7 parimat ASP.NET-i hostimissaidi – ülim algaja juhend

Kas teile meeldib luua oma dünaamilisi veebilehti, mitte kasutada kolmanda osapoole lohistamisliidest, mis isegi ei vaja kodeerimisoskust? Kas arendate veebipõhiseid rakendusi ja teenuseid?


Kui jah, siis võite olla üks paljudest ASP.NETi kasutajatest, kes peavad leidma õige veebimajutusteenuse pakkuja.

ASP.NET on Microsofti välja töötatud avatud lähtekoodiga serveripoolne raamistik, mis ilmus algselt 2002. aastal. Erinevalt ASP-st ei ole ASP.NET programmeerimiskeel. See toetab aga programmeerimiskeeli nagu Visual Basic ja C #.

Selle asemel võimaldab ASP.NETi objektorienteeritud lähenemine ja serveripoolne vahemälu vaheldumisi kiirendada, kasutades vähem koodi. Alates 2018. aastast, 13% kõigist veebisaitidest kasutage ASP.NET-i, kuigi see kui vaadata ainult miljoni populaarseimat veebisaiti maailmas.

Pole vahet, kas kasutate ASP.NET-i, sest teete oma veebilehti ja rakendusi kiiresti ja tõhusalt. See tähendab, et nende jõupingutuste maksimeerimiseks vajate ka oma veebisaidi parimat ASP.NET-hostit.

Kuidas me oma hinnanguid valime

5 tärni

Vaata, saame aru: ASP.NET-i hostimisteenuse valimisel on hind kriitiline.

Kuid see pole ainus kaalutlus.

Lisaks sellele põhinevad meie hinnangud muudel teguritel, mis võivad teie tehtud valikuid võrdselt mõjutada: funktsioonid, veebipõhine teadmistebaas ja klienditugi. Ainult siis, kui vaatate suurt pilti – mitte ainult ühte selle osa – saate teha õige otsuse.

See on eriti oluline, kuna peaaegu kõik hostingu pakkujad pakuvad iga-aastastele teenuseostudele olulisi allahindlusi, kuid te ei soovi kunagi, et mõni nädal pärast valiku tegemist osutub ostja kahetsus, mis osutub teie vajadustele mitte kõige paremaks..

Funktsioonid:

 • Millised on ASP.NET-i hostimisvalikud?
 • Kuidas oleks ladustamine ja ribalaius?

Online teadmiste andmebaas:

 • Millised ressursid on veebis saadaval?
 • KKK?
 • Õpetused? Videod?

Kasutajatugi:

 • Kui abi vajate, siis milline abi on saadaval?

7 parimat ASP.NET-i hostimissaidi

Kõigi tehniliste kellade ja vilede sirvimine ASP.NET-i hostimissaitide vahel võib olla hirmutav. Niisiis, vaadake allpool olevaid pisipiltide ülevaateid, et saada põhilisi fakte kõigi nende teenusepakkujate kohta.

1. A2 majutamine

A2 majutamine

Algselt nimega Iniquinet asutas A2 Hosting 2001. aastal Bryan Muthig kui hobi.

Kuna tegemist on eraettevõttega, on selle rahalisi andmeid ja kasutajate arvu keeruline kindlaks teha. Värskeimate hinnangute kohaselt on selle aastane müügitulu aga 27 miljonit dollarit. A2 Hostingi suurimad müügiargumendid on selle platvorm SwiftServer ja Turbo serverid erakordselt kiire lehekülje laadimise jaoks.

Kõik plaanid hõlmavad piiramatut salvestusruumi ja andmeedastust ning tasuta turbe- ja tahkismäluseadmete (SSD-de) SSL-sertifikaate.

Lisaks kasutavad kasutajad juhtpaneeli Plesk Onyx 17.8. PayPali kaupmehekontosid saab hõlpsalt integreerida ning WordPressi, Joomla ja Drupali jaoks on olemas ühe klõpsuga automaatne installija..

Pühendatud IP-aadressid on kõigi plaanide jaoks saadaval vähem kui 2 dollarit kuus. A2-veebimajutusel on 99,9% kasutusaegne garantii koos 24-tunnise ja aktiivse klienditoega ning mitmesuguste KKK-dega mitmel teemal.

Maksumus: 4,90 dollarit kuus (ühe domeeni, 5 alamdomeeni ja 25 e-posti aadressiga liitplaan) kuni 10,78 dollarit kuus (piiramatu domeenide, alamdomeenide ja e-posti aadressidega turbo plaan)

Hinnang:

2. HostGator

HostGator

HostGator kasutajad ulatuvad ühe veebisaidiga inimestest kuni Fortune 500 ettevõtteni.

Iga HostGatori plaan sisaldab tasuta veebisaitide ülekandmist, skriptide ülekandmist ja MySQL-i ülekandmist. Pleski juhtpaneel pakub hõlpsat juurdepääsu veebisaidi statistikale, parooliga kaitstud kataloogidele ja veebipõhisele failihaldurile. Lisaks toimub iganädalane andmete varundamine väljaspool ühendust ning teil võib olla piiramatu hulk automaatvastajaid ja e-posti varjunimesid.

Pärast EIG omandamist oli HostGatoril 2013. aastal mitu mitmepäevast katkestust, kuid sellest ajast alates on selle tööaeg püsivalt lähenenud 100% -le ja selle leht on suhteliselt kiire..

Telefoni, vestluse ja abipiletite kaudu saab ööpäevaringset tuge, kuid mõned arvustajad on märkinud, et probleemide lahendamise aeg on pärast EIG ülevõtmist kasvanud. Neile, kellele meeldib asju ise välja mõelda, on lai valik KKK-sid.

Kas soovite rohkem teada saada HostGatori kohta? Vaadake lisateabe ja sooduskupongi eest.

Maksumus: 4,72 dollarit kuus (isiklik plaan ühe domeeniga pluss piiramatu salvestusruum ja ribalaius) kuni 14,36 dollarit kuus (viie domeeniga ettevõtte plaan, piiramatu salvestusruum ja ribalaius ning tasuta pühendatud IP).

Hinnang:

3. 1&1

1 ja 1

1&1 asutati 1988. aastal ja selle tooted on saadaval kogu Euroopas ja Põhja-Ameerikas. See on üks suurimaid veebimajutusteenuste pakkujaid maailmas, millel on enam kui 13 miljonit kliendilepingut, 70 000 serverit, 7000 töötajat ja andmekeskused Euroopas ja Kansases.

Nii üksikud kasutajad kui ka väikesed ja suured ettevõtted moodustavad oma kliendibaasi hostimise, domeeni registreerimise ja pood lahendusi.

1&1 hostimisplaanid on konkurentsivõimelise hinnaga ja isegi odavama valiku puhul pakutakse selliseid funktsioone nagu tasuta domeen, piiramatu ribalaius ja salvestusruum, viis 2017. aasta MSSQL andmebaasi ja SSL-sertifikaadid.

Tipptasemel plaan võimaldab teil omada kuni 25 andmebaasi, Sitelock Basici turvalisuse ja pahavara kaitset ning Railguni toetatud sisu edastamise võrke (CDN), et tagada serverite ja võrgu vahel maksimaalne kiirus. 1&1-l on ka iseseisvalt kinnitatud täislehe laadimiskiirus, mis on kiirem kui GoDaddy või HostGator.

Uptime on garanteeritud 99,9%. Klienditeenindus on kättesaadav ööpäevaringselt telefoni ja vestluse kaudu ning seal on olemas piisav KKK-dega abikeskus.

Kulu: 7,99 dollarit kuus (100 e-posti kontot) kuni 14,99 dollarit kuus (piiramatu e-posti konto)

Hinnang:

4. GoDaddy

GoDaddy

asutati 1997. aastal Jomax Technologies nime all ja arvatakse, et see on maailma suurim turuosalusel põhinev veebimajutusteenus.

2017. aastal oli sellel maailmas üle 17 miljoni kliendi ja 6000 töötajat. GoDaddy on tänu kõige populaarsematele telereklaamidele läbi aastate ka kõige tuntum veebimajutusteenus, eriti need, mida näidati iga-aastase Super Bowli jalgpallimängu ajal.

Selle arvukate klienditoe auhindade hulka kuulub juba kuuendat aastat järjest 2017. aasta erakorralise klienditeeninduse Stevie auhinna võitmine.

GoDaddy lihtsaim plaan toetab ühte veebisaiti, millel on 100 gigi salvestusruumi ja piiramatu ribalaius.

Lisaks saate aastaplaani ostmise korral tasuta domeeni. (Kõik plaanid hõlmavad WordPressi, Joomla ja Drupali installimist ühe klõpsuga.) See sobib põhisaidile, kuna teil on aasta jooksul juurdepääs Microsoft Office 365 Business Emailile koos ühe MSSQL andmebaasiga (200 megs) ja 10 MySQL andmebaasid (1 kaarik).

Tipptasemel plaan, mis sobib mitmele suure liiklusega saidile, pakub piiramatuid veebisaite, salvestusruumi, FTP kasutajaid ning MySQL ja MSSQL andmebaase. Samuti saate tasuta domeeninime ja SSL-sertifikaadi. See premium-domeeninimesüsteem (DNS) võimaldab ka veebisaitidele usaldusväärsemat, turvalisemat ja kiiremat juurdepääsu.

Üks oluline asi, mida tuleb tähele panna, on see, et kuigi GoDaddy jagatud hostimise plaanid toetavad ASP.NET-i, alates 2017. aasta oktoobrist ei hõlma need plaanid enam uuemat ASP.NET Core-i rakendust. Kui kasutate ASP.NET Core’i, vajate GoDaddy kasutamiseks spetsiaalse serveri plaani, mis on oluliselt kallim kui jagatud hostimise võimalused.

Kas soovite GoDaddy kohta rohkem teada saada? Vaadake seda, mis sisaldab ka sooduskupongi.

Maksumus: 7,99 dollarit kuus (majanduskava) kuni 16,99 dollarit kuus (lõplik plaan)

Hinnang:

5. InterServer

InterServer

Täna omab ettevõte kahte andmekeskust Secaucuses, New Jerseys ja ühte Los Angeleses, Californias, ning see pakub selliseid teenuseid nagu pilve virtuaalsed privaatserverid (VPS), kolotsioonid, pühendatud ja kiirserverid ning virtuaalne hostimine..

Nagu HostGator, hõlmab ka selle kliendibaas nii üksikuid kasutajaid kui ka Fortune 500 ettevõtteid.

InterServer pakub ühte ASP.NET-i hostimisvõimalust, mis sisaldab piiramatut andmeedastuse, salvestuse, SSL-sertifikaatide, FTP-kontode ja e-posti kontode kasutamist. Lisaks on olemas Pleski juhtpaneel, Raid-10 salvestusruum ja iganädalane andmete varundamine. Kasutajaid on piiratud 25 veebisaidiga / domeeniga, ehkki piiramatu alamdomeenide kasutamine on lubatud.

See toetab ka üle 100 pilverakenduse ühe klõpsuga installimiseks WordPress, CubeCart, Magento ja mitmed teised. InterServer garanteerib 99,9% tööaja ja on saadaval ulatuslik õppematerjalide kogu ning ööpäevaringne telefonitugi.

Maksumus: 5 dollarit kuus

Hinnang:

6. Vedelik

Vedel veeb

1997. aastal asutatud Liquid Web on juba üle kahekümne aasta pakkunud täielikult hallatud veebimajutuse lahendusi.

Praegune aastane müügitulu ületab 100 miljonit dollarit ja sellel on üle 30 000 kliendi 130 riigis, 500 000 toetatud saiti ja 5 ülemaailmset andmekeskust. Üheks rõhuasetuseks on klienditeenindus, kuna see lubab, et ööpäevaringselt saab tugiteenuseid ka „kõige abivalmimatel inimestel”.

Vedelveeb on selles loendis vaieldamatult kõige kallim variant, kuna see kasutab ainult pühendatud servereid, nii et soovite selle funktsioone lähemalt uurida, et veenduda, et hind on teie jaoks väärt. Madalas otsas on kahekäiguline Storm SSD-server, millel on võimalus kasutada kas tasuta 2012 või 2014 Windowsi 64-bitist isehaldustatud serverit, millel on võrgu-, riistvara- ja virtualiseerimiskihtide tugi.

Või veel 10 dollari eest kuus on Windowsi täielikult hallatav 64-bitine server koos Pleski juhtpaneeliga. Kuni viis terabaiti igakuine andmeedastus on tasuta ja kõik serverid on ühe avalikkusega IP-aadress võimalusega lisada iga dollari eest veel seitse. See lubab ka 100% tööaega.

Liquid Web-l on ulatuslik teadmiste andmebaas, kus on sadu õpetusi koos ööpäevaringse telefoni ja vestluse toega. Lisaks on kõigil tugitehnikutel üle 300 tunni koolitust ja saate rääkida spetsialistidega, kellel on sertifikaadid Windowsis, Red Hat Linuxis ja Cisco.

Kulu: lisatasu toodetel ja teenustel põhineb 110 dollarit kuus ja rohkem

Hinnang:

7. Registreeri

Registreeri

Horman Interactive Corporation 1994. aastal koostas Register.com algselt veebisaidi loomise tarkvara, enne kui asus ka veebimajutusteenustesse ja domeen registreerimine.

Ettevõtte, mille Web.com ostis 2010. aastal, peakorter asub New Yorgis, lisakontorid asuvad Baltimore’is Londonis ja Kanadas Halifaxis. Selle põhitegevus on suunatud ettevõtjate ja väikeettevõtete omanike vajaduste rahuldamisele. Praegu haldab register.com üle 2,5 miljoni domeeni ja WebHostDirectory.org tunnistas seda 2012. aasta parimaks domeenide registripidajaks.

Kõigi plaanide juurde kuulub piiramatu andmeedastus, üks tasuta domeen, 100 domeeni viidet, üks automaatvastaja e-posti aadressi kohta ja AWStats veebianalüütika jaoks. Madalas otsas saavad kasutajad omada 300 gigi salvestusruumi, 25 FTP kontot ja 25 MySQL 300 gig andmebaasi. Tipptasemel plaanil on piiramatu salvestusruum, FTP-kontod ja MySQL-i andmebaasid ning neile on nii palju täiendavat salvestusruumi, kui vajate.

On olemas tööaja garantii ja register.com veebisait pakub arvukalt õpetusi ja KKK-sid. Lisaks on olemas klienditeeninduse jaoks tasuta numbrid. Samuti võite esitada taotluse teie valitud tugiteenuste personali tagasihelistamise ajastamiseks.

Maksumus: 5,95 dollarit kuus (oluline hostimiskava) kuni 9,95 dollarit kuus (lisatasu eest hostimine)

Hinnang:

Mida peate tegema?

Inimene mõtleb

Nagu iga toote või teenuse hindamise korral, peate ka ette võtma ühe võtme: Mida peate tegema?

Kui teil on juba ASP.NET-i valdamine, siis elate te ette sellise inimese, kellel pole kodeerimisoskust, kes vajab lohistamisliidest kujundada veebisait.

Kuna saadaval on mitmesuguseid ASP.NET-i hostimisvalikuid, ei taha te maksta selle eest, mida te ei kasuta, näiteks tarbetu salvestusruumi, ribalaiuse või e-posti aadresside eest, ja soovite veenduda, et teil on olemas kõik, mida vajate.

Lõpuks taandub see ka mastaapsusele, kuna peate alati tulevikku kavandama.

See, kus te praegu olete, on kõige tõenäolisem mitte see, kus soovite (või eeldate), et olete kuus kuud või aasta mööda teed. Nii palju kui te ei soovi teenuse eest enam maksta, ei soovi te ka sundida ühte või mitut ASP.NET-i projekti uude hostimisteenus sest olete ühtäkki välja kasvanud, mida teie praegune pakkuja pakub.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map