7 põhjust, miks valida mobiilirakenduste arendamiseks reaalajas Native

React Native on vinge avatud lähtekoodiga mobiilirakenduste arendamise tööriist, mille on loonud Facebook ja kogukond. Raamistiku abil saate luua Androidi ja iOS-i rakendusi.


Rahvakeelte (nt Java, Objective-C ja C #) abil rakenduse loomine võtab palju aega. Ja kui palkate nendes keeltes eksperdi, maksab see teile varanduse.

Mida saate selles olukorras teha?

Võite eelistada Reageeri pärismaalane oma ettevõtte jaoks järgmise mobiilirakenduse loomiseks.

Nagu allolevast diagrammist näete, kasvab ülemaailmne huvi React Native’i vastu.

Kuid miks on viimastel aastatel hakanud üha enam inimesi selle raamistiku vastu huvi tundma?

Lihtsalt sellepärast, et see on võimas platvormideülene mobiilirakenduste arendusriist, mis võimaldab teil kvaliteetseid mobiilirakendusi väga kiiresti üles ehitada.

Uurime välja, miks valida mobiilirakenduste arendamiseks React Native.

Hämmastav esitus

Allikas – simform.com

See ei pruugi olla nii kiire kui tõeliselt pärisrakendused, mis on loodud selliste emakeeltega nagu Java, Objective-C ja C #. Kuid saate loomuliku jõudluse, kuna see annab teile looduslikud komponendid nagu Pilt, Vaade ja Tekst.

React Native-l põhinev mobiilirakendus ei ole HTML5, hübriid ega mobiilne veebirakendus. Pigem on see tõeline mobiilirakendus.

Saate viia oma React Native rakenduse toimivuse järgmisele tasemele, optimeerides oma rakendust natiivkoodiga. Jah, React Native võimaldab teil kasutada ka natiivkoodi. Maksimaalse jõudluse saavutamiseks saate oma rakenduses mõned funktsioonid loomuliku koodi abil luua ja mõned funktsioonid kasutada React Native abil.

Rikas kasutajaliides

React Native võimaldab teil luua unikaalseid pilkupüüdvaid kasutajaliideseid eelinstrumentide abil, näiteks valija, nupp, liugur, lüliti ja nii edasi. Samuti saate oma komponente meisterdada Puudutatav looduslik tagasiside ja Puudutatav läbilaskevõime. Saadaval on palju iOS-i ja Androidi-spetsiifilisi komponente, et see saaks Androidi ja iOS-i mobiilides tõhusalt töötada.

Näide:

  • iOS – ActionSheetIOS, AlertIOS, DatePickerIOS, ImagePickerIOS, ProgressViewIOS, PushNotificatoinIOS, SegmentedControlIOS jne.
  • Android – DatePickerAndroid, DrawerLayoutAndroid, PermissionsAndroid, ProgressBarAndroid, TimePickerAndroid, ToastAndroid, ToolbarAndroid, ViewPageAndroid jne.

Rakenduste kiire arendamine

React Native pakub teile teksti, pildi, klaviatuurisisestuse, keritavate loendite, edenemisriba, animatsioonide, lõikelaua, linkimise jms komponente. Need komponendid kiirendavad rakenduse arendamise protsessi märkimisväärselt ja funktsioon Kuum uuesti laadimine säästab ka palju aega, kuna see võimaldab teil rakenduse uuesti laadida ilma kogu koodi uuesti kompileerimata..

Reaktiivsed kohalikud raamatukogud nagu Redux (rakenduse oleku haldamiseks) ja Vinge reageerimine pärismaalane (komponentide ja demosidemete loetelu) aitab teil ka oma mobiilirakenduse arendustöö kiiremini lõpule viia.

Arendusvahendid nagu Nukliid koodi kirjutamiseks, Jooga hoonete paigutuste jaoks, Sentry – vigade ja krahhide jälgimiseks ning – Reageeri arendaja tööriistu silumiseks muutke React Native arendusprotsessi palju lihtsamaks ja kiiremaks. Teiste suurepäraste React Native tööriistade hulka kuuluvad VS-kood, Süütama, Expo, ja Bugsnag.

Platvormideülene arendus

Kood üks kord, kasutage seda igal pool. Säästke aega ja raha, luues platvormideüleseid rakendusi. Kuid pidage meeles, et peate siiski tegema mõned platvormipõhised muudatused.

Tugev kogukonna toetus

Rohkem kui 2000 kaastöötajat, millel on üle 85 000 tähe GitHub.

Sellised ettevõtted nagu Kõnepost, Tarkvara mõis, Microsoft, ja Lõpmatu punane on sellesse raamistikku panustanud. Leiate palju arendajate kogukonna loodud React Native komponente ja teegid saitidel nagu JS.koolitaja ja Natiivne kataloog.

Hankige abi StackOverflow, Reddit või Kodeerija. Leiate alati kedagi, kes teid aitaks. Abi saate ka: Reactiflux Discord kogukond, Reaktiivne Facebooki grupp, ja Reaktiivne loodusliku spektri kogukond.

Lihtne õppida

Vaadake kodeerimisstiili programmi Hello World alt. Järgnevast koodinäitest saate hõlpsasti aru, kui teate JavaScripti ja Reachati põhitõdesid.

impordi reakt, {komponent} rakendusest ‘reageerima’;
impordi {Tekst, vaade} kaustast „reageeri natiivilt”;

eksport vaikeklass HelloWorldApp laiendab komponenti {
renderdama () {
tagasi (

Tere, Maailm!

);
}
}

ametlikud dokumendid on algajasõbralikud ja neil on koodinäited. Lisaks ametlikele dokumentidele võite proovida ka järgmist.

Samuti saate kasulikku reaalajastega seotud teavet selliste kohtade kohta nagu Keskmine, DevTo, Reaktiivne ajaveeb, ja Reaktiivne Twitteri leht.

Usaldusväärsus

Seda raamistikku on kasutanud sellised populaarsed mobiilirakendused nagu Facebook, F8, Facebooki reklaamide haldur, Instagram, Skype, Bloomberg, Discord, Tesla, Airbnb, Chop, Artsy, Walmart ja Vogue..

See räägib palju!

Miinused

Kõigil on plusse ja miinuseid. Kas pole??

Ma rääkisin React Native paljudest positiivsetest külgedest. Kuid sellel on mõned probleemid, näiteks rakenduse suur suurus, Androidi rakenduste mälulekked taustal töötavate ebavajalike protsesside tõttu, rakenduste aeglane käivitamine teatud sõltuvuste tõttu jne. Kuid saate neid probleeme mingil määral parandada ja hallata.

Rakenduse mahtu saate vähendada, vähendades rakenduses kasutatavate teekide ja komponentide arvu. Samuti saate pilte tihendada ja rakenduse ressursse optimeerida, et rakenduse suurust vähendada.

Mälulekke probleemi saate Androidi rakenduses lahendada, kasutades kerimisnimekirju nagu sektsioonList, FlatList ja VirtualList. Vältige ListView kasutamist mälulekketest vabanemiseks. Rakenduse aeglase käivitamise probleemi lahendamiseks peate vähendama rakenduses sõltuvuste arvu ja kasutama komponente, mis töötavad väga hästi.

Lõplikud mõtted

Kui uurite tähelepanelikult React Native eeliseid ja probleeme, saate aru, et selle raamistiku plussid kaaluvad suuresti miinused. Probleemid, mida märkate, pole suured. Selle raamistiku miinused on tühised, kuna saadavad eelised on ülipõnevad ja tohutult hämmastavad.

Lihtne suhtlus React Native’i ja pärismaalaste vahel, vaevatu avaldamine Google Play poes, võimalus telerite jaoks luua ja integreerimine olemasolevate rakendustega on mõned muud huvitavad funktsioonid ja eelised, mis selle kaasaegse mobiilirakenduse arendusriistaga kaasnevad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map