11 parimat tööriista API kiiremaks testimiseks ja loomiseks

Ehitage API nagu proff kiiresti.


Organisatsioonid on Microsofti teenuste arhitektuurimudelil oma tarkvararakendusprojektide õnnestumiseks üleminekul, kuna enamus mikroteenuste projektidest kasutavad API-sid (rakenduste programmeerimisliidesed). Siinkohal peame kiitma Microsofti teenuseid, kuna sellel on mitmesuguseid lisafunktsioone kui teistel mudelitel.

Nagu neil on eraldi andmemahud, millel on eraldi käsud iga andmehoidla haldamiseks; samuti võimaldab see tarkvara pakkujatel komponente kiiremini juurutada. Ja kui ühte rakendust värskendatakse, ei pea ülejäänud rakendusi värskendama; nad saavad oma funktsionaalsust jätkata.

Oleme selleks, et pakkuda kiireid tulemusi või teenuseid lõppkasutajatele, kes kasutavad oma vajaduste jaoks rakendusi. Paljud API-d kasutavad andmete saatmiseks ja vastuvõtmiseks REST-teenuseid HTTP kaudu. Paljud tarkvaratesteerijad automatiseerivad oma testimist UI-põhise testi ja API-testiga. Võrreldes API testimist kasutajaliidesel põhineva testimisega, on API testid palju kiiremad ja usaldusväärsemad kui kasutajaliidesel põhinevad testid.

Mis on API testimine?

Enne kui asume selle juurde, annan teile teada, mis on API.

Üldiselt toimib see rakenduste, seadmete ja andmebaaside sõnumitoojana. Oletame, et otsite lendu veebipõhise reiside broneerimise saidi kaudu. See palub teil sisestada nõutud üksikasjad, näiteks lähtekoha, sihtkoha ja ühe reisi või edasi-tagasi reisi üksikasjad määratud hindadesse.

Kui klõpsate otsingul siin, siis jõuab API-le pilt, see toimib koos iga hingamisteede API-ga ja mis tagab, et tulemused vastavad teie normidele. Kõik juhtub vaid mõne sekundi jooksul.

Kui API ei tööta reaalajas stsenaariumides korrektselt, siis API kasutamist pole vaja kasutada?

Nendest olukordadest eemal hoidmiseks peame valima API testimise. Seega peame enne teenust kasutavat vaatajaskonda testima API-d. See mängib olulist rolli rakenduste arendamisel.

Vajalik API testimine on teatud tüüpi tarkvara testimine, mida tuleb teha API arendamiseks, et saavutada sisseehitatud rakenduse funktsionaalsus, täitmine, turvalisus ja usaldusväärsus. See keskendub peamiselt tarkvaraarhitektuuri ärikihile. Testimine on pideva integratsiooni õnnestumise ülioluline osa & DevOps rakenduse toimingud.

Vaatame järgmisi tööriistu, et lihtsustada meie arendusülesandeid.

SoapUI

SoapUI on silmapaistev API testimise tööriist veebiteenuste testimiseks.

See suudab kontrollida nii SOAP veebiteenuseid kui ka RESTful veebiteenuseid. SoapUI on saadaval avatud lähtekoodiga ja PRO versioonina, kuid nagu võite arvata, sai PRO versioon täiendava funktsionaalsuse. See põhineb Java-l, nii et see töötab enamikus opsüsteemides, eeskätt on seda lihtne õppida & kasutatav ja usaldusväärne kõigile.

SoapUI api

Miljonitele kasutajatele usaldatud, saate neid kasutada mitmesuguste testijuhtumite jaoks.

 • Funktsionaalne
 • Andmepõhine
 • Pilkamine
 • Turvalisus
 • Etendus

Võimalik, et olete huvitatud põhjalikust õppimisest, vaadake seda veebikursus.

Kataloni stuudio

Kataloni stuudio on automaatika testimise tööriist veebi, API ja mobiili jaoks. Seda autasustati tärkava testimisvahendina ja parimaks automaatika valdkonnas.

Põhijooned:

 • Testimislahendus testijatele ja arendajatele
 • Toetab igasuguseid SOAP, REST taotlusi
 • Töötab sellise raamistikuga nagu BDD Cucumber. See on testimisviis, mille puhul kirjalikud testijuhtumid on koostatud naturaalsetes keeltes, mis aitab edastada teavet sidusrühmade ja tehniliste inimressursside vahel.
 • Sisseehitatud integratsioonid Jenkinsi, JIRA, Slacki, Dockeri ja qTestiga
 • Kasutage Katalon UI / UX funktsioone tõhusalt, näiteks otsimist, lohistamist & langus, sisseehitatud märksõnad, testjuhtumite valimine

Kataloniga saate tasuta alustada.

TestNG

TestNG on Java keele jaoks inspireeritud JUnitist ja NUnitist. Selle peamine moto on pakkuda hõlpsasti kasutatavaid funktsioone ja täita igat tüüpi testimisetappe, näiteks üksus, integratsioon, funktsionaalsus jne..

 • TestNG abil koos seleeniga saate luua kiire raporti, kus saame teada, mitu testjuhtu oli ebaõnnestunud, edenenud ja põrganud.
 • Integreerige hõlpsalt DevOps-i tööriistadega nagu Maven, Jenkins, Docker jne.
 • Märkuste kasutamine TestNG-is aitab koodi hõlpsamini mõista ja erandid püüti automaatselt kui JUnit.

TestNG abil saate luua andmepõhiseid teste.

Postiljon

Postiljon on omamoodi tööriist, millega saab täita nii hoone kui ka testida API-sid. See on avatud lähtekoodiga ja hõlpsasti paigaldatav. Postimehe tööalal on sellised funktsioonid nagu uus, import, jooksja, minu tööala, kutse, kogud, päringute vahekaart, HTTP-päring ja salvestamine jne..

postiljoni api

Tähtsündmused

 • Kirjutage ja käivitage JavaScripti abil iga taotluse testid
 • Postmannis API testimisel saate valida vajalikud HTTP-meetodid, nagu GET, PUT, POST jne.
 • Mis tahes API-tulemuse sisendväärtuse määramiseks võite kasutada Postmani keskkondade haldamise funktsioone.
 • Salvestage seotud lõpp-punktid kollektsiooni.

Postimehel on API kiiremaks ehitamiseks palju rohkem eeliseid. Vaadake seda Udemy kursus kui see on huvitatud praktilistest asjadest.

Swagger

Swagger, see on AKA parim API tööriistad API-de kavandamiseks, loomiseks ja testimiseks. Swaggeri tööriistad on nii avatud lähtekoodiga kui ka profid ning see on aidanud miljoneid arendajaid & testijad, et pakkuda suurepärast API-d.

vehkija

Funktsioonid

 • Inspektorit on lihtne API-sid kujundada, dokumenteerida ja testida
 • Samuti saate testida API-sid pilves
 • Toetage igat tüüpi teenuseid nagu REST, SOAP
 • SwaggerHub on platvorm, kus saate OpenAPI abil kujundada ja dokumenteerida

JMeter

JMeter on lihtne, kuid võimas tööriist automatiseeritud testimiseks. RESTFul teenuste jõudluskontrolli saate teha JMetri skriptimise abil. See võib kasutada erinevaid keeli, nagu Java, JavaScripti ja PHP. See on loodud veebirakenduste testimiseks, kuid hiljem on see laienenud muudele testimisfunktsioonidele.

Funktsioonid

 • JMeter on tähistanud nii kiiret API testimise tööriista, kuna see teeb ulatusteste kiiresti
 • Rohke pistikprogrammide installimiseks avatud lähtekoodiga ja toega & pikendused
 • JMeteril on eraldi funktsioon, mida nimetatakse parameetrite vahekaardil parameetrite lisamiseks ja mida me teistes programmides ei leia
 • Oskab JMeteris läbi viia täiuslikke funktsionaalsuse ja koormuse katseid

Võite olla kindel

Rahulik teek on Java domeeni jaoks kohandatud API-tööriist, mis kasutab inimesi REST-teenuste testimiseks ja valideerimiseks. Seda kasutatakse ka HTTP-, JSON- ja XML-põhiste veebiteenuste testimiseks ning see annab meile palju peamisi funktsioone, näiteks XPathi valideerimine, JSON Pathi süntaks, hõlpsad failide üleslaadimised ja spetsifikatsioonide taaskasutamine. Ja ka seda mõjutasid peamiselt dünaamilised keeled, näiteks Groovy, Ruby.

kindel olla

Üks suurepäraseid funktsioone, mida kindel võite pakkuda, on see, et pärast vastuse saamist ei pea te XML- või JSON-vastuseid sõeluma..

Tricentis Tosca

Tricenti Tosca on kohandatud pidev testimisriist DevOps platvormidele, kuna mõnda juhtivat tööriista ei olnud DevOps keskkonnas kohanud. Algaja saab ka Tosca tööriistast aru ja saab kohe luua eelvaate API-teste ettevõtte perspektiivist ning seejärel integreerida need kõikidesse stsenaariumitesse.

Tricentis Tosca sobib pidevaks testimiseks & automaatika test mobiilipõhise, veebipõhise, kasutajaliidese, SAP jms jaoks.

Mesindus

Mesindus on täielik API-platvorm, kus saame API-sid kujundada, ehitada, arendada ja dokumenteerida. See loob raamistiku kiireks tootmiseks valmis API arendamiseks, testimiseks ja juurutamiseks. Üldiselt peame API loomiseks määratlema sisendi ja väljundi skeemi, samas kui Apiar API-s saab sisendi ja väljundi kujundada pilkatuks.

See pilkatud API vastab rakenduse spetsifikatsioonidele ilma kodeeringut muutmata, samal ajal kui andmeid saab integreerida ja testida. Ehituse API-l on töövoo erinevad etapid. Sellegipoolest võib mesindus pakkuda meeskonna igal etapil iseseisvat tööd.

MuleSoft API

MuleSoft API, alias AnyPoint API Manager on platvorm, kus arendajad saavad API-sid luua, kujundada, hallata ja avaldada. See pakub organisatsioonidele integreerimist selliste populaarsete pilveteenustega nagu Salesforce, SAP ja paljud teised. AnyPointi platvorm kasutab Mule käitusaja mootorina.

mulesoft api

API haldur tagab, et iga API on turvaline ja lihtsustatult öeldes on täielik elutsükli API haldus.

Apigee

Apigee Google Cloud poolt võimaldab API-halduritel API-sid kavandada, turvata, avaldada, analüüsida, jälgida ja raha teenida. Digitaalse kiirenduse teostamiseks saab seda kasutada hübriidpilve keskkonnas. Apigee teeb tavalistest arendajatest API eksperdi.

Apigee edge loob API puhverserverid ja neid kasutades; võite saada tegelikke analüütilisi andmeid. Apigee edge’i loodud puhverserverid haldavad turvalisust ja autentimist, et pakkuda paremaid teenuseid.

Järeldus

Olenemata kõigist API-vahenditest oleks sama funktsionaalsus, kuid lähenemisviis on erinev. Parim viis nende kogemiseks on proovida näha, mis teie ettevõtte jaoks kõige paremini sobib.

Sildid:

 • API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map