4 Snadné online daňové služby pro snadné podávání online

Můj obsah podporují čtenáři úžasní lidé, jako jste vy. Což znamená, že bych mohl získat provizi. Více zde!


Daňové služby onlinePodávání daní nemusí být stresující, časově náročné nebo vyvolávající vztek.

Digitální věk přinesl některé moderní vymoženosti, jako je podání vašich daní online, ale nyní s rozmachem mobilních zařízení můžete dokonce podávat své daně přímo z telefonu.

Díky těmto čtyřem online daňovým službám je daň neuvěřitelně snadná.

Tato příručka prochází každým z nejlepších webů a podává daně online v roce 2014 a jak každý z nich umožňuje získat správný výnos tak jednoduše, jako je kontrola e-mailu..

Daňové služby online

Snadno zabijte své daně – TaxSlayer.com

Konkurence o nejlepší online software pro přípravu daní je velmi strmá, ale TaxSlayer byl velmi agresivní a nabízí zákazníkům geniální pobídky, kteří se chtějí přihlásit do daňové sezóny 2014..

TaxSlayer poskytuje spoustu výhod, jako je nízký nákladový stav eFiling, snadno použitelný daňový software a dostupné možnosti archivace pro všechny druhy formulářů IRS, které byste mohli potřebovat.

Prostřednictvím TaxSlayeru můžete také podávat státní, federální, pozměněné, vojenské a předchozí roky.

Existují tři vydání TaxSlayer včetně bezplatné vojenské edice, klasické edice za 9,95 $ a prémiové edice za 29,95 $.

Klady

– TaxSlayer poskytuje bezplatné státní a federální daňové přiznání pro aktivní vojenský personál a software je pouze 9,95 $, pokud jste civilista.
– Rozhraní je jednoduché a jasně zbarvené. Je snadné odpovědět na každou otázku a celkem rychle.

Nevýhody

– Zatím žádná mobilní verze.

Klasická verze TaxSlayer vám umožňuje spravovat části daňového přiznání snadno, jako je úrok z hypotéky, daň z nemovitosti, úvěry na péči o děti, rozepsané odpočty a mnoho dalšího.

Podání 1040EZ je rychlý proces a při testování je zcela přesné.

Software kontroluje všechny druhy chyb a pokrývá všechny předměty, jako je váš domov, vaše práce, závislé osoby a další problémy, které vám umožní získat kredity a srážky, které jste získali.

Před podáním souboru je dokončena kontrola chyb, abyste se ujistili, že jste vše zadali správně.

Pokud si chcete dát pauzu, můžete přidat zástupný symbol a později skočit zpět a vyplnit chybějící informace. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit políčka při procházení softwaru.

Typ je čitelný a velký a tlačítka jsou snadná. Když jste připraveni přejít na další stránku, stačí kliknout na „Pokračovat“. Proces můžete také urychlit importem informací z předchozího návratu uloženého v TaxSlayer.

Pokud potřebujete pomoc, můžete také kontaktovat zákaznickou podporu TaxSlayer telefonicky nebo e-mailem.

To funguje i pro ty, kteří podávají bezplatnou edici. Pro prémiové uživatele však existuje prioritní podpora. Společnost je také velmi aktivní na Twitteru.

Používáním TaxSlayer, můžete své daně zaevidovat správně a zajistit, aby při jejich konečné kontrole nedošlo k chybám. Zákaznická podpora je vždy k dispozici, pokud máte dotaz nebo potřebujete návod, co podat.

Získejte ‘Er Done Turbo Style – TurboTax

TurboTax společnosti Intuit byla vždy jednou z nejlepších online softwarových společností pro přípravu daní.

Nabízejí bezplatné daňové přiznání a spoustu funkcí pro ty, kteří si zakoupí prémiovou verzi. Můžete také importovat data, což výrazně snižuje čas zadávání dat, pokud provozujete firmu nebo pracujete pro sebe do 1099.

Můžete mít důležitá data z produktů ItsDeductible a Mint, které jsou vlastnictvím společnosti Intuit.

Klady

– Snadné použití z vašeho počítače nebo mobilního zařízení.
– Software může používat kdokoli, ať znáte daňové zákony nebo ne.
– Federální výnosy jsou volně kachlové

Nevýhody

– Data nelze importovat, dokud nezaplatíte prémiovou službu.

TurboTax je název domácnosti. O výhodách TurboTaxu s vámi pravděpodobně mluvila i vaše babička.

Z nějakého důvodu se řadí na první místo ve většině seznamů softwaru pro přípravu daní. Po letošním testování softwaru bylo používání TurboTax snadnější a přesnější než dříve.

Prémiové funkce však mají mnohem více co nabídnout. Placením pojistného můžete snadno importovat data z formulářů W-2s a 1099.

Tento software má styl rozhovoru s průvodcem, který usnadňuje odpovídání na otázky a zjistit, jaké kredity nebo srážky se uplatňují při práci na vašem daňovém přiznání..

TurboTax také ukazuje, co může být nejvýhodnější pro vaši daňovou situaci při podání.

Zatímco software pro přípravu daní je vždy předmětem uživatelské chyby, TurboTax jde o krok dále a snaží se odstranit všechny problémy se správnými otázkami. Může také najít položky, které jste přehlédli.

Nejsou také nutné žádné matematické výpočty. Tento software vám vše udělá za vás. Rozhraní je velmi promyšlené a jednoduché a můžete jej dokonce použít na svém mobilním zařízení.

Máte-li problémy, můžete se kdykoli obrátit na středisko technické podpory společnosti Intuit, které poskytuje spoustu informací, jako jsou odpovědi na nejčastěji kladené a specializované otázky, jakož i rady týkající se daňového práva a čísla zákaznických služeb pro případ, že byste s někým potřebovali mluvit.

Získejte nějaké daňové přiznání – TaxAct.com

Pokud víte dost o tom, co děláte, nebo máte jednoduchý výnos, který chcete rychle zvládnout, TaxAct je levná a přesná alternativa.

Státní eFiling je také dostupný s TaxAct. S TaxAct můžete zdarma připravovat, eFile a tisknout federální daňová přiznání. Jediné, za co musíte zaplatit, je stav eFile nebo pokud chcete importovat data z předchozího návratu.

Musíte také platit navíc, abyste si promluvili s někým v zákaznické podpoře.

Klady

– Zdarma federální eFiling je jednoduchý.
– Nízko nákladový eFiling je levnější než konkurence.
– Podpora auditu usnadňuje podnikům online podávání souborů.

Nevýhody

– Telefonická podpora není zdarma.
– Online daňová pomoc a podpora by mohla být rozsáhlejší.

Existují tři edice pro TaxAct včetně bezplatného federálního vydání, Deluxe vydání za 9,95 $ a Ultimate za 17,95 $.

Pokud chcete soubor uvést, budete muset za bezplatnou i luxusní verzi zaplatit příplatek. Ultimate zahrnuje jeden stát a jedno federální podání.

Můžete si také stáhnout a nainstalovat software CD, který sahá až do 21,95 $. Můžete také podat výnosy z předcházejícího roku pocházející z roku 2000.

Průvodce TaxAct pomáhá filmařům odpovídat na otázky, které se vztahují k jejich daňovému stavu, a usnadňuje pomocí více než 2 500 daňových tipů, aby uživatelé měli při přípravě daňového přiznání online pomoc..

K dispozici je také daňový glosář, který obsahuje definice 300 daňových podmínek. Otázky to umožňují TaxAct mít větší přesnost a uživatelům získat kontrolu chyb, upozornění a vrácení / dlužný metr, který jim pomáhá zjistit, co obdrží za své daňové přiznání.

Celkově vzato je to skvělý software pro přípravu daní, ale možná budete chtít více pomoci, pokud nejste obeznámeni s registrací daní na vlastní pěst.

Udělej to poprvé – HRBlock.com

Pokud jde o podávání daní, H&R Block je další název domácnosti.

Společnost však byla v minulosti známa spíše pro své kancelářské konzultace než pro online software pro daňovou přípravu. V roce 2014 je to jeden z nejlepších online příprav na daňový software k použití.

Díky mnoha možnostem podání, rozsáhlému vedení a vysoké přesnosti je to skvělá volba pro ty, kteří teprve začínají s podáváním daní a nemusí vědět tolik, kolik potřebují k získání správného návratu..

Klady

– H&R Block pomáhá jednotlivcům a firmám získat nejpřesnější daňové přiznání.
– Federální a státní podání, zákaznický servis a další nástroje, vše v ceně.

Nevýhody

– Software není zdarma a má vyšší cenu než konkurenti za 27,95 $ až 34,95 $.

Daňoví poplatníci budou milovat širokou škálu služeb, které získají s tímto softwarem.

Navzdory ceně stojí za to peníze, pokud potřebujete odbornou pomoc při pochopení vašich daní a chcete získat co nejpřesnější možný návrat.

Mají také tisíce maloobchodních kanceláří po celé zemi, což usnadňuje získání pomoci s problémem, pokud narazíte na silniční blok.

Všechny typy souborů mohou získat pomoc s H&R Block také. Ať už jste osoba samostatně výdělečně činná, investor nebo jen jeden rodič, který se snaží porozumět kreditům na péči o děti, existuje spousta způsobů, jak H&R Block to vysvětluje všem svým uživatelům a poskytuje návod, jak odpovídáte na otázky, abyste se ujistili, že váš návrat je co nejpřesnější.

Vrácení peněz je také snadné H&Blok R, který poskytuje několik možností výplaty včetně přímého vkladu, šeku nebo předplaceného vkladu na kartu.

Můžete také požádat o předběžnou kontrolu vrácení peněz za poplatek 13 USD, který je jako půjčka.

Podpora je také nejlepší u H&R Block, a je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Napsal a publikoval Christopher Pontine a Cynthia Adams

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map