7 parimat AngularJS-i raamistikku kiireks rakenduste arendamiseks

HTML on suurepärane viis staatiliste lehtede tegemiseks, kuid ilma skriptikeelte integreerimiseta ei saaks staatilised funktsioonid pakkuda veebilehtedele dünaamilist funktsiooni.


Javascripti täiustatud versioon nagu AngularJS on vajalik võimsa kliendiserveri loomiseks ja veebirakenduste sujuvaks käitamiseks. Aastal 2012 tutvustas Google AngularJ-sid, see on tasuta ja avatud lähtekoodiga tarkvara, mida kehastatakse HTML-iga skriptisildina.

SPA (Single Page Application) arendamisega on Angular Js muutumas tohutult populaarseks ja see pakub palju konfigureerimist kõige sagedamini kasutatava kliendipoolse programmeerimiskeele, näiteks Javascripti suunas. HTML-i lisamisega kasutavad kasutajad keerukamaid nurga atribuute.

Turuanalüüsi kohaselt elab Angularjs siin pikka aega ja sellest on saanud veebitööstuse eelis. Tänu suurepärasele kogukonnale, avatud lähtekoodiga ja valmis mall odavamalt.

Kasutades Angularjsi täpsemaid atribuute, loovad arendajad dünaamiliste veebirakenduste loomiseks erinevad raamistikud. Kuid õige raamistiku valimine on keeruline ülesanne, kuna turul on saadaval mitmeid struktuure. Entusiastlikud arendajad, kes on nõus AngularJ-ide kallal töötama, saavad neid raamistikke kasutada ja arendajad muudavad tarkvara märkimisväärseks. Kui soovite koguda põhjalikke teadmisi Angularjsi kohta, võite kasutada seda veebikursus.

Vaatame järgmisi raamistikke, mis aitavad teil nutikaks arendajaks saada.

Iooniline

Iooniline on meister AngularJs raamistik. See on spetsiaalselt optimeeritud ja vastupidav esiotsa raamistik AngularJ-ide jaoks veebipõhiste ja mobiilirakenduste loomiseks.

Spetsiaalselt optimeeritud raamistik Nurga juhistega, et toetada CSS3 ja HTML-toega rakenduste juurutamist, pakkudes seeläbi produktiivseid kasutajasekkumisi. Välja töötatud raamistik pakub avatud lähtekoodiga ja tasuta tarkvaraarenduskomplekti (SDK) mitte ainult seda, et mõned kasutajaliidese teegi komponendid aitavad luua puutetundlike toodete hübriidseid interaktiivseid rakendusi..

Kas kõlab põnev, kui õppida iooniliselt? Vaadake seda praktiline veebikursus.

LumX

LumX on täielikult paindlik kasutajaraamistik, mis põhineb Google’i materjalikujundusel.

LumX-i funktsioonid võimaldavad arendajatel luua Google’i juhiste kohaselt kasutajaliideseid. LumX tugineb MVC kujundusmustril põhinevate veebirakenduste arendamise toetamiseks nurga all olevale JS-le ning lisaks kasutab ta veebipõhiste rakenduste jõudluse suurendamiseks jQuery-d.

Kuid kasutajatel pole LumX-i komponentide kasutamise ajal vaja jQuery pluginaid eraldi kasutada. SAAS-i kasutatakse esiotsa raamistiku ehitamiseks. Teisest küljest pakuvad Bourbon ja Neat disainirakendustes paremat ja sujuvat funktsionaalsust.

Mobiilne nurkliides

Mobiilne nurkliides on üks laialt levinud ja seda kasutatakse HTML-5 mobiilipõhiste rakenduste arendamiseks. See on optimeeritud Bootstrap, AngularJS jaoks ja pakub ulatuslikku tuge suurtele raamatukogudele nagu overthrow.js ja fastclick.js. See raamistik pakub selliseid olulisi komponente nagu ülekatted, külgribad, keritavad alad, lülitid ja palju muud.

Mobiilnurkse kasutajaliidese abil saame kujundada paindliku kasutaja sekkumise ja see võib muuta veebipõhised rakendused kasutajasõbralikeks mobiilirakendusteks.

Nurga materjal

See on UI-põhine komponentide kogu AngularJ-i arendajatele ja on inspireeritud Google Material Designist. See pakub 30 kasutajaliidese teenust ja komponenti. Nurkne materjal komponendid aitavad luua funktsionaalseid, atraktiivseid ja järjepidevaid veebilehti ja rakendusi, järgides samal ajal uusi tänapäevaseid veebilehtede kujundamise põhimõtteid, nagu seadme sõltumatus, graatsiline halvenemine ja brauseri teisaldatavus.

See aitab luua paindliku, kiirema ja suurepärase veebisaidi. Pakkudes selliseid funktsioone nagu naturaalsed nupuelemendid, näiteks hovers-efektidega, ARIA tugi, sisseehitatud tint ja teemad.

UI alglaadimine

See on välja töötatud esiosa raamistiku peal, mida nimetatakse UI alglaadimine. Arendajad võiksid kasutada hoidla sõltuvuse komponente nagu Bootstrap CSS, AngularJS, Angular-touch ja Angular-animate. Direktiividel, mis hõlmavad hoidlat, on väline märgistus.

Veebiarendajad hoiavad märgistuse valikulisena ja kasutavad mallidena. Nõude kohaselt muudavad arendajad välist märgistust ja loovad seejärel kohandatud mallid. Igal direktiivil on oma moodul AngularJs ja nad kasutavad koodi põhijuhiste jaoks. See pakub mitmesuguseid direktiive, nagu häire, karussell, nupud, rippmenüü, ajavalija, kuupäevavalija ja palju muud.

Üleheli

Üleheli on üks esimesi hübriidliidese raamistikke, see koosneb Javascriptist, veebikomponentidest ja CSS-ist, mida saaksime kasutada populaarse raamistikuga, ja seda nimetatakse ka agnostiliseks raamistikuks. See aitab HTML-rakendusi lihtsustada ja on integreeritud AngularJS-iga.

Ülehelikiirkond töötab koos AppGyveriga ja enamik API-sid ei tööta mobiiliveebisaidil ega Vanilla Cordova rakenduses. See võimaldab kasutajatel kirjutada HTML-i koos CSS-i komponentidega või kasutame veebikomponente, mis kaardistavad teie HTML-i, et pääseda juurde loomulikele API-dele ja täielikult natiivsetele häiretele, kui kunagi varem.

Videokujuline

Videokujuline sobib suurepäraselt HTML5-põhiste videopõhiste veebi- või mobiilirakenduste loomiseks. See sai funktsioone, nagu bindable atribuudid, teemad ja pluginad, kii punkt süsteem.

Järeldus

AngularJS areneb iga päev uutele kõrgustele. Kui olete AngularJS-i osaline arendaja, peaksite valima kliendi vajadustele sobiva raamistiku. AngularJs loob raamistiku nii nutitelefonidele kui ka veebirakendustele. Valige see, mis nõudele sobib.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map