13 populaarset Androidi ja iOS-i emulaatorit Windowsi, MAC ja Online jaoks

Olgu see LG, Samsung või Huawei, 90% mobiiltelefonidest töötab Androidis. Arvestades mobiilirakenduste arendusturu tohutut kasvu, tehakse palju ühilduvusteste, kuid juba kasvava töökoormuse tõttu pole arendajatel aega mobiilirakenduste funktsioonide ühilduvuse probleemide testimiseks.


Lisaks ajalistele piirangutele on probleeme mitmekesiste rakenduste kõigi funktsioonide testide läbiviimiseks piisavalt ressurssidega. Selle tulemusel on populaarsuse saavutanud emulaatorite kasutamine, mis aitab testimisprotsessi sujuvamaks muuta ja hõlbustada, et muuta see lihtsamaks ja vähem tüütuks.

Enne kui liigume edasi, võtkem kõigepealt kindlalt ühendust emulaatoriga. Mis see siis on?

Noh, alustuseks on emulaator definitsiooni järgi tööriist, mis jäljendab Androidi opsüsteemi ühes lauaarvutis. Arendajad loovad emulaatori, et aidata kasutajatel või arendajatel, kes soovivad androidi kasutada ilma installimise vaeva nägemata.

See on programm, mis töötab arvutisüsteemis, jäljendades külalise seadme arhitektuuri. Näiteks saate oma arvutil selliseid mänge nagu PUBG või Pokemon Go hõlpsalt ära kasutada, ilma et neid oleks installitud. Lahe, kas pole??

Nüüd, kui me teame, milleks see tööriist täpselt sobib, vaatame, kuidas see aitab rakenduste testimisel.

Oleme olnud tunnistajaks mobiilirakenduste arengu märkimisväärsele kasvule. Järk-järgult on neist mobiilirakendustest vaieldamatult saanud meie olemasolu tugipunkt ja nende arv kasvab veelgi, kuna mobiiltelefonide kasutamine muutub veelgi üldlevinud. Ükskõik, kas see on midagi nii kodumaist kui toidukaupade ostmine või meelelahutuslik tegevus, näiteks mängude mängimine, kõik on nüüd vaid hiireklõpsu kaugusel.

Rääkides sellest, et midagi sujuvalt toimiks, peab see olema kuni märgini.

Seetõttu peavad kõik rakendused enne kasutajatele teele saatmist läbima range testimisfaasi, et tuvastada kõrvalekalded. Seega on see kõigi arendajate jaoks tõeliselt jumalakartlik, arvestades seda, kuidas see mobiilirakenduse testimisfaasis täpsustab ootamatuid või ebaharilikke käitumisharjumusi..

Enne kui alustame erinevate emulaatorite arutamist, uurime natuke, kuidas see töötab ja mis on see, mis ajendab kasutajaid sellist tööriista valima.

Androidi või iOS-i rakendust või brauserit jäljendab määratletud operatsioonisüsteemis, näiteks Macis ja Windowsis, kasutatava operatsioonisüsteemi emulaator. Mida see teeb, on see, et see kehtestab Androidi või iOS-i seadme virtuaalse riistvara tingimused. Pärast seda kasutame seda silumise kõrval ka testimiseks. Nagu miski siin maailmas, tuleb ka emulaatoril oma õiglane osa piirangutest.

Me ei saa eitada, kui kallis on tõelise Androidi seadmelabori seadistamine ja hooldamine, kuna lisaks sagedastele seadmeuuendustele pole see tavaline hoolduskulude katmine. Seetõttu on veebis kasutatavad Androidi ja iOS-i emulaatorid kasutajate seas populaarne valik ja õigustatult!

Alustame, inimesed!

Söögiisu

Söögiisu on brauseripõhine emulaator ning sobib hästi HTML5 ja JavaScriptiga.

Arvestades, et iOS-i emulaatorite jaoks pole PC-de ja Maci jaoks saadaval piiratud valikuid, on Appetize parim lahendus, kuna kõige rohkem on teil vaja rakendust veebisaidile üles laadida ja seejärel olete kõik valmis minema. See teenindab tõhusalt nii Androidi kui ka iOS-i.

LambdaTest

Valikus on üle 2000 erineva brauseri ja OS-i keskkonna kombinatsiooni, LambdaTest tagab, et veebisaidid ja kõik rakendused vabaneksid kõigist vigadest ja töötaksid sujuvalt. Sisseehitatud arendaja tööriistad on värav silumiseks, seda ka reaalajas.

See hõlbustab brauseritevahelist testimist mitmetes mobiilibrauserites, näiteks Safari, Mozilla ja Google Chrome. Lambda tunneli funktsioon pakub täiendava eelise nii kohapeal kui ka eraviisiliselt hostitud lehtede testimisel.

Genümotsioon

Seda on lisaks funktsioonirikkale emulaatorile lihtne kasutada ja seadistada. See on saadaval tasuta ja tasulises versioonis.

Genümotsioon paistab silma oma võimekate OpenGL-graafikakaartide tõttu. See teeb sellest ühe parima ja kiireima Androidi emulaatori. Kaasas pistikprogrammid nii Eclipse’i kui ka Android Studio jaoks.

Peale selle on see saadaval mitmetes opsüsteemides Windows, Linux ja OS X. See võimaldab ka kaamerana kasutada emuleeritud seadme jaoks veebikaamera. ADB käske saab täita ka ADB tunneli abil.

Kastmelaborid

Kastmeke Androidi ja iOS-i simulaatorid on ökonoomne lähenemisviis testide juhtimiseks mobiilirakendustes. Nende emulaatorid võimaldavad teil brauseriülest testimist läbi viia atraktiivsel kiirusel, tegelike seadmete odavama hinnaga.

Kokkuvõtteks võib öelda, et need on seal tõenäoliselt parimad, et pakkuda hea segu emulaatoreid, simulaatoreid koos reaalsete seadmetega, et saavutada parim, kui tegemist on mobiilse testimise automatiseerimisega.

AWS-i seadmefarm

AWS-i seadmefarm aitab veebi- ja mobiilirakenduste käitamisel testimiste kaudu, mis on jaotatud paljudesse töölauabrauseritesse, näiteks Chrome, Internet Explorer ja Firefox ning päris mobiilseadmed. Selle eesmärk on tagada, et rakendus toimiks sama olenemata brauseri keskkonnast.

Automatiseeritud testimise abil tuvastatakse probleemid ja rühmitatakse need nii, et kõigepealt saaks keskenduda kõige olulisemale. Neid analüüsitakse ja fikseeritakse videote, toimingute ja konsoolide logide ning veebidraiverite logide intensiivse kasutamise kaudu.

Bluestacks

Bluestacks, on asjakohane mainida, kui populaarne ja üldine valik on see Androidi emulaatorite jaoks. Miks see nii on??

Alustuseks on Bluestacks üks töölauaemulaator, mis sobib hästi nii Windowsi kui ka Maciga. Ehkki nad kujundavad selle viisil, mis võimaldab tal töötada mis tahes Androidi rakendust, toimivad selle funktsioonid kõige paremini Windowsi Androidi videomängude mängukogemuse parendamiseks.

Niisiis, kui olete keegi, kes tegeleb palju graafiliste mängudega, siis see on teie jaoks, sest see hõlmab kõike arvutis olevaid Androidi mänge! Kõige olulisem eelis on see, et graafiline kvaliteet ei kao absoluutselt ja ärge unustage selle märkimisväärset ühilduvust enamiku ja peamiste Androidi mängudega.

MEmu

See on Androidi emulaator, mille eesmärk on parandada teie videomängude kogemusi. Seda on lihtne kasutada, kuna see ei hõlma nende keerukate sätete muutmist ega kohandamist. Vaja on ainult installimist ja teil on hea mängida. Metroosurfarid, Geometry Dash ja Minioni lööve on mõned mängud, mida saate selle emulaatori abil kogu südamest nautida..

Peale selle, MEmu on muutunud erandiks, kuna see toetab Lollipopit, Android Jelly-beanit ja ka Kitkat. MEmu on soovitatav tähetootlikkuse tõttu ja on ka tasuta kasutamiseks.

Nox

See on veel üks Androidi emulaator, mis on spetsialiseerunud videomängudele ja toetab mitut Androidi versiooni. Selle on kujundanud ja meisterdanud BigNox ning toitlustab selliseid mänge nagu PUBG ja Clash of Clans. Sellel on lisafunktsioonid, näiteks klaviatuuri kaardistamine. See funktsioon annab teile võrreldes teiste mängijatega eelise, kuna klaviatuuri vastus on kiirem.

Mitme mängija režiim võimaldab teil mängida ühe mängu korraga erinevates akendes, mis võimaldab vahetada korraga mitu mängu. See on tasuta allalaaditav ning seda kasutatakse Windows 10 ja Mac puhul. Rääkides sellest, on seda nagu iga teist tarkvara lihtne alla laadida ja installida.

Android Studio

Androidi stuudio kaasas mitmesuguste tööriistadega, mis aitavad arendajatel mängude rakendusi ja mänge kavandada ja ehitada ainult Androidi jaoks. Samamoodi on see kaasas isegi sisseehitatud emulaatoriga, mis aitab teie mängu või rakendust testida.

Seadistamine on siiski üsna keeruline ja võib olla aeganõudev. See võib osutuda algajale üsna vaeva nägevaks, samas kui see võib olla ideaalne valik arendajatele. See on arukas tarkvara ja toetab lisaks C / C ++ keeltele ka Kotlinit, Java.

Punasõrm

Punasõrm on üks kasutajasõbralikumaid ja kergeid emulaatoreid. Sellel pole riistvaranõudeid ja mälukasutus on minimaalne, nii et see sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka kasutajatele, kes soovivad arvutiressurssidega kursis olla.

See pakub Androidi kogemust, mis on 100% levinud. Mitte ainult see, vaid see on ka platvormideülene emulaator ja võimaldab juurdepääsu kõigi Androidi rakenduste käitamiseks Windowsi või macOS-i kaudu.

BrowserStack

BrowserStack on Apple iOS-i ja Google Androidi mobiilemulaatorite jaoks ainulaadne ja uuenduslik saar, mis mõlemad on 99% sarnased reaalseadmetega.

BrowserStack on kõige usaldusväärsem veebi- ja mobiilse testimise platvorm. See võimaldab teil testida mitme seadme ja lauaarvuti brauseri abil, et tarkvara ületaks organisatsiooni ja klientide ootusi. Paindlik, kasutajasõbralik ja mitmekülgne liides koos hämmastava API-ga muudab selle töö üsna lihtsaks.

Saate hõlpsalt vahetada mobiiltelefoni, personaalarvuti või MAC-i vahel.

iPadian

Sarnaseid tööriistu on üsna vähe iPadian, mis pakuvad iPadi või iPhone’i kogemust nii Macis kui ka PC-s, kuid need ei lase teil testide käitamiseks rakenduse või koodi üleslaadimise ulatusest kaugemale minna. Seetõttu, kui soovite kasutada iOS-i emulaatorit, mis jäljendab iOS-i riistvara riistvara Windowsi töölaual, peaksite otsima iPadi.

On asjakohane mainida, et tegelikkuses ei ole see täielikult emulaator, pigem simuleerib see iOS-i kasutajaliidest, kasutades Windows 7 või uuemat opsüsteemi, avades uue akna ning kasutades Windowsi rakendusi ja riistvara. Kaasas kohandatav liides koos paljude huvitavate rakendustega.

RunThatApp

RunThatApp võimaldab teil oma mobiilirakendusi brauserites sujuvalt käivitada, võimaldades kasutajatel rakendusi testida ja reklaamida. See vähendab kulusid suurema määraga, arvestades, et see kasutab seadme emuleerimist. Kasutatav platvorm on nii ainulaadne, et toetab peaaegu kõiki seadmeid ja brauserit.

Lõppsõna …

Loodame, et meie kureeritud nimekirjad osutuvad teile kasulikuks, kui otsustate endale ise valida.

Sildid:

  • macOS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map