Náklady na váš web

Můj obsah podporují čtenáři úžasní lidé, jako jste vy. Což znamená, že bych mohl získat provizi. Více zde!


Většina rozhodnutí, která lidé dělají při spouštění a vytváření webových stránek, činí nebo narušuje úspěch webové stránky.

I když existují způsoby, jak začít a vytvářet nový web zdarma, nedoporučuje se to jako nejlepší způsob, protože to může omezit váš výdělečný potenciál jako tvůrce a vydavatele webu..

Při provádění těchto prvních rozhodnutí by náklady měly být považovány za investici.

Vydělávání chytrých investic neznamená, že musíte utratit spoustu peněz, abyste dosáhli skvělého výsledku. Obecně můžete spustit web za méně než 20 $.

Jste připraveni?

Vyberte správného hostitele

Růžová prasátko
Znát své náklady na svůj web

To je místo, kde mnoho lidí zpočátku cestuje nahoru. Je tu pokušení začít s webem zdarma, protože náklady na hostování se zdají příliš vysoké.

Existuje několik hostitelů, kteří účtují méně než 8 $ měsíčně za hosting.

Nyní možná nebudete chtít začít s levným hostingem, protože se také chcete ujistit, že si vyberete hostitele s podporou a množstvím možností pro stavbu svého webu, ale například GoDaddy nabízí tvůrce stránek, název domény, podporu a mnoho šířky pásma za méně než 10 $ měsíčně.

Rovněž nemusíte platit do roku. U některých hostitelů můžete platit podle měsíce nebo ve tříměsíčních intervalech.

Když vyberete hostitele, začněte se podívat na některé z vašich oblíbených webů a blogů? Jaké hostitele používají? Vyberte hostitele, který vyhovuje vašemu cenovému rozpětí, nabízí pomoc při budování stránek a podporu zákazníků.

Vytvořte název domény pro přístup

Druhou chybou je začít s bezplatnou webovou stránkou blogu, která vám neumožňuje mít vlastní adresu URL.

Chcete mít na internetu své vlastní místo, které je všechno vaše vlastní. Lidé vás poznají podle názvu vaší domény, takže se chcete ujistit, že je kreativní.

Typické náklady na doménu se pohybují od 10 do 40 USD za registraci, v závislosti na poskytovateli domény, který používáte a co je v ceně.

V některých případech je zahrnuta ochrana soukromí a obchodní registrace, což zvyšuje cenu.

V jiných je budete muset zakoupit samostatně. Je důležité získat soukromou registraci, pokud spouštíte osobní blog nebo nechcete, aby vaše informace byla na snadno vyhledatelném místě.

Většina soukromých registračních služeb stojí asi 10 USD.

Možnosti designu webu a obchodu

Mnoho hostitelů poskytuje jednoduchý tvůrce stránek. To je důležité, pokud nemáte dostatek zkušeností s webovým designem nebo čas na vytvoření vlastního rozhraní.

Existuje celá řada služeb, které vám umožní navrhnout web pomocí jejich služeb, včetně designu internetového obchodu, a poté přenést do vaší domény.

Je důležité si uvědomit, že tvůrci webových stránek mají často měsíční náklady, někteří také účtují poplatky za internetové obchody.

Vyberte si balíček, který vám nabídne správné množství možností a balíček, který pro váš obchod nemá přehnané poplatky.

Většina služeb se může pohybovat od 9,95 dolaru za měsíc až po více než 100 $. V mnoha případech to také zahrnuje cloudové úložiště, což je skvělá volba, pokud pracujete na cestách.

Platí za všechny ostatní

Mnoho dalších nákladů se může vrhnout i na webovou stránku. Pokud nechcete spravovat veškerý obsah sami, můžete si najmout bloggery nebo zakoupit články.

Pokud si chcete najmout designový tým, který optimalizuje váš web pro vyhledávače, může to také stát navíc.

Existují však bezplatné způsoby nebo téměř bezplatné způsoby, jak toho dosáhnout. Můžete si například zakoupit software a nástroje SEO, které vám pomohou vybrat správná klíčová slova a zjistit, jak se vaše stránky daří v provozu vyhledávače za jednorázový poplatek za nákup..

Pokud však právě začínáte, vyzkoušejte možnosti nástroje pro vytváření webů typu vše v jednom, které nabídnou šablony stránek, obrázky, optimalizaci SEO a mnoho dalšího za malý poplatek každý měsíc.

Pokud jste velmi skromní, můžete najít všechny tyto informace zdarma, včetně toho, jak optimalizovat své stránky, vytvářet obsah, používat bezplatné tvůrce stránek a mnohem více utratit co nejméně..

Nezapomeňte však, že pokud chcete svůj web zpeněžit, může nakonec zaplatit sám za sebe a budoucí upgrady.

Náklady na spuštění webu nemusí být velké. Jednoduchý web s názvem domény, hostingem a poskytováním nákladů na budování webu asi 40 USD na spodním konci.

Moudře si vyberte své možnosti a ujistěte se, že máte dostatečnou šířku pásma pro podporu provozu na vašem webu.

Image Credit 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map