Visual Studio 2019 – 10 uut funktsiooni ja täiustust

Microsoft on Visual Studio jaoks välja andnud uue versiooni 2019. aastal.


Nagu me kõik oleme sellest tarkvarast, mida nimetatakse integreeritud arenduskeskkonnaks (IDE), teadlikud ja tarkvara arendamise ajal suurendab see programmeerijate tootlikkust & rakendused. Selles artiklis käsitleme Visual Studio 2019 uusimaid täiustatud funktsioone ja seda, kuidas need funktsioonid mängivad tootlikkuse ja tarkvara arendamisel olulist rolli.

Nii et enne kui asume selle artikli juurde, on mõned asjad, mida peame paremaks mõistmiseks arutama, järgmiselt

Mis on IDE?

IDE tähistab Integreeritud arenduskeskkond. Ja seda kasutatakse arendajatele keskkonna loomiseks ning tarkvara arendamiseks ja testimiseks kõikehõlmavate funktsioonide pakkumiseks. Üldiselt sisaldab IDE lähtekoodiredaktorit, mõnda automatiseerimistööriista ja testimiseks silurit. IDE peamine eesmärk on tõsta arendajate tootlikkust.

Mis on Visual Studio?

Visual Studio on üks kuulsamaid IDE-sid, mida viimased paar aastat kasutanud. Microsoft töötas selle välja. Seda kasutatakse arvutiprogrammi, veebirakenduste ja EXE-failide jms loomiseks. Esimene omataoline versioon käivitati 1997. aastal. Ja nüüd on turul saadaval uusim versioon Visual Studio 2019.

Mis on Visual Studio 2019 uut??

Visual Studio 2019 ilmus 2. aprillil 2019. Selles versioonis on nii palju lisafunktsioone.

Niisiis süvenegem nendesse täiustatud funktsioonidesse,

Uus kasutaja kogenud käivitusaken

Üks oluline asi, mida olete märganud, et uus algusaken ilmub Visual Studio 2019. See koosneb nii paljudest allpool nimetatud funktsioonidest..

 1. Vaadake koodi
 2. Avage projekt
 3. Avage kaust
 4. Looge uus projekt

algusaken visuaalstuudios 2019

Visual Studio reaalajas jagamine

Live Share on arendajate teenus Visual Studio 2019. See funktsioon võimaldab otse oma meeskonnakaaslastega koodide konteksti ja silumisprotsesse jagada ning saada reaalajas juurdepääsu Visual Studio enda sees nagu Google’i dokumenditeenused.

visuaalstuudio otseülekanne

Live Share’i kasutamisel võivad teie meeskonnakaaslased arenevat projekti loomulikul viisil turvaliselt lugeda, redigeerida, siluda ja navigeerida. See teenus on vaikimisi installitud uude Visual Studio 2019.

Täiustatud reageerimine

Igas IDE-s taasfaktoriseerimine on arendajatele väga kasulik. Visual Studio 2019-s tulevad need refraktsioonid välja uute täiustatud funktsioonidega ja neid kasutatakse teie koodi struktureerimisel.

refaktoring visuaalstuudios 2019

Need ümberkorraldused näitavad soovitusi lambipirni ikoonil ja sisaldavad selliseid toiminguid nagu liikmete liikuv põhiklass ja liides, muudavad nimeruumid kaustastruktuuridele sobivaks. Teisendage näiteks foreach-silmused LINQ-päringuteks jne.

Täiustatud otsingukogemus

Visual Studio 2019 üks kasulikest funktsioonidest on värskendatud otsingukast. Eelmises versioonis oli see tuntud kui kiirkäivitus. Visual Studio 2019 uus otsingukogemus on kiirem ja töötab parimate tulemuste saamiseks tõhusalt. See on IDE praeguse väljaande eelnevate versioonidega võrreldes täiustatud funktsioon.

otsingukasti Visual stuudios 2019

Nüüd kuvatakse otsingutulemites otsingukasti sisestades soovitusi ja see kuvab tulemusi dünaamiliselt. Võite otsimise ajal kasutada ka kiirklahve. See aitab teil meelde jätta otsingupäringud edaspidiseks kasutamiseks ja meelde tuletada, kui loote uusi veebirakendusi..

Otsimisfunktsioon silumisel

Olete juba teadnud, et silumine on vigade tuvastamise ja nende vigade kõrvaldamise protsess tarkvaras. Objektide ja sobivate väärtuste otsimine silumisprotsessi ajal on arendajatele väga kasulik.

otsimine visuaalstuudios silumise ajal

Visual Studio 2019-s lisatakse silumise ajal otsimine aknad Locals, Autos ja Watch, mida kasutatakse väärtuste ja objektide leidmiseks. Allpool animatsioon selgitab VS2019 otsinguakna silumise tegelikku protsessi.

Visual Studio IntelliCode

Intellicode on Visual Studio 2019 laiendus ja see täiustab veebirakendust & tarkvaraarendus arenenud tehnoloogia abil, mida nimetatakse tehisintellektiks. See pakub arendusprotsessis ettepanekuid ja kodeerimisobjekte. Intellicode saab oma võimu, kasutades 2000 erinevat avatud lähtekoodiga projekti Githubis, et sujuvamaks muuta ja parandada oma kodeerimisoskust.

intelligentne kood Visual stuudios 2019

Koodi puhastamine ühe klõpsuga

Visual Studio 2019 uus koodi puhastamise käsk on hoiatused ja soovitused tuvastada ühe klõpsuga nupul. See käsk aitab vormindada koodi ja teha muudatused kodeerimisvormingus, mida pakuvad .editorconfig failid ja sätted.

koodi puhastamine visuaalstuudios 2019

See võimaldab ka vaikimisi profiilina salvestada fikseerijate kogumeid. Võtame ühe näite selgeks mõistmiseks, et teil on erinev dünaamiline fikseerimiskomplekt, mida tuleb kasutada enne, kui koodi süntaksi ülevaade on erinevate profiilide konfigureerimine eri toimingute jaoks.

koodi koristamine

Integreeritud koodülevaated arenduses

Microsoft kavandab uhiuue laienduse, mida nimetatakse hallatavateks päringuteks (PRs). Seda laiendit kasutades saate käitada koodi ja siluda oma meeskonna tõmbetaotlusi, jätmata Visual Studio rakendust sulgemata.

Praegu on see funktsioon saadaval ainult Azure Repos ja varsti võite oodata GitHubi tuge. Kas soovite seda laiendit arendamiseks kasutada, peate selle alla laadima Visual Studio Marketplace.

Monitori teadlik renderdamine (PMA)

Kui töötate varasemates IDE väljaannetes, kui töötate monitoridega, mis on installitud erinevat tüüpi kuvaskaala teguritega, ja need on ühendatud masinaga kaugjuhtimisega, et näidata erinevaid primaarseadmest eristuvaid skaalakoefitsiente, kuid need tulemused kuvatakse uduseks või renderdada valede mastaabiteguritega.

PMA visuaalstuudios 2019

Kuid Visual Studio 2019 tuli välja PMA (Per-monitor teadlik) rakendusega. See näitab väljundit õigesti, ilma et see midagi muudaks, sõltumata ekraani skaleerimise teguritest.

Uus edastusmudel SQL Serveri andmetööriistadele

Visual Studio toetab nii paljusid programmeerimiskeeli, sealhulgas ka serveripoolseid keeli. Ja serveripoolsete rakenduste loomiseks kasutatakse alati SQL-serveri andmetööriistu (SSDT). Uus andmete edastamise mudel on saadaval Visual Studio 2019 SQL-iga seotud projektide arendamiseks, näiteks serveripõhised rakendused, analüüsiteenuste projektid, aruandlusteenuste projektid ja integratsiooniteenuste projektid jne..

See edastusmudel on saadaval laienduste kujul, mida nimetatakse analüüsiteenusteks ja integratsiooniteenuste laienditeks. Varasemates väljaannetes on need laiendid saadaval eraldiseisva installi tüüpi kujul. Kuid uues versioonis pääsevad need funktsioonid otse sisse, kasutades sisseehitatud töömahtu Visuaalstuudio 2019.

Järeldus

Need Visual Studio täiustatud funktsioonid suurendavad programmeerijate tootlikkust ja meeskondade koostööd tarkvaraarenduses võrreldes varasemate versioonidega. Uus kasutajaliides võimaldab kasutajatel rakendusi väga tõhusalt luua ja täiustatud otsinguriba pakub tarkvara arendamisel arendajatele täpseid tulemusi.

Silumine on 50% kiirem kui eelmistel versioonidel, ülimalt efektiivne otsinguriba akendes Autod, Locals ja Watch. Lõppude lõpuks mõjutavad need Visual Studio täiendatud funktsioonid tarkvara märkimisväärselt & rakenduste arendamine.

Kui soovite Visual Stuudios kodeerimise kohta rohkem teada saada, siis vaadake seda kursust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map