17 kriitilise mõtlemise teravdamiseks mõeldud väljakutsed

Kui soovite oma olemasoleva või uue programmeerimiskeele oskusi paremaks muuta, on üks paremaid viise selle kodeerimise kaudu.


Aastate jooksul on saadaval palju platvorme ja veebisaite, mis pakuvad põnevaid väljakutseid kõigi tasemete kodeerijatele. Kas see on uus keel, mida proovite õppida, või soovite testida oma mõistust stressiolukorras – kodeerimisega seotud väljakutsed võivad olla korraga nii lõbusad kui ka proovikivi.

Lisaks ilmselgele eelisele pakub nende väljakutsetega töötamine kasu parematest probleemilahendusoskustest, põhjalikust keeleoskusest ja rõõmust õppida uusi algoritme. Nagu sa tead, algoritmid pole värbamisprotsessi ajal haruldased – nii võib mõni hammas mängus anda teile käe.

See postitus hõlmab mõnda parimat kodeerimisega seotud veebisaiti ja platvormi. Mõned on algajasõbralikud, teised aga kogenumad. Lisame ka asju, mida saate oma lastele näidata lastesõbralik kodeerimine on ka üsna populaarseks saanud.

Coderbyte

Coderbyte on ainulaadne rakendus, mis põhineb tänapäevastel programmeerimistavadel. Selle põhifunktsioon on kodeerimisega seotud väljakutsed, mis on aidanud miljonitel inimestel kogu maailmas saada paremateks arendajateks. Erinevalt turul olevatest sarnastest rakendustest, Coderbyte on pühendatud inimeste abistamisele tööstustaseme probleemide lahendamisel.

Coderbyte

Selle platvormi kasutamise üks eeliseid on see, et see töötab koos mõne juhtiva tarkvarabrändiga. Näiteks Google, LogMeIn, HBO, PWC ja paljud teised. Kui soovite kunagi sellistes ettevõtetes tööd leida, siis võite olla kindel, et Coderbyte võib anda teile vajalikud oskused oma oskuste proovile panemiseks.

Kui olete registreerunud, saate valida väljakutsete ja algoritmide hulgast. Kasutajate esitatud lahendusi on sadu tuhandeid, mis aitavad teil konkreetsetest programmeerimisteemadest palju laiemalt aru saada.

Organisatsioonid saavad registreeruda ja hallata oma sõelumisprotsessi. Registreeritud organisatsiooniks saades saate juurdepääsu täiendavatele tööriistadele, mis aitavad iga arendajat eraldi vaadata.

Codewars

Järjepideva kodeerimispraktika ilu seisneb selles, et pakute alati uusi võimalusi probleemide lahendamiseks. Codewars kasutab seda ideed ära. Katasel põhinev platvorm pakub harjutusi ja väljakutseid väga erinevates keeltes.

Pärast nimetatud harjutuste tegemist saate punkte koguda, aga ka kontrollida, kuidas teised programmeerijad konkreetse probleemi lahendasid.

Codewars

Kui olete mõelnud uue keele harjutamiseks, on Codewars erandlik sait järjehoidjatele lisamiseks.

Siin on mõned toetatud keeled:

 • Clojure
 • Rooste
 • Kiire
 • Python
 • Haskell
 • Koor
 • JavaScript
 • PHP
 • Kotlin
 • Scala

Ja palju teisi keeli on programmis BETA; saadaval, kuid võimalike kitsaskohtadega.

Edabit

Lihtsaim viis uute asjade õppimiseks on järjepidev suhtlus asjaga, mida proovite õppida. Nii on ka programmeerimisega. Parimate raamatute lugemine annab teile null teadmise, kui te just kirjalikku sõna praktikasse ei pane.

Edabit

Edabit on väljakujunenud platvorm, mis pakub hammustuse suurusega kodeerimise väljakutseid, mis aitab teie kodeerimisvõimet kiiresti parandada.

Tagastage kahe numbri summa Edabit

Põhimõtteliselt soovib Edabit pakkuda platvormi, mis suudaks täita lõhe algajate ja edasijõudnute koodide vahel. Saate vaadata Teekaart et vaadata täielikku funktsioonide loendit.

CodinGame

Mängud kui õppeplatvormid ei ole täiesti uus asi, kuid näib, et praegu on valdkonnas palju rohkem mängijaid. CodinGame on vaid üks paljudest platvormidest, mis pakub läbi mängitud kogemuste programmeerimise väljakutseid. Tühja punkti sisestamise asemel loote hoopis mängukeskkonna. Kogu teie kirjutatud kood mõjutab mõnes mõttes mängu käiku.

CodinGame

Tagantjärele, platvormidele meeldib CodinGame võib tehnoloogia arendajatele palju aidata põhjuse ja tagajärje osas. Ja kuidas teatud otsused viivad konkreetsete tulemusteni.

See pole lihtsalt üks neist odavatest saitidest, kuhu kirjutate lohakat JavaScripti koodi. CodinGame hõlmab mõnda tipptasemel algoritmi ja sellel on lugematu arv maailmatasemel koodereid, mis aitavad pakkuda lahendusi nii uutele kui ka kogenud arendajatele.

HackerEarth

HackerEarth on tuntud platvorm, mis korraldab hakatone, kodeerimise väljakutseid ja erinevaid võistlusi.

HackerEarth

See on ka koht, kus saate hankida huvitavaid teadmisi kaasaegsete ettevõtete värbamisprotsesside kohta. Mitte kõik, kuid hulgaliselt HackerEarthi andmebaasis leitavaid väljakutseid võib lõpuks küsida mõnel teie tulevasel tööintervjuul.

Ekraanipilt 2019-01-01 kell 4.18.22 PM

Ja kuidas see võimalik on? Noh, peamiselt seetõttu, et HackerEarthi tõeline tõuklemine on pakkuda värbamislahendusi tipptasemel tehnoloogiaettevõtetele. Kui soovite, et teid peetakse parimaks, peate veetma parimatega. See on teie jaoks win-win olukord.

Programmeerija

Programmr on dünaamiline digitaallabor kõikidele arendajatele. Koos Programmeerija, saate koodi kirjutada, seda kompileerida ja projekte otse brauserist käivitada. Platvorm toetab kõiki peamisi tänapäeval kasutatavaid keeli. Kas see on mobiilirakendus või andmebaasistruktuur, mida soovite käivitada – Programmril on selle toetamiseks julgust.

Programmeerija

Väljakutsete poolel on Programmril kohandatud väljakutsete komplekt Java, C ++, PHP, C #, Ruby, Python ja iOS jaoks. Iga komplekt sisaldab üle 100 väljakutse, mida saab järjestada populaarsuse (kasutaja häälte põhjal) ja muude tegurite järgi.

Neid kutte eristab teistest see, et saate oma uusi kogemusi kasutada kohese tagasiside saamiseks, olgu see siis kindla keele sertifikaat või lihtsalt olemasolevate kasutajate tagasiside.

HackerRank

HackerRank on startup, mis keskendub kodeerimisprobleemide pakkumisele nii üksikisikutele kui ka organisatsioonidele. Sõltuvalt väljakutsest antakse teile kõige sagedamini juhised projekti jaoks, mis tuleb lõpule viia, ja kuidas te selle täidate, on teie otsustada.

Praegu saavad arendajad pakutavate väljakutsete lahendamiseks kasutada Java, Pythonit, JavaScripti, PHP, C ++ ja SQL.

HackerRank

Lahenduste esitamisel hindab platvorm teie ettepanekut automaatselt selliste tegurite põhjal nagu täpsus. Pärast seda paigutatakse teid globaalsesse edetabelisse, kasvatades samal ajal saavutusi (rinnamärke). Samuti on olemas sprints, mis on veel üks termin platvormide korraldatavate võistluste jaoks.

House of Codes kirjutas põneva tüki, millel oli kujutav pilt Hacker Rankis leitud 50 parimat väljakutset. Kui teil on selle vastu uudishimu, on see väärt lugemine; koos paljude näidete ja materjaliga.

Kodeerimisrong

Daniel Shiffman on omavalmistatud ühe inimese armee, kes loob ja tootis suurepärast materjali programmeerimise kohta. Kodeerimisrong on Danielsi isiklik YouTube’i platvorm, kus ta jagas põnevaid ja kasulikke videoid programmeerimisega seotud probleemide lahendamiseks.

Kodeerimisrong

Kuid tal on see huvitav lähenemisviis. Selle asemel, et kõike oma veebisaidil majutada, kasutab ta väljakutseplatvormina YouTube’i ja lahenduse platvormina oma veebisaiti.

Hoidke lahkesti, et tema väljakutsed põhineksid P5.js ja Töötlemine – kaks populaarset lahendust, mida kasutatakse kunstis ja graafilises disainis.

Wolframi väljakutsed

Wolfram on üks tuntumaid ettevõtteid maailmas, kes tegutseb arvutiteaduse haru all. Nende platvorm on oma võimaluste tõttu jätnud paljud sõnatuks.

Wolframi väljakutsed

Kuigi meie tähelepanu pole keskendunud Wolfram Alphale, on 2018. aasta alguses kasutusele võetud uus piir – Wolframi väljakutsed.

On palju näiteid väljakutsetest, mida võib ette kujutada, hõlmates „madalaima hinnaga lahenduse” või „kõige sobivama” leidmist. Ja see on sarnane tüüpiliste masinõppeülesannetega seadistamisele: leidke funktsioon (näiteks närvivõrgul põhinev), mis toimib kõige paremini teatud testikomplekti klassifitseerimisel jne..

Võrreldes teiste selle veebisaidi veebisaitide / platvormidega, hõlmab Wolfram mitte ainult kodeerimist, vaid ka laias valdkonnas väljakutseid. Kokkuvõttes, kui soovite oma kriitilist mõtlemist teravdada – see saab olema selle platvormiks!

LeetCode

LeetCode on toode, mis tähendab, et see pole ainult sait, mis majutab juhuslikke väljakutseid. Selle asemel on LeetCode viis, kuidas end tulevasteks võimalusteks ette valmistada.

LeetCode

Platvorm pakub tänapäevaseid õppimisvõimalusi, keerulisi väljakutseid ja suurepärast armatuurlauda, ​​et see kõik tehtud saaks.

Pikimad kehtivad sulud LeetCode

Sujuva kogemuse julgustamiseks on ka artikleid, vestluslaudu ja muid kogukonnaga seotud aspekte. Paljud LeetCode’i kasutajad on lõpetanud töötamise sellistes ettevõtetes nagu Uber, Amazon, Stripe jt.

Koodejõud

Koodejõud on mõeldud kõigile rasketele ja pühendunud koodijatele. Mõelge tarkvarainseneridele, pententeritele, A.I. entusiastid ja masinõppega narkarid! Kogenenud programmeerijate platvormina on Codeforces tuntud oma kurikuulsa edetabeli ja võistlusvaimu poolest.

Koodejõud

Ja alustamine on lihtsam kui arvate.

Harjutus

Tore on näha paljude kodeerimise väljakutseplatvormide taga olevaid algatusi.

Harjutus

Ja Harjutus pole erand. Asutaja Katrina Owen ütleb, et tema eesmärk on “aidata inimestel õppida piisavalt kodeerimist [kasutades ekstsessismi], et nad leiaksid arenduses töö.”.

Kotlin esitab väljakutseid

Selle kirjutamise ajal on 48 keeles üle 2600 harjutuse – kõik tasuta! Kas olete mõelnud õppida Kotlin, või ehk orienteeruge Vimis paremini? Nüüd on teie võimalus õppida huvitavate väljakutsete kaudu uusi oskusi!

Codier

Nii üllatav, kui see mõnele teist võib tunduda, toimub kodeerimine endiselt ka esiotsa arendamisel!

Codier

Siinsed väljakutsed ühendavad enamasti kasutajad. Näiteks võib keegi avaldada materjali kujundamise kaardi ja esitada teile väljakutse selle paremaks muutmiseks või sarnase variatsiooni loomiseks.

Materjalidisaini kaardi väljakutse

Tulemuseks on teie võime saada mõned loomingulised ideed. Ja tore on näha, kuidas ka teised reaalajas sarnaseid probleeme lahendavad. Saate oma projektides teiste poolt esitatud koodi alati kasutada.

Flexboxi konn

Kui rääkida esiotsa, siis kuidas saab teie Flexboxi mõistmine kaasa? Alati on tore natuke mälu värskendada, et end teravana ja täpsena hoida!

Flexboxi konn

Flexboxi konn on kena väike mäng, mis viib teid läbi 28 sammu erinevat Flexboxi kasutust ja joondamist. Võib-olla on see vähem väljakutse kui meeldetuletus, kuid kas saate kõigil tasanditel vastuseid otsimata hakkama saada?

Võrguaed on väga sarnane mäng; ainus erinevus on see, et töötate ruudustiku funktsiooniga, mitte paindumisega.

PyBites

Python on laialdaselt aktsepteeritud kui kõige arusaadavam keel. Ja sageli soovitatakse seda uutel programmeerijatel kõigepealt uurida. Kuid ärge laske sellel heidutada teid uskumast Pythoni võimekusesse.

PyBites koodi väljakutsed

Nendel päevadel on palju masinõpe ja andmekogumite genereerimine tehakse ainult koos Python – ja see pole väike saavutus!

python masinõpe

PyBites viib teid kurssi viimaste sündmustega. Artiklid, kodeerimisprobleemid ja muud kriitilised näpunäited, mis aitavad teil mõistust teravdada. Iga väljakutse sisaldab järelkontrolli ülevaatena, kus saate oma koodi võrrelda ja uurida probleemi õiget lahendamise viisi.

CodeCombat

CodeCombat on järjekordne kodeerimise mäng, mis pakub dünaamilist ja väljakutset pakkuvat kodeerimiskeskkonda. Erinevus sellise toote nagu CodinGame vahel on selles, et CodeCombat keskendub õpetajatele. Selle tulemusel saate seda platvormi kasutada programmeerimise ja probleemide lahendamise õpetamiseks kooli tasandil.

CodeCombat

Seal on spetsiaalselt selleks otstarbeks kohandatud tööriistad, materjalid ja muud ressursid. Ja see on ka väga lõbus. Teie ehitatud CodeCombat’i mängud on mõlemad huvitavad, kuid ka visuaalselt uimastavad. Ja mängimine on juba laste seas nii populaarne. Lastele oma virtuaalse keskkonna arendamisel väljakutse andmine võib innustada neid tulevikus midagi hämmastavat üles ehitama!

Tynker

Nagu sissejuhatuses lühidalt mainiti, leidsime midagi kõigile teie vanematele seal. Tynker on lõbus väike platvorm, mis aitab lastele kodeerimist õpetada. See põhineb väga lihtsal pukseerimisliidesel, kus lapsed saavad valikute vahel liikuda ja loodetavasti esitatud probleemid lahendada.

Tynker

Ja ärge saage ka valesti aru, Tynker on kohandatud kaasaegsete standarditega rohkem kui arvate. Kui teil on lapsi, kes hiilivad teismelisena, võite lasta neil kirjutada lahendusi, kasutades Pythonit või JavaScripti, mitte ainult plokke.

Lõppsõna: esita endale väljakutse!

Kokku on kõigi meie loetletud saitide ja platvormide jaoks 10 000 kordumatut koodiväljakutset. Neid kõiki pole võimalik niisama läbi saada.

Selle asemel on minu soovitus leida platvorm, mis teie arvates sobib kõige paremini teie vajadustega, ja keskenduda ainult ühele platvormile. Saate luua sõprussuhteid, õppida uusi asju ja kes teab – võite õppida piisavalt, et leida uus töökoht kõige paremini tasustavas ettevõttes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map