervallide järel ja see salvestab teie duplikaadi andmed teises kohas, et minimeerida kaotuse tõenäosus juhul, kui serveri rike peaks ilmuma algsel veebisaidil.

Kui teie sait “alla läheb”, võimaldab varukoopia teil äpardusest kiiresti taastuda, oma andmed hankida ja oma saidi kiiresti võrgus tagasi saada. Tegelikult on teie veebisaidile varukoopiate tegemise põhjuseks see, et õnnetuse või tahtluse korral, näiteks kui server jookseb teie andmete kadumise alla või hoiab neid juurdepääsetavana, või häkker, kes pääseb teie kontole juurde ja kustutab kõik oma veebisaidi failid.

Varundamine tagab, et saate ajas tagasi minna ja kasutada varem saadaolevaid üksikasju.

Vastutustundlikud hostimisettevõtted ütlevad teile KKK-des ja TOS-is, et peaksite ise varukoopiaid tegema, ja see kehtib eriti siis, kui teete seda käsitsi. Selle meetodi abil saate oma veebisaidi failide allalaadimiseks kohalikku arvutisse sellist funktsiooni nagu FTP.

Negatiivsed küljed on see, et peate kindlasti meeles pidama, et teete regulaarselt varukoopiaid. Allalaadimine võib olla väga aeganõudev. Teil pole ka võimalust mitte ainult muudetud faile alla laadida (kõik failid tuleb alla laadida), mis vähendab teie ribalaiust.

Kõiki allalaaditavaid faile tuleb jälgida, et need õigesti lõpule viia, ja peate välja töötama oma mooduse, kuidas varundatud faile loogiliselt hallata ja salvestada. Sellel tavapärasel tühjendusprotsessil, mis on veebisaidi automatiseeritud varukoopiate vormis, võib siiski ümber minna.

Automatiseeritud varukoopiad

Automaatset varundamist pakkuvate hostiettevõtete jaoks võiks see tõepoolest olla kõige alahinnatud veebimajutuse funktsioon millega võib-olla pole tuttav. Võttes suure osa koormusest hõivatud veebisaitide omanike poolt, hakatakse automatiseeritud varundusi tegema iga päev, nädalas ja kuus kõigi teie hostimiskontole lisatud failide, domeenide, meilide ja andmebaaside jaoks. Muidugi võite eeldada, et maksate selle teenuse eest suuremaid kulusid, kuid võttes arvesse teie andmete edaspidise juurdepääsu salvestamise sagedust, võite pidada hinda ebaoluliseks.

Tavaliselt kasutavad vastutustundlikud hostimisettevõtted oma jagatud hostimispakettides automatiseeritud varunduslahendust. Need on üles seatud nii, et teie saiti jälgitakse, mis tähendab, et kui teie saidi lähtekoodi muudatused tuvastatakse, rakendatakse varundamise protsess mõjutatud failide jaoks, hoides teie algseid andmeid värskena ja ajakohasena iga kord, kui seda vajate..

Samuti on teil võimalus vajadusel teha täiendavaid varukoopiaid ja te ei pea protsessi ühtegi sammu jälgima. Teie andmeid hoitakse turvalistes kohtades, kuid neid ei vaadata, ja neid saab alla laadida nii paljudesse seadmetesse kui vaja. Automatiseeritud varukoopiaid saate hallata juhtpaneelilt ilma tehnilisi teadmisi nõudmata või käsitsi komplitseerimata.

Veebisaitide andmete varundamise tähtsus muutub ilmsemaks, kui olete üks ebaõnnedest, kes on teie saiditeabe tahtmatult kaotanud või pahatahtlikult kustutanud. Ehkki see on oluline mis tahes ettevõtte jaoks, peavad kõik veebisaitide omanikud oma tegevust läbi viima, ilma et oleks vaja muretseda oma infofailide turvalisuse pärast.

Sellega seoses tagavad teie hostikonto automatiseeritud varukoopiad teie andmete täpse, õigeaegse ja turvalise salvestamise minimaalse koormusega ja ilma teie igapäevase rutiini katkemiseta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map