11 avatud lähtekoodiga asjade interneti (IoT) platvormid ja tööriistad

Mõned parimatest Interneti Interneti platvormidest ja tööriistadest andmete kogumiseks, töötlemiseks, visualiseerimiseks ja seadme haldamiseks.


IoT platvorme ja tööriistu peetakse asjade Interneti ökosüsteemi kõige olulisemaks komponendiks. Igasugused Interneti-seadmed võimaldavad luua ühenduse teiste Interneti-seadmete ja -rakendustega, et edastada teavet standardsete Interneti-protokollide abil. IoT platvormid täidavad tühiku seadme andurite ja andmevõrkude vahel. IoT platvormid ühendavad andmeid andurisüsteemiga ja annavad taustarakendusi kasutades ülevaate, et luua aimu paljude andurite väljatöötatud andmete rohkusest.

Asjade Internet (IoT) on tehnoloogia tulevik, mis aitab tehisintellektil (AI) asju oluliselt tugevamal viisil reguleerida ja neist aru saada.

Oleme valinud hulga tuntumaid internetiplatvorme ja tööriistu, mis aitavad teil asjade Interneti projekte organiseeritud viisil arendada.

Zetta

Zetta on API-l põhinev Interneti-platvorm, mis põhineb Node.js-l. Seadmete HTTP API-de valmistamiseks peetakse seda terviklikuks tööriistakomplektiks. Zetta ühendab REST API-sid, WebSocketsit, et teha andmemahukat ja reaalajas rakendust. Järgnevalt on toodud mõned märkimisväärsed omadused.

 • Seda saab kasutada pilves või arvutis või isegi tagasihoidlikes arendusplaatides.
 • Lihtne liides ja vajalik programmeerimine andurite, ajamite ja kontrollerite juhtimiseks.
 • Võimaldab arendajatel kokku panna nutitelefoni-, seadme- ja pilverakendused.
 • See on välja töötatud andmemahukate ja reaalajas rakenduste jaoks.
 • Muudab mis tahes masina API-ks.

Arduino

Kui soovite luua arvuti, mis suudaks tavalise eraldiseiseva arvutiga seostades reaalset maailma paremini tajuda ja seda tugevamini kontrollida, siis Arduino võib olla teie tark eelistus.

Pakkudes asjakohast segu IoT riist- ja tarkvarast, on Arduino lihtsasti kasutatav IoT-platvorm. See toimib riistvara spetsifikatsioonide hulga kaudu, mida saab anda interaktiivsele elektroonikale. Arduino tarkvara kuulub Arduino programmeerimiskeele ja integreeritud arenduskeskkonna (IDE) kavasse.

Sõlm-PUNANE

Sõlm-PUNANE on visuaalne tööriist asjade interneti vooderdamiseks, st riistvaraseadmete, API-de ja võrguteenuste ühendamiseks uuel viisil. Node.js-l põhinev Node-RED kirjeldab end kui “visuaalset vahendit asjade interneti juhtimiseks”.

See võimaldab arendajatel ühendada seadmeid, teenuseid ja API-sid brauseripõhise vooredaktoriga. Seda saab kasutada Raspberry Pi-l ja selle võimaluste suurendamiseks on juurde pääseda veel 60 000 moodulile.

Laperdus

Laperdus on elektroonikaprojektide jaoks programmeeritav protsessorituum, mis on mõeldud õpilastele ja inseneridele. Laidus võtab kuulsuse, see on pikamaa. Sellel Arduino-põhisel tahvlil on traadita saatja, mis võib näidata rohkem kui pool miili. Lisaks ei vaja te ruuterit; laperduslauad saavad üksteisega kiiresti suhelda.

See koosneb 256-bitisest AES-krüptimisest ja seda on lihtne kasutada. Mõned muud funktsioonid on allpool.

 • Kiire jõudlus
 • Ekspressiivne ja paindlik kasutajaliides
 • Natiivne esinemine
 • Olemasolevate vidinate visuaalne viimistlus ja funktsionaalsus.

M2MLabs Peajõud

M2MLabs Peajõud on rakenduste raamistik masinate arendamiseks masinate (M2M) rakenduste jaoks, nagu kaugjuhtimispult, autopargi administreerimine või nutiterminal. Selle võimalused hõlmavad seadmete paindlikku projekteerimist, seadme ülesehitust, masinate ja rakenduste vahelist ühendust, andmete valideerimist ja normaliseerimist, pikaajalist andmehoidlat ja andmete otsimisfunktsioone.

See põhineb Java ja Apache Cassandra NoSQL andmebaasil. M2M-i rakendusi saab modelleerida tundide, mitte nädalate asemel ja seejärel edastada need kõrgjõudlusega täitmiskeskkonnale, mis on loodud tavalise J2EE-serveri ja väga skaleeritava Apache Cassandra andmebaasi peal.

Asjade juhatus

Asjade juhatus on andmete kogumiseks, töötlemiseks, visualiseerimiseks ja seadme haldamiseks. See toetab kõiki tavapäraseid Interneti-protokolle, nagu CoAP, MQTT ja HTTP, sama kiiresti kui pilve- ja kohapealsed juurutamised. See loob töövooge, mis põhinevad disaini elutsükli sündmustel, REST API sündmustel, RPC taotlustel.

Vaatame järgmisi ThigsBoardi funktsioone.

 • Stabiilne platvorm, mis ühendab skaleeritavuse, tootmise ja tõrketaluvuse.
 • Kõigi ühendatud seadmete lihtne juhtimine erakordselt turvalises süsteemis
 • Muundab ja normaliseerib seadme sisendeid ja hõlbustab häireid kõigi telemeetriasündmuste kohta häirete genereerimiseks, taastamiseks ja passiivsuseks.
 • Lubab kohandatavate reeglirühmade abil oleku spetsiifilisi funktsioone.
 • Käsitseb korraga miljoneid seadmeid.
 • Pole ühtegi tõrkehetke, kuna kimpude kõik sõlmed on täpsed.
 • Mitme üürniku paigaldised on pakendist väljas.
 • Kolmkümmend väga kohandatud armatuurlaua vidinat kasutajale edukaks juurdepääsuks.

Kinoma

Kinoma, Marvelli pooljuhtide riistvara prototüüpide platvorm hõlmab kolme erinevat avatud lähtekoodiga projekti. Kimona Create on DIY ehituskomplekt elektroonikaseadmete prototüüpimiseks. Kimona Stuudio on arenduskeskkond, mis töötab koos seadistuse ja Kinoma platvormi käitusajaga. Kimona Connect on tasuta iOS- ja Androidi rakendus, mis seob nutitelefonid ja tugijalad IoT-seadmetega.

Kaa IoT platvorm

Kaa on tootmiseks valmis, paindlik ja mitmeotstarbeline vahetarkvara platvorm IoT otslahenduste, ühendatud rakenduste ja nutiseadmete loomiseks. See annab tervikliku viisi tõhusa suhtluse läbiviimiseks, tegeleb ühendatud ja intelligentsete seadmete koostalitlusvõime ja -võimalustega.

See ühendatakse pisikestest idufirmadest suurettevõtteks ja hoiab mitme pilve asjade Interneti-lahenduste täiustatud juurutamismudeleid. See põhineb peamiselt paindlikel mikroteenustel ja vastab hõlpsasti praktiliselt igale vajadusele ja rakendusele – mõned muud funktsioonid, nagu allpool.

 • Hõlbustab seadmetevahelist koostalitlusvõimet.
 • Teostab reaalajas seadme juhtimist, seadme kaugseiret ja struktureerimist.
 • Looge nutikate toodete jaoks pilveteenuseid
 • Koosneb teemapõhistest hoiatussüsteemidest, mis võimaldavad lõppkasutajatel edastada tellitud lõpppunktidele mis tahes eelnevalt määratletud vormingus sõnumeid.
 • Tehke seadme reaalajas jälgimine
 • Halda lõpmatul hulgal ühendatud seadmeid
 • Andurite andmeid kogutakse ja analüüsitakse

SiteWhere

SiteWhere platvorm pakub seadme sisendite sissevõtmist, hoidlat, töötlemist ja assimilatsiooni. See töötab Apache Tomcat ja pakub väga häälestatud MongoDB ja HBase rakendusi. Saate SiteWhere juurutada pilvplatvormidele nagu AWS, Azure, GCP või kohapealsed. See toetab ka Kubernetesi klastri varustamist.

Järgnevalt on toodud mõned muud funktsioonid.

 • Käivitage kõik Interneti-rakenduste hinnangud ühel saidilWhere
 • Kevad toob juurkonfiguratsiooni raamistiku
 • Lisage vidinaid iseregistreerimise, REST-teenuste või partiidena
 • InfluxDB sündmuste andmete salvestamiseks
 • Ühendage seadmed MQTT, Stomp, AMQP ja muude protokollidega
 • Integreerib kolmanda osapoole integreerimisraamistikud
 • Eclipse Californium CoAP-i sõnumside jaoks
 • Mitterelatsioonilise andmekogu HBase
 • Grafana, et visualiseerida SiteWhere andmeid

DSA

Hajutatud teenuste arhitektuur (DSA) on mõeldud seadmetevahelise suhtluse, loogika ja jõupingutuste rakendamiseks asjade Interneti infrastruktuuri igal sammul. See võimaldab hajutatud viisil koostööd seadmete vahel ja seab võrguinseneri funktsioonide jagamiseks diskreetsete arvutisüsteemide vahel.

DSLinkide kaudu saate hallata sõlme atribuute, õigusi ja linke.

Õhem

Õhuke.io pakub skaleeritavat pilvebaasi seadmete ühendamiseks. Saate nendega kiiresti hakkama, käivitades administraatori konsooli või kombineerides nad projekti Roog API abil oma projekti loogikasse. See toetab igat tüüpi häkkerite tahvleid, näiteks Raspberry Pi, Intel Edison, ESP8266.

Thingeri saab integreerida IFTT-ga ja see pakub reaalajas andmeid kaunil armatuurlaual.

Järeldus

Me elame maailmas, kus kõik on ühendatud Internetiga, mis loob andmeid ja teavet, mida saab kasutada, analüüsida ja muidugi ära kasutada, et ettevõtete ja linnade konkurentsivõime ressursse paremini kasutada. Seega, kui soovite, et teie ettevõte kasutaks ära seda mõju ja seda, kuidas kõik kogevad ümbritsevat maailma, siis peaksite oma arengud keskenduma „ühendatud rakenduste“ loomisele.

Kui olete arendaja ja huvitav, kuidas asjatundjate Interneti nullist üles ehitada, siis vaadake seda hiilgav kursus, mille viis läbi Junaid Ahmed.

Sildid:

 • Avatud lähtekoodiga

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map