Parim 8 parimat ajaveebisaidi veebisaiti: tasuta kuni premium

parimad ajaveebimajutus saidid


Esimene blogi on krediteeritakse Justin Hallile, Swarthmore’i kolledži üliõpilane 1994. aastal, kuigi terminit „ajaveeb” (kombinatsioon „veebist” ja „logist”) hakati kasutama alles kolm aastat hiljem.

Sellest ajast peale on ajaveebide arv hüppeliselt kasvanud, kuna neid on juba üle 440 miljonit blogi kogu maailmas viimaste hinnangute kohaselt.

Varased ajaveebid, näiteks Hall’s, said ülistatud isiklikud kodulehed ja varase ajaveebi platvormid olid mõeldud peamiselt inimestele, kes soovisid isiklikku sisu avaldada. Kuigi neid individuaalseid laiaulatuslikke ajaveebid eksisteerivad endiselt, on nišispetsiifilised ajaveebid, mis keskenduvad teemadele nagu mood, reisimine, toit, ilu ja lapsevanemaks olemine, üha populaarsemaks.

Varastel blogijatel oli ka sisu teenimiseks piiratud võimalusi, kuid nüüd on reklaamide, sidusprogrammide, otsemüügi ja saidi tellimistasude kaudu võimalik teenida märkimisväärset tulu..

Arvestades potentsiaalset vaatajaskonna katvust ja ka võimalust tulu teenida, on oluline teha õige valik oma ajaveebi majutamiseks. Vaadake allolevaid parimaid saadaolevaid ajaveebi hostimise saite ja otsustage, milline neist sobib teie jaoks kõige paremini.

Kuidas me oma hinnanguid valime

Kuidas me oma hinnanguid valime

Blogi hostimissaidi hindamisel on oluline anda terviklik hinnang, mitte keskenduda ainult hinnale. Lõppude lõpuks, kui soovite raha eest väärtust, tahate maksta ainult nende toodete ja teenuste eest, mis vastavad teie vajadustele.

Muidugi, hõlmame allpool hinnateavet, kuid vaatleme veel kahte võtmevaldkonda, näiteks kasutajafunktsioonide komplekt – sealhulgas vajaduse korral monetiseerimisvõimalused – ja klienditeenindus nendel parimatel ajaveebimajutussaitidel.

Omadused: millised erinevad valikud ja funktsioonid on saadaval? Mis on kasutusmugavus?

Klienditeenindus: kuidas teie küsimustele vastatakse ja kuidas teie probleeme lahendatakse?

Hinnakujundus: kas on olemas tasuta võimalus või ainult tasuline? Millised on plaanide erinevused?

Parim 8 parimat ajaveebi majutamise saiti

Allolevad pisipiltide ülevaated annavad ülevaate parimatest saadaolevatest võimalustest, alates isikliku sisu reklaamimisest veebis ja lõpetades peamiselt e-kaubanduse lahendustega..

WordPress.comVisiem, kas noklusina, tacu

wordpress.com

Pikaajaline ja populaarne ajaveebisaidi WordPress.com käivitati 2005. aastal. Nii ajaveebiplatvormil kui ka hostimissaidil on jõuline tasuta versioon, mis on võimalik tänu valikulistele tasulistele versiooniuuendustele ja rämpspostitõrjetarkvarale, aga ka reklaamimisele.

WordPress.com’i hinnangul vaatab üle 400 miljoni inimese igal kuul enam kui 15 miljardit lehte ja täna kasutab seda 25% kõigist Interneti-veebisaitidest.

WordPress.com saab kasutada mitte ainult ajaveebide, vaid igasuguste veebisaitide loomiseks. Saadaval on lai valik tasuta ja tasulisi malle ning pukseerimisliides ja WYSIWYG-redaktor on intuitiivsed ja hõlpsasti kasutatavad. E-posti teel pakutakse klienditeenindust ööpäevaringselt ja tasulised plaanid pakuvad reaalajas vestlusi „Õnneinseneridega“. Teie ajaveebi saab raha teenida Google Adsense’i kaudu, siduslinkide kaudu ja / või oma tooteid otse müüa.

Sõltumata sellest, kas tegutsete ühe inimesega või suure organisatsiooniga, pakub WordPress.com teile pakutavat teeninduse taset.

Kulu: tasuta (WordPress.com alamdomeen ja piiratud salvestusruum) ja tasulised plaanid alates 4 dollarist kuni 25 dollarini kuus (kohandatud domeeninimi, täiendav salvestusruum ning heli ja video üleslaadimise võimalus). Kõige kõrgem äriplaan võimaldab teil installida kolmanda osapoole pistikprogramme ja teemasid.


Kontrollige veebisaiti

Hinnang: 10/10

Tumblr

tumblr.com

Tumblri asutas 2007. aastal David Karp ja praegu kuulub see Verizon’i tütarettevõttele Oath Inc..

Selle eripäraks on mikroblogimine lühemate tekstpostituste ja multimeediumisisu kaudu. 2018. aasta seisuga oli Tumblr hostinud üle 400 miljoni ajaveebi, kus iga kuu külastati üle 550 miljoni külastaja.

Tumblri kasutajad on meeste ja naiste vahel ühtlaselt jaotatud ning see on kõige populaarsem vanuserühmas 18–29.

Vaikepostitusi on seitse tüüpi: tekst, foto, tsitaat, link, vestlus, heli ja video.

Erinevalt enamikust teistest ajaveebi saitidest, mis on mõeldud lauaarvutite optimaalseks toimimiseks, muudab Tumblri rakendus mikroblogimise nutitelefonis hetkega.

Muud funktsioonid hõlmavad sisu hõlpsat jagamist, meeldimist ja uuesti postitamist teistelt Tumblri kasutajatelt. Klienditeenindus toimub e-posti teel ööpäevaringselt ja kasutajad saavad juurdepääsu suurele teadmiste andmebaasile.

Kuigi mõned suured ettevõtted kasutavad Tumblrit, sobib see rohkem eraisikutele ja väiksematele organisatsioonidele.

Kulu: tasuta koos kohandatud domeeninimede ja premium-teemade tasuliste võimalustega.


Kontrollige veebisaiti

Hinnang: 8/10

Blogija

blogger.com

Üks originaalse ajaveebi hostimise platvorme käivitas Blogger 1998. aastal ja on Google’i omanduses alates 2003. aastast. 2013. aastaks oli Google’i andmetel 540 miljonit aktiivset kasutajat. See võib siiski olla pisut eksitav, kuna see on komplekteeritud Google’i tootevalikusse, nagu Gmail ja Google Docs, ning on raske täpselt teada, kuidas „kasutaja” määratletakse.

See on nagu iga Windows 10 opsüsteemi eksemplar, sealhulgas Microsofti brauser Edge, mida loetakse installiks olenemata sellest, kas kasutaja selle kunagi käivitab või mitte.

Bloggeri lihtsus on õnnistus ja needus. Ühest küljest tähendab piiratud funktsioonide komplekt ja kohandamisvõimalused, et navigeerimiseks pole palju kellukesi ja vile. Lisaks on see tulu teenimiseks integreeritud teiste Google’i toodetega, näiteks AdSense.

Teisest küljest muudab see madala taseme funktsionaalsus vähem kogenud blogijatele atraktiivsemaks. Lisaks on Google’is ajalugu isegi populaarsete projektide lõpetamisest vähese hoiatusega, nii et peate oma sisu regulaarselt varundama. Klienditeenindus on suunatud peamiselt kasutajafoorumitele ja veebivormidele.

Võite alustada Bloggeriga ajaveebi, kuid kui see hakkab kasvama, võiksite liikuda kindlama platvormi juurde nagu WordPress.com.Kulud koos tasuliste kohandatud domeeninimedega, mis on saadaval Google Domeenide kaudu.


Kontrollige veebisaiti

Hinnang: 7/10

Kummitus

ghost.com

Avatud lähtekoodiga kirjastamisplatvorm Ghost ilmus avalikult 2013. aastal pärast seda, kui edukas Kickstarteri kampaania saavutas vähem kui päevaga oma esialgse eesmärgi – peaaegu 35 000 dollarit – ja kogus lõpuks üle 250 000 dollari..

Sportides ajaveebist minimaliseeritud lähenemisviisi, on Ghostil 2018. aasta seisuga üle 1,3 miljoni installi. Põhiline kirjastamisrakendus on tasuta, samal ajal kui mittetulundusühing Ghost Foundation toetab end tasuliste hostimisvõimaluste kaudu.

Erinevalt WordPress.com-ist, mida kasutatakse igat tüüpi veebisaitide jaoks, on Ghost kohandatud blogijatele ja kirjutajatele.

Üks lahe funktsioon on jagatud ekraaniga redigeerimine: muutke vasakul oma postitust ja paremal näete selle reaalajas versiooni. Lisaks, kui soovite kasutada mõnda muud hostimisplatvormi, saate rakenduse Ghost tasuta oma arvutisse alla laadida.

Kõik plaanid sisaldavad piiramatut salvestusruumi. Enamik klienditugi toimub KKK kaudu. Ghost (Pro) klientidel on ka e-posti tugi.

Kui soovite kirjutada tõsiselt, on Ghost mõistlik võimalus kulutada rohkem aega sisu tootmisele ja vähem veebisaidi haldamisele.

Maksumus: 19 dollarit kuus (1 ajaveeb ja 50 000 igakuist lehevaatamist) kuni 199 dollarit kuus (50 saiti ja 2 miljonit kuus lehevaatamist)


Kontrollige veebisaiti

Hinnang: 7/10

KeskmineVisiem, kas noklusina, tacu

medium.com

Medium loodi 2012. aastal ja selle on kujundanud nii Bloggeri kui ka Twitteri kaasasutaja Evan Williams.

Selle rõhuasetus on peaaegu eranditult sisu jagamisel, mitte e-kaubanduse fookusel, näiteks saitidel nagu Wix ja Squarespace. 2017. aastal oli Mediumil oma sisust kuus 60 miljonit lugejat.

Nagu Ghost, on ka Medium keskendunud sisu tootmisele. Postituste ja veebilehtede kohandamiseks on piiratud võimalused. Igaüks saab kirjutada ja avaldada sisu, mille võib koondada ka veebiajakirjadesse. Kirjanikud võivad otsustada, kas üksikud lehed / postitused on kõigile kättesaadavad või ainult tasulised tellijad.

Tulu teenib see, kui palju “klammerdusi” (sarnaselt “meeldib”) saab artikkel tasulistelt abonentidelt protsentides nende igakuistest tellimistasudest. Klienditeeninduse valikud hõlmavad veebipõhiseid abipileteid, e-posti tuge ja KKK-sid.

Kui soovite veeta rohkem aega veebisaidi kirjutamiseks ja vähem aega veebisaidi haldamiseks, võiks Medium olla teile hea valik, eriti arvestades selle võimalust hõlpsalt monetiseerida.

Maksumus: tasuta (piiramatu avaldamine, kuid saate lugeda ainult 3 tellimuspõhist artiklit kuus) või 5 dollarit kuus (piiramatu avaldamine ja juurdepääs kogu sisule)


Kontrollige veebisaiti

Hinnang: 7/10

WixVisiem, kas noklusina, tacu

wix.com

Iisraelis Tel Avivis asuv Wix on pilvepõhine veebisaitide ehitaja, mis käivitati 2006. aastal. Ta kasutab freemium-mudelit: põhirakendus on tasuta madala kuutasu eest ning saadaval on arvukalt tasulisi versiooniuuendusi ja -võimalusi..

2017. aastaks oli Wixi kasutajaid 110 miljonit ja keskmiselt on iga päev 45 000 uut registreerumist.

Rohkem kui veebisaidi koostaja kui ajaveebiplatvorm iseenesest saavad kasutajad ajaveebi Wix Blog’i rakenduse kaudu lisada. Saidi kujundamine on lihtne lohistamissüsteemiga, mis ei nõua kodeerimisoskust. Lisaks on valida palju tasulisi rakendusi.

Tasuta rakendused on aga piiratud ja põhikuuplaanis on teie saidil Wixi kaubamärgid. Kõige kõrgema taseme VIP-kava sisaldab telefoni ja e-posti tuge, põhiplaan tugineb KKK-dele.

Väikeettevõtete omanikele meeldivad e-poe valikud, kuid kui see pole teie, siis võib parem valik olla mõni muu teenus.

Maksumus: 5 dollarit kuus (1 giga ribalaiust ja 500 megi salvestusruumi) kuni 25 dollarit kuus (piiramatu ribalaius, 20 g mälumahtu ja tasuta kohandatud domeen)


Kontrollige veebisaiti

Hinnang: 6/10

Ruuturuum

squarespace.com

Anthony Casalana 2003. aastal Marylandi ülikooli tudengina asutatud Squarespace on tarkvara kui teenus (SAAS), mis on mõeldud teie veebisaidi loomise ja avaldamise vajaduste jaoks ühe koha teenusena..

See pakub ajaveebiplatvormi, hostimisteenust, poodiplatvormi, domeeniregistrit ja palju muud.

Squarespace on eraettevõte, nii et kasutajate arvu on raske kindlalt teada saada. Enamiku hinnangute kohaselt on sellel siiski vähem kui Wixi 110 miljonit kasutajat.

Ruuturuum pakub hästi läbimõeldud malle terava välimusega veebisaitide loomiseks pukseerimisriistade abil, mis ei vaja kodeerimisoskust. Isegi veebisaidi põhiplaan pakub piiramatut ribalaiust ja lehti, samas kui poodide veebipoodide plaanid võimaldavad teil müüa piiramatuid tooteid ilma tehingutasudeta.

Kõikide plaanide juurde kuulub ööpäevaringne klienditeenindus e-posti ja veebivestluse teel. Lisaks on saadaval põhjalikud juhendid ja videoõpetused. Sarnaselt Wixile saab ka Squarespace’i kasutada ajaveebi pidamiseks, kuid see sobib rohkem poodide jaoks.

Kui alustate Squarespace’is ajaveebi, siis kui olete märkimisväärset kasvu saavutanud, peate tõenäoliselt liikuma selliste platvormide juurde nagu WordPress.com, millel on rohkem funktsioone.

Maksumus: veebisaidi põhiplaan on 12 dollarit kuus (tasuta domeeninimi tuleb koos iga-aastase ostuga) ja täpsem äriplaan on 40 dollarit kuus (paindlikud allahindlused poes müüdavatele toodetele, kliendikontodele ja kinkekaardi võimalus).


Kontrollige veebisaiti

Hinnang: 6/10

Weebly

weebly.com

Weebly käivitas 2007. aastal kolm Pennsylvania osariigi ülikooli tudengit, kes arendasid seda veebisaidide loomiseks veebiportfellide majutamiseks vastavalt kooli nõuetele.

Sarnaselt Squarespace’iga pakub see kahte tüüpi plaane: üldist veebisaitide koostajat ja veebipoode. 2008. aastaks oli Weeblyl miljon kasutajat ja praegu on sellel üle 40 miljoni. 2018. aastal teatas veebipõhine finantstehingute teenus Square, et omandab Weebly.

Nagu mitmed selle loendi saidid, kasutab Weebly teie saidi loomisel lohistamisriistu ja vidinaid.

Nagu Squarespace ja Wix, on ka Weebly rohkem veebisaitide koostaja, mis võib hõlmata ka ajaveebi, selle asemel et keskenduda peamiselt sisu jagamisele, näiteks Ghost või Medium. Eraisikute tasuta plaan võimaldab teil enne tasuliseks üleviimist kõik funktsioonid proovida.

Klienditeeninduse valikud hõlmavad e-posti, veebivestlust ja KKK-sid.

Kui teid huvitab rohkem pood kui ajaveeb, võiks Wix olla teie jaoks õige valik, eriti tänu sellele, et veebipõhine maksete töötleja Square selle ostis.

Maksumus: tasuta (piiratud salvestusruum, alamdomeen Weebly ja reklaam Weebly) kuni 38 dollarit kuus (piiramatu salvestusruum, tasuta domeeninimi ja ilma tehingutasudeta)


Kontrollige veebisaiti

Hinnang: 6/10

Mida sa teha tahad?

Kõigi parimate ajaveebimajutussaitide hulgast valiku tegemisel on kõige olulisem vastata järgmine küsimus: mida soovite teha?

Kui soovite veeta veebisaidi haldamiseks rohkem aega ja vähem aega, võiks Ghost või Medium olla teie parim panus. Kui olete poodidest rohkem huvitatud, siis uurige lähemalt Wixi, Squarespace’i või Weeblyt.

Või kui soovite saiti, kus oleks võimalik kõike teha, võiksite minna koos WordPress.com-iga. Teades, kuhu soovite oma jõupingutused panna, saate teha parima võimaliku otsuse.

Kas soovite lisateavet selle kohta, mida otsida parimatest ajaveebimajutuskohtadest? Vaadake seda artiklit saidil veebinõuded .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map