5 parimat pilve CMSi väikeettevõttest ettevõttele

Vaja kogu CMS-i platvormil kiiret kiirust, kuid raske olukorra ees?


Avatud lähtekoodiga platvormi kohandamine võib olla keeruline. See sunnib organisatsiooni mõtlema parematele lahendustele. Pilve CMS-i platvormid pakuvad ühte sellist lahendust.

Nullist kohandatud platvormi ehitamine võib olla kulukas investeering, eriti väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks. Usaldusväärse taustaprogrammi loomine ja haldamine võib osutuda kulukaks. Siin tuleb pilti platvorm, mis pakub peata CMS-i.

Selles artiklis mõistame Cloud CMS-i ja kirjeldame suurepäraseid platvorme, mis on valmis kasutamiseks vaid mõne minutiga.

Pilve CMS-i mõistmine

Pilve CMS-i platvormid on eelvalmis kasutusvalmis süsteemid, mis võimaldavad teil oma sisu turvaliselt pilve kohal hallata. Õiglase kuuhinnaga pakub see teile eelnevalt sisseehitatud halduspaneeli kategooriate, siltide ja artiklite haldamiseks veebis. See aitab teil keskenduda lõõskava kiire veebisaidi loomise peamisele aspektile, kasutades Cloud CMS-i sisuhalduse taustana.

See arhitektuuriline lähenemisviis võimaldab mitte ainult luua täielikult serverita veebisaidi, vaid vabastab teid ka kõigist väljakutsetest, mis on seotud taustateenuste tööaja säilitamisega. Enamik platvorme on ehitatud kiiresti mastaapselt, kui seda vajate. Maksate vastavad kuutasud ainult ilma ettemakseta.

Uurime neid …

Pilve CMS

Pilve CMS on ettevõtetele mõeldud platvorm, millel on suurepärased funktsioonid, näiteks Giti versioonimine, mitmed keskkonnad ja hõlbus meeskonnatöö. Võrreldes teiste CMS-idega, mida arutatakse edasi, on selle hind lisatasu eest. Hinnakujundus hõlmab aga eeliseid, mida sellel pakkuda on.

Esmane eelis on piiramatu sisu võimalus! Allpool on toodud mõned selle erandlikud omadused.

Projektipõhine sisuhaldus

Cloud CMS projekti armatuurlaud

Cloud CMS võimaldab kasutajatel sisu eraldi projektides korraldada. See võimaldab ettevõtetel hallata sama platvormi eri veebisaitide või erinevate moodulite sisu. See tagab, et kõigil saitidel või moodulites järgitakse ühist API-standardit. Projekti raames on teil lubatud luua piiramatu kategooriaid, silte ja tegelikku sisu.

Sisutüübi jaoks vormide koostaja

Sisu tüübi vormide koostaja

Ettevõttes võiks avaldada mitmesugust sisu, näiteks ajaveebiartiklid, veebisaidi lehed, taustpildid ja uudised & sündmused, aga ka rikas meedia. Cloud CMS abil saate määratleda iga sisutüübi ja sisutüübi jaoks vajalikud väljad. See tagab, et kogu asjakohane teave on kogutud vastava sisutüübi jaoks. GUI-l põhinev vormi koostaja lihtsustab valideerimise ja teabe lisamist oodatava kohta.

Ja veel…

 • Toetus erinevate rakenduste, näiteks Apache Kafka, ActiveMQ, Slack, Okta Auth ja teiste ühendamiseks
 • Toetab MFA, OAuth ja SSO tugiteenuseid premium versioonides
 • Toetab töövooge sisu haldamiseks erinevates keskkondades
 • Lihtne integreerimine NLP mootoritega kiiremaks tõlkimiseks mitmesse keelde
 • Kasutusvalmis enamiku sagedamini kasutatavate keelte SDK-d
 • Toetage sisu versioonimist

Hinnakujundus: alates 200 dollarist kuus

Sisukord

Sisu korstnata peata CMS

Sisukord on üks premium-platvormidest, mis sobib keskmise suurusega ja suurtele organisatsioonidele. See pakub täielikku tööriistakomplekti sisu haldamiseks, visuaalse koostajaga ilusate lehtede loomiseks, sisu kirjutamiseks rikkaliku tekstiredaktori abil ning koostööks ja avaldamiseks erinevates keskkondades.

Nad on tuntud oma ettevõtte klassi mastaapsuse, turvalisuse ja usaldusväärsuse poolest. Mõned Contentstacki pakutavad erandlikud funktsioonid hõlmavad järgmist:

 • Täielik visuaalne ehitaja tervete lehtede loomiseks plokkideta ja ilma kodeerimiseta
 • Integreerimine paljude populaarsete rakendustega nagu IBM Watson, Shopify, Optimizely, Youtube, Google Analytics ja teised
 • Tugi kõigi uute rakenduste integreerimiseks, millel on asjakohased API-d
 • Toetab erinevalt teistest CMS-ist teie kasutajaliidese staatilist saidi genereerimist
 • Staatiline sisu edastamine CDN-i abil
 • Automaatse skaleerimise arvutus on loodud tiheda liikluse korral.
 • Sisu, nagu pildid ja muu graafika, optimeeritakse mobiiltelefonide ja tahvelarvutite jaoks automaatselt
 • Lisatasu tööaeg SLA ettevõtetele, kes ei saa alla käia

Hinnakujundus: Alates 3500 dollarist kuus

VõiCMS

ButterCMS administraatori ekraan

VõiCMS on üks taskukohasemaid lahendusi väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Vaatamata sellele, et see on kõige taskukohasem, toetab see vähemalt 20 erinevat programmeerimiskeelt ja -raamistikku. See keskendub SEO optimeeritud ajaveebidega alustamisele igas suuruses ettevõttes.

Mõned unikaalsed omadused:

SDK mitmele raamistikule

Kasutusvalmis npm-moodulid ja maven-pluginad selliste raamistike jaoks nagu Angular, React, Java, PHP, .NET jt. Nende moodulite abil saate kirjutada lihtsa kaherealise koodi, et saada pagineeritud postituste loend.

butter.post.list ({leht: 1, lehe_suurus: 10}). siis (funktsioon (vastus) {
console.log (vastus)
})

Arendajatele tasuta

Arendajatele tasuta arendus- ja hindamisversioon. Arendaja versioonis pole absoluutselt mingeid piiranguid ja see on saadaval nõudmisel.

Lehe vormingu koostaja

GUI-põhine redaktor leheküljetüübi jaoks

See võimaldab teil luua kohandatud lehe tüüpe erinevate sisuplokkide haldamiseks. Näiteks võib avaleht sisaldada üksikasju ettevõtte, kliendi ja tema toodete kohta. Selle sisu saab jagada eri tüüpi, näiteks toote, toote ja kliendi jaoks. Iga tüüpi saab konfigureerida vastavate väljadega, kasutades ülaltoodud GUI-põhist redaktorit. See muudab ärimehe jaoks sisu loomise kiireks ja lihtsaks.

Lisaks on sellel mõned funktsioonid, näiteks:

 • Kiire ja lihtne seadistamine – kiire sisse logimine Google’i või Githubi abil ja alustage kasutamist.
 • Suurepärane dokumentatsioon ja arendamise tugi nende SDK abil
 • SEO jaoks etteehitatud väljad tagamaks, et kõik teie ajaveebid on enne nende avaldamist SEO optimeeritud.
 • Sisseehitatud tugi kategooriate ja siltide haldamiseks
 • WordPressi ajaveebidest migratsiooni tugi

Hinnakujundus: Algab 50 USD kuus

KosmilineJS

CosmicJS Cloud CMS

KosmilineJS on kasutajasõbralik lihtsustatud CMS, mis pakub täieõiguslikku sisuhaldusplatvormi koos käivitusvalmis koodiga mitmele raamistikule. CosmicJS võimaldab teil importida mõnda eelnevalt ehitatud sisu kasutamiseks või nullist alustamiseks. Sellel ainulaadsel viisil on ämbrite vormis sisu haldamine. Ideaalis võib iga kopp olla selline keskkond nagu arendamine, lavastamine ja tootmine.

Sellel on alltoodud kontseptsioonid ja funktsioonid, mida tehakse teisiti kui teistel turul.

Objekti tüüp

Objektide tark sisuhaldus

Iga eesmärgi jaoks sisu haldamiseks saate luua erinevaid objektitüüpe, nagu autorid, kategooriad, sildid, postitused, lehed ja muud. Need objektitüübid sisaldavad omakorda seda konkreetset tüüpi üksuste loendit. Ülaltoodud pilt näitab objekti Cosmic JS objekti tüübi loomisekraani.

Koodilõik

koodilõik

Nagu ülaltoodud pildilt näha, pakub CosmicJS iga sisu jaoks koodilõigu otse. See teeb teie arenduse kiireks ja lihtsaks eelnevalt ehitatud NPM-i paketi abil või võimendades vastavalt vajadusele REST-i API-sid või GraphQL API-sid.

Muud funktsioonid hõlmavad:

 • Liigutage sisu hõlpsalt ühest ämbrist teise.
 • Plokkipõhine kasutajaliides – lihtne navigeerida ja sisu üles ehitada
 • Vaadake oma sisu otseülekannet, kasutades selle eelmonteeritud demorakenduse paigutust
 • Toetage iga objekti tüübi jaoks mitme lokaadi konfiguratsiooni
 • Toetage GraphQL API-sid, mis on tänapäeval muutumas üha populaarsemaks
 • Pakub teile kasutusvalmis koodilõigu otse oma sisu loomisel

Hinnakujundus: Alates 99 dollarist kuus

DotCMS

DotCMS on turul pakutavate teiste CMS-platvormidega võrreldes täiesti erinev pakkumine. See annab teile platvormi serveris, teie pilves või DotCMS-i hallatud pilves hostimise täieliku paindlikkuse. See võimaldab ettevõtetel tagada, et nende turbepiirangud täidetakse, hoolimata platvormi teenusest valimisest. Mõned platvormi eristusfunktsioonid hõlmavad järgmist:

Pilve juurutamise valikud

DotCMS on saadaval WAR-i (veebirakenduste arhiiv) pakendina nii käivitatava käivitusprogrammina pilve kohal kui ka Dockeri pildi kujul. Ettevõtted saavad valida CMS-i käitamiseks konfiguratsiooni- ja juurutamispiiranguid. Kogu andmeid hallatakse spetsiaalses andmebaasis, tagades, et teie CMS-i andmed on isoleeritud ja turvalised.

Turbe – ja vastavusstandardid

DotCMS on erinevalt tavalisest tellimispõhisel CMS-il loodud ainult ettevõtetele. See teeb kindlaks, et rakenduse väljatöötamisel järgitakse üldiselt nõutavaid turvastandardeid. See hoolitseb enamuse vastavuse ja turvaaspektide eest nagu GDPR-i järgimine, CSRF-i filtreerimine, seansi turvalisus, küpsiste kasutamise jälgimine ja muud.

Laiendatav OSGI pistikprogrammidega

DotCMS töötab JVM-il. See tähendab, et see võib toetada OSGi standarditele vastavaid laiendusi. See tähendab, et pistikprogrammide lisamisega saate DotCMS-i võimalusi veelgi laiendada. Need pistikprogrammid võimaldavad teil integreerida oma andmetele otsesed lüüsid minimaalsete probleemidega.

Mõned muud kaasnevad eelised on järgmised:

 • API esimene kujundus võimaldab teil suhelda, kasutades nii REST-i kui ka GraphQL-i API-sid
 • Toetab sisu mallimist, et muuta täielikult kohandatud lehed
 • Automaatselt genereerib täieliku saidikaardi CMS-is loodud sisu põhjal
 • Toetage SaSS-i kompilatsiooni, mis lihtsustab sisu kujundamist

Järeldus

Cloud CMS on kiire viis sisupõhise veebisaidi arendamisel esiplaanile saada. Taustrakenduse eest täielikult raseeritud vastutus võimaldab teil keskenduda esikülje elegantsele kujundamisele ja arendamisele. Veelgi enam, mõne platvormi korral saate isegi katlamaja esipaneeli koodi, et selle peal kiiresti areneda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map