11 tööriista Androidi rakenduste arendamise edendamiseks

Androidi rakenduste arendamise tööriistad parema kiiruse, parema silumise ja parema turvalisuse tagamiseks!


Ligikaudu 3 miljoni mobiilirakendusega Google Plays suudab Androidi opsüsteem juhtida globaalset maastikku. Väikeettevõtted, VKEd ja suurettevõtted näevad kõvasti vaeva, et luua kindel mobiilne kohalolek ja mõjutada oma turuosa. Kõigil pole siiski oskusteavet ja teenuseid, mis on vajalikud rakenduse loomiseks nullist loomulike tööriistade mõjul.

Samuti on see uskumatult aeganõudev ja kulukas Androidi rakenduse arendamine iOS-i rakenduse kaudu. Mis aga juhtuks, kui ma ütlen teile, et see pole peaaegu tõsi? Rakenduste kiirema arendamise hõlbustamiseks sama hinnaga ja tõhususega on saadaval hulgaliselt tööriistu.

Saate kõik seal olevad rakendused palju kiiremini ja tõhusamalt välja ajada. Noh, tänu integreeritud arenduskeskkondadele (IDE) ja muudele aja kokkuhoiujärgsetele tööriistadele ja rakendustele, mida kasutatakse androidi rakenduste arendamiseks.

Android Studio

Android Studio on Google’i ametlik IDE-platvorm, mis pakub tööriistu kõigi Androidi seadmete rakenduste arendamiseks. See esitleb visuaalse paigutuse redaktorit, mis käivitab ConstraintLayout, kus arendajad saavad välja töötada liitpaigutusi ja eelistada seda erinevates seadmetes mis tahes ekraanisuuruses.

Kõigi Androidi rakenduste ametliku IDE-na näib, et Android Studio on arendajate jaoks valitud tööriistade loendis pidevalt esikohal. Järgnevalt on toodud mõned selle omadused.

 • Navigeerimisredaktor
 • Android Gradle’i pistikprogrammi värskendused
 • Kustutage kasutamata Android Studio kataloogid
 • Androidi rakenduste kogumid toetavad nüüd rakendust Instant
 • IntelliJ IDEA 2018.2.2 muudatused
 • Võrguprofiil: vormindatud tekst
 • Kotlin 1.3.11 värskendus
 • C-i jaoks korrektne tugi++
 • Uus projektiviisardi välimus
 • Laiska ülesande konfiguratsioon
 • Ühe variandi projekti sünkroonimine
 • Ühe variandi projekti sünkroonimine
 • CPU profiil: kaadri renderdamise andmed

DevKnox

DevKnox on kõige ilusam tööriist turvaliste android-rakenduste loomiseks. Rakenduste sees on peidetud palju turvavead, millest arendajad pole isegi teadlikud. Selle asemel võib kuluda palju harjutamist ja vaeva, enne kui saate mitmesugused turvalisuse kriitilised aspektid nende puuduste avastamiseks piisavad..

Kuid see suurepärane tööriist aitab teil turvanõuete avastamisel ja hõlmab funktsioone, mida on sama lihtne käsitseda kui IDE-s õigekirjakontrolli. See pakub reaalajas testimist, haavatavuse jälgimist, reaalajas testimist ja sai interaktiivse armatuurlaua.

Xamarin

Xamarin on platvormideülene arendustööriist fantastiliste omarakenduste loomiseks. See kasutab äriloogika kihte ja andmetele juurdepääsu programmidele. Mitte ainult Android, vaid ka Xamarini abil saate arendada iOS-i, Windowsi rakendusi. Allpool on toodud mõned selle eelised.

 • See on monoraamistik, mis toetab kontakti mobiilseadmete API-ga
 • Xamarini komponentide pood sisaldab kasutajaliidese juhtelemente, platvormideüleseid raamatukogusid ja muude tootjate raamatukogusid
 • See annab vähem vigu ja pakub seetõttu kiiremat tempot
 • See pakub rakenduste indekseerimist ja sügavat linkimist
 • Luba tarbida funktsioone, millele pääseb juurde ainult konkreetsel platvormil

Seal on fantastiline Udemy kursus Xamarini õppimiseks.

Androidi varade stuudio

Androidi varade stuudio omab märkimisväärset hulka hõlpsasti kasutatavaid tööriistu, mis teevad erinevat tüüpi ikoone (kanderakett, üldised rakenduste otseteede ikoonid jne), mida vajate Androidi rakenduste kavandamisel ja arendamisel.

 • Käivitusikoonid – teie rakenduse visuaalne pilt
 • Toiminguriba ikoonid on peamise rakendusriba graafilised nupud ja kuvavad kõige tõhusamad toimingud
 • Üldised ikoonid – on kerged / kontekstuaalsed ikoonid, mida kasutatakse teie rakenduse raamis
 • Märguandeikoonid – see aitab kuvada rakenduse logo olekuribal hiljutise teatise ilmumisel
 • Lihtsad üheksa plaastrit – saate luua graafikaelemente erinevate ekraanitiheduste jaoks
 • Rakenduse teema – looge huvitav ja arusaadav kohandatud tegevusriba stiil

LeakCanary

LeakCanary on Square’i poolt välja töötatud vinge avatud lähtekoodiga tööriist, mis teeb mälulekke tuvastamiseks aeganõudvat ja keerulist tööd. Pärast seadistamist hakkab see teile kohe märguandeid andma, kui teie rakenduses ilmnevad mälulekked, ja tiheda korstnajäljega, mis aitab teil probleemi lahendada.

LeakCanary on loodud võimalikult hõlpsaks kasutamiseks. Enamiku rakenduste jaoks ei tohiks rakenduse vormi .gradle-failis vaevalt võtta paar täiendavat rida ja teie rakendusklassi veel üks koodirida. See on piisav mälulekke teatud jälgimise võimaldamiseks projektides.

Täieliku katvuse saamiseks võib RefWatcheri objekti esitada, et vaadata objekte, mis peaksid olema prügikogutud rakenduste

Instabug

Instabug muudab seda, kuidas teie kasutajad teile rakenduse kohta tagasisidet annavad.

Nad saavad jagada ekraanipilte, video- ja helisalvestisi, üksikasjalikke logisid ja palju muud, et aidata vigu kiiresti tuvastada ja parandada. Saate hankida reaalajas krahhiaruandeid koos korstnajälje üksikasjadega, krahhi taasesitamise samme, seadme- ja seansi andmeid ja palju muud. Vea- ja krahhiaruannete kaudu saate teid kohe, kui teie rakenduses ilmneb probleem.

See tööriist annab teile kindluse rakenduse vabastamiseks põhjalike vea- ja krahhiaruannete, rakendusesiseste küsitluste ja reaalajas kasutajate tagasiside kaudu..

GameMakeri stuudio

Noh, Androidi mängude arendajate jaoks on üks silmapaistvamaid arendusvahendeid GameMakeri stuudio. GameMaker annab kõik, mida vajate 2D-mängude loomiseks, kasutades väga väikest koodi. See on äärmiselt kasutajasõbralik rakendus sujuva lohistamisliidesega.

GameMaker loob platvormidevahelisi ja mitme žanriga videomänge, mis käitavad kohandatud lohistamisvisiooni programmeerimiskeelt või GameMakeri keelena tuntud kirjakeelt. See on algselt loodud selleks, et algajad arvutiprogrammeerijad saaksid olla valmis arvutimänge tootma ilma palju programmeerimisteadmisi tundmata.

GameMaker: Stuudio on mõeldud algajatele ja algajatele mängude arendajatele.

Tõukur

Tõukur on eelteavitusteate vahend. See toetab kõige levinumaid keeli & raamid. See võimaldab kliendil jagada sündmusi kõigi kanalitega kõigi kanalitega, tagades samas täieliku turvalisuse ja turvalisuse. See pakub kõike, mida vajate tõukesüsteemi seadistamiseks, sealhulgas järgmist.

 • Juurdepääsu kontroll / autentimine
 • Paindlik pubi- / alamsõnumid
 • Webhookide funktsioon võimaldab tolli tegevusi süsteemis hankida, nagu need toimuvad
 • Hankige märguandeid Slack’is, saatke mõõdikud Datadogi armatuurlaudadele.

Kangas

Võite juba hinnata, kui võimekas ja muljetavaldav Kangas on.

See on elegantne populaarne modulaarne SDK, mis võimaldab kasutajatel tööriistade kogumist valida. Selle on omandanud Google ja seda saab tasuta kasutada. Tööriistakomplekt sisaldab beetatestide kasutuselevõttu, kasutajaanalüütikat, krahhi analüütikat ja reklaamitööriistu. Laske seda teha, kui te seda veel teinud pole.

Järgnevalt on toodud mõned kanga omadused.

 • See toetab Unityt, nii et arendajad saavad kasutada Crashlyticsi oma mängude kvaliteedi parandamiseks.
 • See toetab Androidi loomulike krahhide aruandlust, nii et saate jälgida oma loomuliku koodi stabiilsust.
 • See võimaldab teil juba kasutatavate tööriistade abil jälgida ja suunata stabiilsusprobleeme oma meeskonda.
 • Saate eksportida oma töötlemata krahhi andmed BigQuery-sse ja teil on vabadus seda sügavalt analüüsida.

Lähtepuu

Lähtepuu on lihtne tööriist Giti kasutajasõbralikumaks muutmiseks.

Te saate kõiki oma muudatusi, hoidmisi ja harusid ilusti ette näha ning kunagi ei tohi käsurida korduvalt ühte käsku kirjutada. Lisaks võib see olla abiks kõigile uustulnukatele, kes Giti tohutusega segadusse lähevad.

TensorFlow

TensorFlow loodi teatises mobiilsete ja manustatud platvormidega. TensorFlow on tasuta ja avatud lähtekoodiga tarkvararaamatukogu andmevoo ja diferentseeritava programmeerimise jaoks mitmesuguste ülesannete jaoks ning tehisintellekti jaoks.

Kui ehitate AI-põhist androidi rakendust ja soovite masinõpet juurutada, tasuks proovida TensorFlowi raamistikku. Hea asi, saate laiendada API-t ka töölauarakenduste jaoks.

Järeldus

Sobiva hulga tööriistade ja ressursside abil on Androidi arendus muutunud põnevamaks ja juurdepääsetavamaks. Androidi arendajad õitsevad veelgi kiiremini kui kunagi varem. Seal on teil tohutult võimalusi. Teil on vaja vaid suurepärast ideed oma plaani käivitamiseks ja teie rakendus oleks järgmine, mis võtaks endale koha Google Plays..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map